Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość sista g
Razem z siostrą biorę juz miesiąc Novoslim i zaczynam odczuwać różnicę. Przede wszystkim moja przemiana materii w końcu zaczęła normalnie funkcjonować. Ważyłyśmy się wczoraj i mamy już po 3 kg mniej, zobaczymy co będzie dalej ale jestem dobrej myśli bo to pierwsze tabletki po których widzę jakieś zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamarylik
U mnie w firmie we trójkę odchudzamy się z foreverslim. Jak na razie efekty rzeczywiście dobre. Ja straciłam w trzy tygodnie 5 kg, koleżanka 7, a inna 4. Chyba utrata zależała od otyłości. Tak, która była najbardziej otyła straciła najwięcej. Codziennie umawiamy się wieczorem na 20 minut biegania. Każda z nas ma swoje cele i chyba uda się nam je zrealizować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚwiadomoKonsumentka
ja natrafiłam na jakiś ranking i kupiłam slimcea - chociaż biorę dopiero tydzień to jestem zadowolona bo schudłam po tym tygodniu 2kg. Zahamował moje łaknienie i już nie podjadam. Polecam wszystkim odchudzającym się. No i jest od polskiego producenta a nie jakiejś firmy z Panamy czy innego egzotycznego kraju jak w przypadku konkurencyjnych preparatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2112
Nic innego tylko picie zielonej kawy , w 100% naturalna metoda a wiec juz powinna przemawiac, mozna sie wiele dowiedziec o niej w necie, a w skrócie to ma o wiele więcej antyoksydantów i przeciwutleniaczy niz zielona herbata, przyspiesza spalanie tluszczu . ja pije od ponad miesiąca regularnie i udalo się pozbyc 3 kg to wynik jest niezly jak myslicie? Ja kupuje w sklepie filizankaherbaty.pl więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jedna z osób które już pisały stosuje Slimcea - uadło mi się uporać już z 8kg po 2 miesiącach a jeszcze miesiąc kuracji przedemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy wyborze tabletek kierowałam się również rankingami jak i opiniami internautek.Ja dla siebie wybrałam Foreverslim.Na razie jestem zadowolona z efektów zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria79aw
ja zastanawiam się nad tymi pierwszymi tabletkami z rankingu rankingtableteknaodchudzanie(kropka)pl, czyli acai berry, one są na bazie jagody acai, a mi chodzi właśnie o coś jak najbardziej naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka8
ja stosuje od początku grudnia slimcea. Już teraz widzę zadowalające efekty. a przedemną jeszcze 2 miesiące kuracji. wczesniej stosowałam jakieś inne badziewia bo nic mi nie dawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna87
Swojego czasu korzystałam z tabletek AcaiBerry900. Zaczęłam je stosować dlatego, bo przyjaciółka mnie namawiała, bym z nią spróbowała. Byłam do tego nastawiona sceptycznie, ponieważ byłam po wielu dietach i tabletkach, ale żadne mi nie pomagały. AcaiBerry900 bardzo mi pomogło, już po paru tygodniach zauważyłam różnicę. Musiałam nawet kupić "mniejsze" ubrania, bo tamte ze mnie spadały :) Więcej informacji: http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=12281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farmaceutkawawa
Cześć dobre i sprawdzone preparaty kupuje pod adresikiem witaminki@orange.pl ja wam polecę nowość o nazwie fruta planta ja to kupiłam i się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Wa
ja proponowałabym zastosowanie naturalnych suplementów a nie chemii z siłowni. ranking naturalnych środków można zobaczyć na stronie rankingtableteknaodchudzanie(kropka).pl, takie suplementy pomagają zrzucić wagę i co najważniejsze nie szkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie jak jedna koleżanka wyżej stosuje slimcea, które zostały mi polecone przez koleżankę. udało mi się już odchudzić 4kg w 3 tygodnie. moim zdaniem efekt rewelacyjny. Właśnie zamawiam dodatkowe paczki, ponieważ zakupiłam tylko jedno aby przetestować i się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko... ma ktoś może dostęp do tabletek odchudzających Youthful Island?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tabletki z naturalnym składem, dzięki czemu mamy pewność że są bezpieczne. nie kupujcie takich które mają składy utajnione. ja analizowałam najpopularniejsze środki na rynku i wybrałam slimcea. zero efektów ubocznych, sprawdziłam skład no i najważniejsze że mam bardzo ciekawe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKawi
ja też polecam te slimcea przekonałam się do nich po tym jak koleżanka schudła, sama zastosowałam jako uzupełnienie diety i efekt byl odczuwalny. Zamawiam następne odpakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukacie dobrych tabletek ja wam polecę Jaderę trudno ją kupić ale to dlatego że nie jest podrabiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IzaKiwi / dołączam się do zadowolonych klientek slimcea ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebii
No ja tego powiedzieć nie mogę, jedynym suplementem, który na mnie działa i szybko spala tłuszcz to therm line i to w wersji forte. Próbowałam już różności, ale raczej z marnym skutkiem , a teraz bez głodzenia się chudnę. Co prawda ćwiczyć muszę, ale ja bez ruchu nie umiem już żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloloiafe6
W ostatnim czasie odszukałam następujący serwis z radami jak schudnąć jakszybkoschudnac.org. Zastosowałam się do rady w nim zamieszczonej i wyniki były zniewalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline_81
Same jagody Acai tak naprawdę nie mają szans dać jakichś super efektów. Poczytałam sporo informacji na ten temat i wniosek jest jeden - jagody Acai są dobre przede wszystkim na obniżenie poziomu cholesterolu, lepszy wzrok, odmłodzenie, mniejsze ryzyko nowotworów. Wspomagają też metabolizm, ale o spektakularnych efektach odchudzania nie ma właściwie mowy. Ale wiem tez, że dobrym rozwiązaniem są tabletki zawierające jagody Acai i jeszcze inne składniki. Sama stosuję Slimette i muszę przyznać, że to dobre rozwiązanie. Co prawda jestem dopiero na początku kuracji, ale już teraz powoli widać różnicę. Dobrze, jeśli preparat poza jagodami będzie zawierał np. L-karnitynę czy zieloną herbatę. Ale nigdy połączenia kofeiny z synferyną (gorzka pomarańcza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Szwibera
Już od 1,5 miesiąca stosuje UltraSlim która nabyłam na http://track.ultra-slim.pl/product/Ultra-Slim/?uid=8595&pid=121&bid=advandec źródło i suplement poleciła mi przyjaciółka. Jestem bardzo zadowolona z tego suplementu gdyż na prawdę czuję i widzę jego działanie. Od rozpoczęcia stosowania suplementu zrzuciłam już ponad 5kg przy średniej aktywności fizycznej i nieco ograniczonym jedzeniu. Polecam suplement wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatamza
Witajcie! Uważajcie, bo większość tabletek nie ma ŻADNEGO składnika wspierającego odchudzanie!!! Przeczytałam o tym w tym artykule: http://suplementy.waw.pl/testy/tabletki-na-odchudzanie.html Ponadto wybierają tam także te tabletki, które działają i oceniają je, więc warto poczytać i zobaczyć, które tabletki odchudzające są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Zamkiewicz
Ja od miesiąca stosuje AcaiBerry900 które kupiłam na http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerry-900/?uid=8595&pid=129&bid=advandec jak dla mnie suplement wart swojej ceny i godny polecenia. Ćwicząc 3x w tygodniu w domu po ok 45min + nieco ograniczone jedzenie + AcaiBerry900 = -4,3kg w miesiąc. Polecam ten suplement i to źródło zwłaszcza że można naciąć się na podróby do zakupu których zachęca cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda co mówisz Edyto. Ja jestem początkująca bo dopiero od 10 dni stosuje ten suplement kupiony również z tej strony i jestem mega zadowolona. Zrzuciłam już 1,5kg z czego jestem bardzo zadowolona bo niebawem wskoczę w sukienki z których "wyrosłam" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również stosuje AcaiBerry900 z tego źródła co koleżanka ( http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerr y-900/?uid=8595&amp ) suplement spełnia moje oczekiwania i daje fajny efekt gdyż wspomaga odchudzanie oraz oczyszcza organizm. Mój rezultat to 3,5kg w 1 miesiąc przy skromnej aktywności fizycznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×