Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość martineret
witam zapraszam na stronke www.wolni.xlx.pl tam jest po krotce opisane o JBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justbeenpaid59000
Just Been Paid mam nadzieję wypleni MLM i doprowadzi do upadku tego pseudobiznesu.Bo w JBP możesz naprawdę zarobić i niczego nie sprzedajesz,po prostu inwestujesz swoje pieniądze i otrzymujesz wielokrotny zwrot. W JBP nie trzeba nikogo polecać,możesz sam inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladidadaca
1.Nie chcialabym tam robić bo to jest żenujące bieganie za ludźmi i proszenie sie aby kupili, 2. Nie mialabym ochoty kupować niczego od kogoś tak aroganckiego i niegrzecznego jak DYSTRYBUTOR, 3.Nie uważam, że ludzie pracujący na etacie to jelenie - ktoś tą prace musi wykonywać i to nie jest żaden wstyd ( wstydem jest bieganie, zachwalanie i wmuszanie ludziom towaru), 4. Gdyby ludzi na etacie nie było nie miałby kto kupować tych waszych podróbek, 5. Nie podoba mi się ta wasza iście sekciarska ideologia i to powtarzanie niby argumentów ,,ludzie wolą narzekać i robic u kogoś'' z istnym uporem maniaka jak jakąś mantrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
1.Nie chcialabym tam robić bo to jest żenujące bieganie za ludźmi i proszenie sie aby kupili, Pracuje od 2 miesiecy i jeszcze za nikim nie bieglem, a tym bardziej nie prosilem zeby cos ode mnie kupil. Ciebie w kazdym sklepie prosza zebys kupila, czy pytaja czy chcesz cos kupic? 2. Nie mialabym ochoty kupować niczego od kogoś tak aroganckiego i niegrzecznego jak DYSTRYBUTOR, Twoje zdanie. Jestem bardzo lubiana i szanowana osoba w swoim srodowisku, a to ze jak ktos na mnie pluje, ja nie udaje ze pada deszcz, nie swiadczy o mnie zle. Poczytaj sobie ile razy bylem tutaj obrazany, a ile razy ja kogos obrazilem. 3.Nie uważam, że ludzie pracujący na etacie to jelenie - ktoś tą prace musi wykonywać i to nie jest żaden wstyd ( wstydem jest bieganie, zachwalanie i wmuszanie ludziom towaru), Nikt tu nie mowil ze praca na etacie to wstyd. Skad to wyczytalas? Mowa byla tylko o tym ze na etacie pieniadze dostajesz, a nie zarabiasz i dlatego was etatowcow jest tak wiele. Ja bardzo lubie biegac i sie tego nie wstydze:) 4. Gdyby ludzi na etacie nie było nie miałby kto kupować tych waszych podróbek, To nie sa podrobki, ale setny raz nie bede tego omawial. Niektorzy maja zakodowane wiadomosci z wlasnych "pewnych" zrodel i nie da sie im przetlumaczyc. 5. Nie podoba mi się ta wasza iście sekciarska ideologia i to powtarzanie niby argumentów ,,ludzie wolą narzekać i robic u kogoś'' z istnym uporem maniaka jak jakąś mantrę... Nic dziwnego ze Ci sie nie podoba, bo sama nalezysz do ,,ludzie wolą narzekać i robic u kogoś''. Osoby dzialajace w MLM nie narzekaja i nie mysla jak tu mozna zarobic tylko zarabiaja. Ja wole pieniadze zarabiac dzieki wlozonemu w to trudowi, roziwjac sie, a nie dostawac za cos co juz umiem i robic to kolejne 30-40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Czego nikt nie kupuje, bo nie rozumiem, ale widzę, że wyrażasz się za cały świat. Ciekawe... Zapraszam na zmywak, tam na pewno za kilka lat będą zarabiać kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Widzę, że stawiasz wysoko poprzeczkę ludziom. Ciekawe jak wygląda Twoja wymarzona praca skoro innych na zmywak gonisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magyster d/s zbytecznych
Za to ty "byznesmenie MLM od FM" nie za kilka lat za kilka miesięcy będziesz skamlał za byle jaką niewolniczą robotą bodaj za 800 zeta. Zakład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magyster d/s zbytecznych
Czy ty nie widzisz, że takich jak ty "byznesmenów" przed tobą były już miliony ? Naprawdę jesteś aż tak wyprany ? To może powiedz jeszcze że jutro odbierzesz Nobla :D Będzie to równie pewne i wiarygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie rozumiem do cholery
Skoro was tak denerwuje MLM, to co robicie na tym topicku? Idźcie sobie tam gdzie są wasi przyjaciele i uprawiajcie wzajemną adorację ile wlezie. A tutaj dajcie ludziom zainteresowanym tematem spokojnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie rozumiem do cholery
No to weź napisz to na plakacie i idź do Sejmu! Może tam ci wytłumaczą, że ty nie jesteś prawdą ostateczną i że jeśli tobie coś albo ktoś się nie podoba, to możesz zamknąć się we własnym kiblu i do lustra powiedzieć wszystko co o tym czymś i kimś myślisz. Czy ty jesteś tak słabo kumaty że nie rozumiesz, że ten temat nie jest dla ciebie? Idź tam gdzie ciebie będą popierać i zgadzać się z każdym twoim słowem. Możesz też założyć własny top i pisać tam co tylko ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magyster d/s zbytecznych
Ja nie jestem prawdą ostateczną . Ja piszę prawdę, której ty boisz się jak diabeł święconej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie rozumiem do cholery
Powiedziałem ci - idź głoś swoją prawdę gdzie indziej. Pozwól nam zostać przy swojej prawdzie i na swoim topicku pisać to, co NAM SIĘ PODOBA. Mówiłem ci - załóż własny i pisz tam swoją prawdę aż do usrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Za to ty "byznesmenie MLM od FM" nie za kilka lat za kilka miesięcy będziesz skamlał za byle jaką niewolniczą robotą bodaj za 800 zeta. Zakład ? Z nikim nie zamierzam sie o nic zakladac bo nie dzialam w MLM zeby cos komus udowodnic (co Ty pewnie na co dzien probujesz robic) tylko po to zeby zapewnic sobie i swjej przyszlej rodzinie porzadny byt, a nie niewolniczy, bo jak inaczej nazwiesz zycie, z ktorego max 8 godzin z 24 masz dla siebie? No slucham, jak nazweesz takie zycie? Powiedz magystrze lepiej w ilu MLMach dzialales, ze masz tak ogromna wiedze o tym, ze tutaj sie nie zarabia? Tylko zastanawia mnie skad sie biora wszyscy ludzie, ktorych znam i poznam w przyszlosci co zarabiaja naprawde ladne pieniadze? Zaraz pewnie sie dowiem, bo na ten temat tez na pewno sporo wiesz i mnie oswiecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Marianno dziekuje za Twoja opinie. Bez niej bym sie nie dowiedzial jak wielkie argumenty stoja przeciw wszystkim MLMom. Jak dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie jak Ty, ktorzy potrafia wyjasnic wszystko. Tak na marginesie: skoro Tobie zmywak jest praca to tam pracuj i ciesz sie zyciem, dla mnie nie jest i tam pracowac nie bede. Kazdy ma inne wymagania wobec wlasnego zycia i inna ocene samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie rzeczy to tylko......
Tiaa, dorzuć jeszcze tych kilka kreskówek z You Tube i wszystko będzie OK . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonygh88788
Oto najpopularniejszy polski portal MLM: http://networkmagazyn.pl Nudne artykuły i komentarze na zamówienie w stylu "jakie to inspirujące".To coś kosztuje 16zł w wydaniu papierowym,ktoś przy zdrowych zmysłach kupiłby coś takiego?Pisemko jest pewnie rozprowadzane na tej zasadzie że adepci MLM musza je kupować na tych swoich szkoleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonygh88788
żaden MLM-owiec nie skomentuje sprawy Network Magazyn?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Kolego znudzony - o Network Magazyn byly wypowiedzi kilka stron wczesniej, jesli Cie interesuje to sobie poklikaj wstecz i znajdziesz. Pisemka nikt nie musi kupowac. Tobie 16zł to wielki wydatek, ale jak ktos zarabia 15 000 miesiecznie to czym jest 16zł na jakas gazetke do poczytania w lazience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Mowie o kims kto zarabia 15 tys w MLM. Po co przecietnemu Kowalskiemu pismo o MLMach, skoro nawet nie wie co to? To tak jak ja bym kupil gazete o rybactwie (na pewno za ponad 10zł jakas sie znajdzie). Ktos kto sie tym interesuje/fascynuje nie bedzie patrzyl czy to kosztuje 16zł czy 60zł, tylko kupi zeby sobie poczytac. Nie wiem co w tym dziwnego? Tobie to jest gowniana gazeta, komus moze byc ciekawa. Uwazasz ze wszystko co sie Tobie nie podoba nie podoba sie tez innym? Dziwne masz nastawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Ale chlopie musisz byc zakompleksiony... Pensji tez nie masz za ciekawej bo az Cie zzera ze ludzie jakos probuja zarobic a Ty siedzisz w swoim gownianym etacie i tam juz zostaniesz... Wspolczuje, ale pomoc mozesz tylko sam sobie, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Znam goscia, ktory tez ze wszystkich MLMow sie nabija, ze swojego znajomego, ktory probowal cos w mlmie zdzialac i mu nie wyszlo to sie teraz nasmiewa i od naiwniakow wyzywa. Sam nawet nie probowal czegokolwiek zmienic, pracuje w Bricomarche od kilku lat i juz tam zostanie za marne okolo 1700zł. Widze ze myslisz podobnie... Ktos kto probuje jest zawsze dolowany i gnebiony przez znajomych, ktorzy maja juz ulozone zycie na etacie i chca zeby wszyscy w kolo robili tak samo, bo jak zaczna kombinowac to jeszcze beda zarabiac wiecej, a tego przeciez Polak zniesc nie potrafi - sasiada, ktoremu lepiej sie wiedzie. Powodzenia Ci zycze Magystrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Oooo juz widze zylka sie pojawila na czole i pewnie niedlugo peknie:D Tak trzymaj, nic nie odbiegasz od pozostalej elity "polskich bogaczy", ktorzy wczesniej sie wypowiadali. Emelemowemu glupkowi pewnie zadnemu sie lepiej nie wiodlo, ale osobom dzialajacym w MLM, ktorzy faktycznie dzialaja a nie marduza i depcza innych tak jak Ty (etatowiec) na pewno sie lepiej wiedzie. Mi tez sie lepiej bedzie wiodlo, bo biore to na powaznie i to wlasnie tak Cie zzera, bo nawet moze i bys chcial sam dzialac w MLM, ale albo jestes za glupi, za stary, albo nie honor Tobie jest przyznac komus racje. Mozesz nawet darowac sobie kolejne obelgi w moim kierunku - chyba ze Cie to rajcuje, to prosze bardzo, bedziesz szczesliwszy:) chociaz w tym Ci pomoge. Poznaje co raz wiecej osob, ktore zarabija kilkakrotnie wiecej od Ciebie nie harujac jak woly. Zgadnij gdzie pracuja? Zaden na etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Litosc dla wlasnego siebie? Czlowieku to az tak jest z Toba zle? A nie widzisz ze sam jestes ofiara etatu? Tak Ci mozg w pracy wyprali przez te kilkanascie-kilkadziesiat lat ze nie widzisz innych mozliwosci jakie sie wkolo pojawiaja. Przykre... Poza tym co ci dalo zmienienie nicku? Myslisz ze nie widze tych samych, bezsensownych obelg i durnych odpowiedzi? Poza tym zalatuje od ciebie religijnym fanatyzmem w co drugim poscie. Plaga sa wlasnie tacy fanatyczni pisowscy katole, ktorzy uwazaja ze tylko oni jedni na calym swiecie maja racje. Ale skoro pisanie sprawia ci przyjemnosc - to tak jak mowilem, chociaz w tym ci pomoge, bo widze ze z zycia zadowolony nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Litosc dla wlasnego siebie? Czlowieku to az tak jest z Toba zle? A nie widzisz ze sam jestes ofiara etatu? Tak Ci mozg w pracy wyprali przez te kilkanascie-kilkadziesiat lat ze nie widzisz innych mozliwosci jakie sie wkolo pojawiaja. Przykre... Poza tym co ci dalo zmienienie nicku? Myslisz ze nie widze tych samych, bezsensownych obelg i durnych odpowiedzi? Poza tym zalatuje od ciebie religijnym fanatyzmem w co drugim poscie. Plaga sa wlasnie tacy fanatyczni pisowscy katole, ktorzy uwazaja ze tylko oni jedni na calym swiecie maja racje. Ale skoro pisanie sprawia ci przyjemnosc - to tak jak mowilem, chociaz w tym ci pomoge, bo widze ze z zycia zadowolony nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
A to gdzie na niego patrzyles? Masz jakies super moce Viktorze. Prymityw z ciebie i nic wiecej... Ale wy "pOLACY" inaczej nie umiecie, amcie swoja Polske, ktora uwazacie ze ma sie dostosowac do waszych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Ciekawa dyskusja z samym sobą:) Z mongolskiego kałmuka awansowałeś na kozi pomiot. Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobertot8
Przesadzacie z tym wychwalaniem MLM.Zeby coś zarobić trzeba nagabywać ludzi i wciskać im te kosmetyki a ludzie głupi nie są i kupować ich tonami nie zamierzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Kolejny ekspert od mlmu... Az nie chce sie odpisywac. MLM nie ma nic do sprzedazy kosmetykow, a juz na pewno tym bardziej do ich wciskania. Moze i wychwalamy, ale kazdy idzie droga jaka uzna za oplacalna - jeden woli sie poszkolic i poszukac ludzi do budowania wspolnego biznesu, inny woli 40 lat siedziec za biurkiem. Powiedz mi co wymaga wiecej pracy/zaangazowania/rozwoju osobistego, a bedziesz wiedzial czemu na etat decyduje sie 95% spoleczenstwa i tak neguja wszystkie inne mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbron
No a jak zarabiasz w MLM?Wciskasz kosmetyki ż bo na ich sprzedaży zarabiasz.To piramida finansowa tyle że od strony prawnej tak przygotowana że niby legalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Kolego kolumbron: mlm nie ma nic wspolnego ze sprzedaza. Po co sie wypowiadaja ludzie ktorzy nie maja o tym pojecia? Poza tym FM, ktora ma w ofercie miedzy innymi kosmetyki jest jedna z ponad stu firm w branzy mlm w Polsce. Zarabianie na sprzedazy to chyba sprzedaz, nie sadzisz? Po co Ci mlm zeby sprzedawac? W mlmie zarabiam na tym, ze osoby, z ktorymi buduje ten biznes kupujac produkty dziela sie z osobami, dzieki ktorym sa w tym biznesie punktami/pieniedzmi - to jest zalezne od fiemy. Czyli wprowadzam Mariana, Marian sobie cos kupuje, a ja za to ze Marian kupil dostaje jakas prowizje. Marian wprowadza Grzeska, wiec za zakup Grzeska dostaje Marian i dostaje ja. Gdzie tu sprzedaz? Piramida finansowa jest w Polsce zabroniona i nie ma nic wspolnego z mlm. Czepiacie sie tych piramid. A praca w urzedzie wg Ciebie nie opiera sie na schemacie piramidalnym? Praca w mleczarni? W jakimkolwiek zakładzie? Caly rzad nie jest piramida? Kto na samej gorze ma najwieksza wyplate? Akurat plan marketingowy w FM jest tak zbudowany ze ten na samej gorze nie zarabia najwiecej z samego faktu ze jest na gorze. W innych firmach mlm jest podobnie. Tylko po co ja sie produkuje kolejny raz, skoro jak ktos ma juz jakis ustawiony swiatopoglad to i tak dalej bedzie gadal ze to piramida i to nielegalne. Skoro jest niby legalne to jakim cudem firma ma 8 lat? Jakim cudem mlm jest juz ponad 50 lat skoro nie jest do konca legalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filippen456
Tylko jak namówić Mariana żeby w to wszedł?Trzeba nagabywać znajomych i rodzinę.Wiec jest to coś w stylu pracy domokrążcy.Zarabia więc niewiele osób a 95% pluje sobie w brodę że zakupiła starter za 100 zł.I o to chodzi żeby firma zarobiła na sprzedaży starterów. Jak nie piramida?Jest lider i naiwniacy w jego strukturze.Lider zarabia,naiwniacy kombinują żeby chociaż koszt startera sie zwrócił.Nic dziwnego że po 50 latach nikt nie traktuje piramidy finansowej jaką jest MLM poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×