Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Chcialam tylko napisac,ze mnie sie nie udalo,mialam przeczucie z ta beta hcg. Kolejne samoistne;'( Ehh trzymam za Was kciuki,by wszystko bylo dobrze...Nam nie jest dane;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 126 bardzo mi przykro:( Ja byłam już dwa razy na usg i z ostatniej wizyty mam zdjęcie pęcherzyka z pęcherzykiem żółtkowym. Teraz idę we wtorek i zobaczymy:) Luteinę biorę, bo też miałam już różne plamienia. Mdłości mam i czasami to nic nie pomaga. Próbowałam już migdałów i trochę pomogły, ale szału nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adulka26 a w którym tyg ciązy jestes??? Ja też mialam USG i widać było pecherzyk ciazowy i zoltkowy, ale nie bylo widac zarodka - a to byl 5 tydzien ciazy. A Ty w ktorym tyg mialas usg??? Ona 126 przykro mi.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałm usg w 5 tygodniu, 1 dniu ciaży. Teraz teoretycznie mam połowę 8 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się troche martwilam ze nie bylo widac zarodka, ale ponoc w 5 tyg jeszcze tak moze byc! To daj znac we wtorek czy bilo juz serduszko :) Ja niestety czekam jeszzcze 3 tyg.... Pozdrawiam !!! A jaka wielkosc mial pecherzyk na ostatnim usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 126 przykro mi ... oby mi się udało wciąż czekam na testy zamówiłam online bo młodszy synek w domciu chory więc nie mam jak się ruszyć. Mąż nie chce testów tylko potwierdzenie lekarza więc czekam w niecierpliwości ;) a wy tu juz o pęcherzykach itd ;) ja jak zaszłam to 9 czerwca więc jeszcze wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro wiem co czujesz;( tule Agus jest jeszcze szansa dopóki nie masz@ trzymam mocno kciuki nie raz czytalam ze dziewczyna test pokazuje dopiero po tyg od ostatniej wiec jest jeszcze nadzeja;) powtorz test za dwa trzy dni jak sie nie pojawi netta bardzo sie ciesze ze czujesz sie lepiej uwazaj na siebie;) u nas tez caly dzien padalo ;( ach angeielska pogoda.... parent trzymam mocno kciuki alicja ja na razie jestem na etapie mdlosci wieczornych i rannych w poprzedniej ciazy wymioty pojawily sie gdzies ok 8 tyg wiec wszystko jeszcze mozliwe... ... netta2 duzo odpoczywaj herbatka z cytryna sokiem malinowym i mozesz sobie zrobic syrop z cebuli i czosnku i miodu podobno pomaga a jest naturalny zdrowka ;) adulka witaj;) ninka nie martw sie w piatym tyg bardzo zadko jest widac zarodka zobaczysz ze na nastepnej wizycie bedziesz nam tu pisac same dobre wiesci ;) tylko sie nie denerwuj kazda ciaza jest inna i nie sugeruj sie tym ze u jednej jest juz widac a u ciebie nie odpoczywaj łykaj witaminy i ciesz sie a wszystko bedzie dobrze;) ja dzis nawet dobrze sie czuje tylko czasem boli mnie brzuch ;( dzis tez zrobilam sobie w ciągu dnia drzemke spalam prawie 3,5 godz ale pewnie dlatego ze wczoraj polozylam pozno sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa mama :) no nadal @ nie przyszla...mam dziwne przeczucie ze nei przyjdzie- bo mi sie nigdy nie opozniala nawte jak bylam chora czy zmienilam klimat...zawsze o czasie...ale kto wie co ja mam z tymi hormonami... tezt zrobie za kilka dni jak juz nei bede mogla wytrzymac pewnie... jutro na pewno nie bo sie boje. Ona bardzi mi przykro :( jakie to nie sprawiedliwe jest ze ktos kto bardzo chce zostac mama nie moze, a te ktore nie powinbny nie maja problemow...np. cpunki... trzymaj sie kochana i postaraj sie nei stresowac :) sciskam Cie mocno. jejku wy juz tutaj o rozmiarach dzidzi a ja nawet nie wiem czy jestem czy nie, a te glupie testy negatywne wiecznie... a chcialam spytac czy zanim sie dowiedzialyscie ze jestescie w ciazy lub jak juz jestescie mialyscie takie kucie w jajnikach badz po jednej stronie ??ja tak dzisiaj mam i wczoraj mialam od kilku dni mrowienie w cycach, te bole jak na miesiaczke... a test nic nie wskazuje...kurcze starams ie o tym nei myslec ale szczerze sie nei da... i ogolnie jestem strasznie nerwowa... ale to moze byc spowodowane opoznieniem miesiaczki, jak jakas bomba zegarowa ahhh buziaki i milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona126.. to na 100% ?? szkoda ale nie przejmuj sie za bardzo prosze... probujcie dalej. moze za miesiac ?? trzymam kciuki. to kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus ja jakis czas temu mialam taki bol jajnikow po obu stronach pamietam ze wtedy jeszcze mowilam do mojego ze chyba jestem w ciazy to bylo jakies dwa tyg i robilam test ale byl negatywny potem chyba jeszcze z jeden tez negatywny ale gdzies w srodku czulam ze jestem sama jeszcz do tej pory nie wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowocjusza nie mysl tak wszystko bedzie dobrze grunt to dbac o siebie duzo odpoczywac i sie cieszyc ja mialam takie nastawienie w pierwszej ciazy i wszystko bylo dobrze w drugiej czulam ze cos jest nie tak i nie umialam sie cieszyc i skonczylo sie poronieniem wiec jeden wniosek cieszyc sie cieszyc ;)a wszystko bedzie dobrze ;)co ma byc to i tak bedzie nie unikniemy pewnych sytuacji .... mam kolezanke ktora dwa razy poronila na pocztku ciazy potem trzecia donosila do konca urodzila zdrowego chlopca niestety zmarl nastepnego dnia a teraz ma dwie sliczne coreczki rok po roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa mama ojej smutna ta sytuacja o kolezance.... j asie strasznei balam zawsze przenoszenia ciazy i smierci dziecka po porodzie :( tymbardziej ze tu w uk to na koneic ciazy nei masz usg juz bleh... a powiedz mi w ktorym dniu cyklu wychodzily ci negatywne a w ktorym pozytywny ?? ja mam cykle 25 dniowe, owulacje powinnam miec 6 czerwca... dzis jest moj 27 dzien cyklu jutro juz 3 dni po spodziewanej miesiaczce... ale bede czkeac tak do 30 dnia badz dalej...naprawde boje sie robic kolejny test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona126.. strasznie mi przykro... Miałam nadzieję... Gdyż ta beta w tym tyg. miała prawo taka być... Trzymaj się.... Zobaczysz, że niebawem będzie Wasz czas... Tak na prawdę to nie wiemy ile z nas będzie to za tydzień, dwa.... Ale nie możemy tracić nadziei... Ja idę jutro na badanie kontrolne... Uściski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) agusia ja pierwszy test zrobilam 4 06 bo wtedy mialam, wlasnie takie dziewne przeczucia po tem chyba jeszcze z jeden ale dokladnie nie powiem ci kiedy a po tem 18 i wyszla blada kreska na drugi dzien tez dwie kreski w tym ze jedna byla jasniejsza od drugiej u mnie troche te cykle byly pokrecone bo w lutym poronilam w marcu jeszcze mialam takie dziwny bardzej plamienie ok 2 tyg w kwietniu mialam 18 a w maju 23 tylko ze ja na poczatku bralam antybiotyk na infekcje i podejrzewam ze przez to troche mi sie przesunol teraz powinam miec 22 licze ze moj cylk jest 30 -dniowy bo tak zawsze mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus_inv ja miałam usg na koniec ciąży to zależy chyba od lekarza prowadzącego czy położnej ;) ja po prostu poprosiłam ;) oj dziewczyny wy tu o poronieniach i martwych dzieciach nakręcajcie się pozytywnie :) to podstawa ja poroniłam pomiędzy moimi ciążami staraliśmy się 2 lata i lekarz potwierdził w końcu że się udało a potem plamienia i ubikacja w której zpoczułam i zobaczyłam wiecie MASAKRA ... nie nakręcajcie się negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parent ma racje trzeba myśleć pozytywnie.Wiadomo,że każda z nas sie troche boi i chce do końca donosić nasze maleństwa ale nie ma co się nakręcac a trzeba myśleć że będzie wszytko dobrze :) Ja wczoraj ledwo przeżyłam ,próbowałam wszytkiego i nic mi nie pomagało.Dzis jest troszkę lepiej po herbacie z cytryna i drugiej rooibos wiec chyba tylko to będę piła :) ale w dalszym ciągu mam jadłowstręt i muszę wmuszać w siebie jedzenie ehhh a ja tak lubię jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BetiGl a ty tą herbatkę znałaś wcześniej zanim ją poleciłam ? z ciekawości pytam bo ona nie jest za bardzo popularna ;) a naprawde jest rewelacyjna dla dzidziusiów i mam karmiących i na zgagę a ja ją znam ponieważ jak "umierałam" z bóluprzy @ lekarz mi ją polecił i piję ją juz jakieś 4 lata i jak ręką odjął ;) znajdzcie w necie opis ile ma pozytywów i w czym :D Dam wam przykład nakręcania się w drugiej ciąży po badaniach plenatarnych dowiedziałam się że mój synuś bardzo prawdopodobnie urodzi się z zespołem downa. Na początku "proponowali" usunąć ciążę ja i mąż powiedzieliśmy że nie i koniec. Wychowamy i to była nasza ostateczna decyzja. Całą ciążę myśłałam bardzo pozytywnie że jest zdrowy że oni się pomylili itd i co ZDROWY !!! oczywiście miałam chwileże się myśli ale szybko uciekałam od tych myśli ;) Pozytywne myślenie daje nam siłę i radość i nasze kruszynki to czują że mamusia jest szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parent tak, ja ją znałam dużo wcześniej i kiedyś słyszałam, że jest dobra na ...zatrucie alkoholowe:) piłąm ją swego czasu z mlekiem ale ot tak bo mi bardzo smakowała.Ale to było dosyć dawno i nawet nie pomyślałam żeby ja wypróbować teraz dopóki nie przeczytałam własnie że ja polecasz i dziś sobie zrobiłam i musze przyznać że jest duzo lepiej niż było więc musze kupić chyba ze dwa opakowania dziś bo przerzucam sie na rooibosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie rooibos przez dwa oo ;) ja piję bezsmakową z mlekiem na wszystko nawet na przeziębienia jest super nieźle uodparnia, i mało tego można ją pić na okrągło ile się chce ;) ale reklama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak strzeliłyśmy reklame że hej :) ale najwazniejsze że pomaga .Jeszcze jedna rzecz u mnie łagodzi mdłości są to zwykłe miętusy,wyczytałam w jednej ksiażce że niektórym kobietom pomagaja więc ja która juz łapie się wszytkiego co tylko moze pomóc i to spróbowałam wprawdzie nie na dlugo ale pomagaja mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane. Dziekuje za mile slowa. Chyba narazie odloze starania,mysli o dziecku,bardzo je pragniemy,ale 3 straty to juz nie dla mnie. 4 chyba skonczyla by sie u psychologa,lub w jakims szpitalu juz sobie ze soba nie radze. Pytalyscie czy na pewno. Tak,tak z zemnie @ leciala,ze nie bylo szans by powstrzymalo sie ,i skrzepy wszystko. Nie wiem czemu tylko 2 dni tak mocno lecialo,a dzis prawie wcale... Hmmm moze dlatego,ze dalej leze w lozku,nie mam ochoty wstac i nawet zrobic mezowi obiad,czy posprzatac. Nie martwcie sie na zapas,poprostu kazde plamienie potwierdzajcie,sprawdzajcie bete czy rosnie,a na pewno bedzie wszystko dobrze. Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona bardzo mi przykro... :( mam nadzieję że niedługo wszystko się zmieni i doczekasz się zdrowego brzdąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona.. a masz możliwość pójścia do lekarza? By Cię obejrzał? A Ty zrobiłaś ten wynik bety raz jeszcze? Wiem, że musi Ci być strasznie ciężko... Pamiętasz, jak pisałam kilka tyg. temu jak ja dostałam krwawienia? Też były skrzepy... I co ta lekarka mi powiedziała w szpitalu.. Byłam załamana.. A jednak... Czasami jest to wynik oczyszczania się z krwiaka.. Czasami niestety nie ale warto pójść do lekarza... Bo w razie czego jakieś leki da... Albo chociaż dwa dni wolne, by mieć czas dla siebie, męża i pobycie w samotności... Ona.. myślami jestem z Tobą... Trzymaj się proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus_inv z jakiego regionu anglii jesteś ? ona 126 nie martw się ... na ciebie jeszcze przyjdzie czas, widocznie tak miało być lepiej dla ciebie czy dla was jako rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
Witam przyszłe mamusie,dołączam do Was,wczoraj byłam u lekarza jestem w 5 tygodniu ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×