Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca...praca...praca

W Polsce tak naprawde pracy nie ma!

Polecane posty

Gość co wy pierdolicie
.to co bedziesz robila przez pozostale 10 miesiecy to czego Ty w tym czasie robic z pewnoscia nie bedziesz,proste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
ja nie wiem gdzie wy pracujecie,ze kwota 7 tys w 2 miesiace jest dl awas tak duza kwota.i to jeszcze pracujac jak bialy niewolnik,niedojadac i mieszkac niewiadomo gdzie i z kim.nie raz,nie dwa pokazywali w tv ten dobrobyt na truskawkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
1200 x 12 miesięcy = 14400 7 tys : 10 miesięcy to 700 zł miesięcznie no nie mogę:D przy pensji 1200 zł netto musisz pracować 6 msc na kwote 7 tys złotych ktore ona zarobi w 2 msce, proste? czy nadal nie rozumiesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres jest głupi
"regres a z czego sie bedziesz utrzymywac po powrocie do kraju???zalozmy,ze ta kwota pozwoli ci wyzyc do kolejnych truskawek...to co bedziesz robila przez pozostale 10 miesiecy?a teraz z czego sie utrzymujesz?tez z kasy z truskawek z zeszlego roku?" ja jeszcze do niedawna miałam kasę ze stażu z przed 2 lat bejbe więc o mnie się nie martw ja sobie radę dam zawsze :D "1200 x 12 miesięcy = 14400 7 tys : 10 miesięcy to 700 zł miesięcznie" wstawaj codziennie do roboty przez rok wstawaj codziennie do roboty przez 2 miechy 🖐️ zajrzę do was później robaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
ciacho a moze sama dupe rusz i pojedz gdzies dalej niz twoj czubek nosa no tak, Ty z tych co swiat widzi przez pryzmat tv, wspolczuje:O a w internecie nie przeczytalas czasem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232131223
ciacho- ty na serio nie masz pojęcia o zyciu. Ale Polska jest takpodzielona, że róznice np. między Warszawa a reszta kraju sa podobne,jak między np. Polska a niemcami. Moze dlatego tak wile osób sie tu kłóci w temacie płac i zarobków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
oj regres inteligencja to ty nie grzeszysz.pierdolisz jak potluczona... jak dla ciebie mieszkanie w norze,zapierdziel po nie wiadomo ile godzin,nie wiadomo w jakich warunkach jest szczytem marzen to ok.widocznie lubisz byc bialym murzynem.musza byc i takie osoby. jeszcze raz gratuluje ci kwalifikacji,madrosci zyciowej i sprytu,ktory do tej pory nie pozwolil ci na znalezienie pracy. hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232131223
ciacho- ty jestes z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie.............
głupota nie wybiera jak widac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
regres to faktycznie masz bardzo wygorowane oczekiwania.skoro kasa,sprzed 2 lat ze stazu wystarczyla ci do tej pory.zapewne zyjesz na garnuszku u rodziców.darmozjad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zeszłym roku skonczyłam
232131223 ale ja Ci nic nie doradzam, zadałaś proste pytanie, wiec prosto odpowiedzialam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
co ty pierdolisz-tak wyobraz sobie ze moj punkt widzenia ukszałtowal sie poprzez tv?a twój nie?zdaje sobie sprawe,ze wiesz lepiej jak taka praca w truskawkach wyglada,bo tylko to jestes w stanie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
232...tak jestem z warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie...........
nie,moj nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232131223
no to w Warszawie średnia płaca jest dwa razy wyzsza niż w reszcie kraju, i pracę tez znalezc znaacznie łatwiej. Pojedz czasem gdziekowliek indziej... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
co wy pierdolicie...tak wiem,z autopsji znasz ten temat. w takim razie wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie...........
ona zapewne dalej niz poza warszawa nie byla, o zagranicy juznie mowie, wspolczuje ograniczonego pkt widzenia uksztaltowanego przez tv:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232131223
W Warszawie opiekunki do dzieci zarabiaja lekko 2 tys., w Poznaniu najczęściej 800- 1000 zł, a widuje ogłoszenia za 500 zł na 8 h dzienie, i sa chętni i to masa. W małych miasteczkach ludzi płaca po 300 zł za opiekę 8 godzin dziennie przez 5 dni w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
232...ale w Poznaniu tez dobrze placa.wiele firm ucieko z wawy np. do katowic.i w wawie wcale tak duzo nie placa.wg.ostatnich danych pod wzgldem placy jest na 2 lub 3 miejscu. a statystyki czesto zawyzaja prezesi którzy zarabiaja po kilkadziesiat tys/mies. wsród moich znajomych placa przedstawia sie nastepujaco. kobiety-1800-3tys netto. mezczyzni 3-7 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie...........
mysle, ze szkoda czasu na tlumaczenie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie...........
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho,ciacho
co wy pierdolicie-za granice to wykezdzam tylko w celach turystycznych:)do pracy nie jezdzilam. tak wiec w tej kwestii masz wiecej do powiedzenia niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 232131223
W Poznaniu i większosci kraju to płaca 1500 jest b, przyzwoita, a pow. 2000 to ma bardzo mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgtrys
wiecie co? te statystyki plac to o d..pe potluc :D ja pracuje w gdansku i zarabiam niecaly 1000zl mimo ze wyksztalcenie porzadne mam :P i nie mowcie ze praca jest bo jej nie ma. teraz mam prace na miesiac, szukam juz kolejnej i nic np. facet zaprosil mnie na spotkanie, widzial w cv ze juz nie studiuje, na miejscu powiedzial ze widzial ze juz nie jestem studentka a on szuka studentow... ale ze zaprosil mnie zeby porozmawiac :/ stracilam czas i kase na bilety, bo facet sobie jaja z ludzi robi... i wiele tego typu przypadkow..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QandA
Porządne wykształcenie to znaczy jakie możesz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 18:41 [zgłoś do usunięcia] ciacho,ciacho 232...ale w Poznaniu tez dobrze placa. szczerze mówiąc nie zauważyłem by dobrze płacili w Poznaniu a pracowałem w niejednej firmie prywatnej i niejednej instytucji budżetowej więc skąd tak optymistyczne spojrzenie na to miasto ? dodam że nie wykonywałem byle jakiej roboty tylko z reguły stanowiska były odpowiedzialne i wymagały odpowiednich umiejętności ..mimo to pracodawca nie doceniał tego finansowo a wręcz przeciwnie "jechał" po najmniejszej linii oporu . Gdybym się na te prace nie zdecydował ze względu na kiepskie zarobki to prawdopodobnie do teraz siedziałbym na bezrobociu . co do tego co piszesz w innych postach że praca jest .. no cóż teoretycznie jest w dużych miastach .. ale ilośc chętnych na jedno miejsce to często 1000 lub więcej osób więc bardzo łatwo jest z punktu widzenia osoby posiadającej prace oceniac innych. Są ludzie którzy się bardzo starają , nie mają wielkich wymagań a mimo to przez rok widzą tylko środkowy palec pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres jest głupi
"regres to faktycznie masz bardzo wygorowane oczekiwania.skoro kasa,sprzed 2 lat ze stazu wystarczyla ci do tej pory.zapewne zyjesz na garnuszku u rodziców.darmozjad" e Warszawka :D podaj mi definicje darmozjada to zaraz się ustosunkuję czy nim jestem. Szczerze to chciałabys mieć kiedys takie dziecko jak ja :P No ale Ty wychowasz swoje bajbusy(przepraszam to słowo za mną dziś chodzi) po warszawsku :d będą leżeć , pachnieć i pomagać Ci w domu ale za odpowiednią opłatą, bo to przecież nie będą białe murzyny które za darmochę u własnej matki zapie.rdalają :D:D co do tego ile mi wystacza na miesiąc to jestem skriupulatna i oszczędna, a gdybys mnie zobaczyła to byś niegdy nie pomyślała, że mi brakuje czegokolwiek, nie musisz wierzyć owieczko 🖐️ te Warszwka ? czytaj czytaj i rozszerz swoje horyzonty myślowe większość osób tutaj zna sytuacje na rynku pracy, Ty widocznie jesteś na to zbyt ograniczona aby zrozumiec pewne mechanizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres jest głupi
a i widzę, że myślisz, iz ja oraz co wy pierdolicie to jedna osoba :D Ty to masz spryt kobieto :D spryt i czar, ah 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełka
rh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
pewnie szykuje sie na jutro do pracy i nie ma czasu siedziec na kafeterii dama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×