Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość a ja jestem i chce
Na pewno powiecie, że jestem samolubna, bo najważniejsze jest dobro dzieci, bla bla bla. Ale ja jestem egoistką w sprawach miłości. Wiem, że M. jest tym jedynym i nie wyrzeknę się go tak łatwo. Czasami przychodzą mi do głowy podstępne pomysły, np. wrobienie go w dziecko, albo odwiedzenie żony i zdemaskowanie romansu M. Niestety wiem jednocześnie, że bardzo by go to rozwścieczyło, więc siedzę cicho, biorę pigułki i nie ulegam pokusie wykradzenia z jego telefonu numeru do niej. Choć być może za miesiąc albo dwa nie wytrzymam i postawię wszystko na jedna karte. Bo te podłe kochanki też mają swój biologiczny zegar, też kochają i też chcą być od czasu do czasu kurami domowymi. I ja też chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjhlla
a ja jestem i chce no to sobie znajdz wolnego faceta.Tylko,ze widocznie nie masz brania wsrod meczczyzn,. Posunac to oni cie chca,ale na żone to juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda do tej wyżej
nie demaskuj kochanka tylko kopnij go w dupę niech wraca do rodziny ty znajdź singla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kochanke i co z tego?
Pozdrawiam wszystkie komentujące Panie. Dawno nie czytałem takiej masy bzdur. Waszym podstawowym błędem jest postrzeganie i ocenianie mężczyzn wyłącznie pod kątem własnego egoizmu. Poszukajcie któregoś pięknego dnia odpowiedzi na pytanie: dlaczego mężczyzna wiąże się z kochanką? Czego brakuje mu w małżeństwie? Czy jest szczęśliwy? Czy czasem Wy, cnotliwe żony, nie traktujecie go jako maszynki do zrobienia dziecka i przynoszenia pieniędzy do domu? Zanim zaczniecie wieszać wszystkie psy na kochankach i zdradzających mężach, poszukajcie winy w sobie. Pozdrawiam Autorkę i życzę powodzenia. Kiedyś znajdzie się facec, który będzie tylko Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thgtrthrthgtrh
mam kochanke i co z tego?,a ty pacanie,tak niedoceniany przez swoją żone zamaist ją zdradzac,zyc w kłamswie ,w ciagłym narzekaniu na żonę po prostu odejdź od żony,bądź z nią w seperacji,złoż pozew o rozwód i ze swoją kochanką sobie zyj na co dzien. Tylko ty jesteś wygodny i zrzucasz woinę na żone,ze masz kochankę i lepiej ci miec zone i kochankę. Wiesz dobrze,że rozwodzac sie z żona i zyjąc na co dzien,pod jednym dachem ze swoją teraźniejszą kochanką tez byś jej miał dosc,bo po prostu takie jest zycie,ze co zabronione i spoza naszego domu,to fajne,ale jak nie ebdzie zabronione i na co dzien to spowszednieje i nie bedzie takei super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz1987
dziewczyna czy kobieta? co wybrac,,, mlodsza czy starsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My25+
bardzo chetnie Przygarne kochanke po 30-tce dla siebie A i powiem szczerze ze kilku lllkolegow tez marzy takiej 30 czy nawet goracej 40- Jestescie najllepsze drogie panie :* tylko ze wstydzimy sie wam o tym powedziec mijajac was na ulicy czy siedzac obok was w metrze polska polnocna/UK lub sztolkholm i okolice piszcie dzwoncie bedziemy ZDJECIA I telefony /dANE NA FejsIE [podaje [po krotkiej ankiecie 1.imie (iimie jest bardzo wazne) 2 kraj regiion 3. krotkie opowiadanie 4.jakie sa wasze oczekiwania aaa i czy': 5Czy maz to kawal chlopa:D Czekamy na was drogie panie mamy furki jak trzeba podjechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zol
A gdzie mozna cie znalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
to wyglada na jakas zorganizowana grupe miedzynarodowych mlodocianych alfonsow...ankiety, dane osobowe, telefony??? konspiracja??? co to jest? jaks sekta, gang uliczny czy moze pomysl jakiegos pryszczatego onanisty......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wopalsg
lubie mezatki poznal bym mezatke chetnie po50ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wopalsg
poznam dyskr mezatke jezeli jestres zainteresowana odpisz meila pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka - pomarańcza
A po 40-tce może być? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jak wygladasz
pasztet odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka - pomarańcza
Ja wyglądam nieźle, a ty przypadkiem nie jesteś pasztetem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem i szukam tego samego
wiec ty odpadasz bo nie potrzebuje ksiezniczki Anny tylko normalnej, zdrowej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka - pomarańcza
Jestem normalną, zdrową, agrabną, zadbaną kobietą ;-) Ale tu chyba ktoś inny pytał o kochankę :-) :-) Więc ciebie już żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy normalna, zdrowa,zgrabna
kobieta chce znizyc sie do poziomu kochanki? zastanawiam sie jak to jest naprawde z tym zdrowiem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka - pomarańcza
Ze zdrowiem raczej wszystko ok :-) Przez 20 lat małżeństwa nie zdradziłam męża ---- NIGDY! Chyba mało jest takich kobiet... Co to w ogóle znaczy "zniżyć się do poziomu kochanki"? Wiesz coś na ten temat, bo ja nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze to nic
nadzwyczajnego byc wiernym to chyba raczej normalne bo zdradzanie jest nienormalne prawda? dlaczego chcesz wiec postepowac nienormalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka - pomarańcza
Myślę, że jeden "skok w bok" raz na 20 lat to nie aż taki wielki grzech :-) Co innego, notoryczne zdrady z wieloma partnerami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli masz ochote na
jednorazowy skok w bok? a dlaczego? co ci to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zreszta, nie przeszkadzam
udanego polowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka - pomarańcza
To na mnie polują :-D Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wiec
udanego upolowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz.
Witam. Chętna któraś na bzykanie z młodszym? Pisać to dam namiary. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz.
P.s mam 18 lat i chce po prostu spróbować czegoś nowego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kochanka1111!! Twoja historia jest jak moja ,hee też mąż pochłonięty nałogami ,poznałam faceta również o 15 lat starszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłan
a ja chętnie poznam mila kobietę na dyskretny romans wiec pisać panie gg18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitanmorgan
mężatki z pomorskiego zapraszam kapitanmorgan@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitanmorgan
mężatki z pomorskiego zapraszam kapitanmorgan@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×