Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikka 1985

dieta allevo

Polecane posty

Gość gość
w rossmanie sa swietne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufthansa76
Czesc Kobitki, dzisiaj moj 3 dzien. waga minus 1.2 :). Najgorsze jest to, ze cos mi w brzuchu burczy :). Ja zamawialam przez Apteka Nowa Farmacja. Mix za 19.59, sernik z truskawka 5.20, koktajl bananowo-malinowy 18.25. Zastanawiam sie tylko kiedy przejdzie mi bol glowy :( Co prawda to prawda ale jednak na poczatku nie jest to przyjemne. przynajmniej tak jest u mnie bol glowy i oslabienie. Teraz tylko trzeba sie zaprzec i do przodu :)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta90351
Hej witam dziewczyny. Właśnie jestem na 3 dniu stosowania diety. Na razie boję się stanąć na wagę, może za dwa dni spróbuję. Boję się też, że może nastąpić kryzys, ale może..... oby tym razem się udało. Zobaczymy, a Wy jak się trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Cześć dziewczyny, W środę miną moje 3 tyg. Póki co to zgubilam ponad 5 kg. Teraz jem już 2 a w weekend 3 własne posiłki. Mam oczywiście kilka grzeszkow na sumieniu. Ale jutro jest poniedziałek a to dobry dzień na powrót na słuszną drogę. Trzymajcie się i dajcie znać jak Wam idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufthansa76
ja tylko 3i pol dnia jadlam samo allevo jakos slabo sie czulam i postanowilam jesc 2 wlasne posilki reszte allevo :) Waga i tak spada co prawda od wczoraj przybylo 300 gram ale to dlatego, ze nie wypilam wystarczjacej ilosci plynow. Dzisiaj na sniadanko zjadlam 2 plasterki melona i pol jablka. Na obiad kawalek rybki z kalfiorem i reszta allevo. Oczywiscie jak robie swoj posilek to niskokaloryczny :):). Dziewczyny damy rade. Zrobilam sobie caly termos herbaty czarnej dodalam kilka plastekow imbiru i 2 plastry cytrynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bagietka38
Cześć babeczki!!!! Długo czytałam wasze wpisy i postanowiłam że od jutra zaczynam.Kupiłam cały starter na dwa tygodnie i strasznie się boję czy dam radę.jak by co będę zdawała relacje.Moja wyjściowa waga 71kg,planuję zejść do 65kg-trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bagietka 38 bedziemy trzymac :):):): dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta90351
Witam Was kolejny raz. Muszę się pochwalić, że wytrzymałam tydzień. Było ciężko, ale daję radę. Tak na prawdę dopiero wczoraj zaczęłam się czuć trochę lepiej. Przez pierwszy tydzień prawie wciąż byłam głodna - muszę przyznać. Pocieszające jest 2,5 kg mniej! Kolejnym moim błędem jest zamówienie przez internet kilku kolejnych pudełek Alevo ale także Diety Light - wydawało mi się, że będzie to jakieś urozmaicenie. Niestety ta druga jest zdecydowanie mniej smaczna - mogłam kupić dla sprawdzenia pojedyncze pudełko! No cóż - chciałam zaoszczędzić. Następnym razem wrócę do Alevo - oprócz zupki grzybowej wszystko mi smakuje. A jakie Wy macie spostrzeżenia, stosujecie inne firmy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna01
Próbowałam rożne, ale Allevo ma najwięcej smaków i są najsmaczniejsze. Zresztą i skuteczność Allevo jest lepsza bo najdłużej utrzymuje się sytość. Poza tym, Allevo jest dobrze zbilansowane i przy niskiej kaloryczności dostarcza optymalną ilość minerałow i witamin. Dodaje energii i poprawia metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Cześć, dziewczyny ja trwam ;-). Teraz już jem 3-4 własne posiłki i 1-2 Allevo (głównie rano, bo wygodniej). Waga nizsza o 5,7 kg. Do celu jeszcze 4,3 ;-)))). Nauczyłam się jeść 5 razy dziennie (wcześniej 2 do 3 razy). Jeśli chodzi o ćwiczenia to zapał niestety powoli mi mija. Ćwiczę 2 razy w tyg. po 30 min. (trochę za mało). Trzymam za Was kciuki ;-)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane90351
Alevo są najlepsze, ale cóż wydałam kasą na dietę light, to ją zużyję. Teraz niestety jest sobota, cała rodzina przy stole a ja zupka? Jak to przetrwać? Też uważacie, że weekendy są najgorsze? Pocieszające jest, że to ostatni weekend cały na proszkach. Następny weekend już wprowadzam dodatkowe pokarmy. Nie mogę się doczekać pierwszego obiadku z rodziną. Ważne aby dotrwać do piątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po trzech tygodniach - 6,5 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta90351
A powiesz jak? Czy wg wytycznych dwa tygodnie same koktajle, a później dwa posiłki i trzy koktajle? Trochę boję się przejścia na dietę mieszaną - drugi etap, czy nadal dam rade się powstrzymywać przed podjadaniem.Jak możesz opisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zaczełam swoją przygodę z allevo wczoraj i wszystko było ok, ale po dzisiejszych 3 porcjach allevo strasznie boli mnie żołądek. Czy miała może któraś z was taką sytuację?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, po tygodniu z allevo-3kg, więc w końcu coś, co na mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co faszerować się chemią ? Nie dziwię się, że Was żołądek boli jak tam nie ma nic zdrowego. Nie lepiej ugotować zupę ( nie na mięsie) gdzie talerz ma 100 kcal, a wiecie co jecie ? Tak samo koktajl... lepiej maślankę zmiksować z owocami, zamiast pić jakieś chemiczne wynalazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna01
Ja mam bardzo czuły żoładek i nie miałam żadnych negatywnych przygód podczas stosowania Allevo, może to po czymś innym ten ból. Ja też ładnie straciłam kilka kilogramów na tej diecie, a szczerze powiem, że traciłam już nadzieję, ze jest coś co na mnie dziala :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Witam, po prawie 6 tyg. diety zgubiłam 7 kg. Allevo jem 1 raz dziennie (pierwsze śniadanie) później 4 swoje posiłki. Zdarza mi się wypić lampkę wina. Chudnę, wolniej, ale do wymarzonej wagi zostało mi 3 kg. Trzymam kciuki za Was ;-)) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna01
gość m super news. Bardzo sie ciesze, że tak ładnie udało Ci sie zejść z wagi. Zostało Ci już niewiele, dasz radę! tym bardziej ze jest gorąco i łatwiej gubić kilogramy. Ja teraz już nie jem koktajli jako głowne posiłki, czasami jak jest gorąco to robie z lodem shake czekoladowy:) ale kiedy czuję, że mam wilczy apetyt lub jest impreza rodzinna biorę błonnik Allevo, super hamuje apetyt i zapycha żoładek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedamALLEVO
Witam zainteresowanych dietą Allevo :) mam do sprzedania 4 opakowania diety ALLEVO mix pack (2 x koktajl owocowy o smaku truskawkowo-jagodowym, 2x zupa ziemniaczano-porowa, 2x koktajl o smaku czekoladowym) oraz 5 opakowań zupy brokułowej z bazylią i kaszą kuskus.Każde opakowanie za jedyne 19,00 zł + kw :) Na dietę przechodziłam razem z moim narzeczonym, który po pierwszym dniu juz zrezygnował :( nie dał rady bo pracuje fizycznie i jednak za bardzo drastyczna jest dla niego ta dieta :) Mówiłam mu żeby na nia nie przechodził ale sie uparł:/ Błąd, że od razu tyle tego kupiliśmy i ja sama nie przejem:) zainteresowanych odkupieniem proszę o kontakt na meila ana_sobocinska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta90351
Witam dziewczyny! Jestem trzeci tydzień na diecie. Pierwsze dwa tygodnie byłam na diecie tylko koktajlowej i ładnie chudłam. Teraz od tygodnia wprowadziłam dwa posiłki normalne (dwie kanapki na śniadanie i po południu obiad - normalne drugie danie) + jeden baton Allevo + dwa koktajle, ale niestety przestałam chudnąć!!!! Czy coś robię źle ? A może też tak miałyście. Na razie czekam i nic nie zmieniam, ale tracę cierpliwość. Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam ALLEVO 1. 30 szt. tabletek błonnik ważność VI/15 2. 7 szt. zupa grzybowa ważność VII/15 3. 8 szt. zupa brokułowa z bazylią ważność VI/15 4. 9 szt. zupa ziemniaczano porowa ważność VI/15 5. 6 szt. koktajl czekoladowy ważność XI/14 6. 8 szt. koktajl truskawkowo jagodowy ważność XII/14 7. 8 szt. baton czekoladowo migdałowych ważność VI/14 cena 110+ 15 zł koszt wysyłki kingatrz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMEG
Bokserka23 gdzie jesteś, jak twoje wyniki. Dziewczyno miałaś napisać jak sie Allevo sprawuje. Ile udało Ci sie pozbyć. hej wsparcie tu na Ciebie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jean1970
Cześć! od początku roku próbowałam zgubić 4 - 5 i nic!!! Wreszcie zdecydowałam się na Allevo. Zaczęła od 2.06 dziś 5 dzień. Zupki smakują dobrze, koktajl czekoladowy to przysmak.Przez pierwsze 3 dni byłam głodna, bolała mnie głowa.Wczoraj robiło mi się słabo i zamiast kolejnej zupę po południu zjadłam baton. Dziś jest lepiej. mam silna motywację :) to moja jedyna nadzieja na powrót wagi i równowagi psychicznej bo te dodatkowe kilogramy jeszcze bardziej niż fizycznie ciążą na mojej psyche. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMEG
jean1970 a jakie masz wyniki ?? najgorsze za Tobą, trzymam kciuki. dasz radę :) zaglądaj tu i powiedz jak idą postępy. Allevo naprawdę działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj miałam 1 kg na minusie, ale przed @ gromadzę wodę więc się okaże dopiero po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jean70
wczoraj miałam 1 kg na minusie, ale przed @ gromadzę wodę więc się okaże dopiero po oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Dziś jest mój 9 dzień z Allevo jak do tej pory waga spadła - 4kg jestem zadowolona. Mam tylko takie pytanie czy ktoś z Was wie dlaczego przez 6 dni traciłam za wadze około 0,5kg a od 2 dni tylko po 100g , zaznaczam że nie popełniam żadnych "grzeszków", nie podjadam ,samo Allevo i woda ok.2l dziennie. Czy któraś z Was tak miała??Moja waga startowa to 83,5kg dziś jest 79,5kg więc jest co tracić.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaCS
gość nie martw sie, moze jesteś akurat przed okresem i więcej wody zatrzymujesz w organizmie. Wytrwaj jeszcze chwilę i zobczysz. Ale i tak jesteś dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja74
Ja też mam juz 3 kg mniej JUPI. dziewczyny to działa :) Jean70 jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×