Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

NICK........Data ost..mies..Cykl.......Termin porodu płec miejscowosc beybe29........30.04..........26dni.....01.02.2013....... ....Zielona G. Martituska81. 28.04..........29.........02.02.2013...........Plumouth Inspektor1......30.04.........30.........07.02.2013....Ty chy/Jastrzębie netta2..........04.05..........26.........??????????????? ........Warszawa Dopisuje się do tabelki, niestety nie wiem jeszcze na którego lutego będę miała termin. Mam nadzieję, że na wizycie 14.06 lekarka mi już powie. Na razie za to troch narozrabiałam. Czułam się już lepiej i wczoraj za dużo połaziłam po domu i mam plamienia znowu. Najadłam się rano trochę strach ale cały czas mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Najgorzej, że przez to wszystko dokucza mi brzuch. Sorry, że 2 razy ale cś zmajstrowałam z loginem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta strona. Można sporo się na niej dowiedzieć. Mimo wszystko jednak poczekam na termin od lekarz, bo na każdym kalkulatorze wychodzi mi inny termin. od 8 do 11 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
Termin wylicza się wg ostatniej miesiączki: do daty dodać 7 dni i doliczyć 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi Megi
cześć dziewczyny!!! przyłączam się do Was!!! ja mam prawdopodobnie termin na 6 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie , robi się tu niezły tłok, same lutówki :-)wpisujcie sie dziewczyny. konievcznie z miejsce zamieszkania, może siępotem będziemy spotykać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beybe mysle ze owszem wczesnie ale ja nie wierze w zadne przesady i w ogole nie chce o nich slyszec ;) to tylko pokazuje jak strasznie pragne byc mamusia !! Mam obsesje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data ost..mies..Cykl.......Termin porodu płec miejscowosc beybe29........30.04..........26dni.....01.02.2013....... ....Zielona G. Martituska81. 28.04..........29.........02.02.2013...........Plumouth Inspektor1......30.04.........30.........07.02.2013....Ty chy/Jastrzębie netta2..........04.05..........26.........??????????????? ........Warszawa Anitka90.......08.05..........28...........12.02.2013.........Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bayer Lev
Hej dziewczyny,nie wiem czy moge sie do was podlaczyc,bo termin z OM wychodzi mi na 31 stycznia,ale wlasciwie na styczen 2013 nie ma topiku,dziewczyny sie od razu przenosza na jakies inne forum,a ja wole tutaj,wiec jesli mnie nie wygonicie,to sie chetnie z wami poudzielam;) To moja druga ciaza,mam corke z lutego 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Moja sytuacja wyglada nastepujaco, 1 maja mialam ostatnia @ . Robilam test wyszly pozytywne. Brzuch caly czas pobolwea.Do lekarza nie moge narazie isc gdyz mieszkam w Uk,a tu wiadomo jak jest z lekarzami w tej sprawie(ciaza uwazana od 12 tyg). Do Polski lece 17 czerwca i bede tam do 20 czerwca,czy jak w tych dniach pojde do lekarza w Pl to bedzie widac juz bijace serduszko,czy jeszcze nie?? Mam nadzieje,ze tym razem sie uda...2 poronienia samoistne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roosa
Chciałabym się do Was dołączyć ale mam nadal "niepewną"sytuację.. staram się dystansować od radości z powodu obaw... Ale mam nadzieję, że wszystko będzie się rozwijało pomyślnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Losa i Bayer Lev- gratulacje;] dzis moj B powiedział rodzicom mielismy razem jechac, ale Wiki wczoraj dostał zapalenia ucha i ma antybiotyk, wiec kisimy sie w domku. Poza tym za 3 tyg slub;] denerwuje sie i ogolnei wciaz chodze taka nabuzowana i głodna, jakos dziwnie mnie mdli, Roosa tez mam wiele obaw, mam nadzieje ze troche gin mnie wpiatek uspokoi, Bayer powinno juz widoczne byc serduszko. JA dzis załatwiłam kwiaty na slub, ale nie mamy auta bo szwagierka wczoraj miała wypadek i auto si enie nadaje do uzytku, mysle ze cos wymyslimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 126 ja tez mieszkam w UK... jesli przeszlas juz dwa poronienia to jesli pojdziesz do lekarza i midwife ktorzy znaja Twoja historie ciazowa na pewno zrobia Ci scan i nie beda czekac do 12 tygodnia. Moja kolezanka miala 3 poronienia i byla specjalnie traktowana przez tutejsza sluzbe zdrowia. W marcu urodzila sliczna coreczke ;) Tobie tez na pewno sie uda !! NOwe dziewczyny gratuluje ;) znamy te uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi się łezka w oku zakręciła. Dokładnie rok temu zrobiłam test i wyszły piękne dwie kreseczki, a teraz obok w pokoju śpi moja córeczka :) Dziewczyny życzę Wam powodzenia, zdrowej ciąży i szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inspektor1 A Ty mieszkasz w Jastrzębiu czy w Tychach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki beybe29.. Jutro (tzn. dzisiaj) jadę zrobić trzecie beta hcg.. zobaczymy... Trzymajcie się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Hej dziewczyny :) Ja w piątek również ujrzałam dwie piękne kreseczki :D chociaż o tym, że jestem w ciąży wiedziałam chyba już od samego początku hi hi :) Mam tyle radości i tyle obaw, ponieważ pierwsza ciąża obumarła mi i w kwietniu miałam wywoływane poronienie... Ale teraz jestem tak pozytywnie nastawiona :D :D :D :D Z moich obliczeń termin wypada na 15 lutego. Objawy to częste siusiu, wrażliwe piersi, ciągnie w brzuszku, uczucie wilgoci, mega apetyt no i dzień w dzień ok 13 zasypiam na stojąco, spać to już muszę o 22, a wstaję z bladym świtem... No i jeszcze ta zgaga :O Wizytę mam 19.06, na USG idę nie wcześniej jak w 8 tygodniu. Z doświadczenia wiem, że tak jest najlepiej bo już wszystko wyraźnie widać ;) Trzymam za Was kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Też jakoś czułam od początku :) Mimo licznych przeciwności, które się pojawiały:) Wierzę i mam nadzieję, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Myślę, że większość kobietek, które starają się o dzidziola, czuje że to właśnie to :) Ładna dziś pogoda, a ja pół dnia przespałam... Hymm czas się chyba dotlenić, a przy okazji może jakieś zakupki ? :D Miłej niedzieli mamuśki :) [url=http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=12&miesiac=5&rok=2012&bg=000]http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2012/5/12/28.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Martituska.... Dziekuje,tyle,ze narazie problem jest w tym,ze przyjechalam tu na dluzej 1 maja,jestem w trakcie latwienia ubezpieczenia itp. ,a co do poronien,to przechodzilam je w Pl wiec nie wiem czy wystarczy im tylko moje slowo?? Czy Was tez czasami kluje jakby jajnik,lub ciagnie lekko brzuch??Piersi mam obolale,powiekszone,jednak nudnosci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona126 a zamierzasz rodzic tutaj ?? Bo jesli tak to mysle ze warto poddac sie ich zasadom i pozwolic prowadzic ciaze. Pewnie ze uwierza Ci na slowo. Dobrze by bylo tez jakbys miala swoje wyniki z poprzednich ciaz itd. Co kolwiek zdecydujesz na pewno bedzie ok. Ja latem nie moge leciec do domu ze wzgledu na prace a w zimie bedzie juz za pozno wiec odpuscilam sobie dom. W zamian cala rodzina po kolei mnie odwiedza w wakacje wiec jest GIT i nie tesknie za mocno ;) ale nas juz duzo lutowych mam!!! Super !! Ja w dalszym ciagu czuje sie bombastycznie chociaz za oknem leje (zadna nowosc) brzuch ciagnie i jajniki sie "przypominaja" ale to normalne. Nie mam porannych nudnosci i na prawde modle sie aby ich juz nie bylo !! Mam slaby apetyt... nie wiem dlaczego. Wmuszam w siebie ksiazkowe bogate w wit i mineraly potrawy ale az mnie cofa na mysl o jedzeniu w tym momencie.... dziewczyny mam problem... polozna zasiala we mnie pewne obawy. Zapytala czy przy pierwszym skanie chce aby sprawdzili dodatkowo, czy dziecko nie ma zespolu downa. To badanie wykaze jedynie na 80% czy plod jest narazone na takie ryzyko. Jesli wyjdzie ze ryzyko jest duze zaproponuje mi kolejne badanie ktore jest bardzo niebezpieczne i wiaze sie z poronieniami. Powiedziala mi ze to indywidualna sprawa kazdej kobiety, ale jesli sie tak zdarzy to zrujnuje mi to cala ciaze.. ciazy i tak nie usune, natomiast moze lepiej byc przygotowanym ??? Co byscie zrobily na moim miejscu ?? To 1 badanie nie stanowi zagrozenia dla dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martituska- Ja to pierwsze badanie bym wykonala,lecz to drugie juz nie. Dziekuje za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskaa81
witam przyszłe mamusie z góry przepraszam ze się wtrące ja mam termin na styczeń 2013, ale niestety wątek nie bardzo funkcjonuje więc podczytuje was od czasu do czasu Martituska81 ja też mieszkam w UK i położna też zapytała czy zgadzam sie na to usg ze sprawdzeniem na zespół downa, ja jednak się nie zgodziłam, nie chciaabym się męczyc całą ciąże bo by wyszła jakaś moze sznsa ze dzidzius mógłby być narażony na chorobę, ale to jest mój wybór ty musisz sama podjąć decycję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tym downem jak piszecie to badanie jest wszedzie robione miedzy 12-14 tygodnie badana jest przeziernosc karkowa, jezeli parametry sa oki to oczywiscie nei ma wskazan by robic cos wiecej, ja sie zastanawiam ze wzgledu na wiek czy robic jakies inne badania, test Pepa etc.... Mam 34 lata. Jeszcze 5 dni i skonsultuje sie z lekarka, witam nowe dziewczyny:) ja mam dzis gosci wiec tylko na chwilke wieczorkiem sie odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskaa81
to badanie o którym mówisz i tak będziemy miały, ale przy tym badaniu można sie zgodzić właśnie na dokładniejsze badanie w kierunku syndromu downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam:) Też myślę, że to pierwsze badanie bym zrobiła. Ale musimy być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qociakwawa
Ja się zapiszę do tego programu w szpitalu to w 8 tygodniu jest zwykłe Usg, a w 12 tygodniu USG z przesiewem jak się nie mylę. Prywatnie kosztuje ono ok 650 zł, a tak to jest za darmo ;) Pozytywne nastawienie przede wszystkim :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja nie mam zielonego pojęcia o tych wszystkich badaniach... Co, kiedy, gdzie.. Cieszę się więc tym bardziej, że będziemy mogły się wymieniać informacjami. :D :D :D A jeśli chodzi o jakieś jedzenia lub picia (np. gazowane, kawa...:( )? Może napiszemy co wiemy o "zakazanych" produktach dla naszego etapu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×