Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Kaja-@@@@@
Hej dziewvzyny dzis troche z innej beczki niz dzieciaczki Czy bylysvie szyte? Zew i wew ? Ja bylam w obu prxypadkach, zew. Szwy sciagnieto mi po 7 dniach natomiast wew szwy rozpuszczalne mam nadal Ile takie szwy sie rozpuszczaja ? Czy po dłuższym chodzeniu, wysilku itp macie ból krocza ? Ja mam ile krwawilysvcie ? Ja jestem 4 tyg po porodzie uzywam juz wkladek ale raz brudze na brazowo a innym razem jest czysta krew Po jakim czasie uprawialyscie seks po porodzie sn ? Lub kiedy zamierzacie Czy macie obawy ? Bo ja sie boje okropnie, chce w nast tyg isc do gina ale jednocześnie strach orzed badaniem gin mnie paralizuje boje sie bolu itp No i jeszcze jedno mi nie wiem czy przecieli czy peklam i zszyto tak ze na jednym odcinku nie mam wargi srom mniejszej w tym miejscu została ta skora zebrana ściągnięta i zszyta Dziwne sie z tym czuje psychicznie niz fizycznie, nie wiem jaka bedzie reakcja meza Poza tym pisalam o biuscie i jego zlej kondycji wiec nie rozstaje sie z biustonoszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)blondi
po pierwszym porodzie sn krwawilam tydzien zdjeto mi szwy i te wew sie rozpuscilo po dwoch tyg juz wspolzylam i bylo ok tylko troche sie czulam ak dziewica heheh..teraz po drugim porodzie 26 mija miesiac nadal troche krwawie ale uzywam juz wkladek bo tylko czasem i troszke nie nacinano mnie ale trszke mialam jakies optarcie i polozna zalozyla mi kilka szwow z 5 moze rozpuszczalnych ale sa nadal po 10 planuje isc do lekarza i porozmawiam z nim czy juz moge bo jakos sie boje...brr a co do bolu to ja czulam taki bol nawet jak juz szwow nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)blondi
kaja a co do biustu sie nie martw ja po pierwszej ciazy mialam nadal fajny jedrny biust tylko troche sie zmniejszyl do roz d wystarczy smarowac od czasu do czasu jakies pompki porobic...moje teraz tez takie flaki sie zrobi;y :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cycki.... łitam... ja od łydek do cycków jestem złachana na maksa więc już nawet nie chce mi się o siebie dbać :/ no ale się dietuję, smaruję bio-oilem no i muszę polatać trochę na solarium... bo mąż sobie znajdzie inną kobitę w końcu.... i do fryzjera by się przydało polecieć.... za półtorej tygodnia chrzest a ja mam odrosty na 3 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Co do biustu to ja potrzebuje "rusztowania", juz bez biustonosza nie jest za fajny :( niby nadal mam pełne piersi ale trochę niżej. Rozstępy na brzuchu mnie dobijają, ale reszta wróciła do normy i jest ok :) Kupiłam ostatnio sukienkę na chrzest w rozmiarze 38, może do lata zejdę do 36... marzenie :D ale to i tak od rozmiarówki zależy, dzis weszłam w spodnie S kupione przed ciąża. Dziewczyny jak wasze blizny po cc? Ja jestem zadowolona, myslalm ze bedzie gorzej. Jeszcze czasami jak ponoszę długo synka to czuje ból brzucha, a to juz 2 miesiące. Gin mówił, ze w środku bedzie sie jeszcze goić i żeby robić cieple okłady na brzuch. Zauważyłam ze wypadają mi włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Lunek-co u ciebie?Sadze,ze juz masz maluszka,skoro sie nie odzywasz?:) *Green-grass-wlosy musza wypasc,ale nie martw sie,nie wylysiejesz;)To tylko te wlosy,ktore w ciazy nie wypadaly dzieki hormonom.Ja jestem ze swojej blizny zadowolona,wycieli mi poprzednia i zrobili nowa,jest taka jak ta pierwsza,cieniutka,choc jeszcze zaczerwieniona,wiadomo.Szyli mnie ponad godzine,wiec mysle,ze sie postarali.Mnie nie boli juz,ale jest w dotyku jakby zdretwiale to miejsce. *kaja-ja po pierwszej ciazy mialam fajne piersi,karmilam rok,ludze sie,ze po drugim ssaku tez beda w porzadku,chodze non stop w staniku,w nocy tez,takze z tego powodu,ze karmie i nosze wkladki laktacyjne,ale tez uwazam,ze lepiej jest moim piersiom przez pierwsze miesiace siedziec w biustonoszu,moze nie obwisna:p *Goska-ladna waga:)Ja nie wiem ile wazy moj synek,ale rosnie.Wiem,ze w ciagu 4 tygodni pierwszych przytyl 800gramow,wiec nienajgorzej. *Nastka-gratulacje. *Blondi-ja uzywam Pampersow New Baby,z corka probowalam tanszych pieluch,ale szybko zrezygnowalam,z synkiem nie eksperymentuje.Lubie pampersy,bo sa bardzo miekkie. *Sysia-moj maly tez juz mniej spi,powoli wchodzi w swoj rytm,na szczescie jak zasnie po kapieli wieczorem tak budzi sie tylko na jedzenie i spi dalej do 10-11. XXXXXXX U nas z brzuszkiem sie uspokaja,jak widze,ze sie napina,to robie mu gimnastyke nozkami i zaraz cale powietrze bardzo glosno i wyraznie ucieka:p No i maly sie smieje wtedy.W ogole duzo sie smieje,szczegolnie jak mu spiewam. Pojechalam dzis z nim do galerii,kupilam sporo ciuchow dla siebie i dzieci,zaczynam powoli wracac do normalnego zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny u nas wczoraj minął miesiąc i korzystając z ładnej pogody był dłuższy spacerek a dziś znów pada deszcz załamac się mozna gdzie ta wiosna. Obejrzałam wczoraj wasze dzieciaczki słodziutkie ja też wkońcu muszę się zmobilizować i wysłac zdjęcia .jeszcze tylko ten tydz i m wraca do pracy troszkę się martwię jak sobie poradze z mała i odbieraniem starszej córki ze szkoły bo kawałek mamy będę musiała rodziców popsosic o pomoc chodz tez pracują . dziś zauważyłam ze małej strasznie się skóra zaczyła łuszczyć na głowce mam nadzieję że to nie początek ciemieniuszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pieluch to my kończymy zapacy niemieckich pampersów chciałam kupic 1 paczkę happy używałam ich przy starszej córce ale w sklepie jak zobaczyłam cene ze są droższe od pampersów to zrezygnowałam wczoraj kupiłam w rossamanie w promacji 108 sztuk pampersów i chyba na razie przy nich zostaniemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka77777
Lunek jesteś już mamą??????sądzę że też lista robi się pusta całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka77777
dawno nie było kopiowanej tabelki NICK................DATA PORODU.........TYDZIEN.....PLEC......MIASTO Marzena1704.....26.02.2013............40............DZ... .......Kraków Lunek...............10.03.2013............30...........CH ..........Lublin MAMUSIE: Nick-->Data ur-->Tydz-->Typ por-->Imię-->Miasto-->Dł/waga Roosa...........07.01.13...w35tc.....CC......?.....Krakó w...............2400g mojekonto....08.01.13...w38tc....CC...Marysia..Radom..... .......54/ 3630g izmaizma.......15.01.13...w38tc..Nela..51/2820...Maja.... ........50/2120g BayerLev......17.01.13...w39tc....CC..Maximilian..Niemcy. .......48/2860g. Greengrass....23.01.13...w37tc...CC..Bartuś..Bochnia.... ........54/3300g Lusesitaaaa....24.01.13...w36tc...CC..Lilka....Wrocław.. .........48/2500g Anitka90.......25.01.13...w37tc....SN..Dawidek..Kraków.. .......54/3120g goska986.......29.01.13...w39tc...CC..Szymon..Brodnica... ......56/3960g MAMA2013LUTY..01.02.13..w38tc..CC...Ksawery...Rzeszów... ..55/3660g netta2..........03.02.13...w38tc....SN...Paweł...Wawa... .........54/3080g LutowaNiki....03.02.13...w38tc...CC...Dawid...Szczecin... .......55/3040g Ewuskaaa......06.02.13....w37tc...CC...Filip....ok/Wawy.. .......50/2350g ANIK83..........06.02.13...w37tc...SN...Adam....Gliwice.. .........54/2750g __aga__.........07.02.13...w40tc...SN...Natalia...Londyn. .......50/4060g lidsta............09.02.13...w39tc...CC...KUBUŚ.....Pozn a............/3840g Martituska81..12.02.13....w41tc...SN...Benjamin....Plymou th. . ........../3760g sysia09.........13.02.13....w38tc....SN..Filip..Końskowo la.........54/3170g Marysia2013..13.02.13...w39tc....SN...Alicja..Skierniewic e......55/3140g Danonka_00...13.02.13...w39tc...CC...Paweł...Gdańsk.... .......5 6/3300g kasienka.m....13.02.13....w39tc..SN..Wiktoria..Pińczów. .......57/4000g kati=)..........14.02.13....w40tc...SN..Aleksander..Rzesz ów .....54/3560g ASHANTI86....16.02.13....w39tc....SN..Maja........UK .............59/3880g Iskierka.......16.02.13....w38tc....SN...Ninka...Rawicz.. .........53/3100g Immers........17.02.13....w41......SN...Lena.....Białys tok........58/3750g Ninkaa86.....18.02.13....w40tc....CC...Kasia...Szczecin .........52/3580g Puszek........18.02.13....w41.....CC....Maciek....Rzeszó w.. .....57/3530g aclerya.......19.02.13...w40tc....CC...Milla...Warszawa.. ........52/2750g justylda......20.02.13....w40tc...SN....Roksana...Mikoł ów........56/3650g Kaja@@@....20.02.13...w40tc...SN...Gabriela...Elbląg ............52/3660g Betigl..........20.02.13...w41tc...SN...Zuzia......Gliwic e............56/3750g gusia09......25.02.13....w40tc....SN.....Alunia......CZ-w a......54/3680g anetka_1991...26.02.2013...w39tc....SN....Lenka....Radom. .. .55/3500g malenstwo@interia.pl. ..27.02-2013...w40tc..CC...Igor...Wieluń...59/3920g wrzesniowa mama....27.02.13...w40tc...SN........Alexander.....UK....57/ 3540g Nuss .....27.02.2013...........w40tc...SN....Kamilek.... ... ....Koło 56/2860g Kasia-Angel...06.03.2013...w40tc...CC...Filip...Jelenia Góra..54/4325g iza87......06.03.2013....w40tc......CC.....Natanek....... .Jelenia Góra......56/4060g ania01985......06.03.13.......w41tc.....SN......Natalia.. ......Kraków.....56/3310g nastka7777......14.03.13.......w 39tc....PSN......HANIA.....BIEDRZYCHOWICE.....54/3690 DOPISUJĘ SIĘ WRESZCIE DO POZOSTAŁYCH MAM.MOJE SZCZĘŚCIE KOŃCZY JUTRO TYDZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly tyklo na cycu, czasmi mu sie ulewa ale to chyba normalne co do kupek, to w dzien robi czesto taki zadke zolte z grudkami, jem prawie codziennie buraczki tarte i wszystko jest ok, w nocy kupki nie robi co do pampersow to ja od poczatku uzywalam tych oryginalnych PAMPERS, duzo nadostawalam i tez sama kupilam jak byly promocje, mam jedna paczke huggisow (czy jakos tak) ale jeszcze nie uzywalam, juz dawno mialam zamiar kupic DADY z biedronki ale ciagle widze w gazetkach promocje papmersow PAMPERS i kupuje bo sie oplaca, dzis kupilam kolejne 2 MEGA paczki oczywiscie w wiekszym rozmiarze (4) maly rosnie wiec sie przydadza i co do chusteczek nawilzanych, moim zdaniem najlepsze sa PAMPERSA, sprobowalam baaaardzo duzo tych rodzaji i najlepsze sa wlasnie te oryginalne, dzis tez w promocji kupilam 2 MEGA paczki, gdzie za jedna wychodzi 4zl :) co do szwow, to lekarz mi powiedzial ze rozpuszczaja sie do 2 miesiecy po CC,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam termin na czerwiec 2013. Ale i tak myślę, ze będzie wcześniej.Mam 2 letnia córkę, urodziła się w 38 tyg.I chyba nie zanosi się żebym przenosiła. Wystawiłam właśnie na allegro ciuszki po malej.Teraz będzie na 100% chłopak i chce zrobić miejsce na nowe.Trzeciego już nie będzie, wiec mogę sprzedać sukieneczki.Zapraszam, może znajdziecie coś dla siebie the_karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem z maluchem po pierwszym szczepieniu. Ryb był niemiłosierny. Myślałam, że serce mi pęknie. Zresztą badanie też mu nie pasowało, bo wrzeszczał wniebogłosy. Pawełek waży już 4300, ale nie wiem jak jest długi. Wczoraj miał też USG stawów, podobno wszystko ok. Za to w sobotę czeka nas wizyta u chirurga bo kikut pępowianki nadal nie odpadł. Z tego co wczoraj mówiła pielęgniarka, to wygląda na to że zarósł i nie ma szans na samoistne odpadnięcie. Mam tylko nadzieję, że usunięcie tego kikutka nie będzie bolało malucha. xxxxxxxxxxx Do tego mamy problem z kupkami. Mimo, że karmię go piersią są średnio co 3-4 dni. Do tego biedak nie może ich wystękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem zalamana, pisalam wczesniej ze mam problem chyba z potowkami u dziecka. Miala na buzce czerwone krostki a teraz zauwazylam ze pare na ciele i wiecej na glowce. Staram sie juz nie ubierac grubo. Nie wiecie czy dobrze by bylo kapac mala w plynie Oliatum?albo uzywac krem e45? Sypalam na buzke make ziemniaczana ale jakos nie pomoglo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Netta nam pediatra kazała codziennie przez tydzień lub dwa o tej samej porze zakładać czopek glicerynowy synkowi, żeby wyrobił nawyk codziennego robinia kupki. Nam pomogło po 4 dniach i teraz jest codziennie ładna żółta kupka, wcześniej było jak u Ciebie (twarda i co 2 lub 3 dni). Pierwsze szczepienie też było mega stresujące, ale wczoraj byliśmy na pneumokokach i było spokojnie :) synek śmiał sie do lekarki i prawie nie płakał :) Mamaluty ja tez tylko oryginalnych pampersów używam bo mały jest bardzo delikatny i nawet pampersa musze zmieniać co 3 godziny bo czkawkę dostaje, jak będziesz mięć info o promocjach to proszę daj mi znać :) zawsze to taniej bedzie. Ostatnio w Tesco kupowaliśmy były 10zł tańsze. BayerLev ja tez mam nadzieje ze nie bede łysa :) Powiedz mi Twoj synek śmieje sie juz na głos? Mojemu juz mu sie kilka razy zdarzyło, ale musiałam sie bardzo nameczyc :) usmiecha sie juz coraz częściej :D Teraz bede wyczekiwać gaworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u nas też mija dzien za dniem strasznie szybko, w dzień mała już coraz mniej śpi więc mało czasu żeby usiąść przy kompie :P pranie sprzątanie itp... moja śmieje się do zabawek na macie edukacyjnej :) czasem zdarza się ze i do nas w głos się zaśmieje... uśmiecha za to często i to jest najpięknieszy obrazek :) my używamy papmersów i tych z biedronki :) dady nie są takie zle... tylko jak są już nasikane robią się duże i są na pewno cięższe niż pampersy ale ogólnie ok :) ja kupiłam teraz w super pharmie były pampersy z kartą za 29.90 - kupiłam rozmiar 3 :) staram się czytać na bieżąco ale rożnie to wychodzi:) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-grass-nie,jeszcze sie nie smieje na glos,za to guga sobie czesto jak ma dobry humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara....
tak podczytuje, u nas 3 tyg mineły i tez pepek nie odpadł:( isc do learza czy jeszcze poczekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)blondi
pytalam o pepek polozna i mowila ze u kazdego jest inaczej musle ze nie musisz sie martwic poprostu porzadnie przemywaj a odadnie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Sorki, że nie odpiszę wszystkim czytałam Was sukcesywnie ;) xxxxxxxx ASHANTI86 a może to nie potówki tylko trądzik? opisałaś te same miejsca występowania pryszczyków jak u mojego synusia. A czy nie jest tak, że jak się mała rozgrzeje, to są bardziej widoczne, bardziej zaczerwieniona jest ich podstawa, a jak jest na spacerku albo w domku chłodniej i niezbyt ciepło ubrana, to skóra pod nimi blednie? bo to jest charakterystyczne dla trądziku i nie ma związku z przegrzewaniem :) xxxxxxxx U nas była walka z katarkiem ale już chyba jest dobrze :) tylko nad ranem Dawidek zatkany jest na maksa i wtedy walka z odciąganiem glutków bo nie lubi BARDZO Kilka dni nie byliśmy na spacerku ale dzisiaj w końcu wyszliśmy. Zimno jest, więc zasuwałam szybkim krokiem i tak się zasapałam, że jeszcze ze mnie bucha, a już godzina od powrotu minęła Mój maluszek w niedzielę kończy 7 tygodni ale mam podobnie jak moje konto ma coraz dłuższe okresy aktywności i ja przez to coraz mniej czasu na resztę. Dawidek pomału zaczyna się interesować karuzelą, misiami ale najlepszymi zabawkami nadal są mama i tata, którzy co chwilę muszą coś nowego wymyślać, bo królewicz wybredny jest i szybko się nudzi hi hi O! zaczyna się budzić, muszę spadać ;) xxxxxxxx Do miłego przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUTOWANIKI tak wlasnie jest jak napisalas. Jak mala spi i jest rozgrzana to ma bardziej czerwone, a na dworze jakby nie ktore znikaly.Tylko czy ten tradzik moze wystepowac tez na glowce?ile takie cos moze trwac?smarowac to czyms?nawilzac czy bardziej przesuszyc?dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też mam rzadko chwilę czasu żeby napisać, chociaż dziś od godziny śpi, więc ja pędem przygotowałam ciasto francuskie ala pizza i kończę ulubioną karpatkę żeby mój M nie czuł się zaniedbany ;) Mam nadzieję że się ucieszy jak wróci z pracy ;) Mojemu maluszkowi odpadł pępuszek przedwczoraj ( w 15 dniu ), tylko pod spodem jest taka żywa rana, która troszkę brudzi - czy u was też tak było, czy powinnam się martwić? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Mojej przyjaciółki dzidzia o której kiedyś pisałam że urodziła 5 dni przede mną ( 1-go marca ) wylądowała dziś w szpitalu. Była na 1 wizycie u pediatry i okazało się że zamiast przybrać na wadze to od wyjścia ze szpitala straciła 350g ( w 17 dni ). Od razu skierowanie do szpitala - teraz robią jej wszystkie badania, jest cała pokuta, serce się kraje ;( Karmiła cały czas piersią w dzień co 2h po pół godziny, a w nocy mała spała nawet 6h, położna była już 3 razy, nic nie zauważyła, małej nie ważyła, wszyscy na około mówili że malutka rośnie w oczach, a moja przyjaciółka nie widziała różnicy bo jest z nią cały czas, więc tak ciężko. A teściowa i M mówili żeby karmiła tylko piersią jak najczęściej, nawet jak płakała po jedzeniu i nie dawać mm. Ja po tym zdarzeniu tym bardziej nie odstawię mm. Ona ma taką sytuację jak ja tyle że u mnie zauważyli duży spadek wagi małego już w szpitalu po porodzie i dokarmiali mm a i tak mało przybiera. Nie chcę myśleć co by było gdybym się zaparła i karmiła tylko piersią tak jak ona. Pediatra powiedział jej że jeszcze tydzień i malutka miałaby poważne kłopoty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Kasia dlatego myślę, ze dobrze zrobiłam ze przeszłam na mm jak widziałam ze mam bardzo mało mleka i mały jeszcze go nie chciał jeść (a odciągałam w bólach az siniaki na piersiach miałam ledwo na jedno karmienie po całym dniu). Teraz na mm przybiera po 1kg miesięcznie :) Może sie jeszcze coc sączyć po odpadnięciu pępka, byle tylko nie byla to śmierdząca ropa- tak mówiła nam położna. U synka po 2 dniach od odpadnięcia juz przestało. Moj synek nie chce w dzień spać :( Godzine usypiam żeby pospał 5 minut ;( i tak od 2 tygodni. W nocy śpi, ale pobudka o 5 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-grass-a jak usypiasz?Moze sie przyzwyczail,ze mama ciagle jest przy nim i stad te klopoty?Wiesz,dzieci sa sprytne,nawet te malutkie,lubia jak zasypiaja w tym samym miejscu i warunkach w ktorych sie budza,tzn.jak mama usypia,to i tak ma byc,w czasie snu otwieraja oczka i jak sie okazuje,ze z rak mamy wyladowaly w lozeczku,to jest wrzask.Ja tak mialam z corka,no ale byla jedna i moglam sie z nia nianczyc,teraz pilnuje,zeby Max zasypial tam,gdzie moze spac caly czas,czy to w lozeczku,czy w wozku czy na kanapie,nie na rekach,nie przy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASHANTI86 - tak jak napisałaś: i na główce, i na szyjce, i na dekolcie mogą być ...i my tak mamy :( wszędzie gdzie szukałam jest napisane, że nie należy tego niczym smarować, tylko przemywać przegotowaną wodą. Mi podpowiedziała znajoma położna żeby przemywać je octeniseptem (psiknąć na gazik i dopiero przecierać). Niestety największą trudność sprawia skóra główki :( U nas już jakby zaczęły zanikać po czym w ostatnich dniach znowu się nasiliły. Mogą się utrzymywać od kilku dni, do kilku miesięcy niestety... :( (czytałam wypowiedzi mam, które maja dzieci 2-3 letnie, które nadal to mają - mam nadzieję, że to skrajne przypadki i nas nie będą dotyczyły). DOBREJ NOCY WSZYSTKIM )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Bayer Lev- masz racje, przyzwyczaił się :( kilka dni mocnych kolek wystarczyło... Płakał więc nie schodził z moich, męża i babci rąk a teraz jest problem. Chociaż tyle, ze po kąpieli zasypia w łóżeczku-kołysce oczywiście lulany obowiązkowo musi być. W ciągu dnia ciągle na ręce chce, ewentualnie wózek- juz go przetrzymywaliśmy, ze nie będziemy usypiać w ciągu dnia to miał maleńkie oczka, ale nie zasnął i był taki wkurzony ze nas szczypał i bił piąstkami, terrorysta mały a miał niecałe 2 miesiące... Dzis o 4 po karmieniu nie chciał spać wiec go kołysałam na rekach a on co chwile podglądał jednym okiem czy nadal go przytulam i uśmiechał sie do mnie... Dziś Bartosz kończy 2 miesiące, ostatnio przewraca sie sam z brzuszka na boki, praktycznie sam trzyma głowe (oczywiście nie nosimy go tak, ale jak sie zdarzy ze go podniosę zeby rozłożyć jego nóżki na moim brzuchu jak mi kazała lekarka po usg, to trzyma główkę i kreci nią we wszystkie strony). Juz sie nauczył, że jak wrzask nie pomoże to trzeba sie uśmiechnąć i zamachać rączkami to go wezme. Oj wiem ze zle robie.... Twoja córeczka po jakom czasie odzwyczaiła sie od niańczenia? tylko nie pisz ze dopiero jak zaczęła chodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, miały wasze maluchy żółtaczkę fizjologiczną? Jeśli tak to po jakim czasie zeszła? Moja mala we wtorek bd miała miesiąc i nadal jest troszeczkę żółtawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka moja dostała w 2 dobie ale była naświetlana po 16h na dobę i po 4 dniach było ok, a jeżeli jesteś w domu to staraj się wystawiać dzieciątko na działanie promieni słonecznych o ile takowe występują. A podajesz witaminę D?? 🌻 Moja mała dostała kataru przez moją "inteligentną" teściową, chora a przylazła pare razy ją zobaczyć ręce czasem opadają, i w końcu zaczęłam charczeń noskiem aż się zatykała więc szybko do lekarza bo nie będę czekać aż się rozwinie patrząc na przykład Lusesity, na szczęście płucka czyste i tylko ten nieszczęsny katarek, przepisała nam witaminę C i sól fizjologiczną po której odciąganie fridą. Ale jakoś głęboko ma ten katarek bo rzadko się udaje coś ściągnąć. Mam nadzieję że szybko minie 🌻 Znikam bo obudziła się moja kruszynka i skrzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-grass-silny chlopak w takim razie z twojego synka:) Z moja corka to bylo tak,ze nie kolysalam jej do zasniecia,ona zasypiala przy piersi,ja ja karmilam na lezaco i potem uciekalam po prostu,a ona jak sie obudzila,to byl wrzask,ze mamy nie ma.Nie pamietam kiedy przeszlo,ale dlugo tak bylo,dopiero jak zaczela przesypiac noce i w dzien mniej spac,ale bardziej twardo,to sie uspokoilo,jakos jak miala 9 miesiecy. Skad ja to znam to podgladanie jednym okiem czy mama nie uciekla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×