Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

Gość litkaaaaaaa
Co za idotka porwnuje siedzenie w chacie z wyboru do nie pracowania z przymusu np ciężkiej choroby,weź się walnij w głowe,ja tez siedziałam z 1 dzieckiem i wiem co to za praca w domu to gówno nie praca,porównywanie tego do etatu to hipokryzja,weź idź do roboty jedna z drugą i dopiero sie wypowiedz,tak mamy żal do Was o to że siedzicie w domu bo pasożytujecie nie tylko na swoich mężach ale całym społeczeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki można się przyłączyć? też jestem kurą domową ale mam synka w wieku 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milego dnia:) ja jeszcze tez zostane kawe wypije i poczekam az sie Ola wymęczy bo nie śpi od 6 a widzę że jej się spać chce ale za wygraną nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do rozwarcia i skracania szyjki, to byłam na wizycie raptem 2 tyg. temu i dokładnie mnie lekarz zbadał i wszystko ok...dziś znów wizyta, bo tak wypadło z tym USG połówkowym trzeba w odpowiednim momencie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicoleta, jako że nie ma darii, to ja cię zapraszam do pisania z nami ;). daria na pewno by nie miała nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh, a jeszcze twoja Ola budzi się w nocy regularnie, czy tylko czasem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona się budziłą tylko przez pierwsze 3 tygodnie 2 razy jak karmiłam "cycem":) a teraz w ogóle zasypia teraz o 21 bo wtedy robi sie szaro ona jak kura chodzi spać i wstaje:) i wtaje o 6 albo wczesniej jak juz jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w zime to o 7-8 tyko ze ona musi barc regularnie tabletki o 7-13-19 wiec czasami musze ja budzic jak przespi A jak macie na imie ? ja jak po nicku tylko po polsku Gośka.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek wstaje codziennie o 7 rano a chodzi spać przed 20 , w dzień wogóle nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ze spaniem nie masz problemu :). a dlaczego bierze leki? Ja mam na imię Ania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ma naczyniaka ktory za bardzo i za szybko rosl zamiast powoli zanikac i robily sie na watrobie jelitach itp a po tabletkach jest duza zmiana-ma to miedzy oczami na nosie duzo osob mysli ze to znamie albo jakas ranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie imiona mamy ;) gosh, czyli jeszcze trochę i powinno być całkiem dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i milo mi was poznac:) ja bardziejwasze imiona zapamietam niz nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do konca nie wiadomo bo teraz stoi w miejscu. te tabletki do 12m moze brac boje sie tylko co bedzie jak przestanie. pozniej to juz laser. ale bardzo bym chciala aby samo zanikło bo po laserze blizny zostaja a ze to na twarzy to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na twarzy nieciekawie mieć blizny...ale myślę że są na to sposoby i na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atopowe Zapalenie skóry częsta wysypka pod wpływem alergenów lub jak coś zje czego nie powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola-a ze skazy później się wyrasta czy to już się trzyma? to też nie ciekawie bo trzeba układać specjalnie menu dla malca. A z tym naczyniakiem chodzi o to aby nie rósł i nowe się nie robiły. Jak będzie miała 8kg to jedziemy na kontrole i zwiększać dawkę. Bo ta moja córka to calineczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest lepiej niż na początku bo jak miał 3-4 miesiące to aż policzki miał całe w strupach i zaropiałe. Kilka wizyt w szpitalu do tego zakażenie gronkowcem:( ale teraz już jest w sumie ok tylko czasami go wysypuje i nie wygląda to aż tak źle. Ale słyszałam ,że z tego się nie wyrasta tylko czasami są przestoje nawet po 10 czy 20 lat ale i tak się zdarza ,że później to wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapomnialam ze zamowilam spodnice i spodenki na allegro i musze dzis czekac na kuriera,ale jak mnie nie bedzie w domu to chyba zadzwoni na kom i podjedzie do cioci jak myslicie? to ulice dalej:)hehe-kawał drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam skaze białkową jako dziecko i trwało to do 6 roku życia a teraz moge jeśc wszystko. Ze skazy bardzo często się wyrasta a z tego Atopowego Zapalenia to różnie bywa z tym nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vic, to znaczy z wiekiem, to po prostu ma łagodniejszą formę, skazę białkową, to sporo ludzi ma. gosh, no to faktycznie calineczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh, jasne że podjedzie, aby się pozbyc paczki ;) i drugi raz nie jechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×