Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikka 1985

dieta allevo

Polecane posty

Gość Duśka 100
Witajcie:) 7 dzień diety i 5kg mniej :) Jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka jeszcze nie szczupla
Witajcie. Jestem na diecie Allevo (+ trochę dietalight, mieszam dla urozmaicenia) już 5 tygodni. Waga spadła - 5,5 kg. Czuję się dobrze.Problem tylko w tym, że po 2 tygodniach dołączyłam 1 posiłek normalny - reszta na zupkach i batonikach i waga przestała praktycznie spadać. Jak w weekend zjadłam trochę wiecej warzyw i owoców i troche gotowaneo kurczaka to nastepnego dnia miałam 0,5 kg wiecej. Czy Wy tez tak macie? Dlaczego waga przestała spadać ? Jak wytrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea123
Cześć, Dostałam kilka paczek mix paka Allevo. Nie do końca chciałam bawić się w całodzienną dietę więc postanowiłam od razu jeść 3 posiłki allevo i 2 posiłki normalne z tym że normalne posiłki to śniadanie najczęściej muesli z mlekiem i obiadek mięsko z warzywami. W całodziennej diecie nie używam chleba makaronu innego niż pełnoziarnisty oraz ryżu innego niż brązowy czyli staram się nie jeść zbyt wielu węglowodanów. W okolicach kwietnia wzięłam się za siebie ponieważ przy wzroście 165 na wadze wskoczyło mi 80 kg. Praca siedząca, brak aktywności fizycznej itd. Zaczęłam jeść regularnie mniejsze dania okrojone z liczby węglowodanów, zaczęłam biegać na zmianę z ćwiczeniami kardio i tak do lipca spadłam 10 kg. W lipcu miałam duży kryzys spowodowany brakiem efektu przez prawie cały miesiąc aż dostałam allevo...raz kozie śmierć pomyślałam i zaczęłam wsuwanie tych koktajli:) na początku nie było najłatwiej bo to jednak monotonne półpłynne produktu o stałej gramaturze. Jednak efekty są kilogram spada co tydzień bez problemów. Nie martwię się że jeden dzień nie ćwiczę a innego że wyskoczyłam na obiad do knajpy. Staram się jeść mniej niż wcześniej, jadam regularnie, piję dużo wody, nadal biegam, jak mogę jem produkty niskowęglowodanowe czyli nie zapycham się mąką, ziemniorami, kaszami, ryżem i makaronem wolę większy kawałek mięska z gotowanymi warzywami :) Mix pak allevo wystarcza mi na 2-3 dni waga leci w dół teraz jest 66 ale jeszcze sporo przede mną bo chcę jeszcze zgubić 10 kg...wiem że dam radę. Chudnącym z allevo jak i bez niego życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem po fazie startowej tylko allevo schudłam 15kg.czuję się extra i walcze dalej wszyscy znajomi zauważyli moją przemiane polecam i wytrwałości.a jeśli chodzi o kase to proponuję sobie policzyć koszt dzienny zjadanych posiłków a dzienną paczkę allev i co................wychodzi wiele taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie uczestniczki niedoli;)Zamówiłam dzisiaj zestaw na 10 dni przez allegro,plus kupiłam 2 opakowania w rossmannie:D Od jutra zaczynam:D Ważę jakieś 65 kg i chcę schudnąć do jakieś 5,6,7 kg,w sumie ile będzie ok:)Życzę powodzenia sobie i wszystkim na diecie allevo:)Będę informowała o swoich wynikach:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella_k
na diecie allevo jestem już około 1,5 miesiąca - moja siostra walcząca z nadwagą powiedziała, że dzięki tym produktom mogę pozbyć się zbędnych kilogramów, niestety moja praca jest siedząca, więc tłuszczyk sam się odkłada :( może produkty nie powalają smakiem, ale przynajmniej mi pomagają, jedząc tylko je, nie ćwicząc ani nic, zgubiłam 2 kg bez wysiłku, możecie mi powiedzieć gdzie mogę kupić produkty allevo? kupuję u mnie w mieście, ale cena jest trochę za wysoka a wybór niewielki, zastanawiam się nad zakupem w tej aptece internetowej http://www.nowafarmacja.pl/allevo ale nigdy nic nie kupowałam z takich rzeczy online i chciałabym się dowiedzieć czy któraś Was w internecie robiła takie zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuj - kupiłam tam wile leków i nie było problemów. daj znać jak Ci idzie odchudzanie - chciałabym zacząć się odchudzać z allevo od nowego roku, mam do zrzucenia 10 kg .... jeszcze nie zrzuciłam po ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_01
Właśnie zajadam się śniadaniowym koktajlem czekoladowym na lunch mam zupe brokułowa jest przepyszna ale nie wiem co mi bardziej smakuje: zupy czy koktajle. Myślę, że po 2 tygodniach zupełnie na allevo zamienię zupe na zupe domowa. Poza tym zamierzam mocno pilnować zasad, bo to jedyna skuteczna dieta. Nie jestem po niej głodna a waga powoli spada. Opinie są rózne i myślę, że te negatywne od osób, które próby z allevo nie podjęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc567
Ja na diecie Allevo jestem juz tydzień i schudłam ponad 3 kilogramy a wcale nie czuje sie głodna ! Zupki allevo sa bardzo smaczne, koktajle rowniez smakują jak z prawdziwych owoców. Uwielbiam rowniez batoniki czekoladowe sa smaczne a sprawiły ze w ciągu tygodnia zgubiłam juz kilka kilogramowa - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igabella
Nie wiem jak dieta allevo się sprawdza bo nigdy nie próbowałam. Ja należę do tych co byli na diecie cambridge. Sprawdzona stara dieta a jaka skuteczna. U mnie spadek był wielki bo aż 22 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro kupuje caly arsenal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kludi_01
Ja znam te produkty i znam system ich działania, kilka miesięcy temu odchudzałam się tą dietą Allevo. Bardzo ją polecam. Nie zgadzam się przede wszystkim, że to sama chemia, dużo błonnika i wszystko co organizm potrzebuje, a bez zbędnych kalorii. Wystarczy kilka tygodni stosować pewne zasady częstych posiłków najlepiej tych z saszetek, albo dieta kombinowana i waga sama spadnie. Posiłki są smaczne i bardzo sycące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja od dwóch dni na allevo. Na wadze kilogram mniej, do tego ćwiczę jeszcze nie wiem czy powinnam bo czytałam, że nie koniecznie w fazie startowej jest to wskazane. Co sądzicie o smakach? Ja nie mogę zupy brokułowej znieść ohydna, za to koktajle są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimeg
Bokserka w fazie startowej nie cwicz, bo dostarczasz do organizmu bardzo mało kalorii. Szkoda, żebyś przerwała jak Ci dobrze idzie. Po dwoch tygodniach możesz sobie robić diete mieszaną i trochę bardziej kaloryczną. Wtedy sobie poćwicz. Przeszłam tę dietę i znam jej zasady. Bardzo szybko straciłam na wadze i waga się zatrzymała. Efektu jojo nie widać i niech tak zostanie. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prowokacja fajna taka dieta :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimeg kurcze to ja już tydzień na Allevo i cały tydzień ćwiczyłam, ogólnie nie czuje się zmęczona, powiedziałabym że nawet mam więcej energii :) To teraz nie wiem czy przez ten tydzień co mi został ćwiczyć czy nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam dietę, Cała fazę pierwszą a potem dieta mieszana, straciłam w miesiąc 8 kg i waga się utrzymuje. Wcale nie byl mi trudno przejść przez 10 dni diety tylko na saszetkach Allevo bo koktajle są smaczne i pozywne, słodkie i kolorowe. Dla mnie cenne w tej diecie jest to, ze nie musiałam poświęcać pol dnia na przygotowywanie pieciu posiłków, nie trzeba też barć dodatkowo żadnych witamin bo w tych posilkach jest wszystko czego potrzebuje organizm i to w wystarczających dawkach. Bardzo mi ta dieta pasowała. teraz mam na wszelki wypadek błonnik allevo, bo nie wiadomi nigdy kiedy moze sie przydać jakiś zapychacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimeg
bokserka ja jak bylam na tej diecie tez czulam sie super dobrze, miałam full energii, to na pewno dlatego, ze dieta zawiera wszystkie składniki mineralne, ale obstawałabym przy tym, żebyś nie ćwiczyła w pierwszej fazie bo dostarczasz do organizmu za mało kalorii, żeby je palic na ćwiczenia. Poczekaj te kilka dni jeszcze. A jak waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po 2 tyg fazy startowej, waga spadła 3 kg :) Teraz intensywnie ćwiczę jem 2 posiłki allevo i trzy normalne lekkie. Oby waga spadała dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimeg
bokserka23 o to super, ze powoli a systematycznie waga spada. trzeba sie przestawić już na stałe na 5 posiłków dziennie w małych porcjach, trochę sportu i damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ktoś tu jeszcze zagląda :) Waga powolutku spada, dużo ćwiczę i jem regularnie małe posiłki. Ale tak marzy mi się kebab że nie wiem czy długo jeszcze wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimeg
Bokserka23 wytrzymaj jeszcze chwile. Dobrze CI idzie. Jak sie waga ustabilizuje to i kebab jest wskazany. Zrobisz sobie dzień z kebabem i poz tym Allevo i nie będzie szkody dla organizmu. Przecież przy mądrze przeprowadzonej diecie można potem jeść normalne posiłki, tylko mniej a często, mnie ten nawyk został i dobrze bo skończyły sie problemy z żoładkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
cześć. mam zamiar zacząć od jutra. muszę pozbyć się 10 kg ;-(((( musi mi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola K
gość m uda Ci sie. Ja w ub roku tez miałam takie postanowienie,. 10 kg straciłam łatwo z dietą Allevo, potem tylko faza stabilizacji jest najważniejsze, żeby zmienić nawyki żywieniowe i żeby waga sie ustabilizowała. Mnie sie udalo, nie mam efektu jojo :) :) uda sie i Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Dziękuję Jolu za wsparcie ;-). Dziś mija 3 dzień, jestem dzielna!!! Podpowiedz mi proszę co jadłaś w drugiej fazie diety, masz moze jakieś sprawdzone i szybkie w przygotowaniu przepisy? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam koktajl jagodowy
Kto się dieci aktualnie z Allevo? Ja zaczęłam wczoraj i póki co jest ok. Zupki da się zjeść, choć do wybitnych nie należą (za to sycą na długo a tylko 115 kcal;)), natomiast koktajle wręcz mi smakują. Nie wiem skąd te wcześniejsze opinie, że produkty allevo są tak paskudne, że nie da się ich przełknąć?! Startuję z 75 kg, zobaczymy ile uda się zrzucić przez te dwa tyg i kiedy zupki i koktajle zaczną wychodzić mi uszami ;) pozdrawiam wszystkie allevowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
ja póki co trwam ;-) we wtorek miną 2 tyg. - zgubiłam 3,5 kg. Jeszcze muszę zrzucić 6,5 kg. A Tobie jak idzie??? Pozdrawiam m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
A ja wystartowałam dziś ale nie umiem jeść tylko tego sztucznego jedzenia więc jeden posiłek zastąpię czymś zdrowym...a do zup będę dodawać a to kaszę a to ryż... ważę 65 a chcę zejść do 58 ale jak uda mi się do 60 to i tak będę happy oprócz tego codziennie się ruszać trzeba spróbuję slow joggingu :) Dziewczyny nie martwicie się że te proszki naruszą coś w naszych żołądkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny gdzie kupic cala serie produktow na pelne 3fazy diety czyli chyba 2tyg.bo tyle ta dieta trwa?na allegro sa jakies pojedyncze produkty,skad mam wiedziec co mam kupic i jak zestawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Cześć, ja kupiłam w aptece internetowej. Polecam sprawdzić na ceneo. Od dziś wprowadziłam 2 swoje posiłki. Jutro mijają moje 2 tyg. Zrzuciłam 4,2 kg. Powodzenia dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×