Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

z tym na gorze to mam troche na pienku .. ale to tez inna bajka ...mysle, ze kazdem jest cos w zyciu pisane, ludzie odchodza od nas po selnieniu swojej misja albo po to, zeby ja spelnic (sic!) dlatego rania swoich bliskich, bo tak wlasnie ma byc, te rany sa glebokie ale nie sa bezsensowne i rany maja to do siebie, ze sie goja, czasem trwa to po prostu troche dluzej ale to tez nie jest przypadkowe. Bola i dlugo sie goja, zeby o nich nie zapomniec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerasta mnie to wszystko... Chodzę w żałobie, na szczęscie jeszcze nikt nie zwrócił uwagi, że nagle ubieram się na czarno ale nie wyobrażam sobie wskoczyć w kolorową kieckę teraz tylko dlatego że jest lato... Co to za lato dla mnie? Robert go nie dożył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu smigam juz do wyrka. Rano w biurze (od paru dnie zrobil sie z tego nalog :)) laduje na kafe, zeby zobaczyc, czy wszystko z nami ok, wiec napewno cos przeczytym od ciebie. Spij slodko z Robertem i poprowadz jego syna bezpiecznie przez zakrety zycia jego ojca. A Robert bedzie zawsze zyl w twoim sercu, zaloba jest konieczna i kazdy robi to na wlasny sposob, meksykanie nie graja zalobnej muzyki tylko wesola, sa tacy ktorzy nosza sie na bialo. Czarny jest smutnym kolorem i tylko w naszych kregach kulturowych uznany jako kolor zaloby. Masz nowe zadanie przed soba a Robert jest przy tobie i zawsze juz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrego dzionka wszystkim ! Poniedzialek, nowy tydzien sie zaczal, pogoda do bani (u mnie) tylka z lozka nie chcialo mi sie ruszyc ale juz 8.00, komputer leniwie melduje sie gotowy do boju - teraz moze juz byc tylko lepiej :) A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores76
Dzień dobry Jak dużo piszecie :) i jak miło Was czytać. U mnie pogoda paskudna. Teraz termometr pokazuje 11 stopni. Zimno, wietrznie i wciąż smutno. Pozdrawiam Was i przesyłam cieplutkie myśli dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jest paskudne w tych naszych historiach ?? Wygadamy sie, podyskutujemy, wymieniamy sie uwagami i troche lzej. Rany przysychaja i wydaje sie, ze jest lepiej. A potem ktoregos wraca to wszystko z podwojna sila trafia w ledwo co zagojona ranne i zaczyna sie to znowu jatrzyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores76
Woodo - racja To jak sinusoida. Raz jest lepiej raz gorzej Ale każde rozdrapanie "zaleczonej" rany powoduje jej rozjatrzenie w mniejszym zakresie. To na zasadzie - dwa kroki do przodu jeden do tylu. Przynajmniej taka powinna być prawidłowość. Ale z czasem wyjdziemy na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Aniu - nic sie nie wydarzylo, ale zerknalem na pierwsze strony postow w naszym temacie i bylo to troche przybijajace. Ale w sumie nastroj jest OK. To tylko taka refleksja, bo zdarzaja sie dni lepsze i gorsze a ta pogoda mnie ciagnie w dol. Ludzie ja chce slonca, a nie 13 stopni w srodku lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym się obudzić któregoś dnia i stwierdzić, że to wszystko to był tylko zły sen. Gdyby ktoś przyszedł do mnie teraz i powiedział mi, że może cofnąć czas, Robert będzie żył ale w zamian muszę Go oddać - bez wahania bym to zrobiła. Bo nie myślę wyłącznie o sobie, swoim cierpieniu ale o tym, że chciałabym żeby po prostu żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zgromadzonych :) Muszę przeczytać historie Niewiadomej bo nie wiem o co chodzi jak juz będę wiedziała to napewno dodam kilka słów otuchy tak od siebie Przepraszam że tutaj wtrącam watek ale mam pytanie do Woodo Jak facet życzy dużo miłości to ma na myśli siebie czy żeby mi się ułożyło to co się rozsypało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani.U mnie slonce.Druga zmiana dzis.Jest troche lepiej Zona kochanka wrocila do domu i jest szansa ze mnie nie zabije.Trzeba jeszcze wszystki spojrzec w oczy.Dam rade jakos bedzie.Ulozy sie. Dolores wracaj do nas bo i tak zimno nad morzem. Niewiadoma Aniu jak bym miala czarodziejska rozdzke to wiele osob byloby szczesliwych,tobie tez odmienilabym los.Musimy zyc dalej.Bedzie dobrze,musi byc. Damian glowa do gory kiedys rany sie zagoja i nie beda jatrzyc.Mamy plan byc w zyciu cholernie szczesliwi i tego sie trzymajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara popieram kochanke, moze tez miec na mysli jego milosc do ciebie ... ale na pewno jest to pozytywne :) Aniu, uff, musi Ci byc ciezko, bo to przeciez takie swieze. Wlasnie przez taki Twoje podejscie widac, jak bardzo go kochasz ...lezka sie w oku kreci ale to tylko oczy sie poca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara siara jest na dwie okolice.W piatek chodzila jak twierdzila z nozem w torebce,zeby mnie zabic.Ja uwazam ze kaftan i nic wiecej,ale niektorzy ze matce szesciorga dzieci wolno bo sie broni.Ja usuwam sie z drogi,ale ona ma na moim punkcie pstchoze.Dam rade,Ania ma ciezej odemnie i musi z tym zyc.Moj kochanek zyje,ale jego zycie przypomina droge przez meke i powolna agonie.Nie wiem co gorsze pogodzic sie ze smiercia,czy patrzec na cierpienie ukochanej osoby.Ale to prawda nie wiem jak bym sobie dala rade jak by moj kochanek zmarl.Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji,wiec tym bardziej Aniu lacze sie z toba w bolu i bardzo ci wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka każda historia zawiera w sobie jakiś tragizm Pewnie że się łezka w oku kręci jak ktoś traci cały swój świat Jak wszystko momentalnie się rozpada od środka rozrywa ;(((((( Żonkę to ma stuknietą dobrze że z kałachem nie chodzi bo juz by sie tym ktoś zainteresował Pomerdało ja na stare lata to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka - brak mi słów, ta kobieta mnie przeraża. Oby tylko nikomu krzywdy nie zrobiła. A czy Ty masz jakiś kontakt ze swoim byłym? Skąd masz informacje o jej wyskokach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kochanka 1976
Agonie i meke przechodzi ona,jej dzieci i caly ten maz i ojciec dzieci. Zniszczyl im dom rodzinny,bo zachcialo mu sie pieprzenia na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy odmieniec musi byc juniorem, ale cos mi jednak juniorem tu pachnie ... jezeli chcesz krytykowac, to ci wolno, nikt tego nie broni ... ale rob w sposob kulturalny i nie obrazaj przy tym nikogo a tym bardziej osob ci nieznanych. Masz swoje zdanie ? To tez jest OK ale ciagaj w bloto uczuc innych, bo to moze ci sie tez szybko przytrafic a nie jest przyjemne uczucie. Mam nadzieje, ze sie chwilke nad tym zastanowisz, zanim tu znowu cos napiszesz. Mimo wszystko pozdrawiam - Damian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę ok.23.00. Teraz muszę uciekać. Piszcie co u Was, chętnie wieczorem nadrobię zaległości. Dżem - "Do kołyski" - dla Mojego Chłopaka i dla Was dla chwili refleksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woodo mam do Ciebie ogromna prosbe.Nie mam sie do kogo zwrocic o pomoc a pisales ze znasz sie na komputerach.Czy bylbys w stanie sprawdzic ogloszenie o agencji towarzyskiej kto mogl wstawic takie ogloszenie bo wine zrzucila na mnie kochanka meza,a on jej wierzy.Czy dalbys rade sprawdzic autora tego ogloszenia?Podalabym ci numer emaila i napisala o co chodzi.Plrzepraszam ze zawracam glowe ale nagle nie dosc ze dziwka to jeszcze mscicielka i to mnie boli najbardziej.Prosze o pomoc?Zastanow sie bardzo cie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woodo chcialam wiedziec tylko dla moich wiadomosci,czy ona jest taka popiepszona czy ktos sie za mnie podszywa ?Prosze momoz mi jak mozesz?Kochanek nie odzywal sie chuj dwa miesiace a dzis zadzwonil z pretensjami ze to moja wina bo niszcze jego rodzine.Nic nie zrobilam a wszystko idzie na moje konto i to boli najbardziej.Babeczka miala racje nie wart jest moich lez bo to tchorzliwy dran i zrobi wszystko,zeby wine zrzucic na mnie a ja go tak kochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia podaj namiary na damot@email.de, zobacze, co da sie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ... ach co Ci bede pisal i pocieszal, Ty sama wiesz jak to zrobic najlepiej ... Zapal świeczkę za tych których zabrał los Zapal światło w oknie Zapal świeczkę za tych których zabrał los Światło w oknie ... http://www.youtube.com/watch?v=I2n9quGWMF0 ... uronisz przy tym pare lez ... potem podnies glowe, lzy obeschna ... i wtedy ... Żyj z całych sił, i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam. Śpij nocą śnij, niech zły sen Cię nigdy więcej, nie obudzi, teraz śpij. Niech dobry Bóg, zawsze Cię za rękę trzyma, kiedy ciemny wiatr, porywa spokój siejąc smutek i zwątpienie, pamiętaj że ... Jak na deszczu łza, cały ten Świat nie znaczy nic ... nic Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć. Bez znieczulenia bez niepotrzebnych nie spełnienia, myśli złych. Jak na deszczu łza, cały ten Świat nie znaczy nic ... a nic Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil, może być najlepszą z Twoich chwil. Niech dobry Bóg, zawsze Cię za rękę trzyma, kiedy ciemny wiatr, porywa spokój siejąc smutek i zwątpienie, pamiętaj że ... Jak na deszczu łza, cały ten Świat nie znaczy nic ... a nic Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil. Jak na deszczu łza, cały ten Świat nie znaczy nic ... a nic Chwila która trawa, może być najlepszą z Twoich chwil, najlepszą z Twoich chwil. I nie skończoną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj link mnie zainspirowal i poraz pierwszy od dluzszego czasu zlapalem za gitare ale nie dalem rady tego zaspiewac ... gardlo sie scisnelo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie popłakałam ;((((((((( sama poczułam jakbym straciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×