Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

izmaizma- koło wyniku masz normy i zaznaczone literą H lub L wtedy to podwyższone lub nie.. myslę, że twoje wyniki są oki, nie masz co się martwić.. Alicja- bardzo mi przykro kochana :( 3mam się.. Księżniczka przedwiośnia- nie wiem czemu ja mam bezpłatne wszystkie.. w sumie nie mam zamiaru się dopytywac- dałam skierowania i już.. :) cieszę się z tego powodu- może zapytaj czemu tak jest.. A mnie od trzech dni bolała lewa strona brzucha i poszłam na usg do szpitala.. a tam wyszła lekarka i mówi, że na oddział na 4 dni i zwiałam do domu. Poszłam na drugi dzień i przyjeła mnie inna lekarka zrobiła usg, zbadała dokładnie.. dostałam asmag (jakies witaminy) i luteine dopochwowo.. widziałm dzidziusia- mówie wam super widok- ma juz 2cm, bije serduszko.:) wygląda jak mały człowieczek:) ma głowe, rączki, nózki.. :) superrr widok- odrazu się uspokoiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co do badan to ja też miałam z boku normy, więc nie pomogę... ja w moczu miałam za to ślad białka ale lekarz kazał się nie przejmować :) iskierka a wy jak z budowa? no nasz domek też stał trochę w stanie surowym otwartym ale wzięliśmy się za niego w tym roku :) już mamy okna, elektrykę, tynki, kończą robić instalację wod-kan i już kaloryfery wiszą :P w poniedziałek wchodzą panowie pd wylewek :) pod koniec sierpnia może zaczniemy robić płytki... bardzo byśmy chcieli się wprowadzić w tym roku przed narodzinami dziecka :) a wy jak tam ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem już po USG. Mam małą kolekcje zdjęć maluszka. Jestem prze szczęśliwa, że wszystko z nim w porządku. Maluch ma już 5,5 cm i strasznie się wierci. Nie był jednak chętny do pokazania się w całości, odwrócił się tyłkiem i nie chciał pokazać buzi. Ale w końcu się udało. Omal nie poryczałam się jak zobaczyłam jak fika koziołki. Poza tym ma strasznie długie nogi, nawet lekarka była zdziwiona, że aż tak :). Chyba będzie koszykarz lub modelka ;) A to zdjęcie malucha. Może trochę niewyraźne i krzywe ale jest : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73750c56aa868bf8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Netta2 Super:) piękna dzidzia:) ja mam dopiero wizytę w sobotą najbliższą ale bez USG na razie tylko z wynikami badań, które robiłam a na USG pewnie da skierowanie. I to będzie to genetyczne teraz, więc pewnie trochę stresu będzie przed. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U nas z mieszkaniem jest tak ze narazie u moich rodzicow. Mamy pokój, kuchnio-jadalnie i lazienke. za tydzien rozpoczynamy budowe domu. Jak Pan Bog pozwoli i pogoda dopisze to chcemy wybudowac do zimy stan surowy zamkniety. Ale ja juz do konca nic nie planuje bo wiecie jak to w zyciu bywa...wiec narazie pomieszkiwac bedziemy z rodzicami. moje konto zazdroszcze ze juz niedlugo bedziecie mogli sie przeprowadzic ;) niestety z przyczyn niezaleznych od nas myslalam ze juz w tym momencie nasz domek bedzie stal ale ze mam milych sasiadow.......... netta2 gratulacje pieknej dzidzi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto - my juz tez mamy instalacje i tynki - okna zamówione. jesteśmy w trakcie zakładania dachówki. W sobotę wylewamy posadzki. Budujemy od sierpnia ubiegłego roku chociaż i tak juz mnóstwo czasu zmarnowaliśmy na niepotrzebne głupoty i może nawet mogliśmy już mieszkać. Jednak mam nadzieję, że do końca roku się przeprowadzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Netta - super zdjęcie, ja na takie muszę czekać jeszcze 2.5 tygodnia Żona acka- rozbawilio mnie to jak napisalas ze zwialas ze szpitala, hehe najwazniejsze ze z malenstwem dobrze u mnie bez zmian, wymioty, mdlosci, troche humorkow i sennosc A powiedzcie zauważylyscie juz wzrost wagi ? bo u mnie spadło. Okolo łącznie 1,5 kg, ale to wszystko przez niechęć do jedzenia. A i jeszcze jedno moze dziwne, hmm ale czy odczuwacie opór , blokadę przed załatwieniem potrzeby fizjologicznej? Bo ja boję się napinac miesnie, i staram ze tak to nazwę nie wysilać ylko czekac kiedy będzie mi sie chciało i oczyści samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja ja mam tak samo. Waga mimo rozwijajacego sie plodu (13 tydzien) nie drgnela a nawet jest pare deko mniej. Zaparcia sa normalne w ciazy i tez staralam sie "nie przec" ;) ale teraz to juz aby sie oczyscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,troche mnie nie było ale wróciłam i nadrobiłam zaległości:) Ja ostatnio w nocy prawie nie śpię,wstaję co godz do ubikacji tak mi się siku strasznie chcę i tak mi niedobrze ufff Fajnie Wam,że jeszcze nie przytyłyście ja mimo że bardzo mało jem,bo nie potrafię przytyłam ze dwa kg i popoludniu czuję się taka napuchnięta Co do oporu przed załatwianiem się,to miałam tak na samym poczatku,bałąm się,że coś się stanie teraz mi już przeszlo niestety z zaparciami ciężko mi sobie poradzić Dziś w końcu odbieram suknie ślubną ehhh jak ja bym chgciałą żeby już było po ślubie:) boję się ze jeszcze te troszkę ponad dwa tyg a w sukienkę się nie zmieszczę :D a liczyłąm na to że jak tak zaplanujemy maleństwo to do ślubu znaku jeszcze nie będzie a tu taka niespodzianka heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra mama odda
Witam Dziewczyny mam do oddania za darmo leki ktore zostaly mi z okresu ciazy luteina pełne jedno opakowanie 30 szt data 03.2013 gynalgin 15 szt data 10.2014 hemofer pełne opak. 30 szt data 04.2014 Duphaston pełne op 20 szt 11.2015 folik mam 1.5 listka data 06.2015 isoptin prawie 6 listków data 09.2013Acidum folicum hasco jeden listek data 08.2014 kontakt nadi_19@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u mnie waga też się w sumie nie zmienia... nawet od 1 wizyty schudłam jakis kilogram... ja wczoraj troszkę porobiłam przy domku... rozkladaliśmy styropian pod wylewki ( co możemy staramy się robić sami żeby kasę przyoszczędzić) i powiem Wam że poźniej mnie brzuch bolał od schylania się... już powiedziałam sobie że pomagać nie będę... mąż się zajmie reszta :P pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam żadnych objawów :) no może mnie trochę wysypało.. Ja musze troche przystopować bo wieczorami czuje się przemęczona i trochę mam spięty brzuch.. ale trudno wysiedzieć jak na dworze taka piekna pogoda.. :) spacerki, basen, na rowerze pojeżdziłam.. Netta- ja w 12tygodniu chce iśc zrobić 3/4d :) wtedy najlepiej widać maluszka :) super są zdjęcia usg.. twój maluszek pięknie rośnie :) My czekamy na wycenę dachu i robimy generalny remont :) będziemy podwyższac poddasze, wybijac ściany. Bedziemy mieli osobne mieszkanie na górze a na dole rodzice.. :) ale wszystko osobno, wyjście kuchnia- nie wiem czy zdąrzymy przed porodem.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na zaparcia dobra jest herbata pu ehr. W smaku jest nie za specjalna, po zaparzeniu smakuje jak kopka ziemi ale grunt, że pomaga. Zresztą można dostać aromatyzowaną i taka lepiej wchodzi. U mnie waga na razie w miejscu. Za to brzuch mi już widać, a w pasie mam już około 10 cm więcej. Ostatnio próbowałam się wbić w jakąś spódnice, z całej kolekcji została tylko 1 w którą wchodzę. Dobrze, że mam jakieś letnie luźne sukienki, bo chyba chodziłabym z gołym tyłkiem w te upały. Zresztą znajomi stwierdzili, że jak na 12 tydzień to brzuch mam już spory. Gorzej, że z moim kręgosłupem cały czas jest nie tak. Wylądowałam, aż u neurologa :( okazało się, że to od przeciążenia i zmian hormonalnych w czasie ciąży. Mam na razie kategoryczny zakaz powrotu do pracy, nie wolno nic dźwigać i mam siedzieć w nogami do góry. Lekarz stwierdził, że na zwolnieniu przez te plecy to sobie posiedzę, więc nie wiem czy wrócę przed porodem w ogóle do pracy. Mam tylko nadzieję, że będę miała do czego wracać w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z tą czerwoną herbatą to bym uważała,bo raczej nie zaleca się picia jej w ciąży ale najlepiej zapytać się lekarza bo ile ludzi tyle będzie wypowiedzi na ten temat. co do bólów kręgosłupa,to mam to samo z tym że ja ogólnie mam zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i leczyłam się od października,leki,rehabilitację. Aż się boję co to będzie jak teraz wrócę do pracy od sierpnia.W domu wystarczy że posprzatam mieszkanie a już zaczyna mnie strasznie boleć a ja pracuję fizycznie więc nawet nie chcę myśleć co to będzie ufff Mi brzuszka jeszcze nie widac,wioeczorem troszkę sie tylko powiększa ale w piersiach wszystkie bluzki mam przyciasne i zaczynam zaopatrywać się w luźniejsze ubrania ale jeszcze nie ciążowe :)Bo teraz otwieram szafę i na prawdę nie mam się w co ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
Hej Dziewczyny; Podczytuje Was od jakiegoś czasu. Bałam się dołączyć, bo nie wiedziałam czy jest wszystko dobrze z maleństwem. We czwartek miałam usg genetyczne i jak narazie wszystko ok. Coś ostatnio cichutko u Was, mam nadzieję, że nie długo się rozkręci. Będzie mi miło, jak przyjmiecie mnie do swojego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonazaba, basssia 87 - witamy:) ja jak dotąd mam najpoźniejszy termin , bo na 28 lutego. księżniczka przedwiośnia- ja tez zaczynam odczuwać, że brzuch sie powiększa - wczoraj założyłąm taką jedna wiosenną spódnicę i się nie dopięłam, zanotowałam 5 cm więcej w talii. W pierwszej ciąży miałam termin dwa tyg. wcześniej ale jeszcze we wrześniu byłam płaska a teraz w sierpniu juz będzie widać. Słyszałam, że tak podobno jest, że drugą ciążę widać szybciej. basssia - dlaczego bałaś się, że może być coś nie tak z dzieckiem, miałaś ku temu jakieś podstawy? Robiłaś też testy z krwi? Ja mam dziś wizytę i być może już uda się zrobić genetyczne ale też trochę sie obawiam, tym bardziej, że w rodzinie mego męża był przypadek bardzo poważnej choroby genetycznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
Aniołek marzec 2011. Tego też się teraz bałam. Jak narazie jest wszystko dobrze i mam nadzieję, że już tak będzie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Witajcie dziewczynki Rzeczywiście cos tu cicho. Najbardziej niepewny termin mam ja bo określony hmm na ostatni dzień lutego, lub 3 marca, lub6 marca Na każdym usg wyszło inaczej, za 2 tyg wizyta i wtedy bede miala usg na b.dobrym sprzęcie i może bedzie określone realniej. A co u was dziewczyny? Jak brzuszki, samopoczucie, objawy ? Koleżanka powyżej napisała ze wyskoczyl brzuszek U mnie nadal nic, płasko , dzis zwymiotowalam obiad. Czuję sie słabo i ciągle sennie. Mam nadzieję ze bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
Cześć dziewczyny u mnie zaczyna się jutro 12 tydz, objawy typu mdłości, zmęczenie mi minęły teraz wręcz przeciwnie dostałam powera mogę codziennie sprzątać :D co do wagi to na razie przybrałam 1 kg więc to chyba nie tak źle a brzuszek widoczny wieczorem ale to na wskutek wzdęć :( teraz więcej się ruszam wiec mam nadzieje ze miną. W czwartek mam wizytę u gin i będę miała badania prenatalne, im bliżej wizyty to coraz więcej myślę czy aby wszystko jest ok z dzidziusiem dobrze ze pracuje bo bym inaczej zwariowała z tym myśleniem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
No mi takze krąży tylko jedna mysl cxy dziecko zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, nie zamartwiaj się i nie denerwuj, na pewno nosisz w sobie śliczne i zdrowe dziecko, nie można nawet myśleć, że jest inaczej! Ja w ogóle staram się nie myśleć o tym, że jestem w ciąży, nie chucham, nie dmucham, nie zamartwiam się i wierzę, że w lutym wszystkie będziemy się cieszyć z naszych maleństw. Ciągle tylko mam nadzieję na córeczkę, a każdy twierdzi, że na pewno będzie syn... Jak mi się urodzi drugi taki urwis to będzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !! A probowalyscie chinski kalendarz ?? Duza frekwencja dziewczyn ktore rodza przepowiedziane malenstwa !! Ja poprosilam o sprawdzenie wczoraj i podobno to dziewczynka ;) Nie moge sie doczekac kiedy bedziemy pisaly o porodach !! Jeszcze tyle czasu !!! A komu wysadzilo brzuszek w 10 tygodniu ?? pewnie duzy bobas ;) u mnie tez juz widac (13 tydzien) ale nigdzie indziej nie tyje cale szczescie tylko w brzuch idzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka 9876
Cześć Dziewczyny:) Faktycznie tu u nas cicho ostatnio:( Ja zaczęłam wczoraj 11 tydzień i generalnie mdłości rano dalej mam, ale już trochę mniejsze niż wcześniej. Ale do tego doszedł mi teraz ból głowy, który mam zazwyczaj codziennie, a niestety nie mogę wziąć żadnych proszków, bo moja gin mi zabroniła z racji tego, że biorę leki na ciśnienie i kazała mi się dużo nawadniać. Co do przytycia to ja schudłam kilogram, ale nie wiem jak to możliwe, bo brzuch już mi widać i piersi mi mega urosły i do tego większość z moich ubrań jest dla mnie nie dobre, bo mnie wszystko uciska i wtedy jest mi niedobrze, więc raczej noszę teraz luźne i większe ciuszki:) A i już chyba zacznę od września powoli kompletować sobie gadgety dla dzieciaczka, tzn. jakieś ciuszki, kocyki i nawet chyba pieluchy:) No i też mam 17 sierpnia to USG genetyczne, ale nie myślę na razie o tym, żeby nie zwariować:) A napiszcie co to jest konkretnie ten chiński kalendarz??? Bo mnie to zaintrygowało:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim MAMUSIOM! ;) Jak sie czujecie? Ja raz lepiej raz gorzej ale generalnie nie jest zle. Wczoraj mialam wizyte -wszystko wporzadku -delikwent sie wiercil i obrócił sie do nas najpierw plecami ale pozniej znow sie przewrocil ;) Pieknie machal raczkami i nozkami ;) aaachhhh -cudowny widok! ;*** Nastepna wizyta 20.08. Mi jeszcze lekarz nic nie mowil o badaniach penetralnych...dlaczego? Mam tylko na nastepna wizyte zrobic morfologie i mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka986
cześć dziewczyny :D bardzo długo mnie tu nie było... muszę poczytać zaległości.... co narazie przeczytałam ostatnią stronę i widzę remonty, budowy domów, zwiększające się brzuszki czyli oki :D u nas trochę gorzej niestety.... tydzien spedziłam w szpitalu a teraz siedze u mamy bo ktoś musi mi pomagać przy synku... :( dwa tygodnie temu dostałam krwotoku i tak sobie to krwawię, to plamię do dziś :( biorę leki i jakoś się trzymam .... wczoraj byłam na badaniach, krwiak się wchłania a dzidzia rośnie... ma już 7 cm od dupki do główki :D lekarz pociesza mnie że z każdym dniem ryzyko poronienia maleje i tego się trzymam.... no ale krwiak miał 7x4 cm więc był sporo większy niż dzidzia dwa tygodnie temu!!! no i do tego wyniki krwi miałam troszkę słabe i na to też biorę leki więc powiem szczerze że w życiu nie łykałam tylu tabletek dziennie co teraz.... 6 tabletek doustnie i dwie dopochwowo... ale dla kruszynki mojej zrobię wszystko.... najgorzej było znieść tygodniowe rozstanie z synem jak byłam w szpitalu, ale mąż codziennie wpadał do mnie z nim na godzinkę.... chociaż zmuszałam go tym żeby dzień w dzień jeździł po 60 km.... jak tylko znajdę czas to poczytam co u was słychać a póki co idę zjeść śniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Goska to nie za fajnie mialas. Ciesze sie ze juz lepiej. Uwazaj na siebie, bedzie dobrze. Jezeli chodzi o chinski kalendarz to jest taki topik zalozony przez gaja86. Ona to dziewczynom sprawdza. wejdzcie i zapytajcie ;) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×