Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

dzien dobry! jak sie macie dziewczyny? Ja dzisiaj spalam jak nigdy.. w nocy co prawda pozno zasnelam ale za to maz wywalal mnie z lozka przed 12h. No doslownie tak mi sie oczy kleily ze nie mialam sily ani ochoty ich wczesniej otworzyc. Maly od rana fika koziolki w brzuchu chyba, do tego co chwile napiety brzuch i bol z tylu na dole w plecach taki ze jak raz po raz mnie zlapie to sie zginam w pol. No ale tak juz chyba musi byc. Ja teraz zrobilam obiadek , musze sie ogarnac w lazience i uciekam na jakis spacer, moze znajde cos ciuszkowatego dla maluszka jeszcze ;) juz dlugo nic nie kupowalam teraz i mam braki :D Jutro rano mam termin w szpitalu w ktorym bede miec cc na rozmowe "organizacyjna" z lekarzem. Ciesze sie bo w sumie oprocz tego ze zrobili mi termin an tego 30.10. to nic wiecej nie wiem. Nie wiem kiedy mam sie stawic, kiedy odstawic te zastrzyki, co zrobic gdyby cos wczesnie bylo.. A tak bede juz o krok madrzejsza. wazka super ze kombinezonik przyszedl, wiesz ze mnie tez zastanawia zawsze po co w taki rzeczach dla maluszkow robia kieszenie? :D A z tym skierowanie to tez sie pani doktor popisala, nie ma co. Czyli czeka Cie jeszcze jedna wycieczka do przychodni przez to.. ewela widze ze tez mialas przygody z lekarzem :D Ahh ta polska sluzba zdrowia.. Dobrze ale ze stamtad szybko ucieklas i nic Ci nie wycinali :D wglowiesieniemiesci, senioritka - gdzie sie podziewacie? :) ciezarowko, jak dzisiaj sie czujesz i wogole co slychac nowego w szpitalu? :) Milego dzionka dziewczyny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...jestem,jestem;)Juz po pracy pije kawke i ogarniam poczty.Co robilas na obiad dzis?Ja chyba makaron jakis na szybko z sosem. ciezarowka...co tam pisz?smialam sie wczoraj z Ciebie ze deprawujesz marien,a mojego brat zostawil mi takie komiksy(ale niepo polsku)ucieszylam sie bo zawsze cos podszkole jezyka...no i wczoraj wzielam sie za czytanie(wlasciwie to myslalam ze to jest nawet dla dzieci) i co sie okazalo?Niby postacie takie animowane jak to w komiksach ale wszystko podteksty erotyczne i zmierzajace tylko do jednego.Usmialam sie niezle,bo bylam przekonana ze to dla dzieci;) Maly chyba obrocony jest poziomo bo tak mnie nawala w prawym boku,ze z bolu dzis nie moglam;/ W pracy spoko koncze coraz wczesniej.Ucze taka kobitke 40lat ale czarno to widze jak ona da sobie sama rade za mnie.Niby sie stara...ale zobaczymy. Odebralam zdjecia ze slubu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka bardzo,bardzo Cię podziwiam, że wciąż pracujesz! Ja dzisiaj mam straszną zgagę, mimo że nie leżę, już dwie szklanki mleka wypiłam... Wieczorem to mecz obejrzymy Polska - Anglia. No właśnie gdzie wgłowiesieniemiesci się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka ja dzisiaj mialam gulasz z piersi kurczaka z pieczarkami w bialym sosiku i do tego ryz.Danie szybkie,proste i bardzo smaczne. No prosze, to fajne komiksy dostalas :D Bylam sobie na spacerku , dla maluszka nie kupilam nic ale trafilam na niezle promocje w ciuszkach dla mamusi :D i tak oto zafundowalam sobie jedna bluzeczke i dwie sukienki sweterkowate. Teraz zmieszcze sie we wszystko z brzuszkiem i wygladaja jak tuniki za pupe siegajace a po porodzie beda sluzyly tak jak to zamierzone jako sukienki :) Musze powiedziec ze juz coraz bardziej niepewnie sie czuje jak jade autem.. Jakos tak szybko sie przestraszam z byle powodu, juz chyba powoli czas u mnie zeby kluczyki schowac do szuflady i zeby nie kusily wiecej... wazka, wspolczuje zgagi choc sama na szczescie nie mam pojecia co to jest. Slyszalam tylko ze mocno nieprzyjemne. Ja dzis tez bede ogladala wieczorem mecz i bede relacjonowala mojemu M. wszystkie akcje bo jak na zlosc ma popoludniowa zmiane. Wlasnie podczytywalam dziewczyny z tematu pazdziernikowego i niezle poruszenie u nich z porodami ;) Kurcze tylko pozazdroscic mozna.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien no ja dzisiaj jak samochodem jechałam to czułam nacisk brzucha na uda - czyli już ciasno za tą kierownicą - dosłownie na nogach czułam ciężar a byliśmy dzisiaj u ortodonty. Obiadek miałaś pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie znalazlam sposob wlasnie zeby nei miec takiego ucisku na uda to mam mocno do tylu fotel pochylony ale powoli musze go coraz bardziej odchylac zeby bylo wygodnie i mam juz rece za krotkie zeby do kierownicy siegnac :D Kurcze tak mnie brzuch zaczal swedziec ze zaraz mnie szlag trafi.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę do mojej pani ginekolog i już chyba więcej autem nie będę jeździć a jesli już to jako pasażer:) Wiecie że ja ani razu nie miałam KTG? Dziwne, bo chyba już w tym miesiącu to się ma co wizytę...może jutro mi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz wazka ze jutro masz juz wizyte :) ja jestem ciekawa co jutro sie dowiem w tym szpitalu no i czekam do czwartku na wizyte u mojego gina. Swoja droga to faktycznie dziwne ze jeszcze nie mialas KTG robionego.. ja od 20tc mam przy kazdej wizycie a od 33tc co 2 tygodnie + teraz dodatkowo u poloznej czyli mniejwiecej 2x w tygodniu podsluchuje sobie maluszka. Jak Ci lekarka nic nie powie to moze sama zapytaj czy Ci zrobi? ja tez wlasnie gadalam z moim M. ze juz raczej tylko jako pasazer bede sie poruszac autem. Troszke przerwy nam nie zaszkodzi napewno ;) za miesiac bedziemy znowu szczuplejsze o brzuchy i troshe sprawniejsze to wtedy mozna znowu pomyslec o jezdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...dziwne. Fakt, ze przy usg słyszałam jak serce bije małemu ale na ostatniej wizycie u niej nie miałam usg a pod KTG też nie podłączyła:( Zobaczymy co jutro będzie, denerwuję się trochę. Mąż mówi, że najlepiej jakbym 2,11 miała cesarkę bo mu tak w pracy pasuje:D ( 1 wolny to 2 wziąłby ten okolicznościowy) Powiedziałam, że dla mnie im szybciej tym lepiej bo już nie mam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuj si etylko za mocno wazka, bedzie dobrze a mowie, jak lekarka nie zaproponuje to sama sie upomnij o KTG :) moj M. marzy zeby w czwartek lekarz poweidzial ze mozna juz zrobic cesarke i by chcial juz w piatek najlepiej bo tez ma caly weekend wolny i potem od poniedzialku juz by na urlopie byl :D cwaniak jeden, by chcial szybciej niz ja :D Ja teraz zmykam na mala dzemke, jakis taki zamulony dzien dzisiaj u mnie. Do pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...pracuje,ale tez juz ciezko mi jest.Teraz to juz bardziej nie dlatego ze musze bo wydatki itd,tylko dlatego ze zaoferowalam sie ze bede pracowac ile bede mogla,a jak na zlosc nie mamy nikogo na moje zastepstwo i jest mi niezrecznie zostawic ich teraz jak akurat nikogo nie maja a potrzebuja,bo jak ja potrzebowalam zarobic to oni mnie nie zostawili na lodzie...Wiesz o co mi chodzi chyba?Mam nadzieje,ze ta kobitka ogarnie temat i szybko sie nauczy.Praca nie jest latwa. Ja sie skusze dzis na ten film co ogladalas Baricade... marien...narobilas mi ochoty na ten obiad swoj,napisz mi prosze jak ten gulasz robilas i jakie przyprawy itd...pewnie smietana bedzie potrzebna to napisz mi to jutro podjade do pol sklepu;) Ja tu nie prowadze samochodu,a tak mi brakuje mojego cukiereczka,ktorego odziedziczyla moja mama;/Ale jak pojade na wiosne jak wsiade za kierownice to nie wiem czasem czy z mandatem nie wroce jak mnie poniesie;)Tak lubie jezdzic.Tu jest troche trudno,ulice waskie,b.malo parkingow,samochod przy samochodzie parkowane na ulicy,wszystko na styk...Jezdza na czerwonym,nie ustepuja pierwszenstwa no i te cholerne korki,ale jak kupimy samochod bede musiala sie przemoc i zaczac jezdzic tu. wglowiesieniemiesci co z Toba???chyba jej maz wzial wolne;) ciezarowka...a Ty co sobie myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna-iwona
Witam wszystkie przyszłe mamy! :) I przy okazji zwracam się z ogromną prośbą. Otóż jestem położną, na studiach magisterskich i zamierzam pisać pracę na temat karmienia piersią. Potrzebuję do tego Waszej pomocy. Chciałabym abyście wypełniły dla mnie po 3 ankiety. Jedną teraz, w okresie ciąży. Następną około miesiąc po porodzie, a kolejną, gdy Wasz maluszek będzie miał 3 miesiące. Bardzo pomogło by mi to nie tylko uzyskać tytuł magistra, ale także dowiedzieć się jakie macie problemy i w przyszłości w mojej pracy zawodowej pomóc Wam je przejść, lub ominąć. Dlatego, jeśli znajdziecie chwilę czasu, będę naprawdę wdzięczna za pomoc. Niestety nie mogę, tutaj dołączyć ankiety, dlatego proszę o wysłanie do mnie maila o treści np. ankieta i ja Wam ją wyślę, a Wy po wypełnieniu ją odeślecie. Następne ankiety już sama Wam wyślę, bo będę miała Wasze maile. To jest mój adres mailowy Pierwsza ankieta jest najdłuższa, pozostałe są już zdecydowanie krótsze :) Jeśli macie jakieś pytania, nie tylko dotyczące ankiety, ale ciąży, porodu, czy Waszego dziecka to również możecie napisać, chętnie odpowiem i pomogę jeśli tylko będę potrafiła. Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka hehe ja w sumie nei mam na ten obiad jakotakiego przepisu , jade z glowy i na wyczucie wszystkiego daje. Potrzebujesz napewno : *2-3 piersi z kurczaka ; *500g pieczarek ; jedna srednia cebulka; *2 lyzki maki;* lyzka vegety albo rosolku z kostki. Piersi kroisz w kostke, przyprawiasz wg swojego uznania, ja zawsze przyprawiam przyprawa do kurczaka pieczonego.Wrzucasz na rozgrzana patelnie z odrobina oleju i podsmazasz miesko zeby bylo lekko zarumienione (ok.10minut). Pieczarki kroisz w plasterki, cebulke kroisz w kostke. Na drugiej patelni najpierw podsmazam zawsze cebulke i potem dorzucam pieczarki zeby sie podsmazyly. Jak miesko juz podsmazone i pieczarki tez to pieczarki wrzucasz na patelnie do mieska. Potem przygotuj sobie jakies 0,5litra gotowanej wody, dodaj do tego vegete badz rosolek z kostki rozmieszaj i zalej tym miesko polaczone z pieczarkami. Pod przykryciem taki zestaw gotujesz na malutkim ogniu ok 40minut. Jesli uwazasz ze po tym czasie masz na patelni za malo plynu, to dolej odrobine wody. Na sam koniec po tych 40 minutach zaciagam sos zwyczajnie maka. Mieszam dwie lyzki maki z zimna woda tak zeby nie bylo grodek i dodaje do sosu szybko mieszaja zeby sie kluski nie zrobily. Potem to gotuje jeszcze 5 minut i podaje z ryzem:) Ot caly wielki przepis. mam nadzieje ze wszystko napisalam zrozumiale ;) Jak nie bedziesz czegos wiedziec to pisz.Jako ciekawostka napisze ze moja mama taki sos robi z dodatkiem jeszcze innych roznych warzyw co w lodowce zawsze ma zeby bylo ciekawiej, mi wystarczaja same pieczarki z cebulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka, wierze ze nie chcesz zostawic na lodzie swojej pracodawczyni ale uwazaj tylko zebys w pracy nie urodzila;) Mysle ze ta kobieta napewno zrozumie jak kiedys poprostu powiesz ze juz nie dajesz sily, wkoncu do porodu juz nie zostalo zbyt wiele czasu. Ja zrobilam sobie taka dzemke ze niewiem czy w nocy bede mogla spac ;) no ale.. fajnie sie teraz czuje. Lece sobie teraz upiec bulki na kolacje, a gdzie reszta dziewczyn sie podziewa? I co dzis porabiacie oprocz ogladania meczu ? ;) milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...robilam juz to kiedys wlasnie z cebula i pieczarkami.Mam szefa,a nie szefowa;)wiesz jak bedzie juz naprawde zle ze mna to wtedy odpuszcze sobie.Caly czas mi powtarza zebym przestala,ale wiem ze nie ma nikogo na moje miejsce... Ogladalam ;Taken2; i zaczelam drugi film ten co wazka polecila,ale cos mi sie zacial i nie moge do konca obejrzec;/Ide zaraz pod prysznic... Milego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Taken 2 nie oglądałam bo oglądaliśmy zwiastun i bardzo podobny do pierwszej części się wydaje, może kiedyś obejrzymy. Ja dzisiaj mam o 17 ginekologa i chciałam by mój mąż ze mną jechał ale kurde na 17 jest przełożony wczorajszy mecz i niestety nie pojedzie:/ Szkoda słów na ten mecz - mają dach ale można go zamykać tylko przy ładnej pogodzie, nieźle:D:D:D Ja kurczaka z pieczarkami robię z serkiem mascarpone ( zamiast sosu cały serek z przyprawami) i też jest bardzo dobre. Ciężarówko, Wgłowiesieniemieści- meldujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje z Wami gdzie sie podziewacie?Ja juz po pracy po drodze zakupy teraz chwila na kawke i cos slodkiego i zabieram sie za obiad. wazka...to przelozyli ten mecz?wstyd jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje z Wami gdzie sie podziewacie?Ja juz po pracy po drodze zakupy teraz chwila na kawke i cos slodkiego i zabieram sie za obiad. wazka...to przelozyli ten mecz?wstyd jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, w wątku listopad 2012 jest już pierwszy dzieciaczek :) ale cudnie. Senioritka przyjmij również moje pokłony z podziwem że nadal jesteś kobietą pracującą. Ja pracowałam do końca 7 miesiąca i myślałam, że to długo :) mój szef nie mógł sie pogodzić z tym że idę na L4 a potem na macierzyński. Jakoś przełknął tą gorzką pigułkę i mnie tu molestują przez net i telefonicznie. Ale zazwyczaj lubię to, także nie narzekam :) Dziewczyny ja wogóle nie w temacie jeżeli chodzi o sport, ale z tego co gdzieś tam usłyszałam to mecz się nie odbył bo się dach zablokował ??? o co chodzi ??? :D Ja dzisiaj pierwszy raz w nocy miałam bóle podbrzusza choćby na okres , nawet skurczy specjalnie mocnych nie miałąm , wie ktoś co oznaczają takie bóle menstruacyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ostatnie dni są dla mnie strasznie intensywne, robimy ostatnie zakupy, chodzimy po lekarzach, urzędach a za kilka dni znów przeprowadzka, popołudniami jestem tak padnięta, że nie mam siły do kompa usiąść, włączamy jakiś film i się lenimy :P Wczoraj miałam wizytę u midwife, zbadała mnie, zmierzyła brzuszek, sprawdziła mocz, wagę, tętno, bicie serduszka Małej a za tydzień we wtorek mam usg i resztę badań, zgłosiła mnie też do szpitala „w razie czego buu..zrobiły mi się rozstępy na brzuszku < a propos wymiarów to mam 112 cm w obwodzie :P > takie niby małe i rozchodzą się od pępka, smarowanie oliwką całą ciążę g.. dało, trudno Heh ja ktg też jeszcze nie miałam. Może teraz w ten wtorek mi zrobią ?? nie mam pojęcia :P Zazdroszczę Wam, że wsiadacie do aut i prowadzicie, niestety ja się zablokowałam do jazdy po wypadku jaki przeszłam miesiąc po tym jak odebrałam prawko, tzn ja nie prowadziłam ale byłam w tym samochodzie, zginął wówczas mój przyjaciel a znajoma straciła wzrok, tylko mi cudem nic się nie stało ale blokada została i od x lat prawko mam ale bezużytecznie leży nie boję się być pasażerem ale za kierownicę chyba nigdy nie wsiądę Kończę zaraz gotowanie, dziś kurczak w sosie curry z ryżem i sałatka z pora, marchewki, selera i majonezu bomba kaloryczna ten majonez ale naszło mnie dziś strasznie potem wychodzę po męża, kawałeczek drogi, już się nauczyłam jak iść i jeszcze musimy po drodze coś załatwić Heh my też wczoraj czekaliśmy na mecz, porażka to mało powiedziane, wstyd po prostu jak będę w jakimś sklepie oblookam ang prasę co o Nas napisali :D :D Ewela mecz się nie odbył bo zaczął padać deszcz a dach nie był otwarty, dziś o ile murawa się będzie nadawać ma być o 17 a jak nie to dopiero coś koło 14 listopada.. obciach i tyle.. a czytałam gdzieś, że takie bóle jak na okres pod koniec ciąży mogą zwiastować poród ale nie chcę straszyć :P Uciekam dziewczynki, może zajrzę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no super Wgłowiesieniemieści, że wszystko ok, a brzuch 112 to ja miałam z 2 tygodnie temu albo i dalej a teraz nawet nie mierzyłam:) Już się martwiłam o Ciebie:) Mo i współczuję sytuacji z wypadkiem. ja pewnie też miałabym traumę, a w UK to już w ogóle nie umiałabym jeździć lewą stroną. A co do rozstępów to pisałam Wam, ze całą ciążę smarowałam a rozstępy wyszły 2 tyg przed porodem, wiec teraz nie smaruję się i nie mam żadnych nowych. Zaoszczędziłam na kremach. Zaraz jadę do ginekologa. Mecz przerwali bo lało a dach można rozłożyć tylko jak nie pada:D:D No cuda techniki. A wstyd na cały kraj:) No i na dzisiaj przełożyli i dzisiaj dach jest zamknięty mimo że piękna i słoneczna pogoda:) Na obiad zrobiłam chińszczyznę. Szybko i łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! No z meczem wczoraj byla porazka, a najbardziej sie usmialam jak ten ochroniarz sie wyjebal goniac kibica po murawie :D wazka daj znac koniecznie po wizycie co Ci powiedziala gin i czy masz juz termin ustalony ;) senioritka co dzis na obiad? ;) Ciesze sie ze chociaz coraz wczesniej do domu wracasz kobieto z tej pracy ;) ewela, mozna pozazdroscic tej szczesciarze co ma juz maluszka przy sobie;) Ja tez bym juz chciala... wglowiesieniemiesci, no tak. teraz trzeba nadrobic wszystkie zaleglosci z mezusiem, cale to zalatwianie i zakupy i wogole. juz niewiele czasu zostalo :) Przykra sprawa z tym Twoim prawem jazdy, ale wierze ze takie zdarzenia zostaja gleboko w pamieci i poprostu nie da sie przelamac.. Dzielny zuch z Ciebie ze wogole wsiadasz do jakiegokolwiek samochodu. Dzis w radiu puszczali kilka komentyrzy Angielskich komentatorow odnosnie wczorajszego meczu, ladna polewke mieli :D Ja dzisiaj bylam rano w szpitalu na tej rozmowie organizacyjnej. Ciesze sie bo wszystko juz wiem, lekarz ordynator super, prawdopodobnie on bedzie tez robil cc. Musze tylko sie teraz zastanowic nad znieczuleniem jakie chce. W sumie to mam mozliwosc tego w kregoslup i ogolne, z tym ze poprzez zastrzyyki jakie biore przy tym w kregoslup wystepuje ryzyko krwawienia po zastrzyku i jesli bedzie mocne to moze mi sie cos uszkodzic miedzy kregami i dupa. Oczywiscie bede miala przed zabiegiem jeszcze robione badanie na krzepliwosc krwi czy moga mi zrobic to znieczulenie no ale ryzyko zawsze wieksze niz u zwyklego pacjenta. Z kolei z ogolnym to troszke szkoda ze nie uslysze tego pierwszego krzyku maluszka, nie bede mogla go od razu zobaczyc i przytulic przy sobie ale za to szybciej dojde do siebie niz po miejscowym zn. i maz bedzie czekal na mnie w sali z synkkiem.. Mam 2 tygodnie na podjecie decyzji i nic niewiem. Maz jest troche sceptyczny do tego znieczulenia miejscowego, no ale mysle ze trzeba miec tez zaufanie do lekarzy.. Ehh sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wróciłam od mojej ginekolog i jestem trochę rozczarowana bo babka chyba zapomniała o mojej cesarce i dopiero przy mnie dzwoniła do tego kolegi - okazało się, że mam się z nim umówić na wizytę, mam numer, zaraz będe dzwonić i on musi mnie obejrzeć ( czyli wziać kase za chociaż jedną wizytę) i wtedy mnie umówi. Najpewniej będzie to 30-31.10 Co do badań - mały waży już ok 3600 a jest to 36 tydz + 3 dni. Szyjka nadal długa, brzuch wysoko, miałam w końcu KTG i wszystko ok, żadnych oznak zbliżającego się porodu ( co pewnie ewentualną cesarkę by przyspieszyło) Oglądamy mecz, na razie remis, oby się utrzymało:) Miłego wieczorku dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...dzis mam nadziewane warzywa (pomidory,papryki,baklazany,cukinki,ziemniaki) z ryzem.Troche grzebania bylo,ale bede tez miala na jutro;) wazka...co za pipa z tej ginekolog jak mogla zapomniec o cc? wglowiesieniemiesci...przykre to co piszesz o tym wypadku,kto wie moze kiedys zdobedziesz sie na odwage. ciezarowka...gdzie jestes????????urodzilas juz? ewela...juz powinnam przestac pracowac,bo mam niewiele rzeczy do malego.Musze ruszyc tylek na zakupy poprac poprasowac itd... Jutro mialam miec wizyte u mojego lekarza,ale cos slyszalam o strajku,wiec nie bede miala jak dojechac:/ Mojego cos ostatnio za bardzo przechwalilam przed Wami,bo od wczoraj wieczora jakis wkurzony chodzi i nie wiem co mu sie stalo?Znow ciche dni;(Nic nie mowi,spi w drugim pokoju.Ahh mowie wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja się umówiłam na kolejną środę - oczywiście wizyta 150 zł (dziś tyle samo zapłaciłam)...mam nadzieję, że on mi wtedy termin cc ustali bo jak nie to będę pieprzyła to wszystko i pojadę na cesarkę do Piły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka83
hej ja na sekunde rozwalil mi sienwlacznik od lapka i 2 dni bez netu :-) Jestem po cewniku juz wyjety i czekamy jak sie akcja sama nie zaczniebteaz jalos w nocy to jutro o 6.30 wywoluja Dziewczynki trzymajcie sie ja sie juz odezwe jak bede po czyli najprawdopodobniej po weekendzie Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka, troszke nieodpowiedzialnie Cie potraktowala ta pani doktor zwlaszcza jesli placisz tyle kasy za wizyte... ciezarowko, jeny trzymam kciuki mocno zevby samo poszlo dzis w nocy :) i czekamy na wiadomosci po weekendzie!!! senioritka smacznie brzmi Twoj obiadek :D Dziewczyny ja sie dzis wazylam i wlasnym oczom nie wierze.. przez ostatni miesiac 6kg mi przybylo :/:( Porazka.. a apetyt codziennie coraz wiekszy, a gdzie tu jeszcze 2 tygodnie... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc spiochy:-) Dzisiaj ja jestem waszym porannym ptaszkiem. Jak minela Wam nocka i jak samopoczucie? Tak sobie mysle o ciezarowce,pewnie ma juz swoja kruszynke przy sobie...:-) mozna tylko pozazdroscic. Ja lece teraz robic pranie reczne a potem o 11 h termin u gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Senioritka
Ty to się masz z tym swoim menem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×