Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

beybe... :( przykro mi kochana.... wiem że zabrzmi to okrutnie ale mam nadzieję że nie dołączę do grona straconych ciąż :(:(:( przytulam Cię mocno... mogę delikatnie wyobrazić sobie co czujesz bo czułam to jadąc z silnym krwawieniem do szpitala :( byłam wręcz przekonana że już po :( i ganię siebie w myślach że w momencie przestałam wierzyć.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja -@@@@@
cześć dziewczynki goska - to dobrze ze ci sie poprawia stan zdrowia, trzymam za ciebie kciuki. martituska81 - widziałam ten kalendarz robiłam go na przykładzie mojej mamy ( czyli mnie tez hehe ) i paru innych osob i trafnosc była 100 %%% mi wyszło wg tego kalendarza ze bedzie córcia - zobaczymy , czas pokaże Anitka , zazdorsze ze widziałas maluszka, ja ostatni raz 2 tyg temu i jeszcze musze czekac kolejne 2 . dzis stojąc na wadze znów ujrzałam o kolejny kilogram mniej. Piersi mam powiekszone i musze kupic nowe staniki, ale martwie sie ze jestem taka słaba i chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dużymi krokami zbliża się upragniony 12 tc! Obecnie jestem w 11 tyg. 3 dni. W tym tygodniu już brak wymiotów! Dalej są mdłości, ale do wytrzymania :) Mam nadzieję, że niedługo wszystkie dolegliwości miną :) USG za 3 dni! Czekam na opinie dziewczyn, które miały już badania genetyczne! Jak wyniki? Jak wyglądało badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
Ninkaa86 - miałam usg genetyczne w tamtym tygodniu we czwartek. Wyglądało jak zwykłe usg, tylko pierwszy raz miałam robione przez brzuch. Lekarz co chwilę zatrzymywał obraz i robił wszystkie pomiary. Tłumaczył co i jak. Poza tym to nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazdroszczę wam wszystkim którym już brzuszek widać :) bo mi jeszcze nie,a to 11 tydzień, hmmm znaczy widać ale oponkę która nigdy mnie nie opuszczała, jest ze mną na dobre i złe jak prawdziwy przyjaciel :D a jak mam sprawdzić w tym kalendarzu co będzie? pozdrawiam dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninkaa86 to jak u mnie 11 tc :) ja miałam te szczęście że nie wymiotowałam, ale mdłości zdarzały sie :) i chyba przez to troche wiecej kilo mi przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonazaba a lepiej czujesz się w 11 tyg. czy bez zmian? Ja nic nie przytyłam, waga stoi w miejscu. Ale brzuszka też nie widać, tylko wzdęcie wieczorem :P bassssia87 a pobierali Ci też krew? bo ja mam takie kompleksowe tzn. USG + krew, ale to dopiero 10 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka współczuje.... mam nadzieję ze teraz już tylko lepiej bedzie :) no ja miałam usg na którym robił mi lekarz tą przezierność karkową... wyszło ok....pomierzył dzidzie i powiedział ze ok :) no ja teraz więcej odpoczywam, szybciej się męczę :/ no ja moze sie dowiem jaka płeć na kolejnym usg a jak nie to będę czekać do września :P z tego chińskiego gaja mówiła ze dziewczynka będzie,....zobaczymy.... aby zdrowe było :) zielonazaba jest strona: http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendarz_chinski_plec_dziecka.htm pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beybe29 -Przepraszam,że dopiero teraz,ale wcześniej nie zaglądałam. Bardzo mi przykro,wiem co czujesz.. Ja chwilami mam już dość,przestaje marzyć ,że kiedykolwiek będę mamą,ale gdy tylko widzę na mieśćie jakiegoś maluszka,... to odrazu nastawiam się inaczej.Kiedyś nam się uda,musi!! Buzikai kochana, mam nadzieje,ze jakos sie trzymasz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonazaba ja jestem w 12t z kawałkiem i mam już sporą oponkę z przodu :) mąż się śmieje, że puchnę na potęgę. Zresztą oponka powiększa się już od dłuższego czasu ;) ale najważniejsze żeby z maluchem było ok, a ja mogę nawet wyglądać jak mini wielorybek. W ranach uzupełniania garderoby kupiłam sobie ostatnio 2 pasy ciążowe. Może dzięki nim pochodzę jeszcze w rzeczach, w których się już nie dopinam. U mnie ostatnio włączyła się opcja poobiedniej drzemki. Przychodzi godzina 14-15 a ja śpię na stojąco. Najwyraźniej organizm tego potrzebuje, a przed ciążą nigdy tak nie miałam. Zresztą pewnie dlatego,że jak obudzę się w nocy na spacer do toalety to mam problemy z zaśnięciem. Oby tylko później małe chciało spać w nocy, a nie wierciło się jak ja. Zresztą nie mogę się doczekać kiedy zacznie się II trymestr, bo wtedy znacznie spada ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
Ninkaa86 miałam tylko usg, krwi mi nie pobierali. Ale z tego co czytałam to badania z krwi robią jak coś jest nie tak na usg - ale nie wiem. Ufam swojemu lekarzowi, mówił że wszystko jest ok i staram się tak mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninkaa :) ja ogolnie nie najgorzej sie czuje, czasem mdlosci w nie najlepszym momencie, ale to da sie przeżyć,ale te nocne spacerki do wc mnie wykańczają :/ nie musze wypić dużo a potrafie wstawać ze 3 razy w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kalendarza wychodzi mi dziewczynka :D ale zaraz jakoś po pierwszym teście tak mi jakoś samo przyszło do głowy że to dziewuszka, jakby intuicja :) ale najważniejsze żeby było zdrowe :) ja się tylko martwię, bo nie pojechałam do Polski na badania prenatalne, a tu w Holandii raczej mi nie zrobią, a i tak wszystkie badania od nowa będę miała robione, bo nie mam polskiej położnej. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta :) mi po południu tez się drzemka włącza, ale co mam zrobić jak do pracy chodzić trzeba :) a ta oponka i mój najlepszy przyjaciel od lat mi przeszkadza i to coraz bardziej :) macie też tak że szybciej się męczycie? a jak z paleniem u was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze dyskusja wrze:) Ja jestem w 15tc,wiec brzuszek widac,bardziej niz w pierwszej ciazy,ale jakos ekstremalnie sie w oczy nie rzuca jeszcze. Z kalendarza mi wychodzi corka,ale mam nadzieje,ze sie myli,bo od poczatku mam przeczucie b.silne na syna,tak jak w poprzedniej ciazy bylam pewna,ze bedzie corka,no ale wszysko sie okaze;) Goska-trzymaj sie,najwazniejsze,ze dzidzia zdrowa. Moje konto-ja tez sie zrobilam troche wolniejsza ostatnio,a plec moze uda nam sie poznac za poltora tygodnia. Netta-mam to samo z tym ciezkim zasypianiem po wizycie w toalecie w nocy,krece sie,wierce,rozmyslam,ale w dzien nie spie,bo nie mam jak,zreszta teraz jakos juz bardziej fit jestem niz jeszcze kilka tygodni temu. Zielona zaba-ja niestety zaczelam palic po odkarmieniu corki,ale jak tylko teraz zobaczylam dwie kreski,to juz wiecej nie zapalilam i tak juz nie pale ponad dwa miesiace,nie ciagnelo mnie nawet specjalnie i mam nadzieje,ze juz nigdy nie wroce do fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....15...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....9.... . ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
basssia87 - data miesiączki 4.05 - cykl 27/31 - termin 8.02 - miejsc. Węgorzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izmaizma
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....15...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....9.... . ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa izmaizma............28.04.....31.......04.02.2013..............Inowrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczynki ze z kalendarza wiekszosc to dziewczynki ;) mi tez tak wychodzi ;) byle by bylo zdrowe! Reszte okaze sie sie pozniej czy to rzeczywiscie prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po poniedziałkowym badaniu. 10 tyg + 4 dni. Maluch aktywny, wiercił się ale jeszcze bez usg prenatalnego:( Myślę, że na następnej wizycie się już uda coś podejrzeć. Schudłam prawie kilogram, co mnie bardzo dziwi bo obżeram się bardzo. co do kalendarza to mi też wychodzi dziewczynka - miałabym parkę, ale jak spoglądam wstecz to tez wynika z kalendarza, że miałam mieć córkę a jest syn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
To mi jedynej wychodzi chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z tego kalendarza też wychodzi dziewczynka, ale od samego początku mam silne przeczucie, że będzie chłopak. Pewnie okaże się na kolejnym USG kto mieszka w brzuszku pod warunkiem, że nie odwróci się maluch zadkiem. Zresztą tak jak napisała jedna z was najważniejsze, żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
Hej Mamusie :) Mogę się dołączyć? Ja równiez mam termin na luty, a dokładniej na 12 lutego :) Obecnie jestem w 13 tyg 4 dniu ciąży, jutro mam akurat wizytę. Baaardzo cieszę się z tej ciąży, jestem świeżo po ślubie i jesteśmy naprawde szczęśliwi. Acha zapomnialam dodać ,ze jestem z Rzeszowa :) jesli to mozliwe prosze o wpisanie do tabelki :) Jesli chodzi o mój stan do tej pory... Test zrobiłam 1 czerwca,zupełnie przypadkiem (kupiłam w Super-pharmie w promocji) mysle sobie a co mi tam, zrobię. Zrobiłam, odłozylam na bok, po chwili patrze....ehh jedna kreska....za moment ubrałam sie i schyliłam zeby wrzucic do kosza, patrze...2 kreska! mega wyrazna druga kreska! po tm tescie zrobiłam jeszcze piec innych ;) teraz trzymam na pamiątkę :P Od samego początku czuje sie bardzo dobrze, tzn jestem dosc słaba i baaardzo śpiącaaaa , w 6 tg mialam lekkie plamienia, ale na szczescie ustały. Jestem na zwolnieniu juz, ze wzgledu na te plamienia. Dostałam luteine pod język i brałam przez 3 tyg, obecnie biore sam kwas foliowy. Od jutra pewnie juz witaminki :) Nie moge sie doczekać , w zyciu nie pomyslalłam ze bede lubiła wizyte u ginekologa hehehe :) A jest moze ktoras ktora ma taki sam termin? a moze jakas szczesciara ktora zna płec? ohh jak ja bym chciała :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Witaj kati Miło cię poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basssia87 oczywiście, że z małym/małą wszystko jest OK :) I cieszę się, że Twoje wyniki są dobre. Witaj Kati, ja jeszcze nie wiem co będzie. Ale przeczucie mam, że chłopak :) Dzisiaj byłam na USG bobasek rośnie, rusza się, serduszko bije. Wszystko jest OK. Tez nigdy nie przepuszczałam, że będę czekać na wizytę u ginekologa!!!! Moje samopoczucie dzisiaj super. Zero mdłości i wymiotów. W końcu 12 tydzień się zaczyna, moze wszystko pomału mija :P Byłam dzisiaj u fryzjera i kosmetyczki po 3 m-cznej przerwie - czuję się bosko :D Pozdrawiam wszystkie mamuśki !!! Jak tam sampoczucie u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....15...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....11/12.... . ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa izmaizma............28.04.....31.......04.02.2013........ ......Inowrocław kati =) ..............???.........??.........12.02.2013......13/14.....Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
Ja już po badaniu prenatalnym, odetchnęłam z ulga wszystko ok dzidzia rośnie zdrowa no i lekarz powiedział ze na 90 % to chłopak :) trochę moja dzidzia była znudzona tym badaniem i co chwila było widać na USG jak sobie ziewa mówię wam jak to super wyglądało ze taka malutka istotka potrafi ziewać widok niesamowity. Termin mam na 11 lutego wiec podobnie jak ty kati :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
Witaj Kati! Super, że z maleństwem wszystko jest dobrze. Ja termin mam na 8 lutego, czyli też zbliżony. Dziewczyny proszę mnie dopisać do listy :-) Też nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u gina - niestety tak długo trzeba czekać. Ale z drugiej strony sobie myślę, że jakby coś było nie tak to kazałby przychodzić częściej. A więc tylko się cieszyć. Nie mogę się doczekać, kiedy poczuję ruchy mojego szkraba - myślę, że wtedy już się zacznę cieszyć z ciąży, bez ciągłego myślenia czy na pewno jest dobrze. Chociaż wcześniej też sobie mówiłam, że oby do tej wizyty, że później już nie będę się tak mocno martwić. I co? Dalej to samo. Może jak już brzuszek będzie i malutka (takie moje przeczucie) będzie kopać to będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enel
zielona zaba Oczywiscie, ze Ci w Holandii zrobia badania prenatalne. Jesli jestes mlodsza jak 36 lat to bedziesz musiala za to zaplacic... okolo EUR 150,- O badaniach mowi polozna na 1 spotkaniu. Dobrowolnie mozesz sie jemu poddac. Ja juz mialam badanie krwi, w przyszlym tygodniu echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×