Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Creamyful - to jak długo Ty w Norwegii jesteś? Bo chyba pisałaś że pojechałas na sesje i poznałas obecnego partnera i zostałas:) Mój ostatnią godzinę jęczy i marudzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęłam mu pampersa i od razu się uspokoił i guga ( z siurakiem na wierzchu)ale pielucha sucha więc nie wiem co było...może go cisnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi opowiadała że jak bylam niemowlakiem miala taką sytuację że darłam się i nie wiadomo było o co chodzi. Zajrzała w pieluchę - sucho, nakamiona, gorączki nie miałam a darłam się jak opętana. W końcu całkiem mnie rozebrała a ja nogi całe pocięte bo szczypawicę miałam w śpiochach - ja urodziłam się w kwietniu więc mama pranie suszyła i wlazła tam paskuda. A małemu ewidentnie coś przeszkadzało bo teraz leży cały zadowolony i się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
moj tez czasmi marudzi w papersie, tak po prostu. ale kazde malenstwo lubi z gola dupka polezec:) dziewczyny z innej beczki teraz pytanie mam... czy jesli wyprawiam razem wesele i chrzest malutkiego to na zaproszeniach pisac ze zapraszam na wesele i chrzest dla tych osob ktore na chrzest bylyby proszone(w okolicznosciach kiedy chrzest bylby oddzielnie) czy moze na wszystkich zaproszeniach poisac, czy wogole nie pisac na zadnym zaproszeniu? mam straszny dylemat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak nie to pisz tylko na wesele a na chrzest albo ustnie zaproś albo nowe zaproszenia...kurde nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
wazka wlasnie dokladnie takie same dylematy mam... ale nie wiem czy najlepiej nie bedzie jesli poprostu dla osob ktore i na chrzest i na slub napisze: Mamy zaszczyt zaprosić Sz.P. ............. na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego połączoną z przyjęciem sakramentu Chrztu św przez naszego syna. i znalazlam fajne zaproszenia ze na okladce jest mloda para z dzieckiem a dla pozostalych Mamy zaszczyt zaprosić Sz.P. ............. na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego i takie same zaproszenia tylko sama mloda para na okladce bez dzidzi. akurat udalo ki sie znalezc na allegro osobe ktora takie zaproszenia oferuje wlansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka, moja jak placze i nie wiem co jej jest bo ma sucho, najedzona i wyspana to rozbieram do naga i daje jej tak troche polezec :P i jest wniebowzieta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
a moj po tej szczepionce spi caly dzien teraz ma kupe w majtach i jej to wogole nie przeszkadza i spi a ja mam dylemat czy ja budzic bo usnela ok 10 min temu ja bym nic nie pisala- troche zamotalas w tym pytniu :) ale mam chote na cos slodkiego, osttanio odkrylam zajebisty mega szybki i smczny przepis na ciasteczka: produkty: - gotowe ciasto francuskie (np z biedronki jest dobre) - gotowy zmielony ser taki jak na pieczony sernik (tez b dobry w biedronce) - wszelakie szerokodostepne i lubiane bkalie ja dawalam wiorki kokosowe ( tez bieda :P) - jajko -ew cukier przyotowanie: rozlozyc ciasto francuskie i posmarowac je dosc grubo tym serem, posypac wiorkami kokosowymi (lub jakimis bakaliami- w zleznosci co sie lubi np rodzynki) mozna osypac cukrem jk sie woli slodsze, nastepnie zwijamy spowrotem ciasto (rolujemy od tej wezszej krawedzi), pozniej kroimy na kawalki grubosci ok 1cm, rozkladamy na blasze (na tym papierze co bylo ciasto francuskie) mozna posmarowac rozbeltanym jajkiem dl koloru i synac jeszcze troche cukrem, wiorkami, bakaliami pieczemy az sie zarumieni w temp podnej na opakowaniu ciasta fr (tylko zazwyczj pieczemy troche dluzej Pyszne!!!! i fajne bo mozna robic innowacje zamaiast sera dzem albo cos z czekolada rozne bakalie- no cokolwiek uzleznilam sie od tego ciacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak własnie zrób:) Creamyful nie obrazaj się że ciągnę Cię za język ale dołączyłaś późno do nas i mało wiemy o Tobie a wczesniej miałyśmy nie raz różne rozmowy o facetach o życiu itd:) Ka85 Ciebie też pewnie pytania nie ominą:) Czym się zajmujesz w Irlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
moja tez lubi z gola dupa fikac tylko szybko nozki i raczki marzna dostaje czkawki z wyziebienia- kurde taki grubas a taki piecuch ja bym brala te 2 rodzaje zproszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubas to ja jestem, a dziecko może być pulchniutkie :)i się ciesz bo lepiej tak niż niedowaga u niemowlaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
hehe:) juz sie spowiadam:) w irlandii jestem kelnerka, a wczesniej pracowalam jako fryzjerka. jestem tutaj juz 2,5 roku a chlopak juz z 6 lat przy czym razem jestesmy lat 7 wiec sporo czasu bylismy "razem a jednak osobno" :) i jeszcze jedno o niczym tak nie marze jak o powrocie do Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
i nie mowice mi ze to tylko od nas zalezy czy wrocimy czy nie, bo jak slysze o polskiej rzeczywistosci i o narzekaniach moich siostr to juz nie wiem co lepsze a co gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie wracała.Mam 3 kuzynów w Dublinie ( jeden będzie ojcem chrzestnym małego) i niby mają wrócić ale jak widzą ten syf tutaj to się odechciewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
ehh wszedzie dobrze tam, gdzie nas nie ma... a do Polski, a raczej do rodziny ciagnie i teskni sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno. Dziś mówili że bezrobocie jest 13,5% to oficjalne ale kolejne pewnie 20% nie zarejestrowanych. Koszmar. A ceny takie jak na zachodzie a w UK to podobno nawet taniej albo porównywalnie prawda Wgłowiesieniemiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skąd 3 lata temu Norwega wytrzasnęłaś? Chyba coś się nie dogadałyśmy:) Ogolnie życiorys jak z serialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz rozumiem, bo pytałam czy mąż jest Irlandczykiem to napisalas ze Norwegiem, dlatego się zdziwiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa mnie napierdziela dzis jak nie wiem co...zryczalam sie wczoraj.Malego przechwalilam,znow wojuje i nie spi.Jedynie co spal dzis 2 godz na spacerze... Dzwonilam do pediatry,podejrzewa refluks zoladkowy u malego ale pewnosci na 100% nie ma.Kupilismy syrop 2 razy dziennie kazala dawac.Mowi tez ze maly moze ma zgage dlatego nie spi i ulewa po jedzeniu.Prawda niewiadomo jaka jest bo to wszystko domniemania przez tel.Dzisiaj jest nie do wytrzymania.Lezy teraz z glolymi jajkami;),ale marzna mu stopki;/ i zaraz ma czkawke.Powiedziala tez ze dobrze jest podlozyc cos pod materac zeby mial troche wyzej do spania.Juz nie wiem czy mu cos jest czy poprostu ma taka nature...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihhhhhllllllllllllll
!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×