Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość NiewiadomaX
Nasze ostatnie spotkanie było dawno... Jak już pisałam nie było łatwo nam się spotykać i bywały dłuższe okresy nie widzenia. Ale pamiętam dokładnie, że strasznie ciężko było z nim się rozstać. Mieliśmy codziennie kontakt telefoniczny, internetowy. To mi musiało wystarczyć. Patrzyłam na niego i chciało mi się płakać, że już musi wracac, ze nie wiadomo kiedy się teraz zobaczymy, nic nie mówiłam tylko stałam i patrzyłam na niego, potem za jego samochodem... Gdybym wiedziała że to ostatni raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piko.... czemu tak bardzo żle o sobie myslisz. Nie wolno tak! Kim jest Twój facet? Czy twoje uczucie jest żle ulokowane? Napisz coś bliżej o sobie. To nieprawda ,że taka miłość zawsze zle się kończy. Weż mnie jako przykład. Jestem z facetem 10 lat i jedst nam cudownie, mimo że ostatnio mamy pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dodam jeszscze zemamy oboje 36 lat, wiec jeszcze jestesmy na tyle młodzi zeby długo byc razem jak juz sie nam uda:) Woodo kochany jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy z ta komórka, przeniosę się na laptopa, bo jeszcze okulary mi zapocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Babeczka - bądź szczęsliwa i bierz i dawaj garściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dziękuję babeczka:) tez dostałąm podobnego smsa na dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cudownie to prawda:) szkoda ze to wszystko jest takie skomplikowane,no ale cóż trzeba walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikouranaura@@
Trudno inaczej myslec. bylam, jestem z facetem 9 lat, akceptuje (toleruje jego rozne wyjazdy, zresza nie mam innego wyjcia, konczy sie pewien etap w moim zyciu on o tym wie ), potrzebuje jego wsparcia ale jego nie ma przymnie bo jemu przeciez wolno sie bawic on jest wolny a ja mezatka, mam dosc, boli jak cholera. Czasem takie sytuacje jak moja dzisiejsza pokazuja jak nic nie warta jest slepa milosc koniec koncow jestem sama, jak palec,dobrze ze chociaz jet innternet bo bym zaplakala sie na smierc, ale mam na co sobie zapracowalam. Przepraszam was dziweczyny ze sie wcinam ale jest mi lepiej jak sie wygadam chociaz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Szczęściary macie "wasze" piosenki?. Podobna każda para ma Napiszcie, ja też się chętnie podzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pikouranaura@@ nie wcinasz sie !! jestes jedna z nas;) a powiedz mi czemu nie jestescie razem??/ nie mozesz sie rozwiesc??? babeczka pięknie napisałas:) jutro napisze mojemu takiego smsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, dziewczyny i jak tu spac, okulary dalej mi sie poca jak czytam to wszystko i wiecie co, ten nowy,co sie tu pewnie przypadkowo wplatal zrozumial, ze chyba nie jest tam gdzie chcial i grzecznie nas opuscil, to napawa nadzieje, ze ludzie mimo wszystko maja respekt i potrafia grzecznie przeprosic ... zdaza sie, tylko trzeba miec honor, zeby powiedziec przepraszam, ato nie zdaza sie za czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Woodo faktycznie szybko uciekł ten ktoś,az dziwne ze nie ma tu wysypu nienawisci do takich jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ... moze musielismy si etu wszyscy spotkac, zeby nam bylo lzej, to jednak troche ulga, ze nie jestesmy sami .. i wreszcie mozna wypluc te zale i niepowodzenie, zeby jutro rano otworzyc oczy i powiedziec, to nowy dzien i mam jeszcze tyle przed soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikouranaura@@
Nie moge sie rozwiesc bo sie boje(boje sie podzialu mieszkania, boje sie ze nie bede miec zadnego kontaktu z dzieckiem, o ten drugi nie stawia mi tez takich wymogow, mysle ze nie dokonca jest pewny co ma robic (byc sam, szukac kogos odpowiedniego itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jestem na kafeterii od lat i to pierwszy taki przyjazny watek o kochankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj muzyka to niebezpieczne podloze, muzyka to wiecej niz slowa, to jest serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Woodo - pięknie to napisałeś... znowu płaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pikouranaura@@ widze ze ten Twój facet bardzo niepewny jest, rozumiem teraz czemu boisz sie dla niego rozwieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiadoma .. placz, to oczyszcza serce a potem sie smiej, bo ON napewno sie cieszy, ze mimo wszystko jestescie razem. To nie jest ciekawosc, ale jak ma na imie .. bo duzo o nim mowimy i jakos bez imienia to tak bezosobowo ... mam propozycje ... mam na imie Damian i klaniam sie nisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
uwielbiam Buene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiewiadomaX
Woodu miło mi - ja jestem Anka, On - Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys uwielbialem Jana Pietrzaka (to kabarecista, wlasciwie zaden muzyk) ale "popelnil "dwie piosenki (dzisiaj za nim nie przepadam ale to juz polityczna bajka), jedna to "zeby Polska byla polska a druga to " czy te oczy moga klamac" i przy obu poca sie oczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Aniu, teraz trzeba imiona przyporzadkowac do nickow, to potrwa :) Ciesze sie, ze sie poznalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×