Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Masz 4 kilo nadwagę a kupujesz prochy? Rusz dupę z kanapki juz zrzucisz wagę! Co za debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwy
gdzie mozna kupić te tabletki BTL Medica SLIM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaaaa
Ja qpiłam btl medica slim na allegro, czekalam troche dlugo, bo okolo tygodnia, a poza tym wszystko ok. W 2 tygodnie udalo sie juz 3 kg stracic :D A w maju slub, wiec jeszcze troche trzeba spalic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaleenka
Trochę ruchu + wyrzeczeń (słodycze- w moim przypadku) + Chili Fat Burner i jest ok. Nie stosuję drastycznych diet ani nie sięgam po "chemię" wolę naturalne wspomagacze. Chili takim jest ma w składzie: paprykę, zieloną herbatę i błonnik jabłkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiczik
ale spamu... fiu fiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze czy ktos brał tabletki o nazwie ODCHUDZANIE JAK TAK JAKIE SA JEGO SKUTKI UBOCZNE PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppp
nie ma żadnych... coś ci sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berciuk
Witam. Ja tam na odchudzanie stosuję znane preparaty. Kupiłam tabletki z tej strony http://africanmangoforum.pl/ i powoli zauważam pozytywne rezultaty. Chudnę i nie odczuwam tak głodu, w porównaniu z tym, jak stosowałam diety. Powoli zaczynam wierzyć, że wreszcie uda mi się schudnąć tyle, ile zawsze chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotuśka
nie ma żadnych :) biorę od 2 tygodni i czuję się świetnie! mam dużo energii do wszystkiego L:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borkomir
polecam bardzo serdecznie, u mnie co prawda efekty przyszly z opoznieniem - po koło miesiacu, ale juz jak zaczęło spadać, to spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebasfc
dajcie spokój z tym badziewiem!!!pieniądze wyrzucone w błoto!!a jeszcze ta ściema że oprócz tego musisz się racjonalnie odżywiać według 5-ciu zasad.producent obiecuje nawet 10kg na miesiąc mniej...ja osobiście jestem po samej diecie SLOW - CARB i jedząc bardzo dużo,ale zgodnie z zaleceniami tej diety - zrzuciłem 8kg w ciągu miesiąca:)))oprócz sraczki nic te tabletki nie dają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluja!
Sebusiu... wyrobiłeś już swoją normę obrzucania błotem czegoś, o czym nie masz zielonego pojęcia? Co to za bełkot! Tabletki działają, schudłam 10 kilo! Ciekawe jaki interes masz w tym hejterstwie swoim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmirka
:) cześć, ja właśnie jestem w trakcie odchudzania, zaczęłam w połowie stycznia przyszła bardzo fajnie zapakowana paczka w środku tak jaka zamawiałam suplement diety teraz zamowilam juz drugi bo mi się skończyły kapsułki :( ale generalnie jestem zaskoczona nie wierzyłam myślalam że to wszystko ściema a już udało mi się zgubić ponad 9 kilo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultraaa
osobiscie stosuje ultra slim i mi pomagaja, podobno acaiberry tez sa skuteczne - tutaj mozecie sobie porownac te preparaty, ja stad kupowalam - i co najwazniejsze sa naturalne, bez zbednej chemii http://naturalne-odchudzanie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraaa73
jeśli tabletki to tylko naturalne jak African Mango z http://nutrina.pl/, na początku byłam do nich sceptyczna, ale koleżanka brała i na własne oczy mogłam zobaczyć efekty. oprócz odchudzania czuła się lepiej i po prostu promieniała. biorę od kilku dni, ale też zaczynam czuć się lepiej i mam mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama32
Witam!!! Stosowałam te tabletki przez 4 tyg i mimo że zaczełam mniej jeść nie schudłam ani jednego kilograma. A co do gwarancji zwrotu pieniędzy to ściema nie zwrócą pieniędzy chyba że odeślesz im pełne nie otwarte pudełko. Nie kupujcie nie warto !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus 20 kg za 100zł warto
Ludzi na świecie jest wielu i nikt nie lubi takiej tępoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3399
@Moonniikkaa - To może powinnaś najpierw odstawić fastfoody i słodycze. Wiadomo że jeżeli stosując jakiekolwiek tabletki na odchudzanie bedziesz się żywić w dagrasso i mcdonaldzie, raczej nic ci one nie dadzą ;)))) Ja stosuje tabletki Odchudzanie Forte ze strony http://odchudzanie-tabletki.com już 3 miesiąc i efekty są świetne. Zrzuciłam już 16 kg i nareszcie przestaje być pączkiem. Oczywiście oprócz tabletek stosuje dietę co chyba jest normą w okresie odchudzania. Jednak wiekszość ludzi tego nie rozumie. Myślą że jak łykną pigułke to mogą już zjeść wszystko a i tak schudną :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala 4444
współczuje wszystkim rodzącym, przy takiej położnej, masakra.... ja w ciąży przytyłam 26 kg, nie przez siedzenie przed tv i obżeranie się... ćwiczyłam do dnia porodu, ruszałam się, pracowałam fizycznie oczywiście za zgodą lekarza, bez dźwigania, itd., ale brałam silne leki... niestety zeszło 16 kg, a 10 nie chce, ćwiczę 3 razy w tygodniu na bieżni, 2 razy zaś biegam kilka km, ćwiczę brzuszki, przysiady, aerobik 2 razy w tygodniu, ponad to jem zdrowo, nie samże, jem 3-4 posiłki, małe, dużo owoców, warzywa, bez alkoholu, bez tłuszczu, bez fast food, bez gazowanych... a waga nie drgnęła od 2 miesięcy... wiec to nie jest do końca tak, sa ludzie co tyją jedząc, ale są też tacy na których nic nie działa!! Jak Pani ma super figurę, gratuluje, ma Pani fajny organizm, i życzę powodzenia, ale jako Położona trzeba wiedzieć, ze każdy organizm jest inny, i każdy człowiek jest inny, więc nie można porównywać kobiet do siebie, to tak jak z porodem, jedna męczy się kilkanaście godzin, a inne po 3 są już szczęsliwe, jedne mają lekki i inne bardzo cięzki poród... pozdrawiam, i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jeżeli ktoś szuka skutecznych "witaminek" do walki z nadwagą to chętnie pomogę. Oferuje skuteczne sprawdzone preparaty. Przepraszam za reklamę i służę pomocą. Studentka ze Szczecina. Namiar basiawawa13@gmail.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania garka
Ja w ciąży przytyłam 18 kg. Po urodzeniu dziecka zostało 10 kg, ale wszystko straciłam przez ostatnie 3 miesiące. Najlepsza jest metoda - tabletki Forverslim jakimś cudem pomogły mi stracić całą nadwagę. Od ciąży 4 razy podchodziłam do odchudzania przez dietę i ćwiczenia, ale nic to nie dało. Przy tych tabletkach ta sama praca dała efekt. Cieszę się, bo 3 tygodni po kuracji nic nie przybywa i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badysek
Witam jestem obywatelką Czeskiej republiki i dostał mi się do rąk komentarz na temat odchudzania .Jest nieprawdą,że link www.kgdolu.estranky.cz zajmuje się odchudzaniem na bazie jakichś pigułek!!!!!Ja sama absolwowałam ten kurz odchudzania w roku 2009 i wiem naczym polega.Pani Ewa zestawi jadłospis na miarę osobie ,która chce schudnąć!!!!!! I w tym rzecz,nic więcej i nic mniej!!!!!! A fotografie kobiet o których pan pisze są prawdziwe,ale ktoś je skradł z jej webu,u nas już się zajmuje tym policia . A co dotyczy jadłospisu jest rewelacyjny,ja sama wciągu roku schudłam 32kg.A to zupełnie zwykłymi artykułami spożywczymi !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykah.1982
jestem pewna, że tabletki działają. biorę slimette - pierwsze miejsce w rankingu na http://odchudzanieskuteczne.com.pl/ i wraz z dietą wykluczającą węglowodany mogę powiedzieć, że szybciej chudnę niż bez tabletek. jeśli ktoś mówi, że brał i nie schudł to znaczy, że jadł za dwoje i nie ruszał się...wtedy to nawet tabletki nei pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobinka
Hejterstwo do sześcianu odbywa się tutaj... Ciekawe ile ci coradzioza zapłacili... gratuluję moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola_Coca_Cola
Zgoda 100 procent z bobinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuropatwa99
Ja teraz testuje Foreverslim na razie efekt to 4 kg w dwa tygodnie zobaczę co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Właśnie opracowuję nowe rozwiązania i prowadzę nietypowe badania w naszej branży w związku z czym jestem ciekaw Waszych opinii, bardzo proszę o odpowiedź na kilka pytań, które dla was przygotowałem. Każda osoba która odpowie na pytania otrzyma prezent, którym jest nowa dieta. Do odbioru zaraz po udzieleniu odpowiedzi. Pytania: http://bit.ly/16GcRKW Uwaga: odpowiedzi zbieram tylko 3-4 dni PS. Wkrótce dowiecie się jakie najczęściej odpowiedzi padły Pozdrawiam, Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coradzioza
nikt mi nic nie płacił!!!!!! Ostrzegam tylko że te tabletki o nazwie /odchudzanie = TO PIC NA WODE na mnie to badziewie nie działoło jadłam mało dużo ruchu!!!!!!!!!!!! i waga nawet nie drgneła. Kasy tez nie dostałam choć złożyłam reklamacje. w koncu muszą Jeleni znajść i na nich zarabiac! Chce tylko ostrzec zdeterminowane osoby w odchudzaniu nie dajcie się robić w balona! bo myślą że jak ktoś chce schudnąć to wcisną mu każde g..no. !!!! od 2 tygodni jestem na swoim menu zakupiłam swoje stare tabsy na odchudzanie i z ćwiczeniamirobie 600 brzuszków dziennie i efekt jest schudłam 6 kilo! Powodzenia w gubieniu zbednych kilogramów i zanim kupicie jakieś tabsy które moga okazać sie nieskuteczne przemyślcie sprawe czy warto płacić komuś za pozbycie się bubli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×