Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

izabela1000 ja po prostu usycham z tej duchoty, nie daję rady, staramy się mało wychodzić w tym upale ale czasami trzeba i od razu dłonie i stopy spuchnięte :( w domku chłodzę się prysznicem i lodami a maluch takiego wigoru wczoraj dostał, że musiałam się położyć w ciągu dnia i przysnąć na trochę bo nie mogłam wytrzymać z tego gorąca :( wiatrak odpada bo nie chcę się przeziębić :( ja już chcę wrzesień, deszcz a najlepiej zimę :( uwielbiam chłodne klimaty a lato nigdy dobrze na mnie nie działało :( Maggie White Witaj wśród listopadowych Mam :) senioritka26 mam popękane naczynka po zewnętrznej stronie ud jednak mam je od dawna, nie zauważyłam by zrobiło się ich więcej..a może to cisza przed burzą :D 2+3:))) pogratulować takiego ciała, niekiedy kobieta po jednej ciąży nie może dojść do siebie a tu proszę :) moja mama jak mi opowiada o ciąży ze mną to miała mały brzuszek i tak samo z moim bratem, nigdy nie miała rozstępów, skórę ma jędrną do dziś a brzuszka to niejedna nastolatka mogłaby jej pozazdrościć, mam nadzieję że u mnie będzie to samo :D miłego "upalnego" dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mame wsród grona listopadówek- niestety musimy przetrwac nie ma innej opcji- stopy mam tak spuchniete ze jak ide to skóra boli jest tak naciagniete. Ja mam masc z wyciagu kasztanowca i pomaga takze polecam. Mały mój tak szaleje ze az budzi kopacz jeden:) no ale zaczelismy 24 tydzien i jestesmy duzi:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja jeszcze bez opuchniec ale za to w sobote na zakupach poklucilam sie z mezem i mnie wywalil z samocodu i cla droge do domu ok 2km w pelnym sloncu musialam dymac na piechote, myslalam ze zejde, pzniej maz przepraszal itd :) jak wogole weekend minal? u mnie srednio siedzialam glownie w domu i sie dowiedzialam ze mi b bliska osoba umarla i ryczalam pol niedziel ponadto coreczka mi coraz bardziej dokazuje, dzis mnie pierwszy raz obudzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka_83 oj nie ładnie zachował się Twój mężulek, żonę w ciąży tak potraktować ? chyba musiałaś ostro mu za skórę zaleźć, hormony szaleją ja też z moim jestem kilka dni dopiero a już dwie sprzeczki się uaktywniły, ale co tam najmilsze jest to jak później trzeba się pogodzić a ja na mojego długo fochać się nie potrafię i vice versa :D wyrazy współczucia z powodu straty bliskiej osoby, mam nadzieję że jakoś się trzymasz, postaraj się nie stresować ze względu na dzidzię o ile to możliwe :( u mnie weekend z doopy..upał i zdychanie w domu..nawet do teściów nie chciało Nam się jechać a jak na spacer to tylko od 20-21 dziś idziemy na usg, stresuję się czy wszystko będzie ok, nie mogę się doczekać dam znać co i jak po 16 :) miłego dzionka Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy- no cieżarowko nie ładnie twój maz sie zachowal za takie cos u mnie to by lekko nie przeszlo, kobiete w ciazy tak zostawic, współczuje straty bliskiej osoby, no ciezko jest nie oszukujmy sie stopy, plecy, i inne dolegliwosci, musimy to przetrwac chociaz jest trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany... mojemu by nawet do głowy nie przyszło wystawić mnie z auta:P zresztą powiem wam że my się nawet nie sprzeczamy:P czasem sobie pomarudzę pokrzyczę i nic więcej... czasem zastanawiam się czy to normalne.... ja dzis ledwo żyję...:( wyjątkowo jakoś duszno:( ja mam wizytę dopiero 17:( wgłowiesięniemieści napisz napisz co i jakie:) i jakie duże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heheh dzieki za slowa pocieszenia ale niestety my zawsze stanowilismy burzliwy zwiazk, w ciazy to sie na maksa i tak oslabilo bo trzeba dbac o dzidzie ponadto ja sie strasznie na niego sfochowalam i bylam wtedy humorzsta :) i nawet jak by podjechal samochodem i prosil bym wsiadla to bym tego nie zrobila :) bo jestem uparta :) wglowiesieniemiesci- czekam z niecierpliwoscia na info a tak ogolnie to dzis nie jest zle duzy wiatr i cos sie te upaly w wawie ogarnely bo nie ejst tragicznie ogolie doskwieraja nie tylko mnie ale jak widzie glownie mojej koteczce, ktora lezy non stop rozwalona jak foka (bo jest troszke tlusciutka :P) i nic jej sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
calkiem spoko ten zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację że drogo bo jak kupisz sobie sama wyjdzie tyle samo a będziesz mieć więcej... poza tym u mnie uniform dla taty nie jest potrzebny tak samo choć jakby mydełko bo niby gdzie mam malucha umyć przecież nie w umywalce czy pod prysznicem:) u mnie majtki porodowe się nie przydały bo i tak kazali leżeć tylko z wkładką ale grdzieś widziałam takie fajne na allegro bo te z belli które ma 90% z nas niby normalne ale sztywne jak dla mnie:/ http://allegro.pl/najlepsze-28szt-podklady-poporodowe-abri-san-n2-i2455005919.html te wygladają na lepsze bo chyba lepiej się dopasowują:) pieluszki tetrowe i flanelowe warto mieć do przykrycia albo przebrania i do badania maluszka wkładki laktacyjne w szpitalu raczej się nie przydają no chyba że leżymy dłużej niz 2 doby bo nawał zaczyna się w 3-4 dobie dopiero:) lewatywę u mnie daja gratis:P maszynke lepiej mieć swoją i sprawdzoną:P pampersy 5 sztuk??? troche mało bo jak maluch zacznie wydalać smółkę pójdzie tego znacznie więcej:) ja miałam te z dady biedronkowe ale rozmiar 2 nie te new born i były super:) za 3 dychy masz kilkadziesiąt sztuk a malucha i tak często sie przebiera więc nie muszą byc ekstra chłonne:P zreszta syn jedzie na nich cały czas i jest ok a kupiłam ostatnio pampersy PAMPERSY i zero różnicy oprócz ceny:P do tego oczywiście chusteczki do pupy bo ta smółka to jak smoła i ciężko to zetrzeć:/ a pepuszek w szpitalu czymś mi psikali więc nie trzeba a w domu miałam te gaziki ale sa do dupy... rewelacja za to popularna gencjana bo ślicznie wszystko wysusza i nic sie nie slimaczy jesli odpowiednio czyścimy:) podkłady na łózko 3 moga byc mało lepiej mieć co najmniej z 5 żeby mozna bylo sobie zmienić samemu bez łaski szpitala bo tam ci raczej nie dadzą:P i to te największe żeby objeły całe łóżko na szerokość:) i parę takich małych bo są fajne do przebierania bo maluch przynajmniej nam łóżka nie posika:P a na wyjście dobrze mieć podpaski np z belli ze skrzydelkami ale te na noc zwykłe a nie cienkie:) a do chodzenia polecam coś do kolan a nawet troszkę za bo wygodniej i na ramiączkach bo tam grzeją jak wściekli:/ mozna skisnąć :/ a co do majtek to u mnie super sprawdziły się zwykłe bawełniane ale czarne a jak często się zmienia te podpaski to się nawet nie pobrudzą:) tyle z mojego doświadczenia:) aaa... i jeszcze jakas oliwka albo balsam do smarowania dla maluszka bo skórka sucha bardzo:) i dla nas tez coś do ciala i na usta zwykła ochronna bo tam przy takich temp usta strasznie szybko wysychają i polecam wziąć też sobie jakieś łagodne krople do nosa bo po kilkunastu h katar murowany a nos zatkany jak to przy kaloryferach odkręconych na ful:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po usg :) wszystkie wymiary i parametry w normie :) waga +/- 628 g :) i będzie dziewczynka :D Nasza Mała Księżniczka całe usg zakrywała twarzyczkę ale za to piczkę w całej okazałości wystawiła :D później dopiero zakryła się rączką :) wierciła się i kręciła, kopała ale to pewnie dlatego, że ja też zestresowałam się na maxa bo tak bardzo chciałam już wszystko wiedzieć :) zdjęć ładnych nie mamy ale za to film na DVD :) jestem rozpromieniona i szczęśliwa :) a mąż już stwierdził, że nie ma to tamto córkę na koncerty metalowe też będzie zabierać :D aktualizuję listę :D naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko dziewczynka termin na 13 listopada marien21 1 dziecko, chlopczyk , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, dziewczynka, termin 9 listopad ciezarowka_83 1 dziecko, dziewczynka, termin 9-12 listopad senioritka26,1 dziecko ? termin 18 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wglowiesienimiesci- gratuluje coreczki, to juz mozesz zaczac powoli kompletowac akcesoria dziewczece :) 2+3- normalnie sobie twoj wywod skopiowlam i wyslalam sobie i kolezance na e-mail bo przydatne na maxa bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Witam :) podczytuję Was od jakiegoś czasu i postanowiłam napisać :) mogę do Was dołączyć?? To mój 21 tc a termin mam na 12 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgłowiesięniemieści--ja również gratuluję dziewczyny:) to jak widze póki co jest 3 na 3 i 2 niewiadome plus doszła nam jedna mama:) ewuś witamy:) ciężarówka cieszę się że coś ci się przydało z mojego wywodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś Witaj, rozgość się u Nas i dopisz do listy :) 2+3:))) ja Twój post też sobie skopiowałam bo tak na prawdę to nie zastanawiałam się co się przyda a co nie z takiej szpitalnej wyprawki a z takimi notatkami to będę mądrzejsza :D ja nawet nie mam z kim pogadać o tych sprawach, w mojej rodzince dzieci to już wszędzie odchowane a ze strony mojego męża to pierwsze dziecko od x lat..mój mąż jedynak, z najbliższego otoczenia ma 1 ciotecznego brata i 3 cioteczne siostry, wszyscy mają po 30 + lat i nikomu z nich nie spieszy się do "ożenku" a dzieci to już wg ... :D zdrzemnęłam się na wieczór, mąż mnie nie obudził a teraz nie wiem kiedy zasnę :) miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWE AUKCJE
zapraszam: http://allegro.pl/dla-dziewczynki-lub-chlopca-roz-56-68-next-i-inne-i2466243406.html Dostępne jeszcze są: 4,żólty bawełniany komplet z kotkiem polski r.68 8,welurowy mikołajek r.62-68 15,pomarańczowy pajac z polaru i biały z wełenki r.62 16,"St.Berrard" ogrodniczki sztruksowe r.56 20. body z autkami r. w/mnie 62 22,body 3szt. z różowym królikiem r.56-62 24,granatowa bluza z kapturem r.56-62 27,bluzeczki 3szt. białe i kremowa r. 56-62-68 28,body żółte i biała + żółta bluzeczka r.62 29, dwie śliczne czapeczki na lato dla noworodka 30, granatowe welurowe śpiochy r. 62-68 31, ciepły kombinezonik biały r. 56-62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.... i jeszcze sobie przypomniałam że dobrze mieć ligninę ze soba jak idziemy pod prysznic do osuszenia krocza bo dobrze chłonie a potem mozna wywalić i ręcznik zostanie czysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! jak sie kilka dni tu nie zaglada to potem juz mozna sie pogubic na czym sie skonczylo :) Siedze wlasnie i czytam zaleglosci i w ten oto spoosob : wglowiesieniemiesci - moje gratulacje! :) Oby malutka rosla dalej zdrowo! 2+3:))) - ja takze pozwolilam skopiowac sobie Twoj "artykuł" ;) mysle ze przyda sie jak najbardziej!:) Ewus - witaj :) Dziewczyny czy teraz wiedzac juz co bedziecie mialy kupujecie juz ciuszki i rozne akcesoria dla Waszych maluszkow czy dajecie sobie jeszcze czas? Ja od kad wiem co bedzie to bym najchetniej juz dzis wszystko kupila no ale niewiem czy to jeszcze nie za wczesnie aby sie az tak mocno cieszyc i juz kupowac.. Zycze Wam milego dzionka, ja teraz zmykam troszke poplywac z moim M. na basenie zeby rozruszac kosci ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien a co ja mam kupowac jak ja nie chce znac plci?;)Myslalam o lozeczku taki braz z kremem,ale na razie mam inny problem... Mianowicie z moim lekarzem prowadzacym,zauwazylam ze chce mnie naciagnac na kase,spytalam go ile porod bedzie kosztowac powiedzial 1,500e bierze lekarz i 1,500e szpital no i do tego kazda doba w tej klinice to bylo zaraz jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy...bylam u niego we wtorek i spytalam zeby sie upewnic dokladniej i juz przygotowac troche na te wydatki powiedzial ze jeszcze zobaczymy bo to sie z dnia na dzien zmienia co mnie bardzo poruszylo co moze sie zmienic????Pracuje tam w tej klinice i nie wie ile kobiety placa za porod? Co do wylotu do Polski powiedzial a po co chce jechac,a ja do niego ze do swojego lekarza zrobic badanie 4d nagrac plyte,porobic zdjecia dzidziusia no i zobaczyc sie z rodzina....jak uslyszlam o innym lekarzu i badaniach odradzil mi leciec powiedzial jeszcze w obecnosci mojego narzeczonego,ze lepiej zebysmy nie lecieli jak nie ma takiej potrzeby...a ja juz sie tak napalilam na ten wyjazd ze w koncu sie poklocilismy nie odzywa sie do mnie 2 dni;( Co najlepsze zgadalam sie przypadkowo z kolezanka co tez tu rodzila,opowiedziala mi historie swojej siostry ktorej ciaze prowadzil jej TEN SAM CWANIACZEK co teraz moja prowadzi.Okazalo sie ze do 6 mies wszystko pieknie ladnie a po 6 mies powiedzial jej ze dziecko sie nieprawidlowo rozwija ze niby z jego pomiarow z USG ma za krotkie raczki i nozki.Skierowal ja na dokladniejsze badania,za ktore trzba placic nie male pieniadze.Dziewczyna sie tak zalamala ze plakala dlugo az w koncu poszla do innego lekarza,ktory powiedzial ze tu jest zdrowa ciaza ktorej nic nie zagraza!!! On w tej klinice za kazde skierowanie podpieczetowane jego nazwiskiem dostaje jakies 20% jak nie wiecej... DZIEWCZYNY CO ROBIC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tez ze zadnej ksiazeczki ciazy nie mam prowadzonej,on nie wie kiedy ja ostatnio bylam u niego nawet jak bym chcial zobaczyc ile dziecko mierzylo i wazylo mies temu nigdzie nie ma tego zanotowanego...wkurza mnie to jak diabli!Jedyne zdjecia mam z USG wlasnie z tej kliniki z jednego badania.A co gdyby mi sie cos stalo na ulicy,zaslabne albo nie daj Boze cos innego przyjedzie karetke,nie mam zadnej kartki ktory mies,gr krwi itd...Mysle nad zmiana lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien21 ja praktycznie nic nie kupuje, dopiero jak polecę do męża do UK to tam kupimy wyprawkę, raz że taniej a dwa że nie pomieściłabym się w walizkach jakbym teraz chciała zacząć kupować rzeczy :) póki co mam jakieś drobiazgi typu buciki, grzechotkę, kilka body i skarpetki :) senioritka26 może najprościej, zmienić lekarza albo poszukać więcej info nt tej kliniki a skoro zaplanowaliście przylot do PL to dlaczego teraz macie to odwołać :/ moim zdaniem Twojego lekarza poza Twoim zdrowiem guzik powinno obchodzić gdzie i w jakim zamiarze chcesz lecieć, mój jedynie powiedział że jak wyniki będą ok to wypisze zaświadczenie o moim stanie zdrowia abym mogła lecieć, a Twój narzeczony na co się obraził skoro planowałaś ten wyjazd ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to myśl senioritka szybciej:P kurcze... powiem ci że co jak co ale ta nasza służba zdrowia chyba nie jest taka zła:P nie wyobrażam sobie nie mieć żadnego świstka ani nic...ja mam usg co 4 tyg a lekarz jeszcze zagląda do poprzedniej karty ciąży i porównuje wyniki badań.... idź do innego i zapytaj co myśli o tym locie i tyle... zawsze to 2 niezależne opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostalo zmienic mi lekarza i przekonac mojego,ze to cwany skurczybyk z tego doktorka...Widzisz moj nie chce narazac dzidziulka na nic i dlatego to co powiedzial lekarz przewazylo,a to ze ja sie dobrze czuje to o niczym nie swiadczy.wlasnie wyniki mam b.dobre i wszystko jest ok powiedzial doktorek ale zaswiadczenia nie chcial mi wypisac... Co do kliniki cieszy sie ogromnym powodzeniem i dobra opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorek zaproponowal jeszcze czy nie moglibysmy jechac poprostu samochodem...?Chyba zwariowal 2 dni w takich upalach wieksze chyba prawdopodobienstwo ze cos sie stanie niz 2 godz samolotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) Ja będę miała synka i najchętniej też bym już zaczęła kupować te wszystkie ciuszki i akcesoria bo już nie mogę się doczekać :) Chociaż boję się porodu i tego co będzie po. I czy wszystko zabiore do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka, faktycznie glupia sytuacja z tym Twoim lekarzem.. to ze klinika cieszy sie powodzeniem to zapewne jest duzy plus ale moze jednak rozwazenie zmiany lekarza albo chociaz konsultacja z innym poleconym lekarzem ginekologiem bylaby dobrym rozwiazaniem? Co do zakupow to faktycznie skoro nie chcesz znac plci to troszke utrudnione zadanie ;) My dla maluszka jak narazie mamy tylko zamowione mebelki do pokoju i wozek kupiony.. Chyba narazie musi mi to jednak wystarczyc tak sobie mysle, poczekam chociaz do polowy sierpnia a wtedy jak wyruszeeee .. :) Ewus gratuluje synka!:) Do porodu jeszcze troche czasu wiec nie stresuj sie za wczesnie ;) Mozna zapytac czy to Twoje pierwsze dzieciatko czy masz juz jakies doswiadczenie za soba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Właśnie to moje pierwsze dziecko i dlatego się tak stresuje juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×