Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

No no czyli ''na ostro'' u mnie tez bez rózowych landrynek ,ale to raczej ja wywołalam te wojne wiec postaram sie wygrac to starcie... Dzisiaj zrobilam dzieciakom badania zobaczymy jak wyniki az sie boje juz dawno im nie robilam morfologii a młody oczka podkrazone no zobaczymy .... Wczoraj robilam mu strój na Jasełka będzie pasuszkiem,wieczorem zdraził mi w tajemnicy ze chcialby zagrac role króla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż chyba nieźle też wkurzony bo od rana nie miałam zadnego telefonu ani smsa. Pierwsza sie nie odezwe...baaa... moze nawet nie wróce domu! Zostane u rodziców! Niech sie wypcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze nie chcieli jej zrobic cc. Prawie caly dzien probowala rodzic sn po czym ostatecznie ja pocieli. Malutka urodzila sie w bardzo zlym stanie, niedotleniona, problemy z sercem ale ostatecznie serducszko bylo do obserwacji. I jakies 2 tyg. temu zaczęla siniec, przestala oddychac. Zrobili jej zabieg i juz bylo dobrze, mała oddychala samodzielnie az w niedziele znowu ja podłaczyli do aparatury i dzis w nocy zmarła. Starali się o nią 9 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek w obliczu takich wiadomości pokornieje... Razem jezdzilismy do kiliniki leczenia nieplodnosci. Pamietam jak się cieszyłysmy kiedy sie jej udało. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne w obliczu takiej tragedii ciężko coś mądrego powiedzieć . Pokora wobec życia dla tych wszystkich co pozostają i ich to nie dotyka jak najbardziej wskazana ...... Slogan reklamowy ''Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą'' zawsze mi stuka w tyle głowy i czasami dzięki niemu przemogę się do zrobienia czegoś,do czego nie zawsze jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beżowy listek
sorella - to było ich jedyne dziecko? ile oni mają lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się. Sorella- wcale Ci się nie dziwię. To chyba najgorsze, co może nas spotkać- śmierć własnego dziecka... Pamiętam jak zawsze mowiłam do mojego taty, że ja umrę przed nim bo nie wyobrażam sobie, zęby ich nie było...Odkad mam corke juz takich głupot nie gadam. Mnie zawsze w takich chwilach wydaje się, ze te moje problemy takie głupie są, naprawdę! Bo sie z mężem pokłociłam? Bo moje dziecko nie chciało wieczorem spać? Tak mnie to uderzyło, ze sie wczoraj z M. pogodziłam. Bo szkoda czasu na takie głupie fochy :) U nas leje deszcz! Noż kurde, grudzień mamy!! kawę stawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mireczkowata To prawda ze jak sie słyszy o takich tragediach to odrazu czlowiek inaczej postrzega to co ma. Serce mi peka jak pomyślę o tym, że oni wrócili do domu a tam jej puste łózeczko, ubranka, zabawki. No koszmar. Dzieci nie powinni odchodzic przed rodzicami, to nie ta kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... to nie ta kolejność.... Ale Mąż i tak wciąz ma focha wiec ja tez musze miec, bo jak wyciagne reke pierwsza to jemu i tak minie za 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze ze nie mam ochoty za zadne swięta i chyba zostane w domu z Zuza na spokojnie i bez spinania się. Nienawidzę świąt. A on jak sobie chce pewnie pojedzie do matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku tez nie mam weny. Jakoś mnie to nie cieszy. Jestem cały czas zmęczona. Nawet nie mam ochoty piec piernika - i nie upieke. Mam w pompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Co to za miny? Magia świąt? ;P;P Mnie się w końcu udało kupić prezent meżowi!! Myślałam, ze kupię przez neta, potem wszyscy piali, ze przesyłki nie dojdą.. No i udało się dzisiaj wyrwać z roboty i mam!! Ze sprzątaniem kiepsko, z zakupami spożywczymi kiepsko- ale jakoś mi to lata :) Juz czekam do piatku, zeby w końcu odpocząc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, że ja mam do tego stopnia w du....pie święta, że nawet chyba choinki nie będzie. Serio mam dośc wszystkiego, smarków i kaszlu malej to mnie chyba najbardziej doprowadza do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehehehe
mireczko a czym ty jesteś zmęczona jak cały czas w pracy na kafeterii siedzisz heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella, z jednej strony Cie rozumiem, ale z drugiej to moze chociaz jakąś małą choineczke dla córki załatwisz ;) Ja tez mam prezenty pozałatwiane, ale wiekszosc przez neta i kurierzy cały czas do mnie przychodza, ale ja zamawialam wszystko w zeszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorella wez ty moze
oddaj dzieciaka w dobre rece bo z tego co tu piszesz to masz ja w glebokim powazaniu. wiecznie naburmuszona, wiecznie dzieciak cie wkurwia, i dziwisz sie ze ona w zlobku wyje skoro mamusia ma do niej taki stosunek, a jeszcze tatus ja zostawil to boi sie ze i mamusia to zrobi. w zadnym twoim wpisie nie widac i nie czuc jakiejkolwiek milosci do tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×