Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikka 1985

dieta allevo

Polecane posty

Gość karola-wet
witam, ja dziś zaczynam, waga ok 63 kg, marzę o 55..... mam już za sobą śniadanko w postaci koktajlu truskawkowo-jagodowego... nawet nie zły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola-wet
witam!!! jestem po obiadku - zupka ziemniaczano porowa, muszę przyznać ze nie przepadam za takimi specyfikami, ale była dość smaczna...... nie wiem czy zmieszczę jeszcze 3 posiłki.... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola-wet
witam, jestem 3 dzień na diecie allevo, jak narazie 1 kg mniej, jest ok, nie jestem głodna, ale też nie jestem w stanie zjeść więcej niż 4 saszetki, najgorzej jest wieczorami, ale jakoś daję radę, wypijam jakieś 2-3 litry wody dziennie i ćwiczę - skakanka, brzuszki i steper 0,5 godziny, zobaczymy jak bedzie dalej... koktajle sa w miare dobre, zupki mi smakuja, myslałm że będzie gorzej, a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kzskasasss
Ile trzeba jesc tych saszetek dziennie i ile trwa kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola-wet
5 dziennie, przez 2 tygodnie a potem wymiennie z posiłkami.... poczytaj na allevo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola-wet
witam dziś 7 dzień.... w dół 3,5 kg, czuję się dobrze, zgrzeszyłam raz czy dwa zjadając każdego dnia plasterek wędliny...... jeszcze tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina111111111111111
cześć dziewczyny ! napiszcie gdzie możnakupić najtaniej dietę tygodniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaula
Halo ktoś jeszcze sie odchudza ? ja zaczełam dziś ale chętnie "prowadziła bym " dietke z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa_kotowa
Spaula, ja! Też wczoraj zaczęłam, trochę głodna jestem między posiłkami, więc podjadam jakiegoś łogóra małosolnego, gotowaną pieczarkę lub marchewkę, ale nie czuję się słabo.. Wszystkie piszecie o utracie wagi, a ja chcę w zadku trochę schudnąć i w udach, ważę 57 kg, a chciałabym dojść do 52-53, więc nie dużo przede mną :) Mam nadzieję, że uda się wytrwać, razem będzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaula
No to Motylkowa Kotowa mamy za sobą trzeci dzień :) , ja mam do zrzucenia baardzo dużo( aż sie wsytdze mówic ile ,ogolnie chce schudnac na dobry początek 10 - 15 :) ) i allevo traktuje jako krótki ale szybki "zbitek " dla mojej wagi ,licze na co najmniej 5 kg ,staram sie "jeśc " 4 razy allevo i jabłko , nie jestem zbyt głodna bo mam za sobą diete kopenhaską która ładnie skórczyła mi żołądek, a co ze sportem ? ja dużo jeżdze na rowerze chodz ostatnio nie mogłam sobie na tą przyjemność zbytnio pozwolić ze względu na pogode ,co do allevo pije głownie koktajle bo zupy są średnio obrzydliwe ( za mały wybór produktów ) i polecam ( jeśli nie bierzesz ) jakąs multiwitamine bo przy takiej diecie to słabo( polecam maxivit dla niej ma żeń szeń w składie i daje lekkiego kopa ;)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa_kotowa
Kurde, czuję zniechęcona :( wczoraj był najfajniejszy dzień, bo niby straciłam ponad kilogram, miałam 56,7 a dzisiaj rano 55,5- poszłam do pracy, 3 saszetki i w drodze powrotnej pierwszy baton diety light, bo mnie naszło na słodkie. Wlazłam na wagę, było 55,6, potem 55,7 teraz po paru godzinach 55,9 ;( Może to ten baton? Ale nie zjadłam go nadprogramowo, tylko jako posiłek osobny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa_kotowa
Aha, jeśli chodzi o zupę, spróbuj ją zrobić inaczej- zagotuj 250ml wody, dodaj trochę soli, ugotuj w niej przez 5min brokuły lub pieczarki, zależy od smaku zupki, potem dorzuć torebkę o gotuj jakieś dwie-trzy minuty- jest o niebo lepsza w smaku i na dłużej syci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaula
Dzięki za sposób na zupke- wypróbuje :) co do wagi - nie ma sie co zniechęcać wiesz jakas tresc w jelitach albo hormony albo woda w organizmie i juz kg więcj :) , ja sie waze raz na tydzien albo dwa i wtedy wiem co jest grane ( albo schudłam albo musze sie bardziej przyłożyć ) Zamierzam do "naszej " diety allevo dokupić jakis produkt z diety light ( koktajl o smaku kawy albo capucino nie paietam :) tak dla urozmaicenia ,no i od jutra ćwicze ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa_kotowa
Ja dzisiaj ważyłam 54,400- jeszcze ze dwa kilo i starczy :) Chociaż w wyglądzie nie widzę radykalnych zmian, trochę w pasie mniej, a udziska nadal takie, jak były, ale dam im jeszcze szansę ;) ja cały czas mieszam diete light i allevo, bo koktajl czekoladowy lepszy z DL :p dzisiaj pożarłam dwa wafelki w czekoladzie, więc odmówiłam sobie jednej zupki, mam nadzieję, że nie pójdzie od razu w tyłek :p chyba też zacznę trochę ćwiczyć, bo marny efekt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia78
Hej dziewczyny:) Chciałabym spróbować Allevo,doradźcie mi co mam zakupić na 2 tygodnie. Strasznie dużo ważę :( przy wzroście 166cm - 74 kg:((( Będę szczęśliwa jak z przodu 6 zobacze:) Czekam na rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaula
Wczoraj imieniny taty więc pożarłam kawałek tortu i ciasta hmmm no cóż nie żałuje ;) zazwyczaj po tygodniu robie sobie dzien wolengo bo przede mną jeszcze wiele tygodni diet ,no i wróciłam do jazdy na rowerze ( minimium 15 km dziennie ) na ćwiczenia niestety nie miałam czasu ( ani ochoty ;)) ale od jutra już napewno :) Ancia 78 - ja na początku kupiłam mix i osobno zupe brokułowo bazyliową , koktajle mi smakują , zupa brokułowa ujdzie a ziemniaczano poprowa jest obrzydliwa ( ale to wszystko kwestia gustu ) kupujac 2 takie opakowania masz wszystkie produkty allevo ( oprocz batonow ) ja na dzien dziesiejszy zdecydowala bym sie na koktajle ( tylko z allevo ) i dobrała coś z diety light ( ale nie zrażaj sie tym co mówie o zupkach możę tobie zasmakują - ogólnie radze mixa na początek tam masz 4 koktajle i 2 zupy ( 2x czekolada ,2x jagoda i truskawka i 2x ziemniaczano porowa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa_kotowa
Ja kupiłam mix koktajli z diety light z shakerem, łatwiej w nim rozmieszać wszystko bez grudek, oprócz tego dwa pudełka mixa allevo, zupe brokułową allevo i koktajl mocca allevo. Pije rano koktajl DL czekoladowy, potem koktajl DL truskawkowy, na obiad zupka, ale gotuję ją z brokułami i przyprawami, bo zalana tylko gorącą wodą jest dla mnie nie dobra :p, wieczorem koktajl mocca i potem truskawkowy na mleku 0,5%- o niebo lepszy w smaku niż na wodzie. Nie jest źle, dzisiaj zjadłam sałatkę z dwóch liści sałaty, 10 pomidorków koktajlowych, rzodkiewki i ogórka zielonego- kalorycznie wyszło mniej, niż posiłek, który miałam zjeść z saszetki, a bardziej się nim najadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć! mam do odsprzedania w promocyjnej cenie kilka saszetek ALLEVO DIETA Zupa ziemniaczano-porowa, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu na getfar@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Denerwują mnie opinie osób, które tego nie próbowały a mają wiele do powiedzenie. Ja stosowałam dokładnie rok temu. Najpierw tak jak zalecają 14 dni samo allevo, a potem stopniowo wprowadzałam produkty i zmniejszałam ilość allevo. Stosowałam dietę przez 2 miesiące - cel osiągnęłam na swoje własne wesele:) Skład allevo jest pożywny i ma witaminy i minerały i białko i jeśli stosuje się 5 posiłków dziennie o równych porach i odstępach to są sycące i nie czuje się głodu. Ja siły miałam tyle, że dawałam radę na nocnych dostawach przy zapierdzielaniu przy towarze i miałam jeszcze więcej energii niż wcześniej. i to wcale nie jest głodówka - mam porównanie, bo kiedyś spróbowałam kiedyś kapuścianej przez tydzień i to dopiero była głodówka - czułam się jak wrak człowieka, nie miałam na nic siły i mimo, że wprowadzałam małe porcje i stopniowo produkty to i tak wróciłam do wagi sprzed diety. a allevo jest ok.ja schudłam 11 kg przez 2 miesiące. Dodam, że nie miałam czasu na uprawianie sportu- pewnie jakbym się wzięła za to to efekty byłyby jeszcze lepsze:) ja jadłam co 3 godz i bardzo ważne trzeba pić 1.5 litra wody mineralnej niegaz!!! ja piłam jeszcze kawę i herbatę bez cukru oczywiście. przez 2 tyg nie widziałam wielkich efektów na wadze za to centymetry spadły mi bardzo:) dopiero później zaczęłam więcej chudnąć jak jadłam normalne produkty i allevo. dla mnie bardzo ważne było, że skurczył mi się żołądek i potem jadłam małe porcje- po zjedzeniu połowy serka naturalnego homogenizowanego z sucharkiem już miałam dość. a moja wcześniejsza dieta to masakra jadłam baaardzo dużo, bardzo często i wieczorami i bardzo nieregularnie albo dwa posiłki dziennie. na początku trzeba wprowadzać produkty lekkostrawne i ważne trzeba się trzymać małych porcji i co 3 godz. i nie można wracać do starych nawyków, bo żołądek się bardzo szybko rozciągnie i potem znowu się będzie jadło dużo, źle i po efektach. co do produktów allevo to mi najbardziej smakują koktajle i zupa brokułowa. pierwszego dnia odstraszał zapach i smak zup, ale można się przyzwyczaić. trzeciego dnia już smakują:) polecam!!! u mnie w pracy dziewczyny najpierw patrzyły na mnie ze zdziwieniem- co ja wymyśliłam- a potem nie mogły się nadziwić efektami:) ja właśnie rozpoczęłam ponownie dietę, bo mam zamiar schudnąć kolejne kg i zmniejszyć swoje porcje, bo trochę sobie pozwoliłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przede wszystkim ważcie się rano po wypróżnieniu na czczo, wtedy waga jest najbardziej wiarygodna, w ciągu dnia nie ma sensu się ważyć. bo normalne chyba, że jak coś zjecie to waga skoczy. Ja jestem 10 dzien na 1 fazie. nie jest źle, nie brałam jeszcze tych tabletek ale chyba jutro kupię. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Tak czytam te wasze wypowiedzi i sie zastanawiam czy przy tych koktailach zupkach batonikach mozna normanie pic kawe i prawie normalnie funjonowac tzn nie odczuwac glodu Ja mam tryb zycia chodzacy nigdy nie lubilam zadnych cwiczen typu areobik a waga dosc duza przy 164 i nie umiem spasc z niej teraz zastanawiam sie na kupnem moze na wyprobowanie allevo a pozniej to sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguleczka26
hej, jestem na diecie allevo/dietalight 2 dzień; moja waga startowa: 81,9kg, po dwóch dniach -1,5kg!!! tak wiec działa!!! odchudzam sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hani69
Hej dzisiaj kupilam zupke ziem-por w smaku dosc dobra konsystencja rzadka do picia jedynie tylko co dalej jestem godna a to mial byc niby obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa_kotowa
Właśnie Allevo to jedyna dieta, na której nie czułam się głodna i miałam siłę, żeby normalnie pracować- nawet więcej, miałam większą energię do roboty, niż jak jadłam normalnie, znaczy przed dietą. Próbowałam kiedyś z dietą dukana- ale to odchudzanie odchudzało jedynie moją energię do życia, bo po dwóch dniach na białku nie miałam siły wejść na swoje czwarte piętro. Polecam, ja schudłam swoje 3 kg, teraz tylko utrzymuję 5 posiłków dziennie i kupiłam stepper, żeby trochę ruszyć zadek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allevo
hej dziewczyny! pracuje w aptece - posiadamy Allevo z krótką datą ważności, bo do lipca, któraś chętna, żeby odkupić? wiadomo, że data ważności produktu jest datą umowną, producent się zabezpiecza. ale zupki i koktale te są w 100% dobre, bo próbowałam. sprzadam mix packi 2 w cenie 1 +koszty przesyłki - dajcie znać, jak będziecie chętne: myszwkuchni@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giecik :)
hej dziewczyny, swoją walkę o upragnioną wagę z allevo rozpoczęłam 16.07.2013 r. czyli tydzień temu :) wydawało mi się, że ta dieta jest dla mnie idealna bo jestem leniuszkiem jeżeli chodzi o przygotowywanie posiłków do pracy... w związku z czym zaopatrzyłam się w 10 paczek allevo i z wielką determinacją przystąpiłam do zbijania wagi. Na początku było łatwo, jadłam 5 posiłków dziennie- za to dziękuje allevo że nauczył mnie regularnego jedzenia. wczoraj nastąpił kryzys i chciałam porzucić te koktajlo posiłki, ale powstrzymały mnie wydane pieniądze i wejście na wagę, która pokazała - 3 kg... chciałabym się zapytać czy jest ktoś kto skończył fazę startową i przeszedł w fazę utraty wagi. Jakie rezultaty i jak samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulkalulu
Czesc dziewczyny! Ja jestdm na diecie od 14 lipca. Ile kg spadlo nie wiem, nie mam wagi. Moge sie pochwalic zrzuconymi cm...talia z 82 na 76, pepek z 92 na 86, biodra z 115 na 112, udo z 67 na 63. Przyznam sie, ze juz nie moge patrzec na te proszkowe koktajle ale nie poddam sie, do niedzieli wytrzymam a poznidj proszek z torebki zastapie salata :-\ ( a tak mi sie marza ruskie pierozki) A jak u was dietka sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
hej, od stycznia przytylam 6kg :-/ o zgrozo zawsze wazylam 62kg jak już było 65kg to było naprawdę dużo a teraz poplynelam i jak wczoraj zobaczyłam 70 na wadze to az się poplakalam, wiec od dziś jestem na allevo, rano zjadłam zwykle platki razowe z mlekiem ( nie chciałam isc na zakupy po allevo glodna) ale teraz już drugi posiłek allevo, chce schudnąć do 62 czyli 8 kg :-/ pomocy :( jestem przygnebiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśka 100
Czy jest jeszcze ktoś kto stosuje dietę ALLEVO?? Ja dziś zaczęłam ją stosować , po rozmowie z dietetyczką. Do zupek i reszty dokupiłam chrupkie pieczywo i jogurt naturalny. Zaczynam z wysoką wagą :( mam nadzieję zgubić chociaż część nadwagi . Do diety zastosuję jeszcze aqvaaerobik . Z utęsknieniem czekam na efekty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania1982
Witajcie :) Jestem na diecie trzeci dzień i jak narazie efekty super:) 3 kg mniej, oby tak dalej, pierwszego dnia trochę podjadłam, zjadłam oprócz zupek koktajli tuńczyka w puszce w sosie własnym, wczoraj nic nie podjadłam same zupki kotjal i jeden batanik allevo i wypiłam 3 litry wody. Moją największą zgrozą są słodycze:) ale miło się zaskoczyłam jak zjadłam batonika allevo naprawdę jest smaczny, także mam nadzieję, że wytrzymam :) Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×