Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mania*** starania trwaly krotko bo juz przy 2 cyklu sie udalo ;) nie sadzilam ze tak szybko pojdzie. Chociaz ze staraniami czekalismy rok bo tak chyba bylo najodpowiedniej. Termin z OM mam na 12.02.2013. Aaaaaa ale sie ciesze ;))) narazie wie tylko maz. Powiemy wszystkim po pierwszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzisiaj niestety ta wrednota @ przylazla :( jak w zegarku. trudno. Chociaz czulam sie i czuje okropnie jak nigdy,mdli mnie,jesc nie moge choc glodna jestem,ale to moze bardziej nakrecanie sie,sila sugesti. Za kilka dni bierzemy sie do roboty :) musze byc dobrej mysli, dam wam znac za miesiac czy sie udalo. No i pozwole sobie was troche podczytywac :) gratulacje dla nowych mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokilka29 ---> przykro mi...a takie objawy mialam co miesiąc, co miesiąc czułam że jestem w ciąży i przez prawie 2 lata ZONK...więc nie nastawiaj się najlepiej wogóle i samo przyjdzie:) zobaczysz;) trzymam kciuki z całego serca :) czekamy na wieści za miesiąc:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania latwo Ci mowic. Na pewno wiesz cos na ten temat,ze ciezko jest pozbyc sie tej jednej mysli,szczegolnie na samym poczatku. Na razie jestem zbyt bardzo tym podekscytowana,czekalam na ta chwile dobre pare lat, moj maz ciagle nie chcial na ten temat nic slyszec. No i boje sie ze sie rozmysli,choc juz obiecal, ze na pewno teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja Ci bardzo współczuje, bo wiem co to znaczy czekać 2 lata...życzę z całego serca żebyś Ty nie musiała czekać aż się uda...tyle czasu...poprostu bądź dobrej myśli..Wiem że teraz mi się łatwo mówi i wiem co czujesz...ale naprawde z perspektywy czasu wygląda to troszkę inaczej :* Także głowa do góry:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wylądowałam na zwolnieniu. Pani doktor zrobiła też USG. Endometrium porządnie pogrubione i macica powiększona. Co do pęcherzyka to nie była na 100% pewna czy go widać, ale stwierdziła, że to 4 tydzień więc nie musi być jeszcze. Beta też powiedziała że ładnie urosła. Mam się pokazać za 10 dni na kontroli i bać leki. Zresztą podeszła bardzo spokojnie i ze zrozumieniem to tak przewrażliwionej i wystraszonej osoby. Ciśnienie za to mam jak u umarlaka. Pewnie dlatego kręci mi się w głowie. Jedyny problem to taki, że na zwolnieniu jest symbol ciąży. Mam nadzieję, że w pracy nie będę miała nieprzyjemności z tego powodu. Tym bardziej, że w marcu zmienili mi umowę na stałe ze względu na fakt że braliśmy mieszkanie na kredyt. Tak miałabym na czas określony jeszcze do października. pytałam czy nie da rady bez informacji o ciąży. Pani doktor powiedziała, że albo biorę takie, albo nie dostanę wcale. A po innych lekarzach nie miałam już siły latać. Anitka90 fajnie, że masz już termin. Mnie na razie żaden lekarz nie podał. Jak patrzyłam na kalkulatory w necie to wchodzi 9 albo 11 luty. Może na następnej wizycie mi coś powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta2 przynajmniej odpoczniesz;] ja nie powiem w pracy do momentu jak 2 ciazy nie bedzie widac, ech boje sie pierunsko....mam fajne relacje po powrocie , i niestety wiem ze to sie zmieni, w 1 ciazy poszłam na L4 po 6 miesiacu, byłam na wychowawczym 3 lata i rok temu w maju wrociłam wspołpracujac na umowe zlecenie w domu podczas wychowawczego - ale miałam z nimi jedno spiecie i relacje sie bardziej zmieniły...teraz je odbudowałam i zonk. Ja juz tez nie moge sie wizyty u gin doczekac a to jeszcze 1,5 tyg wczoraj powiedziałam mamie - jak to ona jak zwykle zimno to przyjeła, ale to taki typ kobiety który nie okazuje uczuc i jest zimna, szczegolnie ze wzmiankowałam ze nei powinnam dzwigać, a troche musimy u niej uporzadkowac przed slubem. Kokilka - przykro mi , ale nie poddawaj sie.... moze troszke wyluzujcie i samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mania piekny ten wozek !! tu takich nie ma. Skolei ten moj jest stanowczo za drogi ale sprobuje zalicytowac na ebayu. anitka - moje gratulacje ;) netta wypoczywaj ;) beybe nie przejmuj sie przeciez musimy kiedys porodzic nasze brzdace !! ciul z reszta !! Ja jutro ide do lekarza 1 raz... ciekawe kiedy bedzie termin porodu... i co mi jeszcze ciekawego powie... wiec po raz 1wszy oficjalnie sie dowiem ze bede mama !!! Ktos umiescil filmik na youtube... poryczalam sie jak glupia... co to bedzie kiedy przyjdzie kolej na mnie ?? dziewczyny co sadzicie o epiduralu podczas porodu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam nadzieję, że powiem dopiero koło 3 miesiąca jak będę pewna, że wszystko jest ok. Jednak życie zweryfikowało moje plany. Jedyny plus to taki, że pracuje między prawie samymi kobietami i mamy mały baby boom. Poza tym to budżetówka. Jednak i tak boje się trochę reakcji. Pocieszam się że mam fajną szefowo i panią dyrektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :):)): nie wiem jeszcze czy do was dołącze wczoraj miałam dostam @ jak dzisiaj nie dostane to jutro zrobir test i dam wam znac , też się staraliśmy o dzidziusia :):):) trzymajcie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poranna herbatka ;) Bardzo dziekuje za gratulacje! Wlasnie wcinam lazanie bo od wczoraj jeszcze zostalo....hniammmmmmm ;) Tez pobolewa was czasami podbrzusze? To takie chwilowe i juz nie boli...bardziej bym to porownala moze to takiego ciagniecia... Jak narazie czuje sie dobrze ale wieczorem mnie mdli. Ciagle siusiu i ogolnie mam wstret do slodkiego-nawe cukru w herbatce! Dzisiaj do pracy 12 h -jak ja wytrzymam! Hejka22 3mam kciuki! Pozdrawiam wszystkich! ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey tak pobolewa i mdli kiedys pierwsze sinadanie zjadałam o 10 a teraz juz pojemnik otwart;] i podjadam, a po 15 znow jestem głodna lece po dziecko i cos na szybkiego bo nikiedy do obiadu nie moge wytrwac;] hejka22 - daj znac jak po tescie;) oby było po Twojej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) ja zaczełam mieć mdłości... i czasem rano a czasem wieczorem jak już leże w łóżku, mam nadzieję że będzie łagodnie i nie będę wymiotować... biore prenatal complex i niby on trochę pomaga na mdłości :P zobaczymy... mnie wczoraj taka niemoc dopadła że poszłam spać popołudniu i później podnieść się wogóle nie mogłam :/ ja w przyszłym tygodniu muszę wybrać się na badania wszystkie... a mam ich trochę.... większość to z krwi...ale mam tez wymaz z pochwy, 'pozdrowionka i dbajcie o siebie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzięki że 3małyście kciuki ... jednak dzisiaj zrobiłam test i wyszła tylko jedna kreseczka :( jednak do was nie dołącze chyba że by się coś zmieniło to napisze ... robiłam test dzień po spodziewanej miesiączce wiec powinnien wyjsc prawidłowo . A Wam życze Powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mdli rano i wieczorem. Co do bólu brzucha to momentami daje mi nieźle popalić. U mnie przypomina to ból na miesiączkę tylko tak bardziej po boku. Gorzej, że kręci mi się w głowie przy dłuższym staniu i schylaniu. Na razie na szczęście po lekach i leżeniu jest lepiej. Już pawie się nic nie ciapie. Powiedziała też rodzicom. Bardzo się ucieszyli tak samo moi dziadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! bylam dzis u lekarza... 5 min to trwalo, zmierzyl cisnienie i kazal sie skontaktowac z polozna... dal jakies ulotki do poczytania, pismo oznajmiajace w ktorym szpitalu chce rodzic, voucher na 100 (yesss) i darmowe pakieciki dla mum-to-be... nie wiem po co ta szopka. Jutro umowilam sie z polozna...to z pewnoscia bedzie bardziej ekscytujace ;) pozdrawiam wszystkie kobitki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was coś tu cicho na forum ..... ja jeszcze @ nie dostałam a poczytałam że testy czasem nie wykazują ciązy więc jeszcze mam nadzieje :) Czasem brzuch mnie pobolewa oprucz tego nie mam żadnych objawów . Na swojego pierwszego synka też staraliśmy się 2 latka, więc dziewczyny wiem co to znaczy i trzymam kciuki za te które jeszcze nie wiedza a chcą mieć dzidzusia .Powodzenia Martituska81 - to za dużo się od lekarza nie dowiedziałaś , życze żeby położna była bardziej konkretna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, czy mogę sięprzyłączyć? tp mam na 7 lutego to moje trzecie dziecko założyłam wątek lutowya jakze, bo was nie widziałąm, spróbujętamten usunąć jestem ze Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Mam nadzieję, że przygarniecie mnie do swojego grona. W poniedziałek zobaczyłam na teście 2 kreski. To moja druga ciąża i już na samym początku coś czuję, że będzie diametralnie inna od pierwszej. Pozdrawiam was ciepło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki ;) i gratuluje serdecznie ;) ja mam termin porodu na 2 lutego ;) Moze sie okazac ze i w styczniu urodze ale zdecydowanie zostaje z Wami przy tym topiku !! bylam dzisiaj u poloznej. Kupe papierow do wypelnienia i po 10 tygodniu na badanie krwi i moczu. Nast wizyta 13-15 tydzien !! Dziwne co ??? nawet nie sprawdzili czy faktycznie jestem w ciazy haha moglabym sobie to rownie dobrze wymyslic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku ze szklanką mlecznej kawy:)) gratuluje nowym kolezankom i zapraszam do wpisów:) troche juz Nas jest , moze jednak zrobmy e tabelke co? NICK Data ost. mies. Cykl Termin porodu płec miejscowosc beybe29 30.04 26dni 01.02.2012 Zielona G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......Data ost..mies..Cykl.......Termin porodu płec miejscowosc beybe29.. 30.04............. 26dni.....01.02.2012............Zielona G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......Data ost..mies..Cykl.......Termin porodu płec miejscowosc beybe29.. 30.04............. 26dni.....01.02.2012............Zielona G. Martituska81, 28.04...........29........02.02.2012.............Plumouth beybe zmien rok urodzenia dzidzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?? Naczytalam sie przed snem wczoraj wieczorem o karmieniu piersia... poj nocy snilam jak karmie malenstwo !!!! ciekawe czy to uczucie sie sprawdzi (czy bedzie identyczne) ;) Kupilismy tez wozek Quinny 3 w 1 na ebay !!! Licytowalam jak lwica i wygralam. Jest piekny, roczny i ciesze sie za zaoszczedzilam 350 !! tylko gdzie ja go teraz bede trzymac !!! Stwierdzilam ze poniewaz nie mam nic po siostrze (oprocz ciuszkow) to po maly zaczne gromadzic jako ze na jesien i w zimie bede juz gruba zaczynajac od karety hehe ;) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak z rozpędu, ale nietylko ja:D NICK........Data ost..mies..Cykl.......Termin porodu płec miejscowosc beybe29........30.04..........26dni.....01.02.2013...........Zielona G. Martituska81. 28.04..........29.........02.02.2013...........Plumouth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martituska nie za wczesnie?:) ogolnie bywają rózne przesady:) ja kupiłam sobie cos z ubran ciazowych;] jutro jedziemy do tesciow to im powiemy:) , kolezanka robiła mi wrózbe i niby 2 mam miec dziewcznkę , znacie to ze albo obraczke na nitce sie zawiesza, albo igłe na nitce i nad nadgarstkiem jezeli linia prosta to chłopiec, jezeli kołko to dziewczynka;] a ja mam tyle fajnych ciuszkow i zabawek chłopiecych;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data ost..mies..Cykl.......Termin porodu płec miejscowosc beybe29........30.04..........26dni.....01.02.2013....... ....Zielona G. Martituska81. 28.04..........29.........02.02.2013...........Plumouth Inspektor1......30.04.........30.........07.02.2013....Tychy/Jastrzębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenia :) Koło mnie właśnie śpi Mój "Lutówek 2012" :) jak macie jakieś pytanie to pytajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netta2ie nie wiem jeszcze na,
NICK........Data ost..mies..Cykl.......Termin porodu płec miejscowosc beybe29........30.04..........26dni.....01.02.2013....... ....Zielona G. Martituska81. 28.04..........29.........02.02.2013...........Plumouth Inspektor1......30.04.........30.........07.02.2013....Tychy/Jastrzębie netta2..........04.05..........26.........???????????????........Warszawa Dopisuje się do tabelki, niestety nie wiem jeszcze na którego lutego będę miała termin. Mam nadzieję, że na wizycie 14.06 lekarka mi już powie. Na razie za to troch narozrabiałam. Czułam się już lepiej i wczoraj za dużo połaziłam po domu i mam plamienia znowu. Najadłam się rano trochę strach ale cały czas mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Najgorzej, że przez to wszystko dokucza mi brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×