Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość gość
Witam.! Polecicie jakieś dobre i skuteczne tabletki na odchudzanie? Stosuję już dietę i odpowiednie ćwiczenia, ale jeszcze potrzebuje dobrych tabletek na odchudzanie.! Błagam pomóżcie, ja nie chcę ciągle wyglądać jak pulpet - na dodatek niski pulpet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaczarna
Ja będąc na diecie wspomagałam się Foreverslimem.Waga spadała o wiele szybciej niż na samej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Młynarczyk
Próbowałam zamówić te tabletki na stronie www.Foreverslim.pl ale zostałam przekierowana gdzie indziej ,czy to są te same tabletki czy może co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataBec
nie wiem jak foreverslim, pierwsze słyszę, ale zdecydowanie moegę polecic novoslim, widzę ze parę postów wczesniej dziewczyna o nie pytała, działają i to sama byłam zdumiona, bo az takich efektów się nie spodziewałam. W końcu mieszczę się w ubrania sprzed lat, odzyskałam figurę sprzed ciązy a od znajomcyh słyszę same komplementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pracy zrobił się bardzo popularny Foreverslim.dziewczyny są nim zachwycone jak komuś zostaje to odsprzedaj drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaWlkp
Do Ala Młynarczyk. Dokładnie tak jak piszesz, wchodząc na www.foreverslim.pl i wpisując maila, tam gdzie jest info o newsletterze i klikając na zatwierdź czy wyślij (nie pamiętam już dokładnie) zostajesz przekierowana na strone sklepu ze specjalnymi promocyjnymi cenami - ma to związek z jakąś akcją promocyjna, aby wzmocnić sama stronę www.foreverslim.pl czy coś takiego - na jakimś forum było coś na ten temat. Nie mniej preparat jest ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Młynarczyk
Czyli ze spokojem mogę zamówić za pośrednictwem strony www.foreverslim.pl Zaraz zamówi i może w piątek do mnie dotrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyn, ktore braly chrom - a nie mialyscie tak, ze wasz apetyt po tym rosl? Ja co prawda słodyczy nie jem po nim, ale mam napady wilczego głodu, chyba ze coś innego jest winne. do dziewczyn co brały hoodię: jak długo trzeba brać, żeby się skumulowała? I co lepsze? Hoodia gordonii plus czy hoodia balance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata65
patrząc po składzie, ja skłaniałabym się do hoodi gordoni plus, chociaż sama jeszcze tego nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie hoodia ma zmniejszać apetyt, czyli na chłopski rozum nie ma siły żeby nie stracić na wadzę przy mniejszej ilości jedzenia. zawsze warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnka
ja mam problem z tarczycą i nawet jak praktycznie nic nie jem to strasznie puchnę, czy jakieś tabletki byłyby w stanie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna51
Jako, że już ponad 50 lat za mną, to z dietami i odchudzaniem mam wiele wspólnego. Zawsze ważyłam za dużo, raz było to 10 kg, raz...50kg, zależnie od wielu rzeczy. Na 50 urodziny (a właściwie dzień po) córka dała mi w prezencie BTL Medica SLIM, powiedziała, że to pomoże mi schudnąć, bo rozmawiała najpierw z koleżanką z pracy, która to stosowała i straciła kilkanaście kg, a potem z panią dietetyk (no prawie, jej koleżanka dopiero będzie dietetykiem za pół roku) i powiedziała, że jest to bezpieczny i sprawdzony sposób u takich osób jak ja, czyli mających pracę siedzącą, nie mających czasu gotować ciągle i trzymania się diety. Tak jak poleciła tak stosowałam dziennie po 2 tabletki i efekt przyszedł sam. Na wagę weszłam po miesiącu i pokazuje 6.5kg mniej! Ćwiczyć nie miałam nawet jak, jedyna moja dieta to rezygnacja z panierki w kotletach :) Po 2 kolejnych opakowaniach łącznie straciłam 17kg, co teraz nawet docenia mój sąsiad komplementując mnie:) Każdemu polecam ten środek, choć tani nie jest, cena jego to 100zł za opakowanie, choć znajoma kupiła na allegro za ok 60-70zł. TYLKO uważajcie, aby koniecznie miał hologram, bo wiadomo, że może być podróbka. Koleżanka stosuje dopiero niecałe 2 miesiące i schudła już 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co będzie jak przestaniesz brać te tabletki, ja prognozuje efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trennerr
czy efekt jojo nastąpi to zależy od tego jak dana osoba będzie się zachowywała. Wiadomo, że jeśli Pani ma siedzącą pracę to tak czy inaczej dla zdrowia warto jest zadbać o ruch. tabletki mogą wspomagać procesy odchudzania, szczególnie w starszym wieku, gdy metabolizm staje się wolniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetka
rzeczywiście, nie ma co ukrywać, ruch to zdrowie, ale czasami warto dodać dobre środki wspomagające odchudzanie, bo jak ktoś zaczyna się odchudzać i przez jakiś czas nie widać żadnych efektów to łatwo się zniechęcić. ja mogę polecić slimette, które stosuje od dwóch miesięcy i łatwo tracę kilogramy, ale z ważnych dla mnie części ciała. koleżanki, które tego nie stosują chudną, ale przykładowo w biuście czy tam, gdzie nie miały dużo tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona52
ja stosuje tylko naturalne środki, bo wtedy mam pewność, że nie będzie żadnych skutków ubocznych dla mojego organizmu. na chwilę obecną jest to raspberry ketone max, czyli jak można się domyślać środek, który posiada wyciąg z malin. odchudzanie z nim jest szybsze, prostsze i bardziej przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskaona
z mojego doświadczenia wiem, że lepiej skorzystać z racjonalnego doświadczenia, ja stosowałam bardzo restrykcyjne diety, podczas których praktycznie nic nie jadła, ale przez to bardzo szybko wyniszczałam organizm -czułam się beznadziejnie i nie miałam na nic siły. w związku z tym szybko wracałam do jedzenia i waga wracała do dawnego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuuuuuuda
też jestem tego zdania, że odchudzać trzeba się powoli ale sukcesywnie. lepiej wziąć sobie dobre tabletki, rozsądnie jeść, dołączyć spacery, bieganie i efekty będą widoczne a do tego waga nie powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie tabletki wybrać
to co w końcu będzie najlepsze na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonenumber5
każdy ma na ten temat inne zdanie, na jednego pewne tabletki działają lepiej, na innego gorzej. ja wybierając środki wspomagające odchudzanie kierowałam się rankingiem: http://najlepszeodchudzanie.pl/ ,bo wygląda jak niezależny a do tego sprawdzałam środki z rankingu w internecie i w większości przypadków były o nich pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka7
mnie właśnie interesuje to african mango, bo w pracy coś o nim dziewczyny mówiły, ale wcześniej nie miałam takich problemów z wagą. ostatnio nie mogę opanować mojego apetytu i tym samym waga cały czas idzie w górę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Lipowska
Ja ze swojej strony mogę polecić Foreverslim tabletki jedne z lepszych ,efekty widać już w drugim tygodniu brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damida
Ja zrzucałam ostatnio kilogramy razem ze http://schudnijzslimette.pl/ .Muszę przyznać, że ten suplement jest bardzo skuteczny. Odchudzałam się już wiele razy, ale teraz nie odczuwałam ciągłego głodu i nie musiałam tak intensywnie ćwiczyć, by osiągnąć analogiczne rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli33
Kupiłam tabletki na stronie www.slim24.pl jestem bardzo zadowolona .Najbardziej cieszy mnie to że nie jestem wiecznie głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na trujące ZIOŁA TYBETAŃSKIE!!! Kolejna ofiara trucizny w USA!!! a u nas nadal grupa oszustów sprzedaje w najlepsze tę truciznę!!! Uważajcie na tę truciznę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem krótko tylko ADIPEX jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×