Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

Gość ojdana35
wyjdziesz za mnie? oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wypelnisz pustke 'czyms' to nie ma gwarancji, ze podniesiesz jej wartosc ale jak to cos, bedzie pochodzilo skads i mialo jakas przeszlosc to wtedy jest cien szany, ze mozliwe, ze przy pewnych zalozeniach i odpowiednich warunkach wartosc (jakas) sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojdana :D kobiety w podeszlym wieku bujaja sie na fotelu co jest zreszta rwonie mile jak jazda na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdziesz za mnie? oczywiście no wreszcie, po dlugich miesiacach, pojawila sie osoba naprawde godna uwagi! witaj dana :-) ps. tak naprawde to mam slaba pamiec ale wydaje mi sie, ze kiedys juz gadalismy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to cos, bedzie pochodzilo skads i mialo jakas przeszlosc to wtedy jest cien szany, ze mozliwe, ze przy pewnych zalozeniach i odpowiednich warunkach wartosc (jakas) sie pojawi statystycznie, naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
"jesli wypelnisz pustke 'czyms' to nie ma gwarancji, ze podniesiesz jej wartosc" ?? Nie wiem, czy dobrze rozumiem. To "coś" w założeniu ma mieć konkretną treść. :) Co masz na myśli, mówiąc "pustka"? Pustka = brak wiedzy? Czy pustka = mój obecny stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wyciągnę wnioski. Może niekoniecznie takie, które dadzą się zastosować do rozwiania moich dylematów? W to akurat wątpię. Ale po prostu czegoś się dowiem. To przecież też ma wartość. Masz problem i zamiast rozwiazac go szukasz czegos dookola po co ? mozesz jeszcze raz sprecyzowac w czym konkretnie rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
""zacieranie rak" w oczekiwaniu na wyjasnienia czizasy " to okrutniejsza od Ciebie będzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy dobrze rozumiem. zaraz, jak to bylo? 'co masz na mysli piszac zdrowy rozsadek?' :) alfa - nie, tak, tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D "zacieranie rak" w oczekiwaniu na wyjasnienia czizasy :D az mi oczy rozblysly jak gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tak, nie, na pewno tak, nie! raczej, chyba, pitu pitu, ale na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej, chyba, pitu pitu, ale na pewno! ja to wiem! czuje! nie moge sie mylic, moge nie byc pewna ale ma te pewnosc, bo jak nie mam skoro mam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
ojdana kobiety w podeszlym wieku bujaja sie na fotelu co jest zreszta rwonie mile jak jazda na rowerze miłe,ale bujając się nie schudniesz:P zs--nie kokietuj:) masz dobrą pamięc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs--nie kokietuj masz dobrą pamięc dobra to ona jest ale nie do tego co mi potrzebne ;-) zreszta spytaj sukienki, ona wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego mi bylo trzeba :D az sie poturlalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj czekaj sukienka mi tu podpowiedziala, ze yyyy cholera, ja to jestem gapa hej sami :-) wyjdziesz za mnie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
haha :P mówiłam ze kokietujesz wyjdę ,wyjdę ale nie dziś ,dziś mam randkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami to ty ? milo cie widziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
bez sukienki bym na to nie wpadl oj tam ,oj tam ,wpadłbyś tak to ja,tak się wszystko pozmieniał na kafe,ze nie potrafię tego ogarnąć ;) miło cię widzieć yeez,stęskniłam się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS masz sukienke na :) kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
jak syn Sami ? syn ,chodzi do gimnazjum,ciągle się zakochuje i odkochuje (ma to po mnie:P) pyskuje ,potem przeprasza ,ot ,takie zwyczajne życie z pryszczatym nastolatkiem było miło ale musze spadać --do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
jem kutasy wszystkimi mozliwymi otworami mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×