Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

Gość alfa centauri
@Szczery.... to co za komunikacja, skoro nie interesują Cię intencje ludzi, z którymi rozmawiasz? Jałowa trochę, nie sądzisz? Nie wiem, po co prowadzisz takie rozmowy? Wierzę, że nie tylko po to, by gdzieś między sensami przemycić rzeczy typu "umiem grać w szachy" tudzież "nie robię bł.ort."? Stereotypy: przykład 1. uważasz, że większość kobiet pier**li od rzeczy, co ja odczytuję, jakobyś uważał, że nie są inteligentne (tak?) więcej przykładów podać nie mogę, bo nie śledzę Twej kariery na kafe... ale obstawiam, że pewnie by się jeszcze jakieś znalazły ;) A co do wspomnianej 'nieprawdy': pojęcie prawdy jest względne. Dla Ciebie fakt, że jestem nieinteligentna może być prawdziwy; dla mnie - niekoniecznie. ;) Ty swój sąd budujesz w oparciu o błędne przesłanki wynikające z niezrozumienia moich wypowiedzi i olewania moich intencji "komunikacyjnych". (jeśli jesteś zainteresowany, moge to rozwinąć) Chyba faktycznie z mężczyznami nalezy rozmawiać prosto, bo inaczej się frustrują :( "paniatno" - to jakiś quasi-rusycyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie interesują Cię intencje ludzi, z którymi rozmawiasz? kobieto to jest forum interesuja mnie poglady a nie intencje, naprawde tego nie rozumiesz? ludzi z ktorymi rozmawiam?? wez sie puknij w glowe? jacy ludzie? przeciez nikogo tu nie znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
"wez sie puknij w glowe? jacy ludzie? przeciez nikogo tu nie znam" to może Ty się puknij wcześniej? To z kim tu rozmawiasz? Z nickname'ami?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniatno to niby zrozumiano :) ...w "moich czasach" dość popularny zwrot, czyżbyś ZS oscylował gdzieś w okolicach mojego pesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty swój sąd budujesz w oparciu o błędne przesłanki wynikające z niezrozumienia moich wypowiedzi i olewania moich intencji "komunikacyjnych". czy ty przeczytalas to co napisalas? wrocmy do poczatku: zadalas pytanie - czy mysle o kobiecie, o ktorej wiem, ze darzy mnie uczuciem a mi sie nie podoba, odpowiedzialem, ze znikome ma to dla mnie znaczenie co tu bys chciala rozwijac, i co sie krylo (jakie przeslanki i jakie intencje) - rozwin (jeśli jesteś zainteresowany, moge to rozwinąć) j.w. Chyba faktycznie z mężczyznami nalezy rozmawiać prosto, bo inaczej się frustrują ja sie nie frustruje ani grama, mam z ciebie ubaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może Ty się puknij wcześniej? To z kim tu rozmawiasz? Z nickname'ami?!? no hello, a kim ty dla mnie jestes? przyjacielem? kolega? kolezanka? pojdziemy razem na piwo? mam wspolnych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chociaż nie, to niemożliwe :) mimo wszystko w moich czasach panie, bez względu na inteligencję, darzono większą atencją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ZS :) jasna odpowiedź tez zauważyłem że ten język zaczyna się przydawać w interesach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zauważyłem że ten język zaczyna się przydawać w interesach bez dwoch zdan zonaty, w koncu to nasz najwiekszy rynek eksportowy, czy to sie jarusiowi podoba czy tez nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
"no hello, a kim ty dla mnie jestes? przyjacielem? kolega? kolezanka? pojdziemy razem na piwo? mam wspolnych znajomych?" nie wierzę, ze jesteś aż tak... wybacz, proszę... głupi?? :( Mam nadzieję, że to tylko upór. rozmawiasz tu z LUDŹMI, hello! To nie powinno miec znaczenia, czy znasz ich osobiście czy nie. Sam fakt, że są ludźmi, powinien zobowiązywać do przestrzegania jakichś zasad, szczególnie na planie komunikacyjnym, zważywszy że to forum dyskusyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiasz tu z LUDŹMI, hello! To nie powinno miec znaczenia, czy znasz ich osobiście czy nie. Sam fakt, że są ludźmi, powinien zobowiązywać do przestrzegania jakichś zasad, szczególnie na planie komunikacyjnym, zważywszy że to forum dyskusyjne! dla mnie to nie ma znaczenia rozmawiam tutaj z kims, nie wiem z kim, kto albo jest soba albo udaje jesli nie podoba ci sie forma moich rozmow (a zwroc uwage, ze ta forma zalezy od samego rozmowcy - vide przyklad mojej rozmowy z zonatym, albo czizas) to po prostu do mnie nie pisz i rozmawiaj yyyyy ze szczerusiem :_-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna refleksja kobietom bardzo ciezko jest przyjac tresc wypowiedzi, gdy forma jest dla nich nieodpowiednia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ZS za chwilę zaczniesz powielać teorie pytającego o inteligencji kobiet, mnie w problemie alfy bardziej brakuje naświetlenia kontekstu sprawy, nie czepiałbym się ze chce drążyć temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeruś
o zs ,to ty jednak kobietą jesteś :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zrobie to specjalnie dla ciebie zonaty - wyjasnienie czasem po prostu sie czepiam, tylko po to by wyzwolic emocje, ktore mnie bawia :-) nie mam nic do nicku alfa centauri, ale zabawne jest jak zaczyna sie wsciekac, moze jest inteligentna a moze nie, to nieistotne istotne jest to, ze zadaje pytania z dupy a oczekuje wielce rozbudowanych wypowiedzi :-) jesli sie z tym, zonaty, nie zgadzasz to chetnie podyskutuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeruś
zs i dyskusja :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
@Szczery "nie mam nic do nicku alfa centauri, ale zabawne jest jak zaczyna sie wsciekac, moze jest inteligentna a moze nie, to nieistotne" i znowu nadinterpretacja, bo ja się nigdzie nie wściekam (co najwyżej, się zdumiewam) :) Wyobraźnia bazująca na stereotypie pracuje, jak widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jestescie biedni
brak wam wiary i Nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ... nikt tu nie zmusza nikogo do rozmowy z kimkolwiek, ale formę też jakąś trzymać trzeba :) kolejny fakt ...nie każdy jest tu sobą :) ...inna sprawa że nie bardzo widzę sens bycia tu kimś innym, ...budowanie sobie kolejnych osobowości to chyba się schizofrenia nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeruś
można to też określić jako paranoja,a to tutaj jest zjawiskiem częstym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
ale zalosnie jestescie, poczytajcie co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zonaty wyjasnilem ci jak trzeba a teraz konkretnie, czy jest sens dyskutowac o tym, co czuje facet jesli nic do kobiety nie czuje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×