Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość Śledź o smaku mango
Wejdźcie sobie na cafe.gazeta.pl - niektóre babeczki około pięćdziesiątki tak zadbane i tak naturalne, że tarmosiłbym jak Reksio szynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhrfryryhr
Śledź o smaku mango W dobie fotoszopa każda osoba na fotce bedzie przecudnie wygladała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że kobieta jest atrakcyjna tylko do 50-tki, potem już nie jest........i nie uwierzę, że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bądźcie realistami
góra 40 lat choć dotyczy to raptem małego procentu kobiet większość do tego wieku dawno już sobie odpuściła atrakcyjność bo wygrały drobne przekąski, telwizja, lenistwo i oszczędzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda kobieta 40-letnia może jeszcze dobrze wyglądać..może nie wygląda na 20-tkę bo to nie jest realne, ale w swoim wieku można też dobrze wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisio
35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Myślę że dotąd ,dopóki dba o siebie ,tak chyba jest, i fakt do pewnego czasu jest to łatwe potem trudniej...czasu nie cofniemy ,nie tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhhgfdsa
Dotąd,dokąd dysponuje wystarczającymi funduszami aby być atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś spojrzalam w lustro jak wróciłam z ogrodu, po opalaniu i cóż tam zobaczyłam???? siebie hi hi .........ja np. co noc kremuje twarz kremem ale nie kupionym u nas w kraju, tylko takim jakich u nas raczej nie ma w kosmetycznych..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rahim1972 chciałabym z Tobą porozmawiać, jesteś tu może?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś coś
Nie chce mi się czytać całego wątku, ale NAPRAWDĘ atrakcyjność fizyczna od wieku to zależy tak w 30%. Chodzę na taniec. Najbardziej atrakcyjna, najlepiej ubrana, nabardziej "z klasą" jest pani najstarsza w grupie. Te młode, niby gibkie, niby ciacha, niby świeże ciałka, mogą się schować - a to ramiączko stanika im wystaje, a to makijaż ciut przerysowany, a to brzucha nie wciągną, a to nałożą kiczowatą tunikę w tygrysa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkOM jak już
idiotyczne pytanie. Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Tym bardziej że teraz coraz więcej zapasionych rozlazłych nastolatek i młodych kobiet. Jedźcie sobie do takiej anglii np. czy do niemiec i zobaczcie jakie rozlazłe parówy chodzą po ulicach :O Sam seks normalnie. A takie młodziutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dziewczyny mało się ruszają, w domu nic nie robią, nie pomagają rodzicom, leniwe są, siedzą tylko przed komputerami po szkole, jedzą fast foody i tyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz więcej spaślaków
to fakt, że coraz więcej jest spaślaków - w polsce też :O Fuj, żeby młodej osobie wyłaziła taka obleśna...galareta z rozstępami i celulitem :O O fuj. Żrą byle co, byle dużo i takie efekty. Chłopaków to samo dotyczy. 20 latek z bębnem i trzęsącym się zadem, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
mmm432 A ty stara co tutaj non stop przesiadujesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja starsza koleżanka
Kończy w tym roku 56 lat,wygląda świetnie-elegancka ,z klasą,mężczyźni w różnym wieku oglądają się za nią .Jest nadal atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gqwe
Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode! You can get one too! >> minecraftcodes.me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONEWAY123
za pół roku skoncze 40 lat, czyli z powyzszysch postow wynika ze niewiele mi juz zostala lub tez wrecz jestem juz nieatrakcyjna hehe, na szczescie sądząc po reakcjach facetow, jest tak jak sie czuje, czyli bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój kolega 48 letni wygląda a na 60 lat oglądają się za nim 60 latki, ma u nich powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam żadnych reakcji facetów, bo się nimi nie interesuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
mmm432 zauwazyłam,ze jestes jednak niedowrtosciowana przez mężczyzn,bo nie mogę przeczytac ani jednego dobrego zdania na temat mężczyzn. Szczególnie lecisz po swoich rownolatkach i starszych. Napisz chociaz jedną dobra opinię na temat męzczyzn po 40 i starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
moja starsza koleżanka Twoja kolezanka ma kase,moze niewielką,ale mna i dlatego wyglada jak wyglada. Jakby była neizbnyt majętna lub beidna,to nie wygladała by jak wyglada. To jak ktos wyglada głównie zalezy od finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONEWAY123
czasem wyglada zalezy od genow a nie od zasobnosci portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×