Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ciekawa jestem czy będzie tu jakaś dziewczyna z moich okolic :D do dziś jestem na forum grudniówki 2010 i co i rusz organizujemy z dziewczynami spotkania :D ale po ok roku przeniosłyśmy się z kafeterii na prywatne forum bo zaczęły się jakieś "pomarańczowe" wpierdzieleć i straszyć zusami itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co narazie żadnych objawów nie mam poza dwa dni spóźniającym się okresem i dwiema kreskami na teście :D ale w pierwszej ciąż myślałam że mi cycki rozwali :D mam 26 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 34 lata, synek w pazdzierniku skonczy 5 lat;] tez kiedys pisąłam tu na innym fotum jak byłam w 1 ciazy apozniej przeniosłysmy si ena prywatne forum;] sadze kwiatki na balkonie bo w koncu doniczki kupiłam, synek zasnał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się tyle nasadzę, napielę i nalatam przy wszstkim że nie wiem jak dam radę z dwójką :D no ale chcieliśmy drugie dzidzi i cieszę się że udało się za pierwszym razem... mój sn zanim pójdzie spać to jeszcze ze dwie-trzy godziny.... :( nie lubi spać to moje dziecię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie dziewczyny:) piszcie tu co i jak:) jak tylko jakieś objawy się pojawią:) Wy obie w kolejnej ciąży a ja w pierwszej więc bede miala się kogo radzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stwierdzam ze niewiele pamietam z tamtej to ponad 5 lat temu hehe, serio szukam informacji w necie;] i strasznie przezywam , zrobiłam sie taka zachowawcza:) ale jak cos bede mogła pomoc to chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie:) trzeba na nowo przeżyć:) nigdy podobno nie jest tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wam pozazdroscic ja mialam nadzieje ze mi sie uda i dolacze do was no ale niestety wszystkiego dobrego dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Paula:( wiem co czujesz... ale głowa do góry w końcu się uda...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania moze kolejny miesiac bedzie tym upragnionym, z autopsji wiem, ze im bardziej sie odpuszzca tym lepiej..... ja miałam okres kiedy bardzo chciałam i nic nei wychodziło, a tu prosze w najmniej oczekiwanym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania moze kolejny miesiac bedzie tym upragnionym, z autopsji wiem, ze im bardziej sie odpuszzca tym lepiej..... ja miałam okres kiedy bardzo chciałam i nic nei wychodziło, a tu prosze w najmniej oczekiwanym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie wiem czy tu jeszcze zajrzysz...widze że staracie się dość długo... nie wiem jak sytuacja wygląda u Was z badaniami itp...miałam robioną laparoskopie w styczniu tego roku...po ponad 1,5 roku starania się o maleństwo. Wyniki pokazały że miałam niedrożne jajowody...udrożnili je i dodatkowo miałam zrobioną skaryfikację jajników , dzięki czemu komórka jajowa miała się łatwiej wydostać... Dostaliśmy pół roku na spokojne starania i ewentualnie mieliśmy później myślec co dalej...gdyby się nie udało... Kochane minęły 4 miesiące i zaszłam w ciąże!!! wierzę iż pomogła mi modlitwa do św.Dominika, którą otrzymałam od sióstr Dominikanek z Krakowa...razem z poświęconym paskiem , który miał mi o tej modlitwie przypominac...pierwszy raz aż tak bardzo wierzyłam w siłę tej modlitwy...i proszę miesiąc czasu i pare dni i na tescie zobaczyłam dwie kreseczki Wiem że pewnie bedą osoby które są sceptycznie nastawione do tego typu spraw...ale nie zaszkodzi spróbowac..naprawde Ja wierzę że dzięki tej modlitwie juz za niecałe 9 miesięcy będzie z nami nasze upragnione i wyczekane maleństwo :) Jak chcesz to podam Ci namiary...wystarczy napisać do sióstr i pocztą prześlą modlitwy z poświęconym paskiem...myślę że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! Ja urodziłam w tym roku 1 lutego dlatego...luty to dla mnie taki magiczny miesiąc :) Piękny okres Was czeka...to byly niesamowite chwle i emocje... :) POWODZENIA i dużo ZDRÓWKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! Ja urodziłam w tym roku 1 lutego dlatego...luty to dla mnie taki magiczny miesiąc :) Piękny okres Was czeka...to byly niesamowite chwle i emocje... :) POWODZENIA i dużo ZDRÓWKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania*** nop u mnie to trwa troche dluzej niz u ciebie a ten pasek mam nosze juz ponad pok roku!!!! u nas naturalnie nie mamy szans moze ale w cuda nie wierze przestalam juz wierzyc narazie przerwa i w wakacje druga próba IUIpozdrawiam i duzo zdrówka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania*** no u mnie to trwa troche dluzej niz u ciebie a ten pasek mam nosze juz ponad pok roku!!!! u nas naturalnie nie mamy szans moze ale w cuda nie wierze przestalam juz wierzyc narazie przerwa i w wakacje druga próba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wierzyć...nie poddawajcie się...:* jestem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie pisałam wczesniej do Pauli...cos mi sie poprzestawiało;] dziewczynki uciekam spac jutro o 6 pobudka, miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z perspektywy czasu pewnie łatwo mi się mówi...że nie poddawać się...ja już też wysiadałam...ale wiem, że w końcu nadejdzie ten czas :* wiec trzymam kciuki z calego serca :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie pisałam wczesniej do Pauli...cos mi sie poprzestawiało;] dziewczynki uciekam spac jutro o 6 pobudka, miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaOlafcia2010
Ja też dowiedziałam się o ciąży miesiąc przed ślubem... wybrałam się na solarium i zaczęłam plamić... Więc zamiast na panieński biegałam do ginekologa, przepisał mi duphaston na podtrzymanie ciąży i kazał leżeć kilka dni... Solarium odradzam!!! Trzy dni przed ślubem poszłam na natryskowe opalanie i też wyglądałam rewelacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh przegapilam rozmowe bo...... zasnelam !!! tez musze ucinac sobie drzemke bo inaczej chodze jak ztruta. Musze tez za kazdym razem przypominac mezowi aby sobie poczytal co sie ze mna dzieje, bo wiecznie chce mnie gdzies wyciagac na zewnatrz a ja mam dosc!! Aha i zapomnialam o siusiu - co 10 min latam ;/ Paula - powodzenia... to wazne aby sie nigdy nie poddac pamietaj !!! I tak to prawda ja 1wsze usg bede miala w 3 miesiacu ;( wiec bicie serduszka moge sobie tylko wyobrazic ;( strasznie mi smutno z tego powodu. Jakbym tylko mogla do PL pojechac to od razu do gina polskiego bym poszla ale praca mi teraz nie pozwoli na urlopy !! a poza tym boje sie narazac na zmiane cisnien i z pewnoscia nie polece do domu w ciazy... mam szczescie bo mnie odwiedzaja z rodziny. Inaczej czulabym sie sama jak palec, bo meza mama tez mieszka daleko ;( dobrze ze Was mam ;) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;] ja dzienmam przedstawienie w przedszkolu zokazji Dnia Mamy i Taty;], dziecko od rana podekscytowane:) wczoraj zasnał o 18 i spał do rana:) dzis poprosił o przygotowanie eleganckich ubranek;] niebawem bede sie tu rzadziej pojawiac bo slub mnie pochłonie;)) ja na toalety wstaje 3 razy w nocy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny można dołączyć??? Wczoraj po ponad 2 latach starań zobaczyłam 2 krechy na teście. Dziś powtórzyłam i znowu były 2. Mieliśmy właśnie odkładać starania na jakiś rok, a ja na początku czerwca miałam mieć histeroskopię, a tu taki psikus. Dziś planuję wbić się gina, żeby potwierdził lub wykluczył ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×