Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Wydaje mi się że jest tak jak w cytacie,, Na podstawie wyników hodowli wymazów z części nosowej gardła stwierdzono dwukrotnie częściej obecność Chlamydophila pneumoniae' Jeżeli chodzi o pasożyty to rzeczywiście nie zawsze wychodza bo wystepuja w naszym organizmie w roznych cyklach.Ja podałabym jej cos na pasozyty nawet heomeopatycznego jeżeli nie chcesz zwyklych środków to jej nie zaszkozi są rodzice ,którzy robią to raz na pół roku . Przesyłam namiar na stronę gdzie jest opisana kąpiel i zioła po których jakby co nastąpi oczyszczenie organizmu(ja tego nie stosowałam ale moja koleżanka tak efekty sąhttp://www.gramzdrowia.pl/component/option,com_kunena/Itemid,93/catid,7/func,view/id,14/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella- a odrobaczyłaś córkę? Przecież te leki na robole są praktycznie obojetne dla organizmu. Robole ciężko wyłapać w kupie, ale w krwi już łatwiej. U nas dzisiaj było -3stopnie!!!! Przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mireczkowataa :) Byłyśmy na Skayfall :) Nie żałuje. Podobał mi się :) Trwał ponad 2h ale nic a nic sie nie nudziałm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut to przesada, ale pioseneczka bardzo pasowała do klimatu filmu i w sumie całą ją puścili i mimo napisów w ogóle sie nudziłam. Podobał mi sie, chyba pierwszy Bond który spodobał mi sie az tak. Lubiłam Bonda z Brosnanem, bo ogolnie Brosnan mi sie podobał jako facet, a Craig nie jest w moim typie - ale po tym filmie juz mi sie podoba - zwłaszcza ogolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no cóż za wiosenne tematy Wam w głowie dobrze dobrze bo ostatnio jakis smutek i nostalgia zapanował .Ja w sobote ide na Żółwika Sammy A DZISIAJ ODEBRAŁAM DOM WOW JAK SIĘ CIESZĘ jak dziecko. Stawiam kawę ciasto ''z dziurką'' i szampana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,a żeby nie było za różowo to jestem sama z dziecmi a maz na sluzbowej imprezie. Zawsze sama,humor chyba mi sie skończył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. U nas chorobowo. Córka ma zapalenie spojówek. Bylismy u lekarza w piątek i tak siedziałam z nią w domu. Dziś jest z nią mąż, a ja znowu jutro. Dostałam zdolność od czwartku do przedszkola, wiec pewnie wyzdrowieje do tego czasu. Ogólnie po dziecku nie widac ze chora - poza smarkami. A tak to biega, tańczy i daje w kość ;) Ma rzenia - widze że u Ciebie coś kosztem czegoś - takie live :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc widze ze jakis marazm Was ogarnal.Co u mnie dzisiaj plan szeroko zakrojone musze pomalowac farba podkadowa elewacje)plan jedna sciana. Zobaczymy czy dam rade.Poza tym z rana ugrzezlam w korkach i stracilam dobre 2 godziny. Moj syn dalej kaszle chociaz jakby mniej po inchalacjach. Mam 31 lat+jak tam spojowki malej lepiej_ Sorella+jak humor i malaz cos ku lepszemu... Mireczkowata,i reszta co u Was zjecie_ calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... a za kilka dni już 32 lata :) Ale tu cicho Dziewczyny! Córka już zdrowa. Lekka infelkcja, szybko z niej wyszła. lekarka była pod wrażeniem, że Córa chodzi do przedszkola i dopiero teraz u niej "wylądowała" :p hehe Zobaczymy co bedzie dalej, bo byłam w przedszkolu i co drugie dziecko zasmarkane - taki sezon. No ale sama do siebie pisac nie bede wiec HAALLOOO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, widzę, ze topik nam pada! Skończyłam projekt i wracam :) Masakryczny tydzień po prostu, ale daliśmy radę. Co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kurcze no i posypal się nam wątek :(. Umiera śmiercia naturalną? Szkoda!! Ja skladam wniosek o rozwod, prawdopodobnie jeszcze w tym tyg. Bylam juz u adwokata. Takze konczy mi sie pewien etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella- a jak mała? Cosik lepie? Jak przedszkole? A rozwód z orzekaniem, czy sie dogadacie? mama:)- a co z małym? Przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly tydzien bedzie z moja mama,tydzien z tesciowa i tak na zmiane:) a popoludniami z tata bo wraca codziennie o 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała bierze w koncu antybiotyk. Zwlekalam tyle ile moglam, zrobilam wszystkie badania jakie moglam, pokłułam ją ale i tak niczego nie ustalono. Dzis 4 dzien antybiotyku a kaszel mija wiec musiala miec jakąs wredna bakterie atypową. Ale nigdy sie nie dowiemy co to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Sorella - trzymam kciuki, żeby córka wyzdrowiała! A tak z innej beczki - wczoraj byłam u dentysty!!! Mam narazie cwierć szczeki za sobą! ;) Nastepna wizyta za 2 tygodnie! Eh.... jakoś leci. I powiem Wam że odkąd wyrwałam tego cholernego zeba ze stanem zapalnym to juz nie mam takiego klopotu z utrzymaniem świeżego oddechu :) Chociaż coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31lat- i fajnie! teraz to juz z gorki:) Ja tez musze sie wybrac,musze sie zmusic!! tylko sie boje tego zastrzyku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mama :) Zastrzyk to pikus! Moja mi jeszcze w to miejsce co bedzie kuć masuje takim zelem wiec zastrzyk juz tak nie boli :) Ale Ona bierze na mnie dużą poprawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×