Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca...praca...praca

W Polsce tak naprawde pracy nie ma!

Polecane posty

Gość 232131223
wy wogóle wiecie, jakei jest faktyczne bezrobocie w Polsce? MAmy 38 mln ludzi, a pracuje wliczając w to już szara strefę, 16 mln... Wiekszosc osób jest niezarejestrowana w PUP. Jakby wszyscy się zarejestrowali, bezrobocie formalne wynosiłoby nie 13, ale ok. 42 % lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
faktycznie godna wyplata aby zyc normalnie to sa dla was wygorowane pensje:O ja sie zastanawiam jacy ludzie tutaj pisza?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wyjedziecie
hmm no właśnie ja wyjechałam. Poczytaj poprzednie posty MĄDRALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
ha, jasne lepiej popierac od panstwa bo to sie bardziej oplaca czy to tak trudno zrozumiec? nikt nie pojdzie do pracy za 1000zl jezeli moze byc bezrobotnym lub na l4 i dostwac mniej wiecej tyle samo proste jak drut niech panstwo zapewni ludziom godna prace, na normalna umowe , i godna pensje to nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres jest głupi
taaaaaaaaa a przez cały rok nie będe sobie w stanie kupić nawet antyperspirantu czy perfum bo mnie stać nie będzie, super życie no zajebiste :D no ale 1200 rocznie odkładać to ja nawet prawka za to bym nie zrobiła poza tym nie mam nic do pracy w galerii handlowej, jeśli jesteś z miasta, nie mieszkasz sama i masz z kim podzielić wydatki to jak najbardziej a jechac na krzywy ryj i natyrać się po to żeby mieć 1200 zł w skali roku odłożone to naprawdę trzeba mieć nasrane w bani co wy pierdolicie - oni tak pierdolą bo maja robotę, jak by nie mieli to by inaczej ptaszki spiewali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
no i co bedziesz robila za granicą?myla gary czy podcierala dupe ludziom? nie twierdze,ze to cos uwlaczajacego,ale tez nic nobilitujacego. wiesz co,za granica tez bedziesz musiala oplacic mieszkanie,jedzenie,dojazd itp.i wystarczy ci te 4 tys(po przeliczeniu)?a jaka umowe dostaniesz na obczyznie?na czas nieokrslony?:) no i zdziwisz sie,ale te 4x po 1000zł co zarobisz nie robia na mnie wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wyjedziecie
niech państwo da mieszkanie, niech państwo da pracę za oczywiście duże pieniądze, bo będzie wiecznie mało, niech państwo poprowadzi za rączkę! Co Wy gadacie. Z czego to państwo ma brać jak sam piszesz tylko 16 mln ludzi odprowadza podatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
z czego panstwo ma brac???????????????????? :D:D o chryste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wyjedziecie
regres zrozum puste cv nie zapewni Ci pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232131223
Ludzie, na co się kłócicie? Jak ktoś ma mozliwosc wyjazdu to jest to moim zdaniem najlepsze co moze zrobic, lepsza praca, płaca, w tym kraju zycia nie ma. Tylko tez nie mozna kazdemu dawac takiej recepty: to wyjedz, zwłaszcza jak ma dzieci, brak pieniędzy, bo na wyjazd na początek tez trzeba sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
hm 38mln.z czego czesc to dzieci,emeryci i roznego rodzaju rencisci.czesc z tych 38mln wyjechala za granice.tak wiec mysle ze bezrobocie nie wynosi wiecej niz 15%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
ale czy wy nie rozumiecie ze ilosc bezrobotnych w Pl znacznie przwyzsza ilosc miejsc pracy? czy to jest az takie trudne do zrozumienia dla was? czy moze jestescie na tyle tepe ze tego nie rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wyjedziecie
Widzę nie dogadamy się. Brawo! Ja muszę się przygotować na jutro do pracy, żebyś Ty mógł/mogła pobrać zasiłek od państwa. Ponarzekajcie sobie jeszcze z 7 godzin na necie zamiast ruszyć tyłek i iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres jest głupi
"no i zdziwisz sie,ale te 4x po 1000zł co zarobisz nie robia na mnie wrazenia." pff:D mój post nie miał na celu tego aby jakaś anonimowa owieczka miała mi czegos zazdrościć :D oczywiście jest to praca przy truskawkach i szczerze to bardziej opłaca się natyrać 2 miesiące i mieć to 7 koła (po odliczeniu kosztów żarcia i domku -3 euro) niż tyrać i oszczędzić 1200 zł w skali roku :D głupich nie sieją, jak słowo daję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
ciacho nie rob tego więcej, nie mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zeszłym roku skonczyłam
studia i jak większośc absolwentów byłam przerazona perspektywą bezrobocia. W czasie studiów pracowałam, jakieś staże, dorywcze prace itd, dopiero z tytułem mgr mogłam pracowac w zawodzie, co było moim marzeniem. Szukałam pracy 2 m-ce, znalazłam ją bez żadnych protekcji/pleców itd. Praca 1/2 etatu, za śmieszne pieniądze ( dokładnie 600 zł na rękę :D ), ale zacisnełam zęby i pracowałam, cały czas szukając czegoś jeszcze. Z czasem znalazłam, w dotychczasowej pracy awans i umowa na stałe+ większa kasa. Dzisiaj, po niespełna roku pracuje duuuużo, ale mam pieniądze( nie dokładam :P) i wciąż rozwijam się zawodowo ( a raczej dopiero). Do czego zmierzam.. patrzę na znajomych ze studiów i rozumiem te wszystkie hasła pt "nie ma pracy" . Praca jest , ale nie każdemu chce sie pracowac. Przeciętny polski absolwent studiów wyższych nic nie umie ( czesto nawet czytac ze zrozumieniem ), za to aspiracje i żądania ma niebotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
patrzac na to forum i ten temat to moze jednak sieja, co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232131223
Ja tez nie winie za ten stan rzeczy poliktyków, czy konkretnych osób. To ludzie tworza miejsca pracy, prywatni przedsiębiorcy, nie państwo. nie zmienia to faktu, że w POlsce zyje się fatalnie. Przynajmniej na stanowiskach publicznych nepotyzm powinien byc scigany z urzedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres jest głupi
"regres zrozum puste cv nie zapewni Ci pracy" a praca za 100 zł za miasiąc nie zapewni mi normalnego życia tylko wegetacje jakąś a i jakbyście nie byli uświadomieni to większość bezrobotnych nie pobiera żadnych zasiłków, no chyba że mają dzieci to na dzieci dotają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
a dlaczego nie wyjedzieci,oni nie zrozumieja ze trzeba od czegos zaczac.mysla ze oferte pracy przyniesie im psolaniec na zlotej tacy.:)do tego w pracy ebda przed nimi rozkladali czerwony dywan i calowali ziemie po ktorej chodza. skoro wam tak dobrze na bezrobociu,to siedzicie dalej. oczekujecie od panstwa nie wiadomo czego,a sami co dajecie z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
ale politycy tworza prawo ktore jest albo laskawe dla polskich przedsiebiorcow albo nie, a w naszym przypadku jest laskawe tylko dla zagranicznych ale to temat rzeka, dla Ciebie za trudny , jak widze po ostatnim poscie:O brak wiedzy nt. rynku pracy zalosny wspolczuje glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
ciacho ile Ty masz lat? serio pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wyjedziecie
co wy pierdolicie -> ważne, że Ty jesteś tak mądry, że ze swoją wiedzą nie możesz znaleźć pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232131223
[zgłoś do usunięcia] w zeszłym roku skonczyłam- to zrozum dziewczynko, że miałas szczęście kończyc studia kiedy bezrobocie jest znacznie mniejsze niz 12 lat temu, jak nie byliśmy w UE. Od razu po studiach znalazłas cokolwiek ( b. dobrze), i teraz się pniesz do góry. Jednak wyobraz sobie, ze sa ludzie którzy kończyli studia dawno, nie byli w stanie znalezc nic, narósł im staz bezrobocia i mają przejebane. Wyobraz sobie tez, że sa ludzie co musza szukac pracy po 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
a kto powiedział ze jej szukam?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres jest głupi
"Praca jest , ale nie każdemu chce sie pracowac. Przeciętny polski absolwent studiów wyższych nic nie umie ( czesto nawet czytac ze zrozumieniem ), za to aspiracje i żądania ma niebotyczne. " tak tak praca jest,czekają na nas z otwartymi ramionami, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
oj,regres jest głupi-nie musze ci zazdroscic.bo mam prace i to nie przy truskawkach.do tego,kasa która dostaniesz na czysto nie robi na mnie wrazenia.nawet kwota brutto nie jest dla mnie czyms niezwyklym.ja,nie narobie sie jak dziki osioł za tak nedzna kase:)))w ogole co to za kobieta ,ktorej rece wygladaja jak u wyrobnicy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
ważne, że Ty jesteś tak mądry, że ze swoją wiedzą nie możesz znaleźć pracy.. przynajmniej nie wypisuję głupot ,że to nie wina polityków a pracodawcow, oj chyba dzieciaczki nam sie wypowiadaja tutaj aha, i jak juz to madrA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232131223
ciacho, ciacho- jestes z tych co się brzydza praca fizyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×