Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 33 latek

stuknęło 33

Polecane posty

Gość Deidra
mój mąż nie jest oziębły, lubi się bzykać, ale mnie niestety nie podnieca to co on robi albo raczej sposób w jaki to robi, pisałam o tym tutaj wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
no ja jak najbardziej chętnie się zamienię ale mój mąż, podobnie jak autor wątku, nie zniósłby jakby mnie jakiś obcy facet posuwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra ale Twój się nie nadaje bo lubi seks a ja jeśli już mój pójdzie to będę szukać takiego bez potrzeb..ale czy tacy są? chyba ci którzy nie mają ochoty na seks mają kochanki..takie moje przemyślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
albo uprawiają seks na własną rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Aga
hej Śledzę ten wątek od początku i próbuje sobie wyrobić o Tobie ( 33 latku) zdanie. Z jeden strony piszesz wulgarnie o seksie z dziwkami a tu w następnych postach z Twoich "wypowiedzi" wypływa namiętność, delikatność . Czytając co napisałeś odnoszę wrażenie że z Ciebie" konkretny", męski typ ale zdolny do wyjątkowej czułości . Fantazji widzę także Ci nie brakuję. W fajny sposób ti robisz. Rzadko się zdarza aby facet tak otwarcie pisał o uczuciach wobec kobiety. Nie zgadzam się co do niektórych wątków ( głównie związanych z dziwką ) ale o namiętności piszesz super. W pewnym momencie robiło się mi gorąco ;-) Jakoś dziwnie łączą się w Tobie dwie skrajności. Myślę że jesteś "ciężki" w życiu ale nadrabiasz z nawiązką w innych sferach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Aga
ASEKSUALNA ONA hmmm może zamienimy się mężami? heh ej dziewczyny ja tu jeszcze jestem.:-) Dlaczego nie weźmiecie mnie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deidra no ale powiedz mi jaki jest sens na własną rękę jak piszesz;-) skoro w domku ma się chętną żonę???? coś mi tu nie gra..bo nie znam szczerze faceta który wybrałby swoją łapę a nie cieplutką wilgotną szparkę chętnej żony...hmmmm a może się myle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 latek
porady les na innym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 latek
Aseksualna co tu rozumieć . Facet to proste urządzenie choć myśli dwiema głowami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 latek POWIEDZ SAM. czy jakbyś w domu miał super seks,żonę chętną, piękną, otwartą to czy waliłbyś sobie w łazience???? chyba nie bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Aga
samotna. Wiek podobny co 33 latka co jest przyczyną mojej obecności tu. Gość mnie bardzo zaciekawił swoją w moim uznaniu dziwną osobowością ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Aga
Droga ASEKSUALNA ONA "33 latek POWIEDZ SAM. czy jakbyś w domu miał super seks,żonę chętną, piękną, otwartą to czy waliłbyś sobie w łazience???? chyba nie bo i po co? " Nigdy. Pewnie nawet bym tego forum nie poznał a co za tym idzie i Ciebie więc się muszę zastanowić ....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
33 latku mój mąż też ma wysokie libido, tylko że ja dla niego zawsze udaję i bzykam się z nim kiedy chce, przebieram w rajstopy, mam ze trzy pary szpilek tylko do łóżka a wszystko to robię z nadzieją, że cholera w końcu w jakiś sposób dojdę z nim albo znajdę na to sposób no i oczywiście dlatego, że go kocham i nie chciałabym się z nim rozstawać i boję się powiedzieć mu wprost, że nie podnieca mnie nic co robi a za to robię się mokra jak obcy facet pisze, że myśli o moich udach a na marginesie, to chyba zaraz spłonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 latek
eejjj kto tu sobie ze mnie robi jaja???? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deidra
ja już zaczynam nie wiedzieć kto jest kim i w czyim imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]Deidra 33 latku mój mąż też ma wysokie libido, tylko że ja dla niego zawsze udaję i bzykam się z nim kiedy chce, przebieram w rajstopy, mam ze trzy pary szpilek tylko do łóżka a wszystko to robię z nadzieją, że cholera w końcu w jakiś sposób dojdę z nim albo znajdę na to sposób no i oczywiście dlatego, że go kocham i nie chciałabym się z nim rozstawać i boję się powiedzieć mu wprost, że nie podnieca mnie nic co robi a za to robię się mokra jak obcy facet pisze, że myśli o moich udach a na marginesie, to chyba zaraz spłonę... Co tu pisać . Jak widać prościej jest napisać obcym osobom na forum niż szczerze pogadać z partnerem . Ale te 3 pary szpilek do łózka działają mi mega na wyobraźnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 latek POWIEDZ SAM. czy jakbyś w domu miał super seks,żonę chętną, piękną, otwartą to czy waliłbyś sobie w łazience???? chyba nie bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×