Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

No przecież gdybym nie wyluzowała to już bym w Gnieźnie była ;) Juz i tak na wiele rzeczy macham ręką. Po prostu musiałam w te pierwsze swieto do 23:30 męczyc sie bo córa spac za chiny nie chciała. przeklinałam cały wieczór alkohol. Mój Szwagier to podobno zasnał na podłodze obok łózka, bo na łózko juz nie miał siły sie położć... eh.. Juz ostatnio mówie: Co sie spotkasz z bratem to pijecie. Mąż na to: No jak mam z bratem nie wypić? A ja na to: To Wy na siebie patrzec nie mozecie bez alkoholu czy jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona teraz ma faze na pomaganie w kuchni. Jak ja cos kroje to ona podsuwa stoleczek, bierze swoj plastikowy nozyk i musi kroic razem ze mną. Wałkowala tez ciasto na ciasteczka a potem stala przy piekarniku i patrzyla jak sie pieką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka dostała pod choinke od Teściów takie dzieciece nozyczki i blok z kartkami. Tnie od 3 dni ;) Tnie i tnie. Dziecka wtedy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez miala faze na nozyczki ale juz jej sie znudzily. Ale tez wszystko cięła co jej w ręce wpadło :). Ale ladnie juz trzyma nozyczki i ladnie tnie jak na 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wpadłam, żeby jej kupic nożyczki wczesniej ;) A dziś ciąg dalszy prezentów. Przyjezdza rodzina z Niemiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci sie podobały moje pierwsze babeczki? No i Misiu! Zrobił furore. jest większy od córki ale leciutki i wszędzie go targa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wczoraj tak mnie zmoglo,ze nie mialam sily nawet kompa odpalic:( dzis czeka mie wizyta kontrolna z synem w przychodni bo jutro konczy antybiotyk i trzeba postanowic co dalej,a jutro lekarza nie znajde....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio chorowalam jakies 3 lata temu,ale jak juz mnie dopadnie to na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - to pocieszające ze 3 lata nie chorowała... moze teraz odchoruje i znowu 3 lata bedzie spokój ;) A tak w ogóle to jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miare dobrze,kosci juz mnie nie bola wiec pospac mozna:) goraczki tez juz nie mam.tylko strasznie slaba jestem,ale to chyba po antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,ja tez życzę wszelkiej pomyślnosci w Nowym Roku !!!! Radości z małych rzeczy i spełnienia 1 najważniejszego marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×