Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

witam:) ZAczerniaj nick :) pomarańcze coś ostatnio źle nas traktują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie dziewczyny jak wasza rodzina, rodzicie, znajomi reagują na wasz wybór, że póki co do pracy wam nie prędko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDEGS
a Ty gosch zdradziłabyć sekret jak tyle można schudnąć? ja w pierwszej ciązy przytyłam 30 kg (hormony i musiałam leżeć) przed pierwszą ciążą przytyłam 10 kg (leczenie żeby ogóle w ciążę zajść), a w drugiej ciąży przytyłam ok 17 kg. Po synusiu nie schudłąm nic, po córeczkach schudłam do kg sprzed drugiej ciązy Teraz muszę coż z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wczoraj czytałam komentarze od pomaranczowych ,że jak sie siedzi w domu to jest się leniem i nierobem i społeczeństwo na nas pracuje. Też pracowałam przez 7 lat płaciłam podatki więc teraz moge posiedzieć na wychowawczym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDEGS
jak się zaczernić? kurcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vic, nie chodzi mi o powierzchowne opinie...tylko o zdanie ludzi, którzy dokładnie znają waszą sytuację, nie spotykacie się z krytyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDEGS
w domu musze siedzieć! dziewczyny dopiero 8 miesięcy mają i nie znajdę opiekunki do bliźniaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest taka sytauacja,że ja sama wychowuje dziecko, przedszkole jest u nas dopiero od 3 lat, żłobka nie ma wogóle więc nie mam innego wyboru jak siedzieć na wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, jak się ma takie dzieci szczególnie do 3 lat, to jeszcze ludzie tak "źle" nie patrzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta 1000kcal i cwiczenia,ale przy diecie i dzieciah to sie i bez cwiczen chudnie:) moja ma 10m wiec tez nikomu bym jej nie zostawiła poza tym dlaczego mam dawac dziecko do przedszkola czy zlobka za 500zł jak sama zarobie 900??? u mnie nikt nic nie mowil ze do pracy ide nawet kazali w domu zostac bo chciala po porodzie od razu do pracy wracac-u nas w rodzinie i u mojego meza kobieta szla do pracy dopiero jak odchowala dzieci poza tym pieniedzy nam nie brakuje wszystkim wszystko pasuje i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej morelowa-gdzies ten nick widzialam-morelowa pestka to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluch pójdzie do przedszkola w listopadzie u nas jest taka możliwość ,że jak sie samemu wychowuje to przyjmują w ciągu roku a dziadkowie pomogą odbierać z przedszkola jak nie zdąże po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh, no to miło :) bo jest taka stereotypowa opinia, że jaka ta kobieta jest biedna w domu :D, tak tylko w 4 ścianach, bez ludzi...a ja powiem tak, mnie bardziej dobija kontakt z ludźmi których mocno nie trawię, niż brak ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosh to masz dobrze. Ja jeszcze ze starszymi mieszkam, mąż nad morzem w jednoscte. Mamy 9 m-c dzieczynkę, pieniążków nam starcza nawet odkładamy, ale moja rodzinka to materialiści i jak ktoś nie pracuje to juz jest be. chociażby mój stary, potrafi ciepłą wode zakręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelowa, to niezbyt...nie rozumieją że masz dopiero 9 miesięczne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie morelowa- pestka to nie ja;) Mężowi nie mówie co tu się dzieje bo i po co, pocieszam się ty, że już w przyszłym roku razem sami tam będziemy mieszkać i nikt nie będzie się wtrącał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrażam sobie oddania dziecka w obce ręce. Ja byłam z mamą bardzo długo i mam z nią bardzo dobry kontakt,moja starsza siostra jak miała chyba 6m to mama wróciła do pracy a ona była pod opieką babci i między nimi jest duży dystans. moja teściowa i moja mama same mówią że dzieciństwo wspomina się najlepiej gdy ma się przy sobie zawsze kochającą mamę i mój mąż mówi to samo poza tym jak oglądam czasami ten program na tvn surowi rodzice to sie zastanawiam jak ich rodzice wychowują a tak naprawdę często się okazuje że rodzice w pracy,dziecko samowolka i uczy je ulica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my będziemy mieszkać z moimi teściami na wsi może za 2 lata-bardzo duzo nam pomogli w remoncce teg domu. a wykonczenia najgorsze. Wioleta miłego spaceru i zabawy i zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh, tylko z drugiej strony szczerze mówiąc trzeba być bardzo świadomą, odpowiedniej postawy, że tak powiem...znam dzieci ok. 5 letnie mocno od matki emocjonalnie uzależnione i to też dobre nie jest, że ona jest na każde ich kiwnięcie... no ale to już dużo zależy od konkretnej matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vic, miłego dnia :) ja też spadam, zasiedziałam się, dam znać jak po USG, ale to nie wiem, czy jeszcze dziś, zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez takie znam:) ale to i od wychowania i od dziecka zalezy. chodzi o to,że po szkole zawsze jak sie wracalo to byla zawsze mama:) jak dziecko z blachego powodu przylatuje aby mama pozalowala to nie jest ok i dziecku duzo spraw trzeba tlumaczyc nie chodzi mi o "mamowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDEGS
no nareszcie was znalazłam! mój synuś ma 4 lata i 8 miesięcy , chodzi do przedszkoola poszedł tam jak miał skończone 4 lece obiad robić a jedna córcia ząbkuje i jestrmasakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×