Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość kapitanmorgan
mężatki z pomorskiego zapraszam kapitanmorgan@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też, ja też!!!
przygarnę miła kobietkę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhs1
Na przelomie czerwca i lipca bede w polsce, jesli ktoras chce sie zabawic prosze pisac na email hrhs1@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co bedziesz sponsorowal?
ile bedziesz mial kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piescioszek Sztokholm
Witam jestem normalnym zadbanym 29-tnim facetem i nie jest łatwo znaleść dyskretna sexpartnerke. Która ma dużo fantazji które dyskretnie byśmy je realizowali. I nie szukam barbi. Tylko kobiety która wie czego pragnie a wiem ze z taka partnerka poszedł bym na wszystko to dziala jak czar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piescioszek Sztokholm
Witam jestem normalnym zadbanym 29-tnim facetem i nie jest łatwo znaleść dyskretna sexpartnerke. Która ma dużo fantazji które dyskretnie byśmy je realizowali. I nie szukam barbi. Tylko kobiety która wie czego pragnie a wiem ze z taka partnerka poszedł bym na wszystko to dziala jak czar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piescioszek Sztokholm
Witam jestem normalnym zadbanym 29-tnim facetem i nie jest łatwo znaleść dyskretna sexpartnerke. Która ma dużo fantazji które dyskretnie byśmy je realizowali. I nie szukam barbi. Tylko kobiety która wie czego pragnie a wiem ze z taka partnerka poszedł bym na wszystko to dziala jak czar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25 kochanka pana
A gdzie mielibysmy realizowac dyskretnie te fantazje? U ciebie w Sztokholmie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piescioszek sztokholm
Tak w Sztokholmie przecież dużo kobiet wyjeżdża i rownież mieszka w Sztokholmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25 kochanka pana
A jestes zonaty/ dzieciaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25 kochanka pana
Jestem z krakowa, wiec bilecik musialbys mi zasponsorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piescioszek sztokholm
Bilet to nie problem, lecz jak nie bywasz w tych stronach to cała reszta tez spada na moje barki, mieszkanie i cała reszta. I chcesz wiedzieć cały życiorys. Tak dzieci mam dwoje a żonę jak bym miał to raczej pisał bym jako para szukająca partnerki. A tu chodzi o dobra zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25 szuka pana
Nie denerwuj sie;) nie chce znac zyciorysu, a ze szukam Pana żaczynam po prostu wypytywac o zonę, bo juz jedna mi Pana zabrala i nie chcialabym powtorki..ze niby z zona nie sypiasz a potem sie okaze, ze jednak ja mam robic za zwykła dziwke do zaspakajania. Chce czegos wiecej. Zeby nie bylo- nie szukam meza, ale kochanka ktory rowniez bedzie moje potrzeby zaspakajal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barti31
Artemida25 szuka pana.... jezeli chcesz realiowac swoje potrzeby i chciałabyś dobrego kochanka ktorycie nie zawiedzie i z ktorego bedziesz zadowolona 100% i nikt ci nie zabierze tego kochanka.... to skontaktuj sie ze mna i nie musisz wcale wyjeżdżać.dogadujemy konkrety i sie spotykamy gdzies gdzie nie ma swiadkow....tylko problem jest taki ze nie jestem z twojego miasta... ale to chyba nie jest problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dik
Witam. Jestem samotny facet z Dolnegośląska . Szukam pani z Dolnegośląska do stałych spotkań . Szukam dojrzałej pani . Nr tel 726548182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catelle@o2.pl
poszukuję szczupłego atrakcyjnego trzydziestolatka. kraków i katowice. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piescioszek30 Sztokholm
Witam wszystkie panie od 25 w górę będące w Sztokholmie i okolicach. Szukasz dyskrecji, piescioszka w tedy kiedy masz ochotę i masz duzo fantazj i wiele pomysłów, pragnień i chcesz je spełniać napisz najpierw SMS +46 76 053 78 92 Jestem otwarty na każda propozycje pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel32
Witam szukam dyskretnej pani w wieku 35 do 55 z wawy i okolic.Na poczatek mile spotkanie przy kawie a jak sie sobie spodobamy to wtedy cos wiecej.Mam 175cm 75kg szatyn moj nr to 609316148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeje23@
Juz od pieciu lat w domu od meza nie dostawalam tego w lozku co chcialam to sobie super faceta poszukalam i juz na drugim spotkaniu dostalam to co chcialam,az potem dlugo w lozku padnieta lezalam,a teraz kiedy sie spotkamy to zawsze sie ruchamy najczesciej u mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewniak :)
Ja chętnie bym chciał spróbować jak to jest z mężatką, ja jestem singlem, bo wolę takie życie. Czy znajdę tu chętną mężatkę żeby się bliżej poznać? Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30ona30
Witajcie. Ja nigdy nie zdradziłam męża, choć jesteśmy razem już 13 lat ale tak się zastanawiam jak wy znajdujecie tych facetów, gdzie nawiązujecie kontakt??? pytam bo dla mnie nawet jakby chciała to nie wyobrażam sobie jak bym miała znaleźć tego drugiego. Rano w pracy z samymi babami zamknięta , po pracy podjężdza mąż zabiera w auto i do domu na obiad jedziemy, w domu razem do następnego dnia rano, i tak w koło na zakupy razem do baru razem , do baru samej by mnie nie puścił i jak tu się wyrwać, jakbym chciała gdzies wyjść sama to odrazu by się kapnał że coś nie tak. Jak wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewniak :)
Jak chcesz to możesz ze mną poromansować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adraska
jak macie powód, pijącego męża czy głąba to rozwód i tyle, ok rozumiem. Ale jak zdradzacie bez powodu to jesteście głupie cipYYY i tyle, w dupie się wam przewraca, bo widzicie codziennie męża , to trzeba było nie wychodzić za mąż , żyć bez tego wszystkiego co macie i tyle. Ruchałybyście ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunka90
Stwarzacie problem z niczego skoro lubi spotykać się z swoim kochankiem to niech się spotyka. Jestem w podobnej sytuacji tylko że moim kochankiem jest chłopak z którym kiedyś byłam a los nas okrotnie rozdzielił i nie możemy być razem bo oboje mamy rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1155
do 30ona30 Ja tez nigdy nie zdradziłam męża. facet sam się znajdzie, ja mam taki przykład, poznałam kolege mojej przyjaciółki w lutym tego roku, zaczął mnie zapraszać do siebie na kawę z pretekstem załatwienia pewnej sprawy, potem był u nas oficjalnie sam oczywiście bez żony. Teraz dopytuje sie kiedy spotkam się z nim sam na sam. Daje mi wyraźnie sygnały, że chce coś zacząć, ale ja cały czas odmawiam. Boje się, że to zabrnie za daleko. A nie chce rozwalać dwóch rodzin. Najgorsze jest to, że nie mogę przestać o nim mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek 26
zapraszam chcetne na sex sms 727667789 sieć plus albo mail radekjk@interia.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Szczecin
Znalazłam kiedyś wizytówkę takiego chłopaka: www.pandlapani.szczecin.pl , okazał się idealnym rozwiązaniem na moje potrzeby, co najważniejsze dyskretnie i na wysokim poziomie. Kaśka38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjny kulturalny żonaty sprawny zdrowy i czysty Szczecin kontakt vodafone73@o2.pl zapraszam zdecydowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem, czy się znajdzie. Też nie jestem ostatnia, ale pracuje z samymi kobietami, z nimi imprezuje i jakoś na tych imprezach nie spotkam kochanka, a jednorazowy seks mnie nie interesuje. Poza tym jeszcze facet powinien być wysoki, bo sama jestem wysoka, a takich też nie ma wielu. Pozostaje mi kolejna książka erotyczna i niespełnione fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25 -zmieniona;)
Ciekawe, czy u was cos drgnęlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×