Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Dobra - zmiana tematu u mnie :) Ja niedługo ide na zakupy i do kina :) Wziełam dzis z domu troche moich zaskórniaków jakbym cos fajnego znalazła na zakupach :) Najwyzej mniej bede miała na urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Ja też życzę udanych zakupów płytki mam już za sobą ,a na resztę chwilowo nie mam weny pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:):):):) no to sie zameldowalam jak wszystkie znikaja! :D Chce byc mama :) zaszalalam,kupilam dwa hydrolaty, piling enzymatyczny, zel hialuronowo-peptydowy i serum odbudowujace:) ale bede testowala! :D juz sie nie moge doczekac:)Mam bardzo kaprysna cere i wyprobowalam setki kosmetykow;) A najlepsze jest to,ze kazdy mowi jaka to moja cera piekna a ja tyle sie musze nad nia napracowac hehe :) A co do karmienia piersia to ja tez bylam na nie po tym horrorze jakiego zaznalam w szpitalu:( ale nie poddalam sie-sama sie sobie dziwie- i karmie juz 5 miesiac:) te chwile sa dla mnie bezcenne:) jak mala patrzy na mnie i guga w miedzyczasie:) ale z drugiej strony bywa to meczace ... Mam zamiar karmic pol roku corke. No i tez myslalam o drugim dziecku ale wspomnienia ze szpitala no i ten polog mireczkowataaa zgadza sie,koszmar, dla mnie gorszy niz porod. To mnie blokuje. I ten stres w ciazy czy wszystko ok. Echhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
ja jestem, podczytuję i dojrzewam do roboty :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hej:) wiesz co,ja tez pracuje tak jak ty :D zdaze zawsze na czas ale czekam do tej chwili czucie oddechu na plecach dokladnie:D hehe Ma rzenia bardzo mi sie spodobalo to co napisalas o tej kasie za nauke:) niektorzy rodzice placa za kazda dobra ocene :o Pamietam jak u nas w klasie dziewczyna dostala rower za to,ze przeszla do nastepnej klasy (!) a ja mialam pasek i nie dostalam roweru...nie moglam tego pojac! :D haha Kurcze,przede mna tak naprawde wychowywanie dziecka i ksztaltowanie kregoslupa moralnego ;) nielatwa sprawa chyba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko spi, obiad zjadlam myslalam,ze sobie poklikam a tu ciszaaa:)czekam zatem az dotrzecie do domow z pracy i zaczniecie smarowac;) A powrotu do pracy troszke sie boje....trzeba bedzie to wszystko jakos ogarnac i zorganizowac:) no ale skoro wszyscy daja rade to ja tez dam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronimo38
mojej zonie macierzynstwo niestety odebralo wolnosc w takim stopniu ze wybrala wolnosc,wygode, egoizm ,i spakowala walizki bez oglądania sie za dziecmi,ktore ze mna mieszkają, i rowneiz za matką hipokrytka nie tesknią Jak widac niektore kobiety po urodzeniu dziecka gdy zostają matkami to reklamacje zglaszają i dzieci traktują jak balast ,a nast sie wyzwalają z tej "ciezkiej niedoli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
ja w robocie, ale w końcu się wzięłam:) Powrót do pracy dla mnie był super, odżyłam jak nigdy! A planujesz opiekunkę? Czy rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronimo38
to byla taka mala dygresja na temat fałszywego pogladu ze kazda kobieta po urodzeniu dziecka pokocha je bezinteresowną miloscią i bedzie wstanie sie poswiecic malej istocie.Bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeronimo rozumiem,ze sam wychowujesz wasze dzieci? mireczkowataaa jeszcze nie wiem...chcialabym zeby to byla moja mama,bo opiekunka to obcy czlowiek,nigdy nie wiesz na kogo trafisz...hmmmm ale z drugiej strony zobacze jak mama zdrowotnie sobie z tym poradzi i wogole...jeszcze dokladnie nie wiem zobaczymy.Ale chcialabym zeby to byla moja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
a w sumie nie wiem, chyba mi dobrze na pomarańczowo :) Ja właśnie nie chciałam ani mojej mamy ani teściowej. Od razu wiedziałam, ze opiekunka. I powiem Ci, ze jestem bardzo zadowolona. Wiem, że dziewczyna respektuje moje "zalecenia" dotyczące córki. Teściowa po porodzie na emeryture poszła, nie słuchajac, ze będziemy zatrudniać opiekunkę. Głupia sytuacja, ale się nie poddaliśmy. Całe szczęscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronimo38
Oficjalnie ,formalnie od prawie 7 lat,a w praktyce to niemal od ich urodzenia.Ale dzieci juz nie byly bardzo malutkie kiedy zostalismy sami we trójke bo mialy 10 lat i 4 lata wiec juz byly w miare samodzielne i umialy wokol siebie ogarnąć ,wiec katastrofy nie było Jak widać ,dla niektorych macierzynstwo bywa ponad ich sily i nic na to sie nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Jeronimo- współczuję! Ale skoro macie dwoje dzieci to po pierwszym nie zauważyłeś, ze z nia cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronimo38
druga ciąża byla nieplanowana, późno została wykryta bo w 4 mies,ale to nic nie zminilo,jaka byla przy jednym dziecku, taka byla przy drugim.Żadna depresja ale calkowita obojetnosc i widzenie tylko swoich potrzeb i wygód nie licząc sie z nikim innym.Niereformowalność bez zmian,wiec co tu dluzej przeciągac bylo, przerosla ją rola żony i matki ,wiec dala sobie na luz i wszyscy na tym skorzystali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
ale przecież jest między dziećmi różnica 6lat! Przez 6lat tak sobie trwaliście razem aż wpadliście?? Sorry, ze tak dopytuję, ale dziwne to dla mnie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronimo38
po urodzeniu drugiej corki jeszcze 4 lata oficjalnie bylismy ze sobą Postawa moja byla taka : "jakos to bedzie",zwalane bylo to na kryzys dłuzszy niz statystycznie powinien trwac. Przez te lata nasze malzenstwo opieralo sie wyłacznie na wegetacji,i od czasu do czasu na sporadycznym seksie,nic poza tym,i po co to bylo ciagnąć? wiecej strat niz pozytku ,więc to nie mialo racji bytu z perspektywy czasu widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hot mama- lecę do domu! Dzisiaj Portugalia:) Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo :D witam ponownie tym razem jako potwór z bagien! Spirulina w roli głównej :D Męża nie ma więc korzystam nie chcę go już więcej straszyć... Towarzyszy mi oczywiście czarny redd's... ehh alkon jak nic! :P Hot mama bardzo dobre wybory na biochemii urody! Właśnie do moich glonów dodaje żel hialuronowy żeby mi na buzi tak szybko nie wysychały ale i tak spryskuję hydrolatem co jakiś czas :) kończa mi się juz zapasy więc tez muszę zakupy zrobić... Co masz na myśli, że Twoja cera jest kapryśna? :) i jak sobie z tym radzisz? Kurcze tak czytam jak piszecie jaki poród połóg karmienie i pierwsze miesiące są ciężkie, że się przeraziłam! :/ ;( nie zdaje sobie chyba do końca sprawy jaka to męka! brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Chce byc mamą - ale ta meke związana z porodem, karmieniem itp da sie przeżyć i szybko to zapominasz. Jeronimo38 -- to przykre co piszesz ale tak sie czasami zdarza niestety. Kto powiedzial ze kazda matka musi kochac swoje dziecko, nie musi. Dziewczyny pomożcie mi w podjęciu decyzji. Wczoraj pokazywlaam wam te plytki do łazienki i zdjecie jak ta wneka na wanne mniej wiecej bedzie wyglądalam u nas. P owiedzcie czy moze lepiej zrezygnowac z tych plytek w kwaitki a zrobic poprostu błyszczące białe z dwoma szklanymi paskami pomaranczowymi na dole i na gorze. Oczywiscie wanna na dole w pomaranczu. Tak sobie pomyslalam ze moze jednak ja mam za mała ta wnekę zeby klasc te 2 -3 rzedy kwaitkow w srodku pomiedzy bialymi plytkami. A jak poloze biale to mi optycznie powiekrzy lazienke. I biale bardzo blyszczace kafelki na podlodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę byś mamą!
Witam się, mnie póki co ta męka mnie dotyczyć nie będzie bo @ nadeszła... ;( niby się nie chciałam tym przejmować, ale mam doła ;( do tego łeb mi pęka przez tą pogodę zapewne :/ bez sensu w ogóle wszystkiego mi się odechciało... co do płytek to te w kwiatki są bardzo delikatne i białe więc chyba nie powinny pomniejszać tej łazienki a dodadzą jej uroku, ale jak masz wątpliwości to zrezygnuj może... ehh sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę byś mamą!
Witam się, mnie póki co ta męka mnie dotyczyć nie będzie bo @ nadeszła... ;( niby się nie chciałam tym przejmować, ale mam doła ;( do tego łeb mi pęka przez tą pogodę zapewne :/ bez sensu w ogóle wszystkiego mi się odechciało... co do płytek to te w kwiatki są bardzo delikatne i białe więc chyba nie powinny pomniejszać tej łazienki a dodadzą jej uroku, ale jak masz wątpliwości to zrezygnuj może... ehh sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę byś mamą!
Witam się, mnie póki co ta męka mnie dotyczyć nie będzie bo @ nadeszła... ;( niby się nie chciałam tym przejmować, ale mam doła ;( do tego łeb mi pęka przez tą pogodę zapewne :/ bez sensu w ogóle wszystkiego mi się odechciało... co do płytek to te w kwiatki są bardzo delikatne i białe więc chyba nie powinny pomniejszać tej łazienki a dodadzą jej uroku, ale jak masz wątpliwości to zrezygnuj może... ehh sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×