Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość madralinska____
widze ze nasza rozmowa nie ma sensu, wiec znikam :) wiesz ze czasem nie trzeba wcale wiedziec kim jestesmy itd, wystarczy ze rozmowa wnosi cos konstruktywnego i sie mozna poradzic ale tutaj NIE :( wiec papapa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 starsza kobieto,ty jestes głupia jak but z lewej nogi :-) Sama pisałaś"...nie lubię rozmawiać z ludźmi...kafeteria jest nie dla mnie i znikam stąd" Nie narzucam Ci z kim,gdzie i o czym masz klikać,ale oceniam,ze jez.lei sam piszesz,ze nie lubisz rozmawiać z ludźmi wirtualnie,to net nie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie,bo na jakimkolwiek forum bedziesz klikała,to zawsze nie bedziesz miała pewnosci kto po drugiej str.klika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wyzywanie drugiej osoby od najgorszych uważasz za rozmowę konstruktywną to gratuluje podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty głupi jak but z prawej nogi jakoś na innym forum normalnie mi się gadało, tylko tu są wyzwiska, ciekawe czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 :-) Ty się chyba macałaś z jakimś głupim przez scianę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 Po 1-moge być głupia,bo ona jestem :-) A po 2.jak ci się źle na tym topiku klika,to po co nadal ślęczysz na nim i się męczysz.:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net jest dla wszystkich i kazdy sobie robi w nim co chce jak bedzie mi sie chcialo to zaraz bede gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 arób sbie co checsz,tylko nie pisz cyt." nie lubię rozmawiać z ludźmi wirtualnie":-) Ty taka starsza,a zachwoujesz sie jakbys miała 10 lat :-) I widac,ze checsz miec zawsze ostanie słowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 Miałam rację,że chcesz miec ostanie słowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak uważasz.......nie znasz mnie wcale więc dziwnie że coś o mnie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 Ty piszesz,aby tylko pisac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 Czytac ze zrozumieniem jednak nie potrafisz :-) Pisałam juz ,że jestem ona nie on :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 Papieżycą jak coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolszewik_
mmm434 - patrząc na ten wątek siedzisz na sieci non stop, do późnej nocy a pewnie i na innych wątkach nie masz normalnego życia czy jak? w dodatku te pretensje do facetów że są jacy są i że myślą jak myślą może przydałby ci się jakiś facet do bzykania żebyś czasem odłączyła się od netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy dalej te żałosne
smuty uskuteczniacie ? Że też wam się chce tak szczekać na jakiś idiotyczny, wzięty z doopy z temat. Musicie być konkretnymi frustratami - zwłaszcza kolesie, którzy przesiadują na babskim forum i plują na kobiety. Sami sobie laurke wystawiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Popieram w całej rozciągłości !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierzcie życia tak strasznie poważnie i tak nikt nie wychodzi z niego żywy ;) pozdrowionka dla wszystkich frustratów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony18
Dla mnie to tak od 30 do 39 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij i marchewka
kwestia wyglądu czasem dwudziestka jest gruba i nieatrakcyjna a czasem czterdziestka tak zadbana i wysportowana, że chowajcie się małolaty najgrosze jednak to się zapuścić i narzekać że nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka postu nie napisała, ze jest nieatrakcyjna, tylko że ma już 37 lat, martwi się o wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara1989
ja nie :P dziwkarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×