Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Miło mi :) W sumie to mi obojętne gdzie byle dobry ;) okolice Bieżanowa, Prokocimia a także może być Huta bo tam zamiar mam rodzić ... choć jeszcze za wcześnie ;) wydawało mi się że moja Pani doktor jest okej .. ale jak zaczęłam się pytać o L4 zaczęła kręcić nosem .. że są kontrole, i że na pewno nie da na 8 mies (choć zostało 7;)) trudno mam taką pracę jaką mam (przedszkole) i nie mam jakiegoś parcia żeby chodzić do pracy, bo wiadomo jak jest choroby, itp ... Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o dr Januszu Hejnarze przyjmuje na Prokocimiu i w Hucie. Ogólnie teraz jestem w szoku bo dużo się dzieje ;) każdy chce doradzić jak najlepiej .. a ja na razie marzę o tym żeby w końcu lepiej się poczuć ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka ja siedzę 11 h przed kompem jak mnie zdenerwują bardzo to pożałują:d Ogólnie wiesz u mnie w firmie myslą, że wszystko jest takie super że mamy się cieszyć, a prawda jest taka, że jak by przeliczyc stawke na godziny na etacie to wcale nie wiadomo ile zarabiam. Ilośc godzin robi swoje. Pisałam kiedys do Ppu i dostałam odpowiedź, że warunki w jakich pracuje spełniaja wymogi umowy o pracę, czyli stałe godziny, stałe miejsce i stały zakres obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No to fajnie w końcu ktos z Mojej okolicy. Chodziłas do przychodni na proko albo na biezanowie ? Ten lekarz co ja byłam u Niego to na 2 wizycie tj w 12 tyg chciał mi sam l4 wypisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziwna ta Twoja lekarka. Praca z dziećmi to chyba ciężki kawałek chleba. Choroby, dźwiganie itd? Jeżeli masz ochotę to wpisz się do naszej tabelki, którą zaraz skopiuję :) Angel niestety takie mamy chore czasy, że trzeba się cieszyć z tego że ma się prace ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.......... ...Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------19.01-------CC----chłopiec---Kop ernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? esistere-------------- 25.07----sn---------syn----------Rydygier inka_1988-------------15.09----sn---------córka--------- -Rydygier? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 ineezz...................Maja Anna ur 6.12.2011........Kopernika Iwcia00........Dawid 3.10.2011......cc......Zeromski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi ;d Wiesz ja chodzę na Estery już od kilku lat i byłam z niej zadowolona różne opinie ale wiadomo mnie pasowało, ale jak zaczęła się już tak dąsać jak po prosiłam że aż mi się głupio zrobiło ;/ choć nie jestem jakimś leserem ;) tyle że się boję o mojego Bąbelka ... a Ty u kogo byłaś ? i do kogo chodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jedno i drugie ;] Zapomniałam napisać, że jest jakiś przepis który pozwala na 7h pracy jeżeli karmi się piersią. Nie znam prawa pracy ale znajoma mi kiedyś mówiła o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Angel widzę euforię na twojej twarzy :) Wreszcie ktoś z tamtej strony miasta :) Hehe ania01985 taj jak już zaznaczyłyśmy większość z nas chodzi do Promedu na ul. Rozrywki. Możemy Ci polecić Dr Dorotę Stelmach Nowak przyjmuje w wtorki w godzinach popołudniowych chyba od 15 do 20 ale z tego co wiem zawsze bidulka po godzinach zostaje bo ma tak wiele pacjentek i dobre serce :) oraz Dr Sebastian Zalewski przyjmuje w czwartki niestety nie wiem w jakich godzinach dokładnie ale też popołudniu. Oboje pracują w Szpitalu Rydygiera. Ewentualnie prywatnie mogę polecić Pana Macieja Bodzek (zastępca ordynatora - szpital Rydygiera) lub Pan Piotr Marszał (ordynator - szpital Rydygiera) panowie przyjmują prywatnie w placówce pro-bono ul. grzegórzecka 104. A w którym szpitalu w Hucie chcesz rodzić? Pewnie Ujastek skoro z 2 strony Krakowa chcesz tutaj pędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś chodziłam na nfz do lekarzy na prokocimiu tam było 2 kolesi i później babka przyszła. Tylko niestety kółko geriatryczne robi rano obstawę i masz siedzenie do 11. Później poszłam na stolarska potwierdzić ciąże zapłaciłam za wizytę a babka mi nawet usg nie zrobiła i w końcu wylądowałam na Rakowickiej u dr Miłosza. Miło mnie zaskoczył bo wysłałam mu wiadomość meilowa i po 2-3 h godz dostałam odpowiedź. Wysłałam tez Moja Mame do Niego i tez jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość moich koleżanek rodzi na Ujastku bo widzę że taka moda się na niego zrobiła :) a opinie różne ale to jak ze wszystkim :) a ja się zastanawiam nad Żeromskim bo mam najbliżej autem ok 10 max 15 min więc po co mam szukać dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Mi tak mi dało w kość łamanie przepisów przez pracodawcę, że postanowiłam zrobić studia podyplomowe z prawa pracy. A z tymi 7 godzinami to prawda. Trzeba dostarczać zaświadczenie od lekarza, że karmisz piersią i oświadczenie, że w związku z tym zamierzasz wychodzić z pracy godzinę wcześniej tylko nie mam pewności, czy to wychodzenie wcześniej przypadkiem nie jest równoznaczne z rezygnacją z przerwy. Ale mamy na to jeszcze czas to się douczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Mnie mama urodziła w Żeromskim ;) Ale to było 24 lata temu i nie wiem jak tam jest teraz słyszałam, że są po remoncie ale to cała moja wiedza na temat tego szpitala. Kiedyś miałam w planach jechać tam na tzw. dni otwarte, ale postanowiłam, że chcę rodzić w Rydygierze, bo za wiele mnie z nim łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie liczę na to że będzie wszystko dobrze :) Dziewczyny idę wypoczywać bo moje samopoczucie jest ciężkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym karmieniem to jest tak ze to sie liczy jako przerwa w pracy :) Moja kol właśnie wychodziła wczesniej . Ja się do Kopernika przekonałąm :) Dziewczyny uciekam na zakupy wrzuce Wam póxniej fotkę na meila :)Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ania ja mozna powiedziec tezjestem ze sratego biezanowa... teraz mieszkam w nh ale tam sie wychowałam:) i jezdze tam czesto do babci:) rodziłam w zeromskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu skopiuj sobie ją do worda i się dopisz a później wklej tutaj :) Aktualizujemy ją tylko jak kogoś do nas nowego zapraszamy :D Ja się urodziłam w Żeromskim właśnie ale to było 28 lat temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
To może warto rodzić w Żeromskim skoro tacy fajni ludzie tam na świat przychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie pada deszcz więc jestem mega szczęśliwa :) Przez ciąże wszystko mi się poprzestawiało. Dawniej nie znosiłam zimna a uwielbiałam słońce. Teraz mam odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tam caly czas lubialam taka pogode :D Powiem Wam ze najezdzilam sie wczoraj jak glupia za tym psychiatra i tyle wiem ze moze dac 180dni wstecz taki lekarz i jeden mnie przyjal tylko nie wypisal mi tego bo ja powiedzialam mu wprost o co mi chodzi bo kurde nie umiem klamac :P ale powiedzial mi co mam powiedziec innemu lekarzowi jak pojde w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozliwe zebym przez skore czula puls dziecka? bo wczoraj wieczorem wyraznie czulam takie regularne puk puk w jednym miejscu ale bylo zbyt wolne jak na puls i zbyt szybkie jak na czkawke a dzisiaj mala wogole sie nie rusza. mlody daje popali a ona nic i troche mnie to martwi tym bardziej ze ten niby puls co czulam byl taki wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam ze to napewno nie byl moj puls bo porownywalam ze swoim. i tak wczesniej niz jak moj wroci z pracy nie pojade do lekarza dlatego narazie sie Was pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie mam pojęcia czy to puls bo to zależy jak grubą masz skórę na brzuchu chyba ;/ Napij się czegoś zimnego albo zjedz coś słodkiego. Możesz też trochę "popukać" delikatnie po brzuchu to może mała się ruszy. U mnie to zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×