Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Wyobrazcie sobie, ze umawiamy sie na spotkanie, gdzeis w niewiadomym miejscu o jakiejs konkretnej godzinie, wchodzisz do srodka .. i szok ,, wszyscy jestesmy, tak jak sie umowilsmy ... mysle, ze nie wysstarczyloby piwa i czasu .. ibzawsze byloby nam malo ...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Woodo jeszcze za wcześnie żeby było mi lżej ale wreszcie mogłam komuś o tym powiedzieć, nie jestem sama,może to pomoże... Dziękuję Wam i będę z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po jasiach wedrowniczkach.Czesc Damian,milo poznac imie naszego rodzyna. Ania pamietaj o swoim Robercie i zyj dalej bo on tego wlasnie by chcial.Kochaj zycie i wyrzuc wszystkie zle emocje.Powiedzi jego synowi,ze jestes dalsza znajoma,nie przyznaj,ze kochnka bo po co?Nie musi tego wiedziec,bo zburzysz jego poukladany swiat.On tez na swoj sposob musi sobie ztym poradzic. No coz zycie jest dziwnie i pelne niespodzianek ale my i tak nie mamy wplywu na nasz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a z jakich województw jestescie????ja kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nie zobacze i nie uslysze, ten clip jest poza Polska niedostepny, a ja nie mieszkam w Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no i oczywiscie na imie mi Izabela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Woodu wpisz You are not alone MJ polecam tez ta piekna piosenke ,ma boski tekst :) http://www.youtube.com/watch?v=3Z5WpCvDHZk Celine Dion - Because you loved me;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Izaaa - ja że tak powiem - "z miasta Łodzi się pochodzi" Woodu - nie wiem czy pisałeś do mnie odnośnie piosenki, więc podam że to Robin Cock "When your heart is weak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje rodzinne miasto to Wroclaw a dzisiaj Dsseldorf (i to od 28 lat) ale jak widzicie jezyk ojczysty nie zardzewial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nieiadoma mam troche rodzinki w Łodzi;) mieszkała tam moja ukochana babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,Małgosiu,Izuniu,Damian........tak strasznie jestescie mi bliscy. Dobrze,że mamy komu sie wygadac, bo tak naprawdę mamy tylko taka możliwość. Spijcie słodziutko, dobranoc. Odwiedzę Was jutro, a teraz idę lulu snić o moim kochanym.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacko is the king of pop, szkoda faceta, pamietam dzie jego smierci, moj synek (Krzysiek) siedzi po nocach przy komputerze i rano wstaje, ide do lazienki a tam pod lustrem kartka papieru, dzisiaj w nocy zmarl Michael Jackson, wow .. i znowu poleciala lezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadamy moi drodzy jeszcze troche i zostaniemy dobrymi przyjaciolmi.Dziekuje,ze jestescie,bo nawet jak cierpi,to wiem,ze do was wroce,zeby porozmawiac.Tu wszyscy rozumieja takich jak my i nie madrza sie,ze oni nigdy a my to tacy sracy.Fajnie ,ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Trzeba życ dalej - banał trudny do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dobranoc babeczko:) Woodu ja sledziłam cały czas co sie dzieje zMJ jak tylko przeczytałam pierwsze wiesci ze miał zawał,potem na angielskich stronach juz były przecieki ze nie zyje, to był szok,ryczałam jak bym starciła kogos bliskiego. Wiecie moja przyjaciólka jako jedyna wie co u mnie sie dzieje,mam z kim pogadac ale super jest popisac z osobami w takiej samej sytuacji jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mowilem, muzyka to serce, eh dziewczyny, coz by znaczyl swiat bez was, sami faceci, to nie to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a czym byłby świat bez was faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Właśnie Izaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,baby wkurzaja,ale czym jest swiat bez nas?Ale faceciki tez sa ok.Denerwuja czasem,ale nie da sie bez was zyc.Swiat dzieki wam jest interesujacy i fascynujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, no to szukalismy sie i znalezlismy sie ... milosc odchodzi, milosc przychodzi, otworzyc oczy i patrzec w przyszlosc, jutro (dzisiaj) jest nowy dzien, a ten bedzie na pewno lepszy od wczorajszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej,musi byc lepiej,bo inaczej bedzie zle.Idziemy do przodu,nie ogladajac sie wstecz,kusi i to bardzo,ale nie da rady zyc przeszloscia liczac na lepsze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×