Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość K@sia
Podzielam zdanie niektórych dziewczyn, po ciąży jest ciężko zrzucić zbędne kg i rusz d... niekoniecznie pomaga, moja córcia jest bardzo ruchliwa i czasu na siedzenie nie mam odkąd chodzi, niestety zostało ok.6kg do zrzucenia i nic się nie rusza na żadnej diecie, dodam, że nie jem słodyczy, mało jem ogólnie, tylko mam niedoczynność tarczycy, co utrudnia wszystko... Ciekawa jestem jak tam po tych tabletkach "odchudzanie" czy faktycznie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ciąży właśnie miałam do zrzucenia, nie pomagało nic...żadna dieta bieganie, siłownia. Na niektórych po prostu nie działają takie rzeczy. Odważyłam się i spróbowałam adipexu w dwa miesiące zgubiłam to co mi zostało. Teraz mogę pomóc innym doświadczeniem i tym że go po prostu mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmax64
TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA I NACIĄGACTWO !!! 100%GWARANCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY - TO BZDURA !!! JA I DWOJE MOICH PRZYJACIÓŁ TO SPRAWDZILIŚMY !!! BRAK JAKICHKOLWIEK REZULTATÓW !!! O GWARANTOWANYM ZWROCIE PIENIĘDZY ZAPOMNIJCIE !!! KAŻDE Z NAS NIE DOPEŁNIŁO PONOĆ JAKIEGOŚ WARUNKU ŻEBY ODZYSKAĆ PIENIĄDZE!!! ZAPOMNIJCIE O OSZUSTACH I CUDOWNYCH TABLETKACH !!! TABLETKI A WŁAŚCIWIE KAPSUŁKI ŻELOWE TO TO OSZUSTWO OD POCZĄTKU DO KOŃCA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmax64
TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA I NACIĄGACTWO !!! 100%GWARANCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY - TO BZDURA !!! JA I DWOJE MOICH PRZYJACIÓŁ TO SPRAWDZILIŚMY !!! BRAK JAKICHKOLWIEK REZULTATÓW !!! O GWARANTOWANYM ZWROCIE PIENIĘDZY ZAPOMNIJCIE !!! KAŻDE Z NAS NIE DOPEŁNIŁO PONOĆ JAKIEGOŚ WARUNKU ŻEBY ODZYSKAĆ PIENIĄDZE!!! ZAPOMNIJCIE O OSZUSTACH I CUDOWNYCH TABLETKACH !!! TABLETKI A WŁAŚCIWIE KAPSUŁKI ŻELOWE TO TO OSZUSTWO OD POCZĄTKU DO KOŃCA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K@sia
Ściema to może i jest, ja mam stosuję od tygodnia, z wagi nie zjechałam, ale z objętości ok.1,5cm w obwodach. Nie są to kapsułki żelowe tylko tabletkijakby pudrowe. Fakt mam więcej energii, czy da rezultaty? myślę, że w moim przypadku nie mam nadwagi tylko parę zbędnych kg do zrzucenia, na któłre nic nie działa, więc spaktakularnych efektów może nie być, bo jem niewiele, a tabletki te powodują uczucie sytości i brak apetytu na słodkie. Dam znać jak skońcę opakowanie czy działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doli...
może pomoże rozwiać wątpliwości www.youtube.com/watch?v=KXzR9G8VKU0 kto chce być na bieżąco - można śledzić facebooka tutaj: www.facebook.com/ProjektTestSuplementuOdchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diri
ja biore te tabletki 2 tyg. i ani grama nie schudłam,ograniczyłam jedzenie i nic.LIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika622
Po co od razu iśc w tabletki, skoro jak mozecie przeczytać, tak naprawde sa o wiele bardziej prostsze sposoby na odchudzanie http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykości
Biorę te tabletki od 3 tygodni po 2 dziennie. Przed kuracją ważyłam 75.300 a teraz ważę 74.100. Fakt , iż nie chodzę na siłownię ale skutków rewelacyjnych nie widzę. Może gbybym jeszcze do tego biegała , trzymała dietę efekty byłyby lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciaL
Hej! Dzisiaj zamówiłam te tabletki"ODCHUDZANIE" Zobaczymy co to za cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluskiewka
Ja o dietach mogę powiedzieć naprawdę dużo.Przetestowałam chyba wszystkie możliwe.Efekty były spektakularne najpierw w dól 14 kg a po skończonej diecie 16-17 kg do przodu.Typowy efekt jo-jo.Od listopada skusiłam się na reklamowane tabletki Foreverslim .Na razie schudłam 9 kg .Do tego diet i umiarkowany wysiłek fizyczny zobaczymy co z tego wyniknie po odstawieniu tabletek.Na razie jestem umiarkowaną optymistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Polskiej stronie z tymi tabletkami jest zdjęcie DOMINIKI która schudła 25kg.a na rosyjskiej stronie jest to samo zdjęcie tylko że dziewczyna na imię ma już ANETA oczywiście nazwisko też inne no i schudła 19kg. jak dla mnie to kolejne naciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anit-ka33
sorry dziewczyny, ale wg mnie to badziew, jak większość takich tabletek sprzedawanych na TAKICH stronach, ja raz dałam się nabrać na suplement, którego składu nawet nie podali i od tamtej pory unikam takich podejrzanych specyfików. Niepodejrzane są te, których skład jest znany i które można kupić w normalnych sklepach. Ostatnio testuję african mango (działanie dowiedzione naukowo - uwrażliwia na leptynę i insulinę, a brak tej wrażliwości nie pozwala schudnąć) i w końcu chyba udało mi się jakoś przełamać organizm - po trzech tygodniach zaczynam chudnąć i (uwaga - to najlepsze!) jestem w stanie wytrwać na diecie, wcześniej przynajmniej raz w tygodniu miałam załamania że musiałam się najeść czegoś szkodliwego (cukru albo innych węgli typu kluchy czy pizza). Po mango - uwaga!- od trzech tygodni takich załamań nie mam. I w końcu chudnę. Polecam. Z tego co wiem to też już jest podrabiane, ja osobiście uzywam tego z key playera (kupione w normalnym sklepie internetowym czyli tu http://www.vitalab.pl/356,african-mango.html), dlatego radzę uważać przy szukaniu tańszych preparatów, można się naciąć tak jak z podrabianą hoodią czy innymi wspomagaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl tonigjt
słyszałam, ze tabletki Odchudzanie bardziej zanwestowały w rozreklamowanie sie niż w jakość produktu. od kilku osób słyszałam, ze są nieskuteczne. zachęcam do poczytania o różnych metodach odchudzających na blogu, ktorego kiedyś znalazłam w konkursie blogów www.slimformula.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl tonigjt
oj sorry za literówke. blog to www.slimformula.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia b.
Foreverslim można już kupić w Polsce, a nie szukacie tego po jakichś tam stanach. Nie widzieliście oferty na http://promoslim.pl/ ? Teraz jest promocja, 2 opakowania w cenie jednego. Zamówiłam, teraz ciekawe jakie będą z tego wynikały efekty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia196565545
Tez nie wierzyłam, choć kupowałam bo nadzieja zawsze jest, a każdy chce dobrze wyglądać. Przestałam czytać reklamy i zapytałam koleżanki (co schudła 25kg) co poleca i poleciła BTL MEDICA SLIM . W 3 miesiące straciłam dokładnie 19kg, z tego aż 8,5 już w pierwszym miesiącu, Preparat dość drogi, ale skuteczny. Ja za 1 opakowanie (na miesiąc) płaciłam ok 100zł - choć na allegro widać tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia196565545
Tez nie wierzyłam, choć kupowałam bo nadzieja zawsze jest, a każdy chce dobrze wyglądać. Przestałam czytać reklamy i zapytałam koleżanki (co schudła 25kg) co poleca i poleciła BTL MEDICA SLIM . W 3 miesiące straciłam dokładnie 19kg, z tego aż 8,5 już w pierwszym miesiącu, Preparat dość drogi, ale skuteczny. Ja za 1 opakowanie (na miesiąc) płaciłam ok 100zł - choć na allegro widać tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tabletkach Odchudzanie pierwszy raz słyszę, a sporo już przetestowałam. Teraz jestem na etapie łykania Slimette, bo podobno to skuteczne tabletki. Znalazłam je przez jakiegoś bloga i się skusiłam :D a kupowałam je na http://dermalab.pl/130,slimette.html, bo już kiedyś kupowałam tam kosmetyki i wiem, że podróbek nie mają. To dopiero początek, bo 2 tydzień, ale wydaje mi się że działają. Nie jestem już tak głodna jak kiedyś i jakoś specjalnie do słodkiego mnie nie ciągnie. Tabletki tanie nie są, ale podliczyłam sobie wydatki na słodkości i się przeraziłam. Średnio 7 zł na dzień to sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik55
Ja zdecydowałam się na kupienie Foreverslimu.Paczuszka właśnie dzisiaj przyszła ,mam nadzieję że jak zmienię sposób odżywiania i zacznę się więcej ruszać to jakiś efekt będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusik2723
Moim faworytem jest BTL Medica SLIM, wchodzi na rynek bardzo mocno. Efekty fenomenalne. 15 kg w 2 miesiace. Kolega co tez kupil 8kg w miesiac, Reszta moze sie chowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajdel
widac, ze spamerzy btlu opanowali to forum... co za belkot... ja bralem inny preparat, ktory mi pomogl, ale nie bede o nim tu pisac, bo w tym morzu spamu tez za spamera zostane uznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baszkielka
Spamerzy spamerami, ale najgorsze, że piszę się tu nieprawdę o "Odchudzaniu" :( Ja biorę i mi pomogło, nie mogę wypowiadać się za wszystkich - może to nie na wszystkich działa, natomiast mój przykład przemawia za braniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dematana
A mi pomógł ocet z zieloną herbatą w kapsułkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adipex.1978
hey wszystkim /słuchajcie ja w zeszłym roku zamówiłam te tabletki schudłam na pierwszym opakowaniu 5kg połaszczyłam się na drugie opakowanie ale nawet grama nie schudłam odesłałam opakowanie o zwrot pieniędzy zwrotu nie dostałam do tej pory.Najważniejsze że nie miałam żadnego efektu jojo ale moja koleżanka jak zobaczyła ile chudłam też zamówiła i nie schudła ani gram wogóle czyli nie na każdego działa to jak toto lotek.Tyle że ja się po nich czułam dobrze nie odczuwałam jakiś zmian stosowalam się do zasad które dołączone są do tabletek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaCyganska
Mi rowniez pomogly tabletki btl medica. nie bylo zadnych skutkow ubocznych czy cos, a waga spadala z tygodnia na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adipex.1978
No to super życzę powodzenia ja dziś dostałam przesyłkę z adipeksu zaczynam z wagą 63.5 wzrost 164 mój cel to 59kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×