Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Ja teoretycznie zakonczylam diete :) Bede tylko cwiczyc :) W hotelu jest silownia Teraz tylko ujedrniam cialo :) Od kilku Dni Jem jak przed dieta I jest bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie godzinka rowerem w terenie ;)) spalilam sniadanie a moze i nawet nie ;p odpoczne zjem na obiad bób i pocwucze na hula hop ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze godzine w glupiej pracy :P I jade sie pakowac :) dzis wielkie prasowanie :) Bob -mniammmm :) Ja zrobie nalesniki z serem bo mam nadwyzke sera :) corka sie ucieszy Musze zrobic spustoszenie w lodowce zeby mi sie nic nie zepsulo :) Od kilku Dni gotuje tylko z tych produktow ktore mam w domu Wczoraj zrobilam galaretke z mleczkiem zageszczonym pyszna wyszla :) pokroilam w kostke I dodalam Owoce (mandarynki I ananasa) no I lody :) To mleko pewnie strasznie kaloryczne bylo ale nie sprawdzalam :) grunt ze nam smakowalo Mimo powrotu do jedzenia makaronow I sosow obwody wciaz spadaja :)podkrecilam metabolizm cwiczeniami I miesniami :) Wy tez juz niedlugo nie bedziecie musialy przejmowac sie dieta :) Tego Wam zycze. Zwaze sie w srode I zobacze jak po kilku dniach niedietetycznego jedzenia przedstawiaja sie moje obwody:) Zaznaczam ze na urlopie bede saczyc Darmowe drinki caly dzien ale bede rowniez cwiczyc godzine dziennie na silowni :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki....u mnie waga caly czas sti w miejscu ale za to dzis sie zmierzylam i talia i udko ma juz 2 cm mniej:) Staram sie nie obzerac...ale czasem nie wytrzymam i zjem batona:( Ale cwicze codziennie i daja mi cwiczenia w kosc....dzis jeszzce zrobilam 50 przysiadow i teraz lece jeszcze zrobic 10 schodkow bo w poludnie bylo 20:) Moj M twierdzi,ze brzuch juz mi nie sterczy :)Ja tam widze co innego ,moze chce mnie pocieszyc bo widzi jak codziennie sie kauje ,az mi tchu brak:) A jak tam u Was??? A co do hula hop to czytalam ,ze sa fajne efekty po nim ale ja sobie odpuszcze...moze po powrocie z Pl zakupie ,ale jak naraziemam za duzo cwiczen jak na jeden dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu sie ujawnilyscie;-) Ja wczoraj caly dzien bylam w biegu, zalatwialam sprawy sluzbowe i inne. Zjadalm tylko sniadanie, w pracy duuuuzowody i kawa. A wieczorem obiad- 6 perogów. Dzis weszlam na wage i szok- znow 1 kg mniej. Hurrra! Oby tak dalej. Zauwazylam ze mi chyba pieczywo szkodzi;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha gratuluję. Bardzo ładnie Ci spada ta waga :) Oby tak dalej. Dietko, no to wypoczywaj. Na pewno nie przytyjesz skoro zamierzasz ćwiczyć :) Tylko nie chudnij już, bo nam znikniesz w końcu, a musisz być i dawać motywację ;) Sumeja, -2 cm, sporo. Super :) A ile masz cm na wysokosci pepka? Mi też nic a nic nie schodzi z brzucha :( Postanowiłam Dziewczyny! Kupuję steper. Jednak. I twister. W zasadzie to już zamówiłam na allegro. Steper chciałam taki lepszy, bo wczoraj byłam w Go Sport i ćwiczyłam chwilkę na takim no name za 150 zł i na Kettlerze i ten drugi to po prostu cudo, no i go kupuję :) MUSZĘ zmniejszyć brzuch i pozbyć się cellulitu!!!! Wczoraj u mnie bez ćwiczeń, bo byłam po pracy do 22 na zakupach :) Nabyłam kilka szmatek. Niestety rozm. 36, a przez ostatni rok nosiłam 34. Echhhh. Dziś w planach mam godzinkę na hula i rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Ja już z rana wyćwiczyłam mięśnie przedramion, ponieważ zrobiłam makaron domowej roboty:) Zaraz zjem II śniadanie-jogurt naturalny i coć jeszcze.Nie wiem jeszcze co,zobaczę,na co mi przyjdzie ochota.Oczywiście coś dietetycznego,nie jakieś batony czy ciastka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie jak mnie ta kafe wciaga,,, nie moge spokojnie pracowac;) Fragolina jaka Ty jestes laska, rozmiar 36 wow! Ja niektore rzeczy mam 38 a niektore 40... dzis rano narobilam miske salatki greckiej i mam zamiar ja jesc w pracy caly dzien. A rano skonsumowalam juz troszkę z bulką ciemną. Kurcze no zeby te kilogramy tak lecialy to by super bylo. Może ten rowerek tez mi pomaga wieczorny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suemja
Fragolina ja w okolicach pepka mam 80 cm:( Ja tez sie zastanawiam czy waga nie spada mi przez pieczywo ,coprawda jadam 2 bulki ciemne razowe,ale kto wie czyone w ogole razowe :( Ale ja nie potrafie zyc bez pieczywa....no ale chyba zaczne od jutra znowy Wase i zobaczymy jak z waga,jesli spadnie to bedzie oznaczalo ,ze pieczywo mnie trzyma:/ Ja steppera narazie nie kupuje,zwrocilam zamowiony i narazie dam sobie spokoj,schody daja mi w kosc to polaczenie dla mnie steppera z biegiem ...bo staram sie wbiegac nie wchodzic.... dzis ide na pobieranie krwi takze chyba dam sobie spokoj z cwiczeniami bo jescze padne:) Juz wczoraj przesadzilam i zle sie czulam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, tak sobie dziś po raz pierwszy poczytałam o diecie south beach i sie nad nia zastanawiam. Ona własnie wyklucza pieczywo. Jak poprzednim razem się odchudzałam, to b. mało jadłam chleba, bułek, a teraz w pracy potrafie zjeść 3 buły razowe albo z 4-5 kromek chleba. Chyba zaczne tą dietę i bedę pisała o efektach. Czytałam, że brzuch po niej spada. Widzę Sumeja, że mamy tyle samo w obwodzie :/ Ja to nawet mam teraz 83, bo okres. Editha, laska to ja byłam w rozm. 34. Naprawdę super się czułam, tak lekko. W takim tempie chudnięcia niedługo wymienisz garderobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, ja wczoraj pofolgowałam troszkę bo miałam niezapowiedzianych gości, w sumie zjadłam szaszłyki drobiowe, ale do tego niestety trochę cukierków, ale wieczorem kijki i myślę, że trochę spaliłam, dziś waga pokazała 60,1 i nogi się jakby mniej trzęsą Bardzo wciągają mnie te kijki, dla mnie to super sport, wczoraj było nawet więcej jak 10 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty, rozmair 36 to naprawde malutko! Ja bym tez chciala tyle miec;-) Poki co wcinam salatke grecka i popijam wode, duzo wody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolina czytam wlasnie o tej dziecie i chyba od jutra startuje....:)koniec pieczywa ,makaronow i ziemniakow .jest tam dos sporo produktow takze glodna chodzic nie bede,kwestia tylko lenistwa,bo latwiej zjesc to co gotuje d;la rodzinki ale chyba jednak rusze d....Ja od jutra zaczynam .....bede informowac o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja, no to od dziś start? Ja już w pracy i na śniadanie mam sałatkę z jaj (bleee, ale może jakoś przełknę), pomidora, ogórka, szczypiorku i serka wiejskiego. Później zjem 15 migdałów, a na obiad ugotowałam wczoraj bigos z tych dozwolonych składników. Wyszedł pycha i mam ogólnie sporo jedzenia, na pewno nie będę głodna. Głównie chodzi mi o spłaszczenie brzucha i muszę zbadać czy to faktycznie chleb i ziemniaki i ogólnie weglowodany sa przyczyną, że nic nie chce ruszyć i ten brzuszysko tak wystaje. Uaktualniłam stopkę. Niestety bez większych zmian. To będziemy informowały pozostałe dziewczyny o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko kazdy spadek jest wazny ! Wiekszy czy mniejszy :) Ja zaraz uciekam na lotnisko caly dzien w pociagach samolotach I autobusach :P bedziemy na miejscu ok 20 lokalnego czasu heh Ale jak wyladujemy to bede najszczesliwasza Powodzenia wam zycze w walce o utrate cialka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam , weszłam tu przypadkeim :) Slim milego wczasowania wypoczywaj! I WRACAJ OPALONA :) dziewczyny dieta sb naprawde splaszzca brzuch , i jest super . polecam i zapraszam do nas na watek justus 5 lat temu schudlam na niej z 70 kg na 54.5 w 9 tygodni, teraz miałam mniej wiec schudlam mniej , tyle ile chcialam pzrez miesiac ok 6 kg teraz jestem na tej 3 fazie -do konca zycia tzw :) je sie 6 posilkow dziennie i chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene, ale mnie pocieszyłaś :) Zajrzę do Was, już znalazłam topik. Narazie podczytuję co i jak, bo jestem zielona w tym temacie. Dietko, miłego odpoczynku. Jak się opalisz to będziesz wyglądała jeszcze szczuplej. No i ostatnie pomiary - imponujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na topiku dziewczyny sa miłe i chetnie odpowiedza na pytania, ja tez odpowiem bo w sumie mam sb w 1 palcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tamtym razem jak sie odchudziłam na sb to wszyscy na mnie krzyczeli ze jestem chuda i brzucha nie mam tylko kosci mi wystaja .ale fakt tak to wygladało i wy macie pewnie mniej lat niz ja wiec wam łatwiej bedzie :) powodzenia i zapraszam na topik justus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wpadlam sie tylko przywitac, bo pisze z fona bo pradu nie mam. Musze sie pochawalic, ze w udac ok 1 cm mniej, reszta bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:-) my wyjezdzamy na wczasy w sierpniu, mysle ze do tego czasu troszke waga spadanie. Poki co utrzymuje 63kg. Dzis na obiad smaze watrobke, b bardzo lubie, do tego surowka z mlodej kszonej kapustki. Ale to dopiero okolo 17. Pi co siedze w pracy i pije wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim;) ja jestem wkurzona bo ani cm mniej!;/ i postanawiam zaczac tez ta sb.. moze podziala...-,- problem.bedzie tylko z wyeliminowaniem alkoholu...bo teraz wakacje i imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, super, że cm spadają. Nawet 0,5 cieszy. Przynajmniej mnie :) Pyska, to zaczynaj tą SB. Mnie zastanawia tylko jak mi sie spłaszczy brzuch, skoro tam mnóstwo wzdymających warzyw trzeba jeść. No ale nic, za tydzień powiem czy jest efekt już jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolina no tak w 100% zaczne od jutra bo dzis na sniadanie zjadlam dwa kawalki.chleba razowego z serkiem wiejskim...wiec chleb zepsul.mi to.. ale na obiad byla.fasolka szparagowa ;) tez mnie zastanawia to jak ma sie brzuch splaszczyc skoro tam tyle warzyw wzdymajacych ale skoro podobno dziala to warto sprobowac... moze i mi spadnie conieco.. ;) powiem ze bardzo mi pasuje a dieta bo sa warzywa ktore lubie, seerek wiejski.mozna jesc, jajka tez ;p mam nadzieje ze wytrzymam pierwsza faze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dzis pyszna watrobke na obiad z jeszcze lepsza surowka z kapustki, mniamm. A potem jogurt:-) i strasznie mam ochote na cos slodkiego. Help;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej u mnie waga tradycyjnie stoi, jestem przed @ może przez to wczoraj były 2 kanapki z razowego chleba z pomidorem i ogórkiem, twarożek z warzywami, jajecznica z 2 jaj, fasolka i garść owoców z jogurtem nat. poza tym ćwiczyłam 2 godziny, poł godz na rowerze w domu i 1,5 w siłowni kiedy coś u mnie ruszy i zobacze 63 kg????????? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×