Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Nowicjuszka zakladam ze chodzi o mnie i o bayer lev ?? ;) przestan sie obrazac. Jestesmy tu aby wyrazac swoje opinie - fakt i bayer lev uznala to za smieszne a ja za przesadne. To w zasadzie powinno Cie uspokoic a nie obrazic ??? Tak przynajmniej ja bym to odebrala. Sorry ale moje intencje byly izupelnie nne niz te ktore mi przypisalas. Trudno. Jesli chodzi o zakupy to dziewczyny bardzo Was podziwiam za "wstrezmiezliwosc" ja za cholere nie moge sie powstrzymac i co pojde do dzieciecych sklepow to wracam do domu z czyms. Po prostu nie potrafie powiedziec sobie nie. wszystko w neutralnych kolorach poniewaz nie lubie rozu i niebieskiego za bardzo. Ostatnio tez kupilam lozeczko firmy Mamas and Papas z przebierakiem, biale i z szuflada pod, poniewaz jest wyprzdaz i zaoszczedzilam kupe forsy... Pokoiku nie zamierzam urzadzac dopoki dziecko nie podrosnie aczkolwiek marze o tym i wizjii tez mam pelno ;) Wiec naprwde podziwiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,nie było o co się obrażać i opuszczać nas.Dziewczyny nie miały niczego złego na mysli,tylko chcialy zebys przestała doszukiwać się jakis wad.Sama miała problem bo wydawao mi si e że coś jest nie tak i dziewczyny tez mnie doprowadziły do pionu:) czasem potrzebny jest taki kopniak żeby sie opamietac i przestac przesadzać :) i wydaje mi się że żadna z nas nie zyczy ci ani źle ani niczego nie zawiści bo jedziemy wszytkie na jednym wózku:) Ja czasem ledwo się powstrzymuje przed kupieniem czegoś ale pewnie dlugo nie wytrzymam :)ja już chcę kupować a o mojej siostrze nie mowie która siedzi w niemczech i jak tylko sie dowiedziała o ciazy zapytała czy juz może kupować ciuszki bo widziała takie sliczne i sie nie może powstrzymac:)wiec pewnie mimo ze mowilam że nie i tak przywiezie reklamówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martituska81 nie tylko ty masz problemy, żeby powstrzyma się z kupowanie. Sama już mam kilka body na 56 cm, bo nie mogłam się powstrzymać przed zakupem. Tylko mąż się burmuszy, że za wcześnie. U mnie zgodnie z suwaczkiem jestem w 11 tygodniu i któryś tam dniu. W środę mam USG genetyczne. Mam cały czas nadzieję, że z maluchem wszystko jest ok. Brzuch już pomału mi widać. Mam taką śmieszną oponkę na dole brzucha. Wygląda jakbym za dużo najadła się ciasteczek ;) Za to piersi chyba za bardzo mi urosły. Bez ciąży i tak miałam dorodne, a teraz to chyba zacznę na taczkach wozić. Zastanawiam się tylko czy kupować normalne stanik czy "karmniki". Zniknęły też mdłości a pojawił się wilczy apetyt. Jednak dalej jem tylko niektóre rzeczy, głównie ryby i sery pod każdą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ciesze sie ze nie tylko mnie ponosi z zakupkami ;) A jesli chodzi o piersi netta to mi tez podrosly... maz sie cieszy i mowi ze z jajek sadzonych zrobily sie jajka w koszulkach !!! no... bo wlasnie takie dorodne mialam przed hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Mam do sprzedania zestaw ubranek po mojej córeczce. Są to ubranka w dobrym i bardzo dobrym stanie. Zapraszam do kontaktu na maila btabor26@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka!!! Co tam dziewzynki? Ja.....ale mne dzis rano mdlilo....nie moglam lodowki otworzyc...a pokrojenie kielbaski to mistrzstwo juz.... Zawsze rano mi jest niedobrze....no coz takie uroki ciazy :) juz wole takie niz mialabym znowu plamic. Milego dnia! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowincjuszka-no trudno,skoro tak odbierasz moje slowa to ja nic na to nie poradze,ale z ta zawiscia i jadem przesadzilas.No i z ta pogarda tez.Mimo wszystko zycze ci spokojnej ciazy,powodzenia. Ninka-ja mialam w 10tc usg przez brzuch. Beti-dobrze,ze z glukoza ok,a bedziesz miala powtarzane badanie pozniej?Bo ja chyba glukoze bede miala dopiero okolo 30 tc,pozno dosyc.Dobrej zabawy ci zycze mimo wszystko na weselu. Martituska-hehe,ja w pierwszej ciazy tez wczesniej kupowalam ciuszki,teraz mam juz jedno do obkupienia,wiec tak nie szaleje.Ale kupuj,kupuj,jak cie to cieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Cześć dziewczyny, po wpisach widzę że nie sama męczę sie z wymiotami. Do tej iero byly mdlosci U mnie 9 tydzień, ciekawe jak długo to potrwa Macie jakieś problemy po wymiotach z przelykiem ? Pieczeniem i zgaga ? Dziś mam tak podrażnione gardło, że wygląda jak oblane kwasem, Męczę się od 7 godzin. Noooo i zauważyłam ze jedna z forumowiczek odeszła, szkoda ale nie było za co sie obrażać, mnie też za moje paplanie w chwilach zwątpienia stuknelyscie po nosie, ale to dobrze bo choć z reguły jestem realistka, to ostatnio widze świat pesymistycznie i sama staram sie doprowadzić do porzadku. Wczoraj zaczelam znów plamic, ale spokojnie wrocilam do domu wzielam tabletki i polozylam sie. Dziś jest DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja twoja postawa jest godna podziwu, nie panikujesz niepotrzebnie tylko robisz co trzeba:) jesli chodzi o wymioty to ja miałam prawie trzy tygodnie ale problemów z przełykiem nie miałam, piszesz, że męczą cię od 7 godzin ale to tak non stop? Jeśli tak bez przerwy to chyba niedobrze, u mnie pojawiały się najpeirw nieregularnie 2-3 razy dziennie a później codziennie rano no i w końcu przeszło, teraz kończe 11 tydzien i jest coraz lepiej:) mdłości się pojawiają jak jestem głodna no i teraz zgaga, mega wzdęcia i biegunka na zmianę z zaparciami ale nie jestem już taka senna jak wcześniej więc wszystko zmierza ku lepszemu:) Tobie pomóc nie potrafię ale może ktoś coś zaradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że od mojego ostatniego wpisu trochę się tu działo. beybe - jest mi niezmiernie przykro:( Przytulam. Nowicjuszka - myślę, że troche sie zagalopowałas w swoich osądach, dawno nie spotkałam sie z taka zyczliwościa i serdecznością na forum jak tutaj. A uwagi koleżanek powinnas potraktować serio i nie zadręczać się każdą wątpliwością, oczywiście uważam, że pewne rzeczy moga cię niepokoić, ale nie popadaj w przesadę, wszystkie martwimy się o nasze maluszki. Kaja - tak to jest, że czasem pesymizm przesłania nam świat, zwłaszcza pogoda nie nastraja optymistycznie, ale głowa do góry, nastrój tez zacznie sie nam niebawem poprawiać, takie sa uroki ciąży. A co do tych plamień, skąd to się u ciebie bierze? Musze was poinformować, że mijają mi te straszne napady głodu - jedyne co mi dokucza, to totalne zmęczenie wieczorem, jak kłade mojego synusia to zasypiam razem z nim o 20.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beybe29, jesli jeszcze tu zaglądasz, - ja mam te same doświadczenia, niestety :-( jestem 11 dni po zabiegu w szpitalu - moja ciąża też obumarła :-( jeśli jeszcze zaglądasz daj znać, miałam zabieg dzień przed tobą, moja ciąża obumarła około 8/9 tygodnia :-( trzymajcie się dziewczyny i życzę wam więcej szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaAlaAlicja-bardzo mi przykro,przytulam mocno🌼 Kaja-no wlasnie,jaka jest przyczyna tych plamien u ciebie?Ale dobrze,ze nie panikujesz,podziwiam. Iskierka-o,ja tez wieczorami jestem detka,ale jak poloze core,to staram sie zebrac w sobie,zeby spedzic troche czasu z mezem,co prawda czasem zdarzy mi sie zasnac z mala,ale to juz nie ode mnie zalezy;)Przynajmniej w dzien juz mi sie nie chce spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha pochwaliłam sie wczoraj, że mi przeszły wymioty i od póżnego wieczora wróciły ze zdwojoną siłą i właśnie cały przełyk mnie piecze, leżę teraz i kwicze. No masakra :( a tak się cieszyłam, że mi przeszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Iskierko, bayer Przyczyną moich plamien jest głównie niedobór progesteronu Ale zauważyłam takze, ze dlugie stanie takie pow. 1 godziny, chodzenie czynności które mbie mecza powoduja plamienia. Podczas lyzeczkowania cos mi spaprali i od tamtej pory mialam bóle podbrzu sza, uczucie ciągnięcia, dyskomfort. Teraz gdy tem mięsień napinam to widocznie powoduje lekki plamienia. Ja dzis robilam wszystko aby nie dopuścić do wymiotow. Wczoraj wyczytałam ze picie wody reguluje kwasy żołądkowe, więc pilam powoli, choć nie lubię wody nieg. Ale faktycznie pomógLO śpię dużo standardowo 12 - 15 godzin na dobę, przed ciąża 7-8, więc moje zapotrzebowanie bardzo wzroslo A powiedzcie dziewczyny, jakie macie warunki dla maluszka, bo my z mezem jeszce rok bedziemy mieszkać z mamą. Mamy dom do kapitalnego remontu ktory zaczynamy robić dopiero na wiosnę 2013, w tej chwili zajmujemy 1 pokoik o pow. Ok 16m2 mamy jeszcze w nim miejsce na łóżeczko. Ale nie wiem gdzie miejsce na ubranka, środki higieniczno-pieleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Z jedej strony cieszę się bo bedzie mama pod ręką cały czas, gdyż jest juz na rencie. Bede mogła isc do pracy uchylić tylko drzwi i ona usłyszy jak malenstwo sie obudzi, nie bede musiała takiego niemowlęcia co ranek wybudzac i wozic do niej. Z drugiej strony chciałabym byc tylko sama z malenstwem i mezem uczyć sie na błędach, małymi krokami itp,,, Z żeby dziecko miało swój pokoik. Niektóre z was mają juz dziecko, jak to wyglądało u was? Co bardziej sie sprawdza? Samodzielność czy pomoc? Oddxielny pokoik czy wspólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja-w przypadku mojej corki bylo tak,ze do roku spala z nami w sypialni,pokoj miala,ale w sumie tylko tak do trzymania zabawek i ubranek.Moja mama przyjechala na dwa tygodnie po urodzeniu malej,ale pomagala w domu raczej niz przy dziecku,nie wtracala sie w ogole w jej wychowanie,tylko pierwsza kapiel wykonala:) Teraz planuje rowniez,ze dziecko bedzie z nami w sypialni najpierw,a potem przeniesie sie do pokoju siostry.Zmiane mieszkania planujemyza jakies 3-4 lata na wieksze,czetopokojowe,teraz mamy 3. Pokoj corki jest bardzo duzy,wiec sie pomieszcza na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Caly dzien na swierzym powietrzu na lodce ;) przewspaniale sie czulam ale teraz to odlatuje doslownie. Kaja my mieszkamy w wynajetym domu 2 sypialnianym... mam rodzicow daleko mieszkajacych i tesciow jeszcze dalej (to akurat dobrze). Tak samo jak Bayer Lev zapraszam mame 2 tygodnie po narodzinach na tak dlugo jak bedzie chciala. Na pewno mi pomoze troche dom ogarnac. Znajac zycie przy dziecku i tak za duzo nie pomoze bo dzisiaj inaczej patrzy sie na rozne rzeczy dot wychowania. Poza tym mama zajmie 1 z sypialni a dzidzi bedzie z nami w drugiej wiec na poczatku ten pokoj dzieciecy jest zbedny. Dacie rade pomalutku ;) czas zleci i bedziecie na swoim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) Nadrabiam zaleglosci jakos mi tak szybko minol tydz ze nawet nie mialam czasu do Was napisac ... A wiec w poniedzialek mialam pierwsza wizyte z polozna zalozyla mi ksiazke pobrala krew na badania hiv i jeszcze pare innych ale zapomnialam oddalam mocz na posiew przytyłam 1 kg ;)i mam czekac na list ze szpitala na usg . Termin wyznaczyła mi na 27 .02. 2013 ale moze sie jeszcze zmienic po usg ;) baybe alicja bardzo mi przykro ze Was to dziewczyny spotkalo w sumie nie wiem co mam Wam napisac ciezko znalesc slowa ktore wyraza bol na pocieszenie Wam napisze ze w lutym tez poronilam w 8 tyg a dzis jestem juz w 8 tyg i wierze mocna ze teraz bedzie wszystko w porzadku jak tylko bedziecie gotowe mozecie probowac tule mocno;* nowocjuszka dziewczyny maja racje zbytnio doszukujesz sie i napewno nie chciały Cie urazic ;) martusika daj obowiazkowo znac jak po usg ;) U nas tez dzis piekna pogoda az chce sie z domu wyjsc ;) kaja my mamy mieszkanie dwupokojowe plus salon ale coreczka spi u nas w sypialni poniewaz jeden pokoj jest na dole a drugi u gory i musiala bym latac w dol i w gore a niestety jeszcze mi sie budzi w nocy my w sumie tez staramy sie o mieszkanie wiec ciezko mi teraz stwierdzic jak bedzie wyglądala nasza sytuacja za pare miesiecy puszkunieokruszku ty sie biedna namęczysz na dzis tyle uciekam spac przepraszam za bledy ale jest juz pozno a ja zmeczona ;) a zapomnialam napisac dzis pierwszy raz zwymiotowałam zobaczymy jak to sie dalej rozwinie ... dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja kazdy dzien rozpoczynam od wymiotow, przynajmniej ulga od rana , jestem na czopkach torecan, potem po poludniu wymiotuje jeszcze raz albo juz nie, najwazniejsze ze w zoladku zostaje cos i tego mi nie wyrzuca, mysle ze to zasluga czopkow ale bez nich to bym nie umiala funkcjonowac, w pierwszej ciazy juz sie wystarczajaco nameczylam. Dzis wybieram sie na wizyte na NFZ bo na prywatnego mnie nie stac za bardzo, on tyle wymysla jakis badan byle jak nawiecej zedrzec. na pierwszej wizycie nic nie zobaczylam na tym usg a wzial 180 zl, kazal przyjsc za 2 tyg i kolejne 180 zl plus badania na swoj koszt chyba ze 12 tych badan. Spac mi sie tez chce, mam momenty ze usypiam byle gdzie;) JA czekam byle do 12 tyg i mysle ze bedzie lepiej, oby;) Pozdrawiam Was serdecznie i duzo optymizmu w dolegliwosciach, nie jestescie same, ja to samo przezywam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Cześć Dziewczyny:) Cały weekend nie miałam czasu pisać, ale już nadrobiłam wszystkie Wasze wpisy:) AlicjaAlicja Bardzo mi przykro:( Ja jeszcze nic nie kupuje, ale to nie dlatego, że się powstrzymuje, po prostu nie chodzę do sklepów dziecięcych, bo inaczej nie powstrzymałabym się to jest pewne. Wymioty też dalej mam i żadne nie znikają, wiem że jak jakiegoś dnia nie leżę i nie odpoczywam minimum z 3 godziny to o 20:00 jestem spuchnięta i nie mogę funkcjonować i muszę się kłaść i spać. Śmieję się wtedy, że nasza Śliweczka jest zdenerwowana:) A co do pomocy przy dziecku, to mamy z Mężem taki komfort, że mamy już swój dom ale jedni rodzice i drudzy mieszkają blisko, więc też przez pierwsze tygodnie nam pomogą, a potem sami damy radę (mam nadzieję) :) Miłego dnia Dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja też dawno nie pisałam ale nadrobiłam... alicja bardzo mi przykro :( mam nadzieję że wszytsko się ułoży :) trzymam kciuki :) ja jakooś dzisiaj mam zły dzień... nic mi sie nie chce :/ w weekend też sie zmoim m pokłociłam... aj... jakiś złu humor mam :/ co do mieszkania to my narazie mieszkamy z teściami ale na szczęscie na oddzielnym piętrze i z oddzielna kuchnią i łazienka :P ale mamy zamiar się przed zimą wyprowadzić bo konczymy dom wykańczać... kupę roboty jeszcze zostało.... milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny za ciepłe słowa, Alu przykro mi jak cos to pisz na keit_25@wp.pl moze co jakis czas daj znac o dalszych poczynaniach, badaniach, przejsciach... Z sentymentem wracac bede do tego forum i mam nadzieje ze kiedys napisze te lepsze wiesci. Trzymajcie sie dziewczyny i spokojnych 9 miesiecy zycze. www.suwaczki.com/tickers/2nn3dqk3qwo27c8i.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam w pt na usg i widziałam swojego malucha! Czytajac o waszych doświadczeniach (chodzi mi o beybe i Alę) bardzo bałam się tego usg, ale okazało się, że serduszko bije, można już zobaczyć malutkie rączki i nóżki i w ogóle wygląda na to, że dzidziuś rozwija się prawidłowo. jupi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżniczka przedwiośnia to musiało być niesamowite przeżycie zobaczyć już machającego rączkami i nóżkami maluszka. Sama nie mogę się doczekać US w środę, mam nadzieję, że też zobaczę całego i zdrowego maluszka. Z jednej strony wiem że musi być dobrze, a z drugiej boje się, że okaże się że coś jest nie tak. Co do warunków mieszkaniowych to my właśnie w maju kupiliśmy własne mieszkanie i zaraz okazało się, że będzie nas więcej. Zdążyliśmy wszystko przewieść i kilka dni później wyszedł mi pozytywny test. Mamy 2 pokoje i oddzielną kuchnie. Mniejszy pokój miał być naszą sypialnią, a tak od razu będzie pokojem maluszka. Na razie i tak będziemy w nim spać z dzieckiem jak się urodzi. Jak podrośnie to trzeba będzie wynieść się do tego drugiego pokoju. Rodziców mam na miejscu, ale jakoś nie bardzo wierzę, że zbytnio mi pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkawe
termin nadruga połowe lutego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....14...........Niemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013.....9......B ydg oszcz Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....9.... . ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........22.02.2013....6.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....14...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013.....9......B ydg oszcz Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....9.... . ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne forumowiczki !! beybe masz cale rzesze forumowiczek za soba. Powodzenia i do szybkiego napisania ;) goraco w to wierze !! dziewczyny wczoraj mialam pierwszy skan !! Cos niesamowitego ;) Male takie ruchliwe ze szok. rozciagal sie i przemieszczal jak tylko polozna nacisnela na brzuch. bardzo sie wzruszylam. Lzy same cisnely sie do oczu. Jestem optymistka pelna geba i nie bralam pod uwage zadnych wad. Nie pomyslalam nawet ze przeciez to mogly byc blizniaki, dopiero kiedy polozna powiedziala ze widzi wyraznie jedno - odczulam ulge. Maz mnie zlapal za ramie i niedowierzal. Widzielismy nawet formujacy sie mozg. Szok. Mamy pierwsze 5 zdjec i zakladamy pierwszy album ;) Niezly pozer z dzidzi ! Robilam tez te badania na ryzyko plodu z zespolem downa. Wyszlo ze ryzyko jest baaaardzo male 1 na 16 850 !! (przed badaniem 1/809). Wyniki krwi i moczu tez w normie. Jestem teraz spokojna i nie moge sie doczekac kolejnego spotkania ze szkrabem we wrzesniu. Tym ktore jeszcze maja to przed soba zycze niezapomnianych wrazen !! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja - my mieszkamy u moich rodziców - mamy sypialnie, pokój tv i łazienkę, kuchnia wspólna. Mój synek śpi razem z nami w pokoju - 20 m2, tam mam też poupychane kartony z jego ubrankami, z których wyrósł, złozone łóżeczko za szafą i mnóstwo innych rzeczy, nie wyobrażam sobie tam jeszcze maluszka - ale budujemy dom już od ponad roku i na wieść o nowym członku rodziny prace znacznie przyspieszyły i mam nadzieję, że z maluszkiem pojadę juz ,,na wieś". moje konto - jeśli można wiedzieć, na jakim jesteście etapie wykończeń? Alicja - bardzo mi przykro... Martituska81 - ale miałaś przeżycia:) Cieszę się, że masz same dobre newsy z tego badania. Przyjemnego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izmaizma
hej dziewczyny odebralam wyniki umie ktoras z was zinterpretowac je mocz przejzystosc klarowna barwa zolta ciezar 1015 odczyn zasadowy bialko glukoza ujemna urobilinogen norma krew ślad osad nablonki plaskie poj. osad krwinki biale poj. osad krwinki cerwone 3-5 osad bakterie nieliczne osad pasma śluzu nieliczne sole bezpostaciowe d.liczne morfologia wbc leukocyty 9,2 rbc krwinki czerwone 4,84 hgb hemoglobina 13,3 hct hematokryt 39,50 plt plytki krwi 225 pct hematokryt płytkow 0,191 mcv sr.obj.krwi czer 81,6 mch sr masa hem w krw czer 27,4 mchc sr stezenie hem w krw czer 33,6 rdw wsk anizocyt krw czer 13,2 mpv sr objetosc plytek 8,50 pdw szer rozkladu plytek 17,2 glukoza 71,2 odczyn vdrl ujemny 3 sierpnia bede mial wizyte martwi mnie krew w moczu mialyscie tez podobne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×