Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

zaproszenie poszli, zerknij na moj post do agi, tam jest jak pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, sproboj cos napisac, zobaczymy, czy wszystko dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAZNA INFORMACJA !!!! Zdecydowalismy sie zamknac temat ! Pozostanie aktywny jeszcze do soboty, godz. 12.00 Potem zostanie zlozony wniosek o zamkniecie i usuniecie tematu. Wszyscy, ktorzy sa zainteresowani dalszym udzialem prosze o kontakt na woodo1@gazeta.pl (nie zapomnijcie podac Wasz nick z kafe). Do soboty, godz. 12.00 mozecie tu pisac, zagladam tu regularnie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMA WAM :) no i jak zalożone konta? bo ja jeszcze nie mam nadzieję że mnie przygarniecie he he Babeczka odezwij sie bo potrzebuję Twojej help ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara szybko zakładaj konto na wyborczej - poczte tez i daj mu znac jakiego masz tam nika to Cie zaprosi, my juz wszyscy tam jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara ... zaproszenie poszlo do ciebie, teraz juz powinnas moc wejsc na forum. daj znac, czy wszystko jest ok. jak sa problemy, to pisz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAZNA INFORMACJA !!!! Zdecydowalismy sie zamknac temat ! Pozostanie aktywny jeszcze do soboty, godz. 12.00 Potem zostanie zlozony wniosek o zamkniecie i usuniecie tematu. Wszyscy, ktorzy sa zainteresowani dalszym udzialem prosze o kontakt na woodo1@gazeta.pl (nie zapomnijcie podac Wasz nick z kafe). Do soboty, godz. 12.00 mozecie tu pisac, zagladam tu regularnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olik, nie moglem ci wyslac maila na gazete, ale zostalas dopuszczona na forum, sproboj, czy motesz wejsc. jezeli masz problemy z wejsciem, to mozesz tez pisac tutaj, do soboty 12.00 jest ten temat tu dostepny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do widzenia
POSZŁO TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI !! ZDRAJCZYŃ I ZDRAJCÓW WSPIERAĆ SIĘ I DZIELIĆ UNIESIENIAMI NA BOK, ŻEBY KTO CZEGO NIE SKOJARZYŁ, BO TO TOWARZYSTWO Z WYŻSZYCH SZCZEBLÓW I ON RODZYNEK I ONA BABECZKA KTÓRA TAK UROBIŁA KOCHASIA ŻE KOCHA TYLKO JĄ HA...STARY DZIAD, KTÓREGO JUŻ NIKT NIE CHCE! NORMALNIE POEZJA TAKA JEST ŚWIETNA! RESZTA BYŁA FAJNA ŻEGNAJCIE , PŁAKAĆ TU NIKT PO WAS NIE BĘDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wielka szkoda ze uciekacie:( nie miałam odwagi tutaj za duzo o sobie pisac ale czytałam was cały czas, teraz nie bede wiedziałą co u was:(:(:( bede teskniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no własnie sie zarejestrowałam pod nickiem Izabella1976 :) nie moge bez Was zyc hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziekuje :) w sumie ciesze sie ze to bedzie prywatne forum, bo tu na cafe trafia za duzo ludzi i bałam sie o sobie pisac, teraz w koncu bede mogła wyrzucic z siebie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dowidzenia. My nie bedziemy tesknic za takimi jak ty.Dlatego zmieniamy klub,bo nie chcemy obelg i umoralnajacej gadki.Nikt z tych co krytykowali nie mial odwagi podzielic sie swojw historia,bo jestem pewna ze ci co odwiedzaja takie fora nie sa swieci,tylko nie maja sie odwagi przyznac.My mamy i chcemy byc w zyciu szczesliwi,cholernie szczesliwi czy to sie komus podoba czy nie.Zegnamy moherowe wynania,Onanizujcie sie na innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj izaaaa, zostalas dodana i masz zaproszenie, czekamy na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atiti .. Fajnie, ze sie odezwalas. Dodalismy Cie do Forum, zaproszenie juz poszlo na Twoj login w gazecie. Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAZNA INFORMACJA !!!! Zdecydowalismy sie zamknac temat ! Pozostanie aktywny jeszcze do soboty, godz. 12.00 Potem zostanie zlozony wniosek o zamkniecie i usuniecie tematu. Wszyscy, ktorzy sa zainteresowani dalszym udzialem prosze o kontakt na woodo1@gazeta.pl (nie zapomnijcie podac Wasz nick z kafe). Do soboty, godz. 12.00 mozecie tu pisac, zagladam tu regularnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania****
miło było poczytać, czasem wtrącić słówko...:) życzę wam wszystkim powodzenia:) tobie kochanko żeby ta wredna baba odpuściła i dla reszty naj naj.... dolores..ja właśnie pakuję się nad morze:) mam nadzieję że pogoda trochę się poprawi...:) szkoda ze jak wrócę to was już nie będzie:( pozdrowienia dla wszystkich!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores76
Haniu - od niedzieli ma być ładna pogoda. :) ja zostaję tutaj jeszcze jeden tydzień. Mam nadzieje, że prognozy sprawdzą się Szkoda, że nie ma tu już nikogo.... Szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak wrocice z wakacji to zapraszamy do nas.Woodo napiasal jak sie z nim skontaktowac woodo1@gazeta.pl bedziecie chcialy dolaczyc do naszego grona to mysle ,ze nie bedzie problemu.Pozdrawiam wszystkich.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu-99
Fajne jest przyprawianie rogów z kobietami które sie lubi i seks jest udany ! A wtedy życie nabiera barw i jest ciekawe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <<<
Kochanka 1976 czytam wszystkie Twoje posty i upodabniam sie cholernie..powiedz jak sobie radzisz???ja nie poreafie normalnie funkcjonowac...mam meza i od 1.5 roku mialam kochanka,...dokladnie piekne, czule slowka..nikt nie rozumial mnie tak jak on,..to byla milosc ktora nie miala zadnych barier..tak mi sie przynajmniej wydawalo..kochalismy sie jak szaleni i czulam ze to jest milosc mojego zycia...on rowniez zyl w dlugoletnim zwiazku(ale bez slubu) i zdecydowalismy ze jesli nadejdzi "odpowiedni" moment to odchodzimy od naszych partnerow...no i nadszedl..on opowiedzial swojej partnerce o mnie i sie wyprowadzil od niej..tego samego oczekiwal odemnie..i wowczas zaczely sie schody...przestarszylam sie jak cholera..co powie rodzina i znajomi...ze musialam przewrocic swoje zycie do gory nogami gdyz dzielia nas roznica 500kmm..to ja musialam rezygnowac z pracy i przeprowadzic sie do niego..stchorzylam.rozstalismy sie..i pomimo ze minal juz miesiac nie ptrafie zyc bez niego.nie dam rady jesc, spac nie potrafie zyc!!!to jest straszne uczuci!!chcialabym pozbyc sie tych wpsomniec,wspolnie spedzonych chwil i marzen..ale cholera nie potrafie...blagam pomoz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×