Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość lireczka2
chomik u mnie też jedna kreska, nic nawet najmniejszej smużki. Tracę nadzieję bo jednak dziewczynom już coś było widać, minimalnie ale jednak:( na kiedy masz termin @? Ja też mam zamiar znów zrobić test we wtorek, chociaż dzisiaj trochę sie podłamałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik89
lireczka2 --> ja termin @ mam na wtorek. Też straciłam nadzieję przez ten test i w dodatku jeszcze te pryszcze i piersi mnie prawie przestały boleć. Nieraz przed okresem mnie bardziej bolały. A ty jak długie masz cykle? Ja 28 dni. Kurcze nie wiem może w owulacje nie trafiłam. W tamtym cyklu okres mi sie tydzień spóźnił bo chora byłam i może teraz sie jeszcze nie unormował i dlatego nie trafiłam. Pamietam jak pierwszy raz zaszłam w ciążę to wogole była wpadka, jeden stosunek i nawet prezerwatywa nie pomogłą ani te tabletki 72 po, ale później okazało się, że ciąża martwa. Później jak staraliśmy się już z mężem to też w pierwszym cyklu starań jeden stosunek i test pozytywny ale w piątym tygodniu zaczełam krwawić. Potem mieliśmy 3 miesiące przerwy w staraniach i gdy znó zaczeliśmy to zaszłam w ciąże i udało sie mimo wielu trudności urodziłam zdrową córeczkę. Dlatego mam nadzieję że tym razem też w miarę szybko uda mi się zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator mimo chodem
Dziewczyny ale mi zal. jestescie takie glupie czy nie zbyt madre. Po co robicie testy jeszcze przed planowym okesem? po co codziennie badanie beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie tracić nadziei!!! dopóki nie ma @ ciąża może być a stresy tylko szkodzą...Ja czułam od początku że ciąża jest i irytowały mnie negatywne testy a owszem ale doczekałam się pozytywa w dniu spodziewanej @ w 31 dc i to nie była wcale jakaś mega ciemna kreska ;) tu zdjęcie (mam nadzieję, że się wklei bo robię to po raz pierwszy :) ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/76387871ff6eb340.html pierwszy test - dzień spodziewanej miesiączki drugi test - następny dzień trzeci test - 4 dni po terminie wszystkie z porannego moczu Trzymam kciuki żeby te Wasze kreseczki już się pokazały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie tracić nadziei!!! dopóki nie ma @ ciąża może być a stresy tylko szkodzą...Ja czułam od początku że ciąża jest i irytowały mnie negatywne testy a owszem ale doczekałam się pozytywa w dniu spodziewanej @ w 31 dc i to nie była wcale jakaś mega ciemna kreska ;) tu zdjęcie (mam nadzieję, że się wklei bo robię to po raz pierwszy :) ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/76387871ff6eb340.html pierwszy test - dzień spodziewanej miesiączki drugi test - następny dzień trzeci test - 4 dni po terminie wszystkie z porannego moczu Trzymam kciuki żeby te Wasze kreseczki już się pokazały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie_ruda 30 a ja mam takie moze troche intymne pytanie, ale masz jakies dolegliwosci jesli chodzi o biust? mi moze troche sie powiekszył ale ani nie boli ani nie jest jakis szczegolnie wrazliwy? a masz tez bóle brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktare
Patra24 ja mam bole brzucha, w dole wszystko się rozciaga na wieksze mieszkanie. Co do piersi to nic nie bola, w poprzednich tez nie bolay. Co do testu to jak kiedys napisalalm ja robilam jeden przed @ ale nic nie wykazal, dopiero w dzien @ pokazal plusik, wiec glowa do gory. Na spokojnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi test pokazal juz w 9 dniu po owulacji. slabo ale pokazal a w dziesiatym juz mocniej i mialam bete 17 teraz mam 71. a dziden @ dopiero jutro. dlatego boje sie tych boli brzucha bo jutro termin @ i boje sie zeby nic sie nie wydarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Hejka dziewczyny, u mnie kolejny dzien upałow, juz dawno niewidziałam deszczu, a w to co pokazuja w tv az ciężko uwierzyć. Byłam wczoraj u siostry ponianczyc troche jej 10 miesiecznego synka to dzień zleciał baaardzo szybko. Dziś idziemy na panieński, no i w moim stanie to chyba nieposzaleje za duzo,ale jakoś dam rade, choc napreawde przy tej temperaturze to tylko bym leżała i nic nie robiła. Zmian we mnie narazie niewidze oprócz tego co było, noo chyba że liczyc to coraz wieksze lenistwo;) miłego wekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra piersi mnie bolą, praktycznie od samego początku najbardziej sutki - są takie napięte ale jak dotknę całych to też czuję że są jakby pełniejsze i mają niebieskie żyłki dużo bardziej widoczne. Brzuch mnie pobolewa czasem tak jakby okresowo, a czasem jeden jajnik albo drugi jajnik, takie rozciąganie też już trochę czuję. Ja dziś kończę 5 tc :) Stres zawsze jest a on nie służy - trzeba myśleć pozytywnie :D - będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
Mnie nic nie boli! I nie wiem czy to dobrze czy źle? Z pierwszej ciąży mało co pamiętam. Jedną rzecz pamiętam, że gdzieś w 3 miesiącu miałam straszne bóle takie ciągnące w dół-bardzo nie przyjemne! Kilka tygodni to trwało. Ten ból powalał mnie z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem pobolewa tak ciągnie raz z jednej raz z drugiej str. a czasem okresowo- i to dosc mocno. mam nadzieje ze ta malma jutro nie zrobi krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
właśnie sobie ubzdurałam puste jajo płodowe. Za łatwo nam poszło z tym zapłodnieniem aż trudne do uwierzenia. A następne usg 19 lipca. Nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula glowa do gory , wszystko bedzie dobrze. ja czasami czytam co oznaczaja bole w dole brzucha i wariuje i tworze historie,a potem zmieniam strone na jakies ubrania ciazowe i juz jest lepiej:) A 19.07 nie tak daleko ja bede miec pierwsze gdzies pod koniec sierpnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wyczytałam ze jak ciągnie i nie są regularne skurcze to zdrowy objaw. macica i wiezadłą sie rozciagaja. wiec juz sie przestałam martwic. troszke sie denerwuje tym tylko ze piersi mnie nie bola, ale tez podobno nie muszą. tylko urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
Wg mnie teraz macica sie nie rozciąga bo pęcherzyki są zbyt małe. O rozciąganiu można mówić gdzieś od 3 miesiąca. Tak mi lekarz powiedział, sama też tego doświadczyłam w okolicy 3 - 4 miesiąca ciąży. No ale są różne szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula macica rośnie od początku dlatego po badaniu "ręcznym" ginekolog już może stwierdzić ciążę, właśnie przez jej powiększenie. Ja po pustym jaju i łyżeczkowaniu w 10 tc czułam potem jak się obkurczała przez pierwsze 2 tygodnie, ale może nie każdy to rozciąganie czuje. W końcu każda z nas jest wyjątkowa :D Ja też mam nadzieję, że 12 będę miała usg choć pewności żadnej nie mam bo to wizyta z nfz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie wiem nic. Od 2 lipca nie miałam żadnych badań usg, a wczesniej nic nie bylo widac,i też boję się nie wiem czemu że poronię, że puste jajo płodowe, choć młoda jestem, i pewnie najmlodsza z Was wszystkich, ale i tak jakies takie obawy mnie mecza. Strasznie senna jestem, rano dobudzic sie nie moge. Poza tym mam apetyt dalej na mieso, i w sumie to byłoby na tyle. Karmie piersia tzn schodzimy ku koncowi daj Boze wiec na temat piersi sie nie wypowiem. Skurcze lapaly mnie w zeszlym tygodniu, w dodatku mam wrazenie ze moj brzuch robi sie balonem, bo juz mam taki jakbym byla w 6m. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
być może. że jest jak mówiszd. Ja też mam schizy i przeczucie, że nic z tego nie będzie. Nikomu tego nie mówię, ale różne mam myśli, nawet nie chce o tym Wam pisać. Ja swoich piersi dotknąć się nie mogę, są jak nadmuchane, do tego lewy sutek jest strasznie rozlazły - nie wiem dlaczego? Wygląda zupełnie inaczej! A jak jest u Was z libido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
no i mam mdłości. Dziś się zaczęły, nachodzą mnie kilka razy dziennie. Jak miną to apetyt wtedy wraca. Jem wiśnie kwaśne jak cholera a za kilka godzin nie mogę na nie patrzeć. Idę się kąpać bo lepie się. Dobrej i spokojnej nocy Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana - u mnie BZ czyli bez zmian ;) zero mdłości, zero wymiotów za to obrączka nie wchodzi już na palec w ogóle :( mam nadzieję, że jak się upały skończą to ta opuchlizna zejdzie eh...każdy ma na co ponarzekać :P Piersi obolałe a brzuch wywalony jak w czwartym miesiącu ;) u mnie libido ujemne ;) może wróci jak zobaczę na usg że wszystko w porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lireczka2
chomik i jak nastrój? ja mam cykle średnio 30 dniowe, chociaż dwa ostatnie były 28 dniowe:/ dlatego ciężko mi ocenić czy termin @ mam jutro czy w czwartek. Chyba jednak poczekam do czwartku o ile wcześniej nie dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik89
lireczka2 -->Ja jutro powinnam dostać @. Ale bym była szczęśliwa jakby jednak nie przyszła. Ogólnie to ciągle jestem zmęczona i nic mi się nie chce. Nie wiem kiedy bede testować. Jutro pewnie jeszcze nie, ale jak @ nie przyjdzie to może w środeę albo i nawet czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) jestem tu nowa mam nadzieje,że przyjmiecie mnie do siebie:) piszę do was bo mam pytanko,staram sie o dziecko od listopada 2011 do tej pory bez rezultatów.Prowadze obserwacje,biore luteine(lekarz mi przepisał na reg.miesiaczkowanie) dzis to moj 26dc i w trakcie i po stosunku bolał mnie jajnik i podbrzusze. Jak myslicie jaka moze byc tego przyczyna? ( wczesniej miałam robione dokładne usg i wszystko jest w porzadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cytrus :) szczerze mówiąc nie zrozumiałam Twoich wątpliwości - dziś w 23 dc w trakcie i po stosunku bolało Cię podbrzusze i jajnik? przyczyn może być mnóstwo, łącznie z zagnieżdżeniem posianego wcześniej dzidziusia. To że "wcześniej" miałaś usg nie znaczy że teraz nie masz stanu zapalnego ale to już tylko lekarz może stwierdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana przepraszam cie za moja wypowiedz juz tłumacze dzis jest moj 23 dzien cyklu, po stosunku i w trakcie bolało mnie podbrzusze i jajnik(zreszta nadal mnie pobolewa) Zastanawiam sie dlaczego pojawił sie ten bol był dosyć silny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza mam iśc na jesieni a poki co sie starać... moze powinnam amienić lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czułam dość mocny ból 19 dc i było to zagnieżdżenie trwało jeden dzień i ćmiło na drugi dzień, jeśli masz regularne cykle bez jakichś zawirowań to może właśnie się zagnieździła dzidzia, jeśli ból się utrzyma to skonsultowałabym się z ginem...może tym razem @ nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×