Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość lolop;[';pp;;;;;
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 32 lata - odebralam poczte, fajna lalka Ci rosnie :) Boze jak u nas juz gorąco, a w dzien ma byc 27 stopni masakra. Jednak ja nie lubie upalow. Ale w weekend oczywiscie ma byc chlodniej i padac, standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorelka, oby nie padało w niedziele, bo ide handlować z mężem w niedziele :( Wiecie, mąż dostał prace!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj łądnie, wczoraj sypało gradem- popieprzona ta pogoda... Mam 32lata- jaką prace?? Super! Szybko mu poszło. Zadowolony? Sorella- kurde, hehehe, też o ciaży pomyślałam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella - no cóz.... bywa :) Mireczka - narazie są sprawy w toku - trzeba zakończyc prace w starej pracy - no ale nowa jest zaklepana :)i to jest robota ktorą mąż lubi, i większa pensja i bliżej domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pięknie,tylko ja jakaś taka rozbita jestem,Zaraz ide spakować imprezy na weekend. No no Sorella ja też o tym pomyślałam. Mam 32 lata-ja oczywiście do kina nie poszłam wtedy,jak zwykle coś wypadło ,w ten weekend w sobote pracuję ,a w niedzielę mam komunię u swojej przyjaciółki. Dzisiaj mój młody rozpłakał sie przed przedszlokem ,ze nie idzie bo nie zna nazwisk żużlowców ,a Pani będzie jutro pytała. Więc pytam Panią a o co chodzi i jak to takie wazne to niech daje liste tych zuzlowców. Oczywiscie pomieszał fakty i nie trzeba znac ich wszystkich. Swoja droga wszyscy uwazaja go za olewusa bo usmiech nie schodzi mu z twarzy b,a pod ta otoczką jest mega wrażliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! Wiecie, ze podobno w weekend ma lać??? Grrrrrrrrrr!! Ma rzenia- oj znam to. Moja córa kiedyś usłyszała w piaskownicy od takiego małego chłopaczka "nie chce sie z Tobą bawic". Niby nic, poszła w drugi kąt piaskownicy, a wieczorem przeżywała... Mam 32lata- a widzisz?? Mówiłam, ze pewnie sie okaże, ze te zmiany na dobre meżowi wyjdą :) Sorelka- jak tam rodzinka? Juz cos lepiej? Zaakceptowali Twoje wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Znowu cosik pustawo... Weekend maszkarny, lało jak z cebra! I zimno wróciło! Kiedy będzie lato? Wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środe ma byc u mnie pełnia słońca i 25 stopni :) A od czwartku urlop do końca tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia1188
na początku będzie trudno obowiązki mogą Cię przytłoczyć. Ale skoro masz mamę blisko poradzisz sobie przywykniesz do nowego życia.:) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu chyba tylko my dwie :) Jak dieta MŻ? My chyba zaczynamy budowę. Dziwnym trafem naszło nas na rozmowę pt" kiedy" oboje wczoraj- porozumienie dusz :):) Projekt wybrany, koszty oszacowane. Aż sie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mirka :) Dieta MŻ jakoś leci :) nawet na wyjezdzie było skromnie z jedzeniem :) My z mężem już własciwie jestesmy za tymi etapami, ale jak bedziesz miec jakies pytania to wal :) My mamy dom 130m2 z garazem na działce 1000m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiouytgfdx
poiuygfcx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcemy jakieś 100, działka identyczna jak Wasza. Nie powiem, trochę mnie to przeraża...Jedynie o instalacje się nie martwię, w końcu moja broszka :) Gdzie byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie bylismy?Hehe... ja byłam z córką na wsi u moich rodziców, a mąż pojechał nad morze - zawiózł mame która tam mieszka jak sie ciepło robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie. Mam 32lata- a jak tam teściowa? Trzyma się jakos? Blisko macie do morza? Ja bym sie chyba z mężem zabrała:) Pogoda była extra, można wygrzać ciało na plaży :) Masz jakieś wieści od Sorelki? mama- jak przygotowania do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Teściowa raczej kiepsko. Żałoba u niej wciąz trwa. Raz jest wesoła, a raz przygaszona i tak w kółko. Teraz jest nad morzem. Pierwszy raz bez Teścia. Ale chciała tam jechac, bo tam się lepiej czuje. Gorzej, że we wzystko angazuje mojego męża, i my spedzamy czas osobno przez nią. No ale cóż.... jakoś to przetrawie - teraz bedzie dłuzej spokój bo jest ponad 400km od nas ;) Szanuję ta kobiete i lubie - ale co za dużo to nie zdrowo. Nie mam wiesci od Sorelli :( Znowu ma nas w d.... w czterech literach ;) A do morza mamy blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullluoooo
a ja przed narodzinami moich blizniakow duzo czasu spedzalam za domem, z mezem, z kolezankami, na zakupach, nad morzem, w knajpach. Po urodzeniu dzieci wychodze raz na jakis czas jak musze, kazde wyjscie sie konczy klotnia z mezem bo dzieci placza :( maja prawie 6 miesiecy, nie jest latwo spedzic caly dzien za domem, bo potrzebuja mleka co kilka godzin, zaczeli tez jesc, potrzebuja spokoju zeby spac, za kazdym razem jak odwiedzam ktoras z kolezanek to wracam zla ze poszlam w ogole, bo dzieci placza, po prostu nie lubieja duzego halasu...moze z czasem bedzie lepiej hmmm... narazie jest mi ciezko, ale jesli chodzi o spanie to bez problemu przesypiaja cala noc odkad skonczyli 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, Oj nie mam was w d.... tylko jakos tak nie mam jak zajrzec, mam mase roboty, ze w spokoju kawy nie moge wypic. Jeszcze ta super pogoda ze w zasadzie po pracy jestem z mala caly dzien do 19 na podworku i nie mam czasu na nic. Czasami tesknie za jesienia czy zima :) jakos wiecej czasu na wszystko bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×