Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

Gość anielka77
Dobre jest to forum bo można się dowiedzieć o promocjach. Ja dzisiaj właśnie zamówiłam z allegro, ale saszetki z diety light. Całkiem przystępna cena. Ale jak mówisz, że promocja w rossmanie to muszę tam zajrzeć i zobaczyć co proponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest promocja w Rossmanie,przy zakupie jednego opakowania zupy lub koktailu,dostajesz mixa gratis(w mixie jest 5 saszetek):-)I batoniki są w promocji,przy zakupie jednego,drugi 50% taniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Byłam dzisiaj w rossmanie i nie ma już żadnych promocji. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strokotka
Drugi dzień na allevo. Śniadanie: koktajl II śniadanie: pół batona Obiad: zupa Podwieczorek: pół batona Kolacja: koktajl Start: 54 kg Cel: 50 kg Zero głodu, czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Dobrze Strokotka, że tak dobrze przechodzisz tą dietę. Ja cały czas jestem głodna, ale myślę, że skurczy mi się żołądek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
Ja kupiłam allevo po 19,99 za opakowanie w Kauflandzie. Dzisja siódmy dzień na diecie i głód i osłabienie. Waga niewiele w dół. Zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Ja też jestem 7 dzień na diecie. Spadło mi 2,5 kg. Ale nie ukrywam, że ciągle chce mi się jeść, mam mroczki przed oczami i jest mi zimno. Ale jak 7 dni przeżyłam, to resztę 7 dni dam chyba radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
ja mam to samo, jestem słaba i zastanwiam sie czy to ma sens czy przynajmniej jednego posiłku nie wporwadzic od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Też się zastanawiałam nad tym posiłkiem. Ale wiem, że nie schudnę tyle ile bym chciała. A jeszcze 7 kilo do zrzucenia. Więc chyba dalej będę cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyska1979
Witam, ja dzisiaj jestem osmy dzień i waga - 4kg, czuję się bardzo dobrze ogólnie...... jedynie ból głowy mi dokucza... miała któraś z Was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Ja miałam mroczki przed oczami, kręciło mi się w głowie, ale teraz przeszło aby głód cały czas czuje. Jest mi zimno i jestem nadmiernie zmęczona. 4 kg w 8 dni to ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyska1979
Anielka ja nie mam mroczków, nie jestem osłabiona, tylko cholerny ból głowy praktycznie każdego ranka , tyle, że ja troszkę oszukuje na tej diecie :) czasem jeden posiłek zastępuję kromeczką samego ciemnego, ziarnistego chlebka.. kiedy mi allevo bokiem wychodzi. Szczerze mówiąc nie jestem głodna... a jak jestem to piję kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Ja nie oszukuję, nie podjadam i przez 7 dni schudłam tylko 2,50 kg. Mało. Jestem rozczarowana. Na takiej głodówce mogłoby być trochę więcej spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
...zwłaszcza że teraz będzie ładny wzrościk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. a ja podjadajac schudlam 1,5kg w 4 dni i tak sie wlasnie zastanawiam,bo czytajac wszystko o allevo wiem ze najwiekszy spadek mozna osiagnąć w 2 fazie zastepując 1 produkt allevo normalnym posiłkiem,wiec moze to dlatego Edyska1979 stracila wiecej w tak krotkim czasie niz anielka77 ktora przestrzega 100% diety... innym wytlumaczeniem moze byc to ze np anielka77 moze nie ma nadwagi tylko prawidłowe bmi,a jak wiadomo czym człowiek ma wiecej do zrzucenia,tym ta waga szybciej spada przy takim ograniczeniu kalorii... w kazdym razie ja po 4 dniach diety pojechalam do dziadka na impreze urodzinową z wypasionym cateringiem:) to niedosc ze nie bardzo chcialo mi sie jesc a juz na pewno nie tyle ile normalnie moglabym "wrzucic" do brzuszka na takiej imprezce:), to mimo tego ze nie odmowilam tortu i serniczkax2 to tylko 0,40kg w górei,a normalnie zawsze po takim weekendzie z 2 kg wiecej... jedno jest pewne-przy wszystkich dietach jakie stosowalam,allevo u mnie wygrywa i na pewno do niej wroce...a wam dziewczyny zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strokotka
3 dni diety za mną. start: 54kg osiągnięcie: 52.7 cel: 50 Nadal świetnie się czuję:) Czasami skubnę jakieś migdały, a wczoraj nawet trochę czekolady. Mam śliczny brzuch i obrzęki z nóg zniknęły. Dieta bardzo mi odpowiada i smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
asienka05 oczywiście, ze mam nadwagę. Ale jestem już po tylu dietach, że mój organizm szaleje i nie wie co zrobić. Ale oczywiście Allevo jako dieta wygrywa. Więc trwam dalej. Dzisiaj kupiłam krem z kurczaka- będzie wyżerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strokotka
Dziś jednak minał czwarty dzień na allevo. Zanotowałam sukces nie tylko w postaci mniejszej wagi, ale także zakupiłam spodnie o rozmiar mniejszy, niż zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Zupa krem z kurczaka-ohyda. Ale jadłam dzisiaj pierwszy raz batonik. Ale pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyska1979
Hej, widziałam na necie koktajl z allevo bananowo truskawkowy czy jakoś tak, w super pharm go nie znalazłam, a tam są fajne promocje np. 2 miksy można kupić za 30 zeta. Piłyście to może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Pewnie dobry ten koktajl allevo bananowo- malinowy. W ogóle produkty z allevo są lepsze niż z DL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strokotka
Co to znaczy DL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 933
wiatam was, dziś zaczynam diete z allevo i kapsułkami " błonnik allevo" mam nadzieje ze dam rade tak jak wy. przytylam jak bylam w anglii nie zdrowe jedzenie weszlo w boczki . : ( chciałbym wrocic do normalnych nawykow zywieniowych ale najpier musze zrzucić 7 kg . ruszam z waga 70 kg przy 168 cm , cek 63 kg lub mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strokotka
Witaj Jola 933:) Powodzenia. Start: 54kg Osiągnięcie 52.2 kg Cel:50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
DL- tzn dieta light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strokotka
Mogłam się domyśleć.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Skusiłam wczoraj bardzo. Podjadłam kawałek pizzy i kawałeczek ciasta i......... 30 dag wzwyż. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
ja wczoraj miałam cięzki dzień w pracy i na drugie śniadanie zjadlam slatke z pomidrów i chuda galaretke drobiową, powiem , ze głowa mnie przestała bolec i nawet ostatnigo posiłku nie musiłam jesć bo nie bylam glodna. Miałam kryzys w poiedziałek i chciałam zrezygnowac ale jak zobaczylam że mieszcze sie w spodni , ktore mi po prostu pękły to powiedziałam sobie , że wytrzymam do soboty. Dzsiaj zauwazyłam ubytem cm w bidrach ( znaczy z brzychem na którym jest wielkie sadło) o 6 cm, ostatnio mierzyam sie w niedziele, wiec teraz jakby zaczelo w dól leciec. Nie mam ochoty na słodycz a jadlam je w duzych ilosciach i nie mogłam bez nich wytrzymać. Od niedzieli juz moge wprowadzać niskokaloryczny posłlek. Tylko nie wiem , bo w allevo pisze ze dwa posiłki i trzy allevo, a DL ze jeden i cztery posiłki. Wiec powiedzcie mi ile jeden czy dwa???? I w tym baton zamiast jednego posilku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
ja wczoraj miałam cięzki dzień w pracy i na drugie śniadanie zjadłam sałatke z pomidorów i chuda galaretke drobiową, powiem , ze głowa mnie przestała bolec, bylam syta i nawet ostatniego posiłku nie jadłam, bo nie bylam glodna. Miałam kryzys w poiedziałek i chciałam zrezygnowac, ale jak zobaczylam że mieszczę sie w spodnie , ktore mi po prostu pękły to powiedziałam sobie , że wytrzymam do soboty. Dzsiaj zauwazyłam ubytek cm w biodrach ( znaczy mierzyłam z brzuchem, na którym jest wielkie sadło) o 6 cm, ostatnio mierzyam sie w niedziele, wiec teraz jakby zaczelo w dól leciec. Nie mam ochoty na słodycze bez których nie mogłam wytrzymać. Od niedzieli juz moge wprowadzać niskokaloryczny posłlek. Tylko nie wiem , bo w allevo pisze ze dwa posiłki i trzy posiłki allevo, a DL ze jeden i cztery posiłki DL. Wiec powiedzcie mi ile jeden czy dwa???? I w tym baton zamiast jednego posilku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie współtowarzyszki "niedoli" :) Dieta Allevo z połączeniem Diety Light to kolejna moja próba odchudzania, mam nadzieję, że tym razem będzie udana :) Dziś 8 dzień na diecie, nie skusiłam się na nic, choć przyznam że nie raz bywało ciężko... Same wiecie... Mężowi i dziecku powiedziałam, że w żadnym wypadku nie zbliżam się do kuchni i jedzenie szykują sobie sami :) 13 lat temu, gdy stosowałam dietę Cambridge byłam w stanie dla męża gotować nawet bez próbowania, dziś już wolę nie ryzykować :) Co do efektów to widać już :) Może i nie mam oszałamiających wyników na wadze bo poleciało tylko 3 kg, ale za to w centymetrach leci aż miło, do tej pory 8 cm w pasie :D Wszędzie indziej też i widać to po ubraniach :) Mam zamiar dojechać do 14 dni, wczoraj miałam kryzys bo bardzo źle się czułam. Dostałam niesamowitych wzdęć, ale pomógł mi Espumisan więc jest ok :) Dziś jadąc do rodziców założyłam białe spodnie i granatową bluzkę w którą nie wchodziłam i było super! Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was (no i za siebie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×