Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

lutowaniki spróbuj z psychiatrą (wiem że to dziwnie brzmi ale wiem że działa) wizyta ok 200zł ,.... powiedz że boisz się porodu, że masz niski poziom bólu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania według mnie takie herbatki nie działają znieczulająco. Zbyt piękne, aby było prawdziwe :( No chyba, że piło by się ją w trakcie skurczy :P xxxx lutowaniki nie stresuj się na zapas. Mi lekarz powiedział, że w trakcie porodu podaje się antybiotyk, który ma zapobiec zarażeniu maleństwa Będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, chodziło mi tylko czego oni nie wymyślą ;) xxxxx Moja koleż miała pozytywny Mała dostała antybiotyk były w szpitalu 10 dni a teraz jest słodkim półrocznym zdrowym szkrabem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
NICK................Termin por...........tydz. ........ płeć........miejsc. goska986...........29.01.2013............38............CH ........Brodnica kaziorek84..........01.02.2013...........20............CH ...... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013.........24............CH. .......Plymouth Ratea...............03.02.2013............34............. DZ.....Bydgoszcz kati=)..............05.02.2013.............38............ CH........Rzeszów __aga__............05.02.2013............34............DZ ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013............20............C H.........Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21............D Z......Węgorzewo Immers.........10.02.2013................37............DZ .........Białystok netta2..............11.02.2013 ...........37............CH.......Warszawa lidsta...............11.02.2013............38 ............CH...........Poznań LutowaNiki........11.02.2013............38...........CH.. .........Szczecin kasienka.m.........14.02.2013...........35...........DZ.. ..........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........39...........CH...... .....Rzeszów Anitka90............15.02.2013...........36...........CH. ...........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013............37...........DZ. .........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30............ . .............Gliwice aclerya............17.02.2013.............36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............37...........DZ........... ...Cz-wa kaja-@@@@@...18-02-2013..............37...........DZ..... .........Elblag justylda.............20.02.2013............37...........D Z.......... Mikołów wrzesniowa mama.......22.02.2013......36........................ UK Ewuskaaa.........22.02.2013..............36..........CH.. ......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013.............36...........DZ.. ...Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013............36...........DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32...........CH ...........Gliwice Nuss ...............24.02.2013.............35...........CH....... .........Koło malenstwo@interia.pl. ...25-02-2013....34...........CH.............Wieluń Marzena1704.......26.02.2013...........36...........DZ... .........Kraków sysia09.............27.02.2013.............33...........C H......Końskowola iza87..............28.02.2013..............36...........C H......Jelenia Góra Kasia-Angel........28.02.2013.............36...........CH .....Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013..............35...........DZ.. ...........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ..........27...........DZ............Rawicz ania01985........28-02-2013..............36...........DZ. ...........Kraków Lunek.............10.03.213................30...........C H.............Lublin MAMUSIE: Nick ................ data ur. ....typ por. ....imię...... miasto......dł/waga Roosa...........07.01.13..w 35tc.....CC.........?........Kra ków.......2400g moje konto....08.01.13..w 38tc.....CC.....Marysia.....Radom .......54cm/ 3630g izmaizma......15.01.13..w 38tc...Nela ..51cm/2820g .....Maja 50cm/2120g Bayer Lev.....17.01.13..w 39tc....CC.....Maximilian.....Niemcy .....48cm/2860g. Green-grass...23.01.13..w 37tc....CC......Bartuś......Bochnia........54cm/3300g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę że u was wysokie ciśnienia... A ja byłam dziś na wizycie i mam coraz niższe: 95/60. Lekarz powiedział że mogę od czasu do czasu wypić sobie kawę ;) Maluszek już nie jest takim maluszkiem - 3 tygodnie temu ważył 2080 g a dziś już 2750 g, dużo przybrał - jednak nie będzie taka kruszynka jak myślałam ;) Ładnie nadrobił. Mi do terminu zostały jeszcze 4 tygodnie, ale lekarz powiedział że już mogę spokojnie rodzić ;) Następna wizyta ( jeśli dotrwam ) za 3 tygodnie a za 2 tygodnie mam przyjść do szpitala na ktg. Brzuszek nieznacznie się obniżył, główka nie jest jeszcze zbyt nisko. Szyjka ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nareszcie wzielam sie za pakowanie torby i jest olbrzymia a jeszcze duzo rzeczy nie spakowane... Nie wiem gdzie mi się pomiesci:/ mam do Was jeszcze takie pytanie: czy rzeczy na wyjście ze szpitala dla siebie i maleństwa bierzecie od razu ze sobą czy potem Wam ktoś dowiezie? Co wogole wziąć dla siebie do szpitala? O ubrania mi chodzi, wiadomo szlafrok, koszule,majtki, skarpetki staniki ale coz jeszcze? Jakies ciuchy normalne bd portrzebne np jakies dresy, koszulki? Pytam, no naprawde nie wiem, bo nigdy nie bylam w szpitalu. Moje konto - mogłabyś mi powiedzieć co u nas w szpitalu trzeba mieć dla maleństwa, jakie kosmetyki, akcesoria, przybory higieniczne itd.? Z góry dzięki i buziaki dla Was:) jeszcze trochę i juz bd lutowkami:) dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio lekarz mówił że jak będę miała skurcze co 5-7 minut, to mam jechać do szpitala a dziś że jak będę miała 4 skurcze w ciągu godziny. Ciekawe czy je rozpoznam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka90 od 25 stycznia się nie odezwała jak pisała że ma skurcze i że dzwoni do lekarza i da znać co i jak... Ciekawe czy urodziła i kiedy się odezwie. MAMA2013LUTY i iza87 trzymajcie się i piszcie co i jak, jak tylko będziecie mogły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Witam. Od kilku dni zabierałam sie do napisania do Was, ale ciągle jestem zajęta synkiem (chociaż większość czasu patrzę jak śpi i ciągle nie mogę sie napatrzeć :)) Dziewczyny po CC jak sie czujecie? Ja po powrocie do domu przesadziłam, ciągle cos sama chciałam robić przy małym, nosiłam go, przewijałam, kąpałam, zginałam sie i tak poruszałam przez to brzuch, ze myślałam później, ze sie skończę :( później przez kilka dni mąż albo moja mama pilnowali mnie żebym małego nie podnosiła, podawali mi go na ręce i pomału doszłam do siebie. Dodatkowo odciągałam pokarm i nie chciałam brać nic przeciwbólowego. Dziś jade na ściągniecie szwów i mam nadzieje ze bedzie dużo lepiej. Niestety nie mogę karmić piersią :( nie ruszyła u mnie laktacja po CC. Synek nie chciał ssać, jak tylko go przystawiałam to zasypiał, później próbowałam z nakładkami... Bartuś wtedy chciał jeść, ale nie miał czego :( i zaczęło sie dokarmianie. Odciągam w bólach pokarm, ale jest go minimalnie... co gorsze synek nie chce go jeść bo pewnie nie jest taki słodki jak mleko w proszku. Podłamało mnie to, ale co na to poradzę, przynajmniej cieszę sie, ze butelkę mleka pięknie zjada i przybiera na wadze. A teraz koniec żalenia sie i czas sie pochwalić :) mój Bartuś to aniołek. Płakał tylko 3x od powrotu ze szpitala bo bolał go brzuszek. Jak mu cos nie pasuje to robi takie śmieszne minki, które juz odczytujemy z M i wiemy o co mu chodzi. Jak sie przebudzi to wystarczy ze go przytulimy i juz jest spokojny, patrzy na nas wtedy granatowymi oczkami :) Nakarmiony i przewinięty przesypia cale noce, ale i tak robimy z M dyżury i pilnujemy naszego synka, żeby nic mu sie nie stało (pierwsze noce tylko M czuwał a ja odpoczywałam). Bartuś zmienia sie ciągle na buzi, a ja zastanawiam sie co ma po mamusi a co po tatusiu, z każdym dniem jest coraz fajniejszy. Jestem taka szczęśliwa, że juz go mam po tej stronie brzuszka :) Wysyłam kilka zdjęć małego. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
Witam lutowe mamusie. Nie pisałam jeszcze, ale obserwuje ten watek od dłuższego czasu. Za tydzień mam cesarkę i jej głównym powodem jest mój lęk przed porodem sn. Byłam u psychiatry na miesiąc przed terminem porodu i nie było problemu z wystawieniem zaświadczenia o wskazaniu do cc. Z tym, że rzeczywiście jak myślałam o porodzie drogą naturalna to ryczałam z 3 tygodnie...Jeśli komuś zależy, to można spróbować z psychiatrą, najwyżej tego nie uznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,wróciłam w końcu do domu po 5 tygodniach pobytu w szpitalu. Rozwarcie na 1,5 cm, szyjka 1,5 cm, główka jeszcze niezbyt nisko. Gratuluję mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowaniki- ja też mam GBS pozytywny, owszem podadzą ci antybiotyk w trakcie porodu ale muszą to zrobić na cztery godz. przed urodzeniem sie dziecka. Jedna dziewczyna w szpitalu urodziła dziecko zarażone paciorkowcem, bo poród postępował zbyt szybko i antybiotyk nie zdążył przeniknąć a druga tez urodziła ekspresowo i mała zdrowiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) No i dzis 1 luty ;) Ktora zaczyna?; ) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX O kurcze ale zdjecia faktycznie nie ma co sie uzalac nad soba nie ktorzy maj gorzej ... XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx mamo luty trzymaj sie teraz to juz z gorki ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ciekawe co u sysi i anit nie nie pisza ...... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx iza co u Ciebie?jak cisnienie? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx netta a probowalas zoviraksu ? mi pomogl jak mi sie zrobola na ustachpare dni i bylo po;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Lidsta ja myslalam ze bedziesz miala wczesniej cc jak i tak nie mozesz rodzic naturalnie moze dzidzia zrobi Ci niespodzianke i odwroci sie przed porodem;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx lutownik bedzie dobrze lekarze chyba wiedza co robic w takich sytulacjach nie zamartwiaj ;)xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Kasia angel super ze u Was wszystko ok;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx anetka ja wszystko biore od razu tylko ja nie mieszkam w Polsce i co z tego pamietam jak dziewczyny pisaly kazdy szpital ma inne wymogi .... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx gren gras fajnie ze nie macie wiekszych problemow ;) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) No i luty się zaczął...... Ja się do psychiatry zapiszę bo jak mój lekarz nie zechce to ja nie wyobrażam sobie rodzić sn. Mnie męczą bóle w pochwie tak jakby coś mnie uciskało wizytę mam dopiero w czwartek więc dopiero wtedy zobaczę jak nisko jest junior i co on tam wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) No tak dziś już LUTY ;) Spałam ( nie zapeszać ) dobrze. A jak wy się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz, to już na pewno urodzimy w lutym :) xxxxxxxx Dzisiaj jakoś dziwnie spałam. Niby dobrze, ale jakoś tak niespokojnie:( raz mi było strasznie gorąco, raz niewygodnie i nie wspominając o wstawaniu do WC. Mam wrażenie, że mi się mała obróciła. Zawsze mi się rozpychała na boki, a teraz czuję ją tak jakby wzdłuż. Prawie mnie po cyckach kopie :P Czy w ogóle mogę, to sama ocenić? Do końca tego tygodnia biorę magnez, a w następnym mam podjechać do szpitala na KTG. Czy oprócz badania aparaturą robią jeszcze do tego badanie ginekologiczne? W sumie, to jestem zielona w tym temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ płeć........miejsc. goska986...........29.01.2013............38............CH ........Brodnica kaziorek84..........01.02.2013...........20............CH ...... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013....... 24............CH. .......Plymouth Ratea...............03.02.2013............ 34............. DZ.....Bydgoszcz kati=)..............05.02.2013............. 38............ CH........Rzeszów __aga__............05.02.2013............34............DZ ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013............20............C H.........Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21............D Z......Węgorzewo Immers.........10.02.2013................37............DZ .........Białystok netta2..............11.02.2013 ........... 37............CH.......Warszawa lidsta...............11.02.2013........... . 38 ............CH...........Poznań LutowaNiki........11.02.2013......... 38...........CH.. .........Szczecin kasienka.m.........14.02.2013..........35...........DZ.. ..........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013.......39...........CH...... .....Rzeszów Anitka90............15.02.2013...........36...........CH. ...........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........37...........DZ. .........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30............ . .............Gliwice aclerya............17.02.2013............. 36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013............37...........DZ........... ...Cz-wa kaja-@@@@@...18-02-2013........ 37...........DZ..... .........Elblag justylda.............20.02.2013............37...........D Z.......... Mikołów wrzesniowa mama.....22.02.201336........................ UK Ewuskaaa.........22.02.2013............36..........CH.. ......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013.......... 37...........DZ.. ...Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........36...........DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013........... 32...........CH ...........Gliwice Nuss ...............24.02.2013............. 35...........CH....... .........Koło malenstwo@interia.pl. ...25-02-2013....34...........CH.............Wieluń Marzena1704.......26.02.2013.........36...........DZ... .........Kraków sysia09.............27.02.2013............ 33...........C H......Końskowola iza87..............28.02.2013.............. 36...........C H......Jelenia Góra Kasia-Angel........28.02.2013..........36...........CH .....Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...........35...........DZ.. ...........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ........27...........DZ............Rawicz ania01985........28-02-2013........... .36...........DZ. ...........Kraków Lunek.............10.03.213................ 30...........C H.............Lublin MAMUSIE: Nick ................ data ur. ....typ por. ....imię...... miasto......dł/waga Roosa...........07.01.13..w 35tc.....CC.........?........Kra ków.......2400g moje konto....08.01.13..w 38tc.....CC.....Marysia.....Radom .......54cm/ 3630g izmaizma......15.01.13..w 38tc...Nela ..51cm/2820g .....Maja 50cm/2120g Bayer Lev.....17.01.13..w 39tc....CC.....Maximilian.....Niemcy .....48cm/2860g. Green-grass...23.01.13..w 37tc....CC......Bartuś......Bochnia........54cm/3300g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, troszkę mi się rozjechała tabeleczka:( *green grass - śliczny chłopczyk:) *wczoraj zdecydowałam się po długiej przerwie w końcu gdzieś wyjść, co prawda mam ograniczenia w chodzeniu, ale stwierdziłam, że już dzieciątko i tak jest donoszone, więc mogę rodzić w każdej chwili. Od dzisiaj do terminu zostały równe trzy tygodnie:D:D:D:D ależ ten czas leci. *czasami zastanawiam się jak macie w ogóle na imię? Są dziewczyny, po których nikach nie sposób się domyślić. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzisiaj już 1 luty !!! Hura :) Ja dzisiaj mam wizytę i jakoś się stresuję czy Mała nabrala ciałka czy nie :/ Ciekawe co tam u Ewuski bo ona też miała problem z wagą dziecka.... Trzymajcie kciuki aby Mała przytyła !!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Kasia Angel super wiadomości 700 g to pięknie ! Ile ja bym dała za połowę tego ;) U mnie też 3 tyg od ostatniej wizyty mijają. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Anetka, ja rzeczy na wyjście ze szpitala przygotowałam dla męża i przywiezie je jak już będzie po nas jechać. Bo już teraz ledwo się zapinam w torbe :P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx MamaLuty/Iza powodzenia :D Dajcie znać co i jak !!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Green grass gratuluje grzecznego synka :] Tylko pozazdrościć.... zobaczymy jak to będzie z moją Małą Kruszynką xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Lutowaniki moja położna mówiła, że bardzo dużo kobiet zgłasza sie do szpitala z pozytywnym wynikiem, a dzieciom nic nie jest... oni wiedzą już jak działać. Będzie dobrze! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa mama smaruje opryszczkę jakimś kremem na opryszczkę i jest już lepiej. Do tego stosuje sonol. Od razu zrobił się mały strupek więc chyba działa, nawet nie pojawiły się te sączące się bąbelki. Więc może w miarę szybko zejdzie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Mnie za to dziś od rana pobolewa brzuch. Momentami można wręcz zobaczyć gwiazdy przed oczami. Zastanawiam się czy to pomału się rozkręca czy to tylko bóle przepowiadające. Na razie ma to nieregularny charakter i sama nie wiem co o tym mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny green gras śliczny szkrab .u mnie dziś nudno i wszystko mnie złości nic nie układa się tak jak bym chciała , aż z tego wszystkiego w nocy spać nie mogłam zasnąc . Też mam duszności i takie uderzenia gorąca . Trochę poprasowałam a teraz oglądam film dla polepszenia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) u mnie spokojnie, tym bardziej, że jestem sama w domu. Wczoraj nakupowałam rzeczy dla córeczki, korzystając z okazji, że sklep się likwiduje i wszystko jest tańsze. Dwa tygodnie temu z M. zamówiliśmy na allegro wózek firmy tako warrior, a w tym tyg. dowiedzieliśmy się, że kolorystyka, którą wybraliśmy jest wycofana z produkcji, na siłę wybraliśmy inny, ale ten również jest wycofany. Wkurzyłam się, bo nie chcę na siłę wybierać kolorystyki, która nie do końca mi odpowiada. Dobrze, że gość podszedł uczciwie do sprawy, powiedział, że w razie czego bez problemu odda nam pieniądze. Jako że kolorystyka warriora nam nie pasuje zdecydowałam się na tako captiva mohican. Facet sprzeda nam go w takiej samej cenie, choć jest droższy. Może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Najgorzej, że czas oczekiwania wydłuży się, na wózek będziemy czekać 3-4 tygodnie. To już maleństwo na pewno na świecie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo@interia.pl
Hej dziewczyny. Gratuluję wszystkim mamusiom:) fajnie że macie już swoje malenstwa przy sobie. Wczoraj zauważyłam że minimalnie mi się brzuch obniżył i wieczorem łapie mnie taki ból jak przy miesiączce. Zobaczymy co w poniedziałek powie mój lekarz na to. Termin porodu mam na 25lutego ale według usg na 15 i każdy mi wróży że urodze wcześniej. Dzisiaj złożyliśmy łóżeczko ale za spakowanie torby jakoś się nie mogę wziąsc. Badań na paciorkowca nie miałam i z tego co wiem to u nas nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od fryzjera jednak nie ma to jak poprawić sobie nastrój wizytą u fryzjera. Ładny kolorek wyszedł, jestem zadowolona:).Wrzuciłam fotkę brzuszka na pocztę wreszcie się zmobilizowałam. xxx Marysia my też mieliśmy czekać ok 3 tygodni a wózek przyszedł po 5 dniach producent miał gdzieś w innym magazynie więc głowa do góry może nie będzie tak źle. xxx Green-grass jak czytam o Twoim szczęściu to aż się nie chce wierzyć, zazdroszczę i życzę Ci aby zawsze był taki grzeczny.Mam pytanie jakiego mleka używasz????? xxx Zaczęłam torbę pakować, nie mam wielu rzeczy ale dopiero w poniedziałek część odbiorę z apteki bo zamawiałam przez internet. Byłam u koleżanki i mnie troszkę zestresowała i też się nie mogę zmieścić.....kurcze trzeba większą torbę zabrać...... xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh co do torby to mam dwie ... i cały czas coś dokładam ;) na drugim forum jedna dziewczyna polecała kupić krówki podczas karmienia można je wcinać a dodają troszkę energii tak samo jak czekolada przy porodzie ;) xxxx szkoda że nie widzę Waszych brzuszków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
witajcie dziewczyny dzis zaczełam 38 tydzien i byłam na pierwszym KTG na wykresie były jakies dwa skurcze niewielkie ale w ogole ich nie odczułam lekarz powiedział , ze gdybym odczuwałam skurcze regularnie co 10 min mam przyjechac niezwłocznie wiec pytam sie jego " ale takie bolesne skurcze ??????" on na to , że nie " wystraczy ze bedzie miała Pani regularne co 10 minutowe stawianie sie- twardnienie brzucha , moze to byc nieprzyjemne ale nie bolesne wcale" myslałam ze musi boleć a tu lekarz mnie uswiadomił , ze nie gdyz skurcze moge miec ale dziecko nie stawia sie do kanału z jakis powodów nie schodzi i wtedy skala skurczy moze przekroczyc wykres a ciężarna nawet o tym nie wie no wiec leze sobie leze i od 17.00 mała daje mi czadu rusza sie juz non stop przez te 1,5 godziny co u mnie jest rzadkoscia wypina sie, a najgorsze ze wciaz czuje jak uderza głowka w krocze oooo masakra jak to chwilami mnie boli od 40 min brzuch mam w sumie non stop twardniejacy jestem niespokojna i nie wiem czy powinnam jechac do szpitala czy nie od 3 tyg mam juz skrócona szyjke do 1, 5 cm , rozwarcie na 2 cm i miekka szyjke wiec moze to powoduje ze silniej czuje wszystkie koziołki małej jednakże jak sie sytuacja nie uspokoi to chyba pojade , narzie ide po zegarek i bede mierzyc co ile mam te twardnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wkoncu w domu po prawie 5tyg pobycie w szpitalu wypuscili nas na szczescie jeszcze w dwupaku:) co prawda rozwarcie na dwa palce szyjka prawie zgladzona ale lekarz powiedzial ze jak chce na porod moge poczekac w domu:) przynajmniej wszystkiego dopilnuje:) leze i tylko rozkazuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena1704 No nie wiadomo czy w lutym.... Ja np mam na 28, więc mogę urodzić nawet w marcu ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ninka86 Nie martw się, na pewno twoja kruszynka ładnie przybrała. Mój Filipek 3 tygodnie temu ważył 2080 g a 4,5 tygodnia wcześniej 1700 g, też się martwiłam, bo przez miesiąc przybrał tylko 380 g ( jakieś 90 g tygodniowo ) - liczyłam na dużo więcej... A tu na ostatniej wizycie okazało się że przez 3 tygodnie przybrał prawie 3 razy więcej (ok 230 g tygodniowo ) aż lekarz się zdziwił - mierzył 2 razy ;) ;) Więc bądź dobrej myśli ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja też nie dam rady zapakować do torby rzeczy na wyjście ze szpitala, więc będą musieli mi dowieść ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kaja-@@@@@ Mnie właśnie to stresuje - ze nie będę wiedziała czy już powinnam jechać do szpitala czy nie. Mi lekarz powiedział wczoraj że mam jechać jak będę miała 4 skurcze w ciągu godziny - ale nie spytałam czy bolesne czy może być tylko napinanie się brzuszka - bo to mam od wielu tygodni, czasem rzadziej czasem częściej. Nadal biorę Luteinę - jeszcze przez kilka dni, a magnez mogę brać cały czas. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx sysia09 To super że wróciłaś do domu ;) Czekamy na rozwój sytuacji... Jakbyś coś czuła to pisz - podziel się jak to się u Ciebie objawia i rozkręca ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×