Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

Gość alfa centauri
o Boże, znowu przepychanki... Skąd w was tyle zajadłości, panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
zonaty58 glupiemu wiele do szczescia nie potrzeba, czesto tez nie widzi jak jest krzywdzony, wykorzystywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
alfa centauri lecza swoje kompleksy, stad ta "napinka'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziundzio
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.kafe
zawsze szczery Jeszcze nie zauważyłeś, że pytający Cię kompletnie olewa, bystrzak z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zarania dziejow meska psychika opiera sie na RYWALIZACJI, tak jestesmy stworzeni, mali chlopcy odkad tylko stana na nogi juz chca sie scigac, stad wziely sie przeciez olimpiady, konkursy, polowania itd w tym czasie kobiety mialy za zadanie ukladac kwiaty, pielic ogrodek i rodzic dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
@Szczery najpewniej ułomność natury. Ale nie wiem, czemu do mnie to pytanie? Zdradziłam się tu z czymś takim? D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pisalas weronika: 10:46 [zgłoś do usunięcia] pytajaccy dzenntellmannn zawsze szczery Czy Zapendowska nie zna sie na ladnym spiewaniu bo nigdy sama ladnie nie spiewala? Czy rezyser filmowy musi byc dobrym aktorem, by mowic innym aktorom jak maja zagrac dana scene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
@Szczery nie rozumiemy się znowu. Po pierwsze, jesteś niewolniczo przywiązany do stereotypów (przynajmniej tych dotyczących kobiet), a po drugie błędnie interpretujesz moje wypowiedzi i intencje, jakie za nimi stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytający :) ok od ponad pół wieku leczę kompleksy :)... kiedyś nawet kiedy nie było netu -czego pewnie nie pamiętasz- też sobie jakoś radziłem z tym leczeniem :) i żyję i nawet cieszę się życiem, bo jakoś nie ulewam żółci jak Ty to czynisz w rożnych topikach, pod rożnymi nickami :) kibicując sobie samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
zonaty58 kryzys wieku sredniego, starosc nie radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!! PYTAJACY
pytający, u ciebie jest permanentny kryzys testosteronu, inteligencji i przydatnosci zyciowej- żona sprytnie to odkryła, dlatego już 5 miechów się do ciebie nie odzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, jesteś niewolniczo przywiązany do stereotypów argumenty? alfa, napisalem gdzies nieprawde? wskaz to prosze , a po drugie błędnie interpretujesz moje wypowiedzi i intencje, jakie za nimi stoją. kobieto mnie kompletnie nie interesuje jakie masz intencje, paniatno? chcesz rozmawiac to pisz wprost co chesz sie dowiedziec zamiast pierdolic naokolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę pytający ze już poważniejszych argumentów nie masz :) ...szanuj się bo jak nie będziesz to mojego nie dożyjesz i kryzys wieku średniego będzie dla ciebie jedynie abstrakcją :) poza tym skoro tak na wszystkim się znasz powinieneś wiedzieć że kryzys wieku średniego jak sama nazwa wskazuje dotyka osobników o wiele młodszych niż ja :) ...mój pesel ma to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
zonaty58 widocznie ciebie kryzys wieku sredniego wyjatkowo dlugo trzyma, albo tu u ciebie jest stan nornalny, nie wiadomo co gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.kafe
UWAGA!! PYTAJACY Gdzie wyczytałeś, że pytający ma żonę. Przecież to jest stary kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...masz rację :) każdy to widzi ...wyczytałeś i wiesz, dobrze ze chociaż wiesz bo jak tak widzę tę żółć którą ulewasz to nie masz szans poznać tego zjawiska na własnej skórze :) ....a tak notabene to wcale nie taki przykry stan :) przynajmniej dla przeżywającego :) ...ale to pewnie też wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!! PYTAJACY
weronik- pytający pisze też na temacie o cichych dniach, tam się wyzewnętrznił, że żonka 5 miesięcy milczy, a on niby w dupie to ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.kafe
UWAGA!! PYTAJACY Gdzie to napisał? Nie jesteś czasem kolejnym idiotą który uważa, że pytający pisze pod wieloma nickami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeruś
"to wcale nie taki przykry stan " zonaty58 święta prawda :D Stawiam browara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pytający a co tak zamilkłeś na sąsiednim wątku o cichych dniach ? czyżby jednak zakon kamedułów :) ...wyobraźni brakuje, bo wiemy że wiedzy na pewno nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
zonaty58 Nie przypominam sobie by pisal w jakims temacie o cichych dniach, ale wy przeciez wiecie lepiej gdzie pisalem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×