Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

alfa chyba jednak mało zainteresowana swoim tematem ... a my błądzimy poza nim :) zresztą jeszcze trochę a trza się będzie zbierać do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tez ci sie chce przeciez wiesz, ze mnie to bawi te boje tutaj to pikus, najwiekszy fun to ikusia, nadzia i zuzanka, to dopiero jest kabaret :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kontakt bardzo dlugo, ale zbytnia szczerosc z mojej strony zabolala i nastapil koniec.szkoda ale nic na sile kazdy ma swoj czas i swoja droge do przejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bardzo ciekawe co piszesz yeez, bo moj kontakt z turkusem urwal sie z tej samej przyczyny a to prowadzi do jednego wniosku, i wiem, ze wiesz o jaki wniosek mi chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak wiek ja nie lubie kabaretu wypisalam sie z tego szkoda mi czasu na bzdety no ale czasami sama lubie sie zabawic wiec wiem co czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze bylo jej przykro, ze wasz kontakt sie urwal ale masz racje wiem juz co w trawie piszczy byl czas w moim zyciu ze wszystko bym oddala by znalazl sie kolo mnie kto bylby szczery do bolu ale szczerosc w zyciu dla niektorych bywa zabojcza dla ich ego coz bywa szkoda ale nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
"Jak mozemy ci pomoc? nie znamy szczegolow i nie czytamy w myslach tego faceta.Zanim postanowiliscie milczec to moze warto bylo spytac go jakie ma oczekiwania i ustalic jak dlugo to milczenie ma trwac i kto ma je przerwac." Oczywiście, że nie rozwiążecie za mnie problemu. Gdybym tego chciała, albo gdybym oczekiwała rad, wyłożyłabym wszystko jasno i konkretnie, z uwzględnieniem kontekstu. Na pewno pojawiłoby się sporo cennych uwag. Ale nie w tym rzecz. Tu na kafeterii oczekuję jedynie rozmowy, powiedzmy, teoretycznej. Jesteś kobietą, więc nie możesz mi zbyt wiele powiedzieć na temat oczekiwań mężczyzn/-y znajdującego się w takiej sytuacji, a jakiej obecnie znajduje się mój partner - chyba że doświadczyłaś czegoś takiego, czego ja obecnie doświadczam. Ale mimo wszystko fajnie, że zaglądnęłaś tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz calkowita racje yeez oboje chcielismy jej pomoc, bez zadnych podtekstow ale dokladnie tak, nic na sile to raz, dwa, nie mozna pomoc komus, kto tej pomocy nie chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
@dziundzio "mialem dawno temu to samo z moja kobitką,nie chcialbym żeby mi sie w tamtym czasie narzucala,ale jak sie okazało,ona byla sprytniejsza,sama sie potem przyznała,,,,;_0 napisala do mnie niby przez pomyłke smsa jego treśc-podjedz po mnie około 20-tej.pa .pa wtedy pomyslalem ze pewnie inny juz sie doniej czai,i zadzialalem,napisalem ze pomylila sms,,ona na to o przepraszam,,ale juz nie chcialem separacji i czekać,,to jakos na mnie zadzialalo ze mógłbym ja naprawde stracic" Wielkie dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa to prawda ze jestem kobieta ale cale zycie wokol mnie byli sami faceci wiec powiem ci, ze on sie zajmuje swoimi sprawami i nie roztrzasa zbytnio twojego milczenia jak pozalatwiasz to co masz od zalatwienia to zwyczajnie sie do niego odezwij jesli nic istotnego sie w jego zyciu nie zmini to jest szansa na dalszy dialog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS masz racje ona nie chce pomocy bo uznaje to za uwlaczajace jej ineligencji ale z drugiej strony to co pisze to wolanie... nie to wrzask o pomoc no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwsze w historii moje "wołanie o pomoc na Kafeterii" i liczę, że mi pomożecie. Jak mozemy ci pomoc? nie znamy szczegolow i nie czytamy w myslach tego faceta.Zanim postanowiliscie milczec to moze warto bylo spytac go jakie ma oczekiwania i ustalic jak dlugo to milczenie ma trwac i kto ma je przerwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
@yaaz "jak pozalatwiasz to co masz od zalatwienia to zwyczajnie sie do niego odezwij jesli nic istotnego sie w jego zyciu nie zmini to jest szansa na dalszy dialog" Mówisz z sensem. :) Ale w kwestii "roztrząsania bądź nieroztrząsania mojego milczenia" poruszasz się w obszarach przypuszczeń ;) Nikt z nas, nawet ja, nie jest w stanie w 100% stwierdzić, czy moje milczenie mu dobrze służy czy wręcz doskwiera? Dlatego nawet o to nie pytam tu obecnych. Pytam natomiast o coś innego i mam nadzieję, że jeszcze więcej przedstawicieli płci męskiej się tutaj wypowie. :) Co ciekawe, nie wszyscy panowie, udzielający się tutaj, zechcieli na moje pytanie odpowiedzieć, ale może jeszcze nic straconego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moje milczenie mu dobrze służy czy wręcz doskwiera? hahahahahha piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
"yeez" nie "yaaz" - przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa a czemu to interesuje cie zdanie obcych ci facetow ? uwazasz, ze wyciagniesz jakies wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
Co ciekawe, nie wszyscy panowie, udzielający się tutaj, zechcieli na moje pytanie odpowiedzieć, ale może jeszcze nic straconego? bo nie wszyscy panowie lubią ''gdybać'':P jestem kobietą ale za cholere nie rozumiem o co ci biega. yeez---jak tam twoje odchudzanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojadana lece w dol na leb na szyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
to gratuluje :P byle nie za bardzo,bo to niezdrowo dla kobiet w podeszłym wieku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
@yeez "a czemu to interesuje cie zdanie obcych ci facetow ? uwazasz, ze wyciagniesz jakies wnioski" Oczywiście, że wyciągnę wnioski. :) Może niekoniecznie takie, które dadzą się zastosować do rozwiania moich dylematów? W to akurat wątpię. ;) Ale po prostu czegoś się dowiem. To przecież też ma wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
Jak znajdę chwilę, zrobię tu bilans, specjalnie dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po prostu czegoś się dowiem. jesli wypelnisz pustke 'czyms' to nie ma gwarancji, ze podniesiesz jej wartosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×