Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

hahahaha a ty do bólu konkretny :) no ja swoje na ten temat już napisałem :) z tego co sadzę na ten temat Alfa się nie odniosła nie wiem czy ja to usatysfakcjonowało czy nie :) Ty odpisałeś lakonicznie ale konkretnie :) ...a Alfie po prostu wierzyć się nie chce że to tylko tyle że nic w nas się nie dzieje w takiej sytuacji, nic nami nie targa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Alfie po prostu wierzyć się nie chce że to tylko tyle że nic w nas się nie dzieje w takiej sytuacji, nic nami nie targa tym sie wlasnie rozni psychika faceta od psychiki kobiety, nimi wciaz targaja emocje, uczucia, domysly, analizy, zmiany uczuc, zmiany emocji, hormony itd a nami? kasa, dupa, auto, pasja, i RYWALIZACJA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i widzisz jak się z Tobą trudno dyskutuje :) doskonale wiesz o co komu chodzi ale się czepiasz, ok nie określiłem skali :) ale chodziło mi aby sobie pogadać nie wywołując czyjegoś dyskomfortu bez potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale wiesz o co komu chodzi ale się czepiasz zonaty, bo gdybym tego nie robil, to po co mialmby dyskutowac, skoro doskonale wiem co w tym przypadku alfa napisze lub zrobi :-) ja po prostu sie swietnie bawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ujmująco to ująłeś :) ale skoro kobieta chce o tym targaniu pogadać to dlaczego nie, skoro i tak się chyba nudzisz skoro jak reszta tutaj siedzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oczywiscie rozumiem twoje przeslanki, inne niz moje, rozumiem tez twoja decyzje o trzymaniu sie "jakiejs formy" to twoja sprawa, twoj styl, twoj czas :-) a moj to moj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro i tak się chyba nudzisz skoro jak reszta tutaj siedzisz no wlasnie nie, ludzie inteligentni sie nie nudza siedze tu bo mnie to bawi, a nie "brak mi zabawy to tu siedze" :-) a co do rozmow o targaniu, alez niech sobie o tym rozmawia z kim chce, przeciez nikomu tego nie bronie, sek w tym, ze ja tak rozmawiac nie chce, dlatego sie czepiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
oj niewiele sie zmieniło od mojego wyjścia:) ZS nie uważasz ze zachowujesz sie troche jak dzentelmen? też z uporem bronisz wego wdając sie w jakieś gierki słowne. Zachowujesz sie jak ćma przy żarówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
bo Szczery tu testuje "nickname'y"... no widzisz, Szczery, jak chcesz, to potrafisz :D następnym razem się podszyję pod faceta, może będziesz dla mnie łaskawszy? :P (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
pozatym dajemy niezłą odpowiedz na główne pytanie:) przeważa furia i ślepa obrona własnego zdania oto coś o męskiej psychice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa no jasne, ze jak chce to potrafie wejdz na moj topik i poczytaj jak rozmawiam z czizas albo sukienka :-) po prostu reaguje odpowiednio do tekstow innych nickow :-) jak jakis nick wydaje sie byc rozsadny to odpowiednio prowadze rozmowe, jak zachowuje sie jak szczerus czy pajac to inaczej ale spoko alfa, mozesz sie podszywac pod kogo chcesz, w koncu i tak masz pomaranczowy nick :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważa furia i ślepa obrona własnego zdania brrrr naprawde jestes facetem? napisz wreszcie jakis konkret, slepo tutaj broni sie jedynie pajac, a nie ma przeciez pewnosci, ze jest facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeruś
o i tu mamy podobnie, niestety :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i brrr przypomnij sobie swoje teksty o niedzwiedziach czy chopinie zastanowiles sie dlaczego je pisales? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsjesteś kłamcą i tyle powiem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
:) no nie bede sie z tobą wdawac w dyskusje ale napisałem je zeby ci pokazać ze hojrakiem na kafe może byc każdy i nikt nie powie ci naprawde kim jesteś . Jednak styl jakim sie posługujesz , brak zrozumienia innych oraz twój szczęniecy odgłos jaki wydajesz z siebie za każdym kliknięciem w klawisz mówi żeś niski człek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tę dyskusję to już nie brnę :) sam pisze na czarno i tylko z jednego nicka, nie staram się dociekać po co ktoś robi inaczej. wiem ze ludzie inteligentni się nie nudzą, dlatego tu bywam i od czasu do czasu coś napiszę z nadzieją że komuś na coś się przyda, poza tym wszystko jest nauką :) ...tyle się tu można dowiedzieć o ludziach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwsze w historii moje "wołanie o pomoc na Kafeterii" i liczę, że mi pomożecie. Jak mozemy ci pomoc? nie znamy szczegolow i nie czytamy w myslach tego faceta.Zanim postanowiliscie milczec to moze warto bylo spytac go jakie ma oczekiwania i ustalic jak dlugo to milczenie ma trwac i kto ma je przerwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziundzio
mialem dawno temu to samo z moja kobitką,nie chcialbym żeby mi sie w tamtym czasie narzucala,ale jak sie okazało,ona byla sprytniejsza,sama sie potem przyznała,,,,;_0 napisala do mnie niby przez pomyłke smsa jego treśc-podjedz po mnie około 20-tej.pa .pa wtedy pomyslalem ze pewnie inny juz sie doniej czai,i zadzialalem,napisalem ze pomylila sms,,ona na to o przepraszam,,ale juz nie chcialem separacji i czekać,,to jakos na mnie zadzialalo ze mógłbym ja naprawde stracic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forma hmmmm :) coraz lepsza wrocilam do jazdy na rowerze zrobilam przez ostatnie 3 tygodnie 240km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lasach i parku unikam spalin widze , ze nadal toczysz boje :) ze tez ci sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×