Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość dfxv
v34 amoja teściowa od zawsze jest szczupła i na wysiłek fizyczny nigdy nie narzekała i choruje na cukrzyce.Moi znajomi byli szczupoli i umarli młodo na serce.Wiele przykładów bym podala ze swojego otoczenia. Nie twierdzę,ze szczupła sylwetka i nawet umiarkowany wysiłek fizyczny nie wpływa na zdrowie,ale piszę,że i tak wszystko rozbija sie o indywidualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
mmm432 przeczytaj swoje wypowiedzi.Nie ma w nich ani jednej pozytywnej wypwiedzi o facetach po 40.Możliwe,ze masz takie"szczescie",ze tylko w takim towarzystwie mezczyzn się obracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfxv v34 amoja teściowa od zawsze jest szczupła i na wysiłek fizyczny nigdy nie narzekała i choruje na cukrzyce.Moi znajomi byli szczupoli i umarli młodo na serce.Wiele przykładów bym podala ze swojego otoczenia. Nie twierdzę,ze szczupła sylwetka i nawet umiarkowany wysiłek fizyczny nie wpływa na zdrowie,ale piszę,że i tak wszystko rozbija sie o indywidualność. i chcesz powiedzieć że wiedli zdrowy tyb zycia bez nałogów i nie mieli żadnych wad wrodzonych?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawrzyniec.
Dlaczego niektóre panie tutaj czepiają się tych kórzy nie zachwycają się "puszystymi"? W końcu tytuł wątku to "czy czterdziestka może być atrakcyjna". Czy chcecie panie by wam kadzono, fałszywie chwalono że tak, czy wolicie prawdę. A prawda w większości przypadków jest taka, że czterdziestka może JESZCZE być atrakcyjna o ile jest szczupła, wysportowana, zadbana, czyli wynika z tego powyżej średniej przeciętnej w tym wieku (a średnia przeciętna w tym wieku to spora nadwaga). Może stąd się bierze opinia o nieatrakcyjnych czterdziestkach że większość wygląda jak wygląda, czyli kiepsko. Zamiast obrażać, atakować i opieprzać tych którzy piszą prawdę, pora się zabrać za swoją figurę. Zamiast forum w internecie - spacer po parku, bieg po lesie, wizyta na basenie, karnet na fitness, wycieczka na rowerze, narty zimą. Zaszkodzić to nie zaszkodzi, a pomóc może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówiac juz o tym że fajna zgrabna 30 czy 40paro latka do ładnej figury moze dołaczyc mądrośc zyciową i pewnosc siebie oraz erotyzm, który jest mniej widoczny u młodej dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
Wawrzyniec. No i rozbijamy sie o kase :-) Jedynie spacer jest darmowy,ale i tak nie kazdemu dano spacerowac w sprzyjającym otoczniu,bo nie kazdy mieszka blisko parku czy lasu:-) Można spacerowac w zaniesczyszczonym powietrzu,zrzuci sie zbędne kilogramy,ale płuca nie oddychną pełną partą :-) v34 tak,wiedli zdrowy tryb życiua ,nie posoiadali nałogów i nie posiadali wad wrodzonych. I nie przesadzaj,ze młoda dziewczyna nie mozę emanować erotyzmem i pewnością siebie. 30 czy 40 paro latka nie zawsze posiada mądrośc życiową,a młoda nie jest niej pozbawiona. I w tej sytuacji też stawiam na indywidualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 tak,wiedli zdrowy tryb życiua ,nie posoiadali nałogów i nie posiadali wad wrodzonych. I nie przesadzaj,ze młoda dziewczyna nie mozę emanować erotyzmem i pewnością siebie. 30 czy 40 paro latka nie zawsze posiada mądrośc życiową,a młoda nie jest niej pozbawiona. I w tej sytuacji też stawiam na indywidualność. w takim razie mozna w ten własnie sposób wytłumaczyć dosłownie wszystko 😴 lenistwo, chamstwo, nienawisc, brak empatii, niedojrzałość,nienawiść, brak higieny, brak dobrego gustu :) No tyle mamy indywidualnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie chrzcij dziecka
kobiety są atrakcyjne tak długo jak długo mają dla kogo się starać. Niestety większość facetów po 30tce też już sobie odpuszcza. To kobietom też się często już nie chce. Chociaż i tak więcej jest zadbanych i atrakcyjnych kobiet w dojrzałym wieku niż facetów. Przeciętny pan Dzidek po 40tce to już syf kiła i mogiła w 90% przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONEWAY123
v34, bardzo dobrze, że tak o siebie dbasz. I wiesz co mówisz bo piszesz o sobie. Natomiast nie rozumiem, jak można tak na 100% napisać, że znajomi wiedli zdrowe życie bez nałogów i umarli szczupli z powodu chorób. Tego sie nie wie nawet o rodzinie, a nałogami nikt się nie chwali. Pewnym to można być tylko siebie :) I nadal uważam że nie ma co popadać w skrajności jeśli chodzi o kasę lub jej brak. Bo to pojęcie względne. Mnisi tybetańscy dzięki pozytywnej energii nie potrzebują kasy żeby się dobrze trzymać :) Naprawdę znam osoby z tzw duża kasą, którzy o siebie nie dbają i nie cieszą sie życiem, bo tego po prostu nie potrafią. Wszystko jest kwestią bardzo indywidualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfxv nie obracam i nie obracałam się w środowisku ludzi którzy nie są inteligentni, a nawet wręcz przeciwnie, pewnie ktoś by powiedział że nawet zamkniętym, który nie dopuszcza do siebie ludzi z "zewnątrz" ....takimi zamkniętymi środowiskami, są: lekarze, prawnicy itd. oni nie dopuszczają do siebie ludzi z "zewnątrz"....Myślisz, że wśród takich ludzi nie ma chamstwa, itd.??? jest ale na "wyższym" poziomie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
v34 INDYWIDUALNOŚĆ w życiu przeważa,bo przeceiż każdy z nas jest inny,nawet jak postępujemy tak samo lub podobnie to jednak jestesmy INNI.Nawet bliźniacy jednojajowi nie są tacy sami,mimo,ze często wizualnie nie do odróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
ONEWAY123 napisałam znajomi,ale to osoby z mojej dlaszej rodziny,wiec wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfxv v34 INDYWIDUALNOŚĆ w życiu przeważa,bo przeceiż każdy z nas jest inny,nawet jak postępujemy tak samo lub podobnie to jednak jestesmy INNI.Nawet bliźniacy jednojajowi nie są tacy sami,mimo,ze często wizualnie nie do odróżnienia. chyba dobrze ??:classic_cool: ale nie oznacza to że skoro jestem otyła to bede to zganiać na wszystko tylko nie na swoje lenistwo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfxv ONEWAY123 napisałam znajomi,ale to osoby z mojej dlaszej rodziny,wiec wiem co piszę. wiec naweyt jak mimam umrzec w wieku 50 lat to i tak nadal uznaje ze chce byc szczupła ;) żeby nie musieli poszerzac dla mnie trumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
ONEWAY123 owszem,są osoby bogate,ktore są zgorzknaiełe,ale wybacz,nie wmówisz mi,ze ludzie,którzy mają mało pieniedzy i musza naparwdę troic sie i dwoic zeby siebie,dzieci utrzymac są tacy sczesliwi.Moze tak sie zdarzyc,ale do pewnego czasu,ale najbardziej błaha choroba typu przeziębienie w takich osobach zwiększa niezadowolenie z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta jest...
kobieta moze byc atrakcyjna w kadym wieku, jesli tylko dba o siebie.Nie ma scisle okreslonych kryterów wiekowych.Tak mi sie wydaje.. Sa 20 ktore w ogole nie dbaja o swoj wygląd w zwiazku z tym sa nieatrakcyjne.A sa 35 latki ktore wygladaja niesamowicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONEWAY123
nie ja tego nie mówię - piszę tylko że popadamy w skrajności, oprócz nędzy i bogactwa jest wiele stanów pośrednich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONEWAY123
no i ludzie o podobnym statusie materialnym mogą być zadbani lub nie, zgorzkniali lub nie , kwestia światopoglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
v34 akurrat nie nalze do osób otyłycha,el niestety tak bywa czesto,ze osoby otyłe nie są osobami leniwymi i obzeraja sie.Tak samo jak osoba szczupął nie oznacza od razu osobe dbająca o swoje zdrowie. Popatrz ile ludzi biedniejszych jest szczupłych,tylko z tego powodu,ze sa biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
ONEWAY123 ale oosba mneij majetna nie jest zadowolona z zycia tak jak osoba,która posiada wiecej pieniedzy.Jak juz pisałam,ludzie często zakłądają maskę na pokaz,na wierzchu usmiechnieci i kazdemu wydaje sie,ze nawet niezbyt dobra sytuacja finansowa czy rodzinna nie wpływa na nich niegatywnie,to jednak w środku człowiek przezywa katusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfxv
mmm432 ale krytykujesz facetow jakby ci coś zrobili :-) Nie kazdy facet to świnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONEWAY123
własnie nie - nie ma reguły. Osoba mniej majętna może sobie uświadomić że nie konsumpcjonizm jest najwazniejszy, a bogata może sie zażynać żeby osiągnąć więcej. Szczęście jednostki jest kwestią indywidualną i niemierzalną. Piszesz o indywidulaności a potem sama jej przeczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfxv v34 akurrat nie nalze do osób otyłycha,el niestety tak bywa czesto,ze osoby otyłe nie są osobami leniwymi i obzeraja sie.Tak samo jak osoba szczupął nie oznacza od razu osobe dbająca o swoje zdrowie. Popatrz ile ludzi biedniejszych jest szczupłych,tylko z tego powodu,ze sa biedni. Nie jest to dla mnie argumentem :classic_cool: Nawet choroba nie jest dla mnie argumentem na otyłosc poniewaz podałam przykład że cukrzyk wrecz musi schudnac i zmienic dietę :classic_cool: Wiadomo że kobieta po 40tce zaczyna miec zmniejszony metabolizm ale sa sposoby by to ominąc tzn. Zmienic dietę i dołaczyć ruch. Nie wierze ze przy dobrze zbilansowanej diecie i codziennym ruchu [nawet spacer intensywny] kobieta czy męzczna nie mogą utrzymac prawidłowej wagi i wcale nie mam tu na mysli figury modelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie modelka ale zgrabna
Po prostu mniej żryć. Skoro metabolizm spada, to nie opychamy się jak w wieku 20 czy 30 lat, ale zmniejszamy spożycie kalorii. Plus ruch, kilka razy w tygodniu, bez wymówek. Zgrabny tyłek to nie tłusty tyłek, ani obwisły. Zgrabna talia to nie wałki na brzuchu. Ładne ramiona kobiety nie mają obwodu jak u faceta. Kształt gruszki jest seksi a nie jabłka (albo dyni). Żeby biegać czy jeździć na rowerze nie trzeba wielkich środków finansowych. Basen parę razy w miesiącu to też nie majątek. A i na fintess wiekszości wystarczy. Mozna najwyżej odpuścić zakupy słodyczy i zrezygnować z abonamentu kablówki, to tylko kwestia priorytetów. Albo parę piw mniej w tygodniu. Dobrze też mieć kochanka, bo jest większa motywacja by wyglądać atrakcyjnie (gdy jest dla kogo). Nic tak nie odmłodzi kobiety jak kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfxv a jacy wg. Ciebie są mężczyźni??? przynajmniej tych, co Ty spotykasz....ja też wcale nie myślę, że każdy mężczyzna to świnia, tak samo różni są mężczyźni jak i różne są kobiety...jakoś tak tu na kafeterii tak mi się pisało niezbyt miło o mężczyznach, tak jakoś wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×