Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Ja stwierdziłam, że rezygnuje z chleba mimo ze jadłam żytni - i na drugie sniadanie wleje reszte owsianki, ale to dopiero koło 13:30 :) Muszę się za siebie porzadnie zabrac. A aerobik dopiero od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat - ja właśnie się mam plan zabrać za moje boczki z tymi ćwiczeniami ewy chodakowskiej jak widziałąm zdjęcia dziewczyn przed i po to w szoku byłam ja też tak chce!!!! na urlop ide dopiero we wrześniu więc jeszcze mam trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sluchajcie nie wiem co sie dzieje ale waga leci mi strasznie. Fakt jakos malo jem w dzien w zasadzie teraz jak zjem do potem dopiero o 20 bo nie mam kiedy i jakos apetytu brak. Spodnie mi juz spadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kawa to raczej mleko z kawą ;) ja za to jutro idę do pracy i będę tu pewnie sama ;( mam też swoje dziewczyny w pokoju, ale czasem mnie baaardzo drażnią... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączę z kawką o 12 :) Co prawda pije tylko jedną kawe rano jadąc do pracy, ale dziś jakiś śpiący dzień to sobie zrobie jeszcze jedną :) Ja jestem sama w pokoju. Po bokach siedzą chłopaki - jestem jedna baba w firmie :) Pilnuję porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat trzymaj ich krótko :) zazdroszcze pamiętam jak ja pracowałam sama z 7 chłopakami i było super! lepiej niż teraz chyba, żadnych fochów i zawiści... ehh to były czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaze wam jakie bede miala meble w salonie w generalnie salon w takim stylu tylko niestety ze wzgledu na Z musze zrezygnowac z bialych kanap. No i na dole pod wiszacymi meblami bedzie jeszcze stojacy na ziemi niski regał na calej dlugosci pod TV http://www.domowladni.pl/galeria/salony/page:4 zdjecie 5 od dolu albo 6 od gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiemjaka firma nam zajebisty stolarz robi, wiadomo ze nie beda wyglądac identycznie ale naprawde robi cudenka widzialam na wlasne oczy. Znajomi zrobili na wzor drogich mebli z katalogu i gosciu jest niesamotiwy zrobil im identycznie nawet uchwyty byly takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×