Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

U mnie za to coraz wyraźniejsze ruchy malucha. Najadłam się dziś krówek, a potem położyłam i zostałam nieźle skopana(choć te kopniaki są na razie takim delikatnym pukaniem od środka). Dziewczyny macie ładne okrągłe brzuszki, a mój wygląda jak dwa sadełka z przerwą po środku :( za diabła nie chce się zaokrąglić. Z boku wygląda to nieco komicznie. Wizytę kontrolną mam 25 września i dopiero wtedy dostane skierowanie na połówkowe USG, a będę już wtedy w 20 tygodniu. Nie mogę się doczekać kiedy maluch pokaże kim jest. Co do tarczycy, to mam jej niedoczynność i u mnie jej poziom badają co miesiąc. Nie licząc leków, które muszę przez to łykać. Zresztą lekarz ostatnio mówił, że ładnie akurat hormony się u normowały, więc mam nadzieję, że ta już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem co przezywacie z ta okropna niewiedza co do plci, tez tak mialam, ale nareszcie sie doczekalam ❤️ mam nadzieje ze Wasze maluszki pokaza kim sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znowu dziewczyny! Ostatnio nie miałam weny pisać strasznie mnie głowa bolała a więc tak odpowiadam na pytania. Mam już córeczkę która ma w listopadzie 5 lat a teraz prawdopodobnie bedzie chłopak w poniedziałek mam wizyte mam nadzieję że się potwiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszeknieokruszek@onet.pl Z tym mailem super sprawa, ja też chcę, ja też chcę :) Co prawda jeszcze nie mam ciążowego brzucha tylko narazie sadełko ale z dnia na dzien jest coraz większy więc niedługo dodam jakieś zdjęcie:) Idę w poniedziałek na usg połówkowe i ma nadzieję, że poznam już płeć i też zjem coś słodkiego przed wizytą bo zawsze jak mam usg robione to dzidzius sobie śpi i to za każdym razem odwraca się tyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenstwo@interia.pl
Pomysl z meilem jest super. Ja tez chce 91malutka@interia.pl jak tylko zrobie jakies zdjecia to wysle. W poniedzialek mam wizyte juz nie moge sie jej doczekac. A jesli sie nie myle to dzisiaj czulam pierwszego kopniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aam-myy@gazeta.pl też chcę!!! Oj dziewczyny, tyle was doszło, że już się gubię powoli w tym kto był, a kto doszedł, ale tabelka wygląda super! Będzie wysyp dzieci w lutym. Ja juz powoli kompletuję dla mojej Hani wszystko, mam już przewijak i matę edukacyjną, niedługo zacznę wyciągać ubranka w tych najmniejszych rozmiarach po Arturze i zorientuję się co muszę jeszcze dokupić. Wózek mam już obiecany, materacyk do łóżeczka też mam, tylko łóżęczko muszę kupić i na razie finito. Nie byłam ostatnio u lekarza, poza tym razem jak dowiedziałam się o płci, idę dopiero w przyszłym tygodniu i wtedy dowiem się co nowego u malutkiej. Fajnie, że tak dużo nas zna już płeć. obiecuję, że też prześlę brzucha, a jest się już czym chwalić. Pozdrowienia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszło:) dziekuje:* dziewczyny, jakie Wy macie już ładne widoczne brzuszki... U mnie pomimo, że jestem bardzo szczupła nic prawie nie widać, jedynie wieczorkiem troszeczke... Zrobię zdjęcia to na pewno wrzucę;) Bayer Lev - ale masz fajną córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Dziewczyny macie piękne brzuszki! Też wyśle swoje z 15 tc i aktualne jak wejdę w 20 tc :D BAYER LEV twoja córeczka wygląda jak mały aniołek, śliczna! Dziś miałam fatalną noc, obudziłam się o 2 i do rana nie mogłam zasnąć. Okropnie bolały mnie plecy, rzucałam się po łóżku żeby jakoś się wygodnie ułożyć, ale nic mi to nie pomagało. Nie wzięłam nic przeciwbólowego, dziś jeszcze wytrzymałam, ale jak się to będzie powtarzać... Oby przyczyna była zmiana pogody a nie rosnący coraz bardziej brzuszek :( Kiedyś wysłałam link do wózka który podoba mi się bardzo. Nie miałam kiedy odpisać na pytanie gdzie taki kupić i za ile. Tu jest link: http://cokupic.pl/produkt/ABC-Design-3Tec/ceny#productNav Myślę że ABC Design jest teraz dostępny w większości sklepów (w moim mieście jest w każdym sklepie dla dzieci). Podoba mi się, ale nie jestem jeszcze na niego zdecydowana na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jak Wy czujecie ruchy dzidziusia? Bo ja nie wiem czy to to czy nie to... Może maleństwo kopać tak jakby w żebra? bo ja czułam takie dziwne uderzenia, po przyłożeniu ręki też były wyczuwalne, a potem wszystko sie uspokoiło... Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktory to tydzien?? zebra?? raczej nie... ale pewna noe jestem, wydaje mi sie ze to raczej podchodzace do gory i przemieszczajace sie "wnecznosci" ktore robia miejsce powiekszajacej sie macicy, u mnie kopniaczki porownalabym z rozciaganiem czegos lub laskotaniem od srodka wlasnie w dole brzucha i pod pepkiem tak w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 tydzień... Siostra kolezanki mowi ze to mozliwe, że ona też tak miała:P ale jakoś sama nie wiem, bo mysle, że takie maleństwo nie jest w stanie jeszcze tak kopnac:P hmm tylko to tak w nie w zebra tylko tak pod zebrami i bardziej z boku:P pare razy takie coś poczułam jak siedziałam a potem już nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenstwo@interia.pl
Jej jakie macie juz fajne brzuszki u mnie to raczej tylko sadelko widac. Jak tylko porobie zdjecia to wrzuce. Bayer lev corcie masz sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
czeeeść Wam :) na początek podaj meila jamaica7@buziaczek.pl :) a tak nawiasem, Jezzzuusie jaki mnie dzis złapał skurcz łydek, myslałam ze nie wytrzymam cos strasznego... :( tak po za tym wszytsko ok, brzuszek rosnie, a za rowny tydzien 3d juuuuuupiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się :) Właśnie wróciłam z badań i wszystko jest w porządku na szczęście. Dzidziuś rozwija się prawidłowo, waży 350g i od razu pokazał co ma między nóżkami chociaż z badaniem reszty był jak zwykle problem bo maluch był źle ułożony i nie chciał się obudzić. Nawet słodycze nie pomogły, ale to na pewno po tatusiu taki leniuch, heheh Będzie chłopak dziewczyny!!! Jesteśmy bardzo szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) ja tylko na chwilke dodalam jedno zdjecie postaram sie jeszcze pozniej cos dodac;) dziewczyny fajne macie juz brzuszki;) bayer sliczna masz coreczke;) ksiezniczka prawie juz wyprawke masz kompletna;) anetka ja na razie czuje bardzej takie smyranie niz kopniaczki;) mysle ze jak dostaniesz kopniaka od dzidzi to nie pomylisz tego z niczym;) kozirek gratuluje synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mamy dwie propozycie: Mikołaj albo Maksymilian, ale pewne się jeszcze coś zmieni bo ciągle zmianiamy to imię dla chłopca. Jakoś ciężko Nam coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy już faktycznie macie ciążowe brzuszki!!! To u mnie poza tłuszczykiem jeszcze nic nie widać ale myślę że to kwestia dni i się pokaże:) wyślę wtedy zdjęcie bo narazie nie ma na co patrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolaj fajnie, Maksymilian tez mi sie podoba ale tylko w pelnej wersji, poniewaz w sktocone to imie - max co do drugiego psa sie tak wola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati-wyslalam ci haslo. Ksiezniczka przedwiosnia-kurcze,jak cie tak czytam,to biedne to moje dziecie,bo ja wlasciwie nic dla niego nie mam jeszcze,w ogole mnie nie ciagnie do zakupow jakos.Mam lozeczko,ale musze kupic posciel,przy okazji zmienic corce juz koldre na wieksza,wiec podwojne zakupy.Troche kasy poszlo teraz na corke,bo zmienila rozmiar akurat i poszla do przedszkola,ech,musze sie wziac pomalu za zakupy dla mlodego. Anetka-dziecko kopie w dole brzucha,dopiero,gdy dno macicy sie podnosi,to kopie coraz wyzej. Kaziorek-gratuluje chlopaczka:) Wrzesniowa mama-ale masz juz fajny brzuszek:) I dziekuje baaaardzo za wszystkie komplementy pod adresem mojej corci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) ja nie mam jeszcze żadnego zjęcia brzuszka... ale może nadrobię to w weekend to wstawie cosik później :) bayer córeczka słodka :) ja też jeszcze nic dla małej nie mam :/ też powoli muszę zacząć się ogarniać bo to nasze pierwsze dziecko wieć nic nie ammy i nie wiem nwet co i jak... nie ogarniam jeszcze wszystkiego, mamy mieć tylko łóżeczko od znajomych ale nic poza tym.... więc musze sobie rozpisać co i jak i będziemy działać bo tak wszytsko na ostatnią chwilę to nie bardzo.... też kasy za dużo by poszło... trzeba to rozłożyć na raty... a moja mała jakoś spokojna od wczoraj... tak tylko delikatnie smyra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×